Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українські школи в США

Українські школи в США

Агов, американці ФУПівські. Вже скільки гуглю не можу знайти досить інформації.
Знайшов одну школу в Ню Джерсі http://www.stnicholaschool.com/
І одну в Детройті https://www.icschoolswarren.org/

Ще десь щось є?
Цікавлять власне нормальні школи, а не суботні чи недільні.
   
Re: Українські школи в США

Доречі, якраз і перевірим чи на форумі є реальні жителі США чи всьо ольгіно.
   
Re: Українські школи в США

Доречі, якраз і перевірим чи на форумі є реальні жителі США чи всьо ольгіно.
В сша ~42,000,000 іспанофонів, але іспанських шкіл на бюджеті немає.
   
Re: Українські школи в США

Доречі, якраз і перевірим чи на форумі є реальні жителі США чи всьо ольгіно.
В сша ~42,000,000 іспанофонів, але іспанських шкіл на бюджеті немає.
   
Re: Українські школи в США
Пшениця

Що ти маєш на увазі під "Українські"?

Якщо мову викладання - то забудь одразу.

Традиції, уклад, історія - ок
Але не мова.

Там на фотографіях діти - і чорні і мексикани.
Не думаю, що хтось з чорних чи іспанців віддасть дитину в українське мовне середовище.
З якого переляку?

Та і викладацький/обслуговуючий склад схиляє до сумнівів що це українська школа в тому розумінні, в якому я собі то уявляю

Faculty

Mrs. Lydia Loukachouk (Pre-Kindergarten)
Ms. Katelyn Parker (Kindergarten)
Mrs. Patricia Balzarek (Grade 1)
Mrs. Pamela Mallet (Grade 2)
Mrs. Karen Savarese (Grade 3 - (Grade 3 and Grade 5 Social Studies) )
Mrs. Kristine Cade (Grade 4 and Grade 6 Social Studies)
Mr. John D. Wissner (Homeroom Teacher Grade 5 - (L.A Grade 5 and Science Grades 5 -8))
Mr. Candido Vilas (Homeroom Teacher Grade 6 - (Math. 5 - 8))
Mr. John F. King (Homeroom Teacher Grade 7 (L.A and S.S. Grade 7 and L.A Grade 6))
Mrs. Sonia Lechicky (Homeroom Teacher Grade 8 , Language Arts, Social Studies for Grades 6 & 8 / Vice-Principal)
Ms. Irene Lesiw (Administrative Assistant)
Sr Cecelia Sworin, S.S.M.I. (Religion Teacher - Grades 1-8)
Mrs. Mariya Dudkevych (Kindergarten Teacher's Aide - Ukrainian K - 4)
Mr. Ivan Dudkevych (Gym Teacher)
Mrs. Oksana Hutsal (Computer and Ukrainian(Grades 5-8) Teacher)
Mrs. Olesia Hryvnak (Music)
Ms. Alicia Max (Comp Ed. and ESL)
Mrs. Olia Yarkun (Special Education Teacher's Aid)
Ms. Zandra Austin (1:1 Paraprofessional)
Mrs. Courtney Arment Delli Paoli (Speech)
Mr. Anatolii Dolyk (Custodian / Groundskeeper)
Ms. Shira Ledermen (Nurse)
   
Re: Українські школи в США

Багато українських шкіл в сша. В Каліфорнії : в сан Франциско, в Сакраменто, в Лос Анджелесі.
В Орегоні є, в штаті Вашингтон, в Чикаго звичайно і тд
   
Re: Українські школи в США

В сша ~42,000,000 іспанофонів, але іспанських шкіл на бюджеті немає.
А хто каже за бюджет?
   
Re: Українські школи в США

Багато українських шкіл в сша. В Каліфорнії : в сан Франциско, в Сакраменто, в Лос Анджелесі.
В Орегоні є, в штаті Вашингтон, в Чикаго звичайно і тд
Ну дайте лінки.
   
Re: Українські школи в США

Що ти маєш на увазі під "Українські"?

Якщо мову викладання - то забудь одразу.

Традиції, уклад, історія - ок
Але не мова.

Там на фотографіях діти - і чорні і мексикани.
Не думаю, що хтось з чорних чи іспанців віддасть дитину в українське мовне середовище.
З якого переляку?

Та і викладацький/обслуговуючий склад схиляє до сумнівів що це українська школа в тому розумінні, в якому я собі то уявляю

Faculty

Mrs. Lydia Loukachouk (Pre-Kindergarten)
Ms. Katelyn Parker (Kindergarten)
Mrs. Patricia Balzarek (Grade 1)
Mrs. Pamela Mallet (Grade 2)
Mrs. Karen Savarese (Grade 3 - (Grade 3 and Grade 5 Social Studies) )
Mrs. Kristine Cade (Grade 4 and Grade 6 Social Studies)
Mr. John D. Wissner (Homeroom Teacher Grade 5 - (L.A Grade 5 and Science Grades 5 -8))
Mr. Candido Vilas (Homeroom Teacher Grade 6 - (Math. 5 - 8))
Mr. John F. King (Homeroom Teacher Grade 7 (L.A and S.S. Grade 7 and L.A Grade 6))
Mrs. Sonia Lechicky (Homeroom Teacher Grade 8 , Language Arts, Social Studies for Grades 6 & 8 / Vice-Principal)
Ms. Irene Lesiw (Administrative Assistant)
Sr Cecelia Sworin, S.S.M.I. (Religion Teacher - Grades 1-8)
Mrs. Mariya Dudkevych (Kindergarten Teacher's Aide - Ukrainian K - 4)
Mr. Ivan Dudkevych (Gym Teacher)
Mrs. Oksana Hutsal (Computer and Ukrainian(Grades 5-8) Teacher)
Mrs. Olesia Hryvnak (Music)
Ms. Alicia Max (Comp Ed. and ESL)
Mrs. Olia Yarkun (Special Education Teacher's Aid)
Ms. Zandra Austin (1:1 Paraprofessional)
Mrs. Courtney Arment Delli Paoli (Speech)
Mr. Anatolii Dolyk (Custodian / Groundskeeper)
Ms. Shira Ledermen (Nurse)
Ну власне цей список вчителів, якраз говорить, що українську таки вчать.
   
Re: Українські школи в США

Что не канадский баняк то сказочный дятел.
   
Re: Українські школи в США

Максимум - воскресные школы на которые настоящие украинцы, как и положено нации безумно жлобятся.
   
Re: Українські школи в США

Моя помилка, запізно написав вчора. Ще потім підніму в день, як східне узбережжя встане.
   
Re: Українські школи в США

Агов, американці ФУПівські. Вже скільки гуглю не можу знайти досить інформації.
Знайшов одну школу в Ню Джерсі http://www.stnicholaschool.com/
І одну в Детройті https://www.icschoolswarren.org/

Ще десь щось є?
Цікавлять власне нормальні школи, а не суботні чи недільні.

В Бостоні є українська школа, але саме недільна при українській католицькій церкві.
В основному для дітей молодшого шкільного віку. Там вчили розмовляти, читати, та писати українською мовою.
А так щоб повністю школа з українською мовою викладання, то зараз навряд чи знайдеш, бо це повинна бути приватна школа, а зараз важко де знайти достатньо дітей, щоб утримувати приватну школу, плюс всім потрібна англійська мова в майбутньому.
   
Re: Українські школи в США

Ну власне цей список вчителів, якраз говорить, що українську таки вчать.

Якщо уважно подивитись, на список вчителів і що там викладають, то мова викладання скоріше за все англійська, але є додатково уроки української мови та помічники вчителів, що розмовляють українською мовою.

І ще одне, це К-8 школа, від дитячого садочка до 8-го класу, а в старшу школу (9-12) класи доведеться йти в інше місце.

Останнє редагування: 22 червня 2021 13:07:31 від Tatus
   
Re: Українські школи в США

Якщо уважно подивитись, на список вчителів і що там викладають, то мова викладання скоріше за все англійська, але є додатково уроки української мови та помічники вчителів, що розмовляють українською мовою.
Так, це я і мав наувазі. Є певні уроки українською під час робочого тижня.
   
Re: Українські школи в США

Цитата: Tatus link=topic=1102805.msg25445674#msg25445674

І ще одне, це К-8 школа, від дитячого садочка до 8-го класу, а в старшу школу (9-12) класи доведеться йти в інше місце.
З системою поділу на передшкілля, молодшу, середню і старшу школи знайомий. Дякую.
   
Re: Українські школи в США

Что не канадский баняк то сказочный дятел.

отак ковбасна, скацаплена, рускомірна еміграція з України потішається над справжніми українцями -  вимушеними емігрантами ще сталінських часів.

Маю знайомих і тих, і тих:   небо і земля, одні з сумом згадують, як їх життя заставило емігрувати, другі потішаються над тими, хто залишився в Україні.
   
Re: Українські школи в США

отак ковбасна, скацаплена, рускомірна еміграція з України потішається над справжніми українцями -  вимушеними емігрантами ще сталінських часів.

Маю знайомих і тих, і тих:   небо і земля, одні з сумом згадують, як їх життя заставило емігрувати, другі потішаються над тими, хто залишився в Україні.

Да знаю, знаю. Как выпьют по банке так и сумуют. Песен поют. Ровно как и в Старому Крае. Проклятое майно в чужой стране держит.   
   
Re: Українські школи в США

отак ковбасна, скацаплена, рускомірна еміграція з України потішається над справжніми українцями -  вимушеними емігрантами ще сталінських часів.

Маю знайомих і тих, і тих:   небо і земля, одні з сумом згадують, як їх життя заставило емігрувати, другі потішаються над тими, хто залишився в Україні.
Не цитуйте ольгінських тролів. В нормальних людей вони в ігнорі. На момент написання її поста в часовому поясі де за легендою вона живе була 4та ранку.
   
Re: Українські школи в США

Багато українських шкіл в сша. В Каліфорнії : в сан Франциско, в Сакраменто, в Лос Анджелесі.
В Орегоні є, в штаті Вашингтон, в Чикаго звичайно і тд

В Сан-франциско - недільна школа при церкві (знаю, бо там моя дочка із сім'єю, школу організували батьки, церква надала приміщення).
   
Re: Українські школи в США

Бгг... отметим что в Торонто сейчас 6 утра. Баняка с похмелья о пятой на мову и школы потянуло. Американские.   :facepalm1:
   
Re: Українські школи в США

Так, це я і мав наувазі. Є певні уроки українською під час робочого тижня.

З того, як ти написав в першому пості виходило, що  ти хочеш повністю українську школу де всі предмети викладають українською, а англійську вчать додатково.
   
Re: Українські школи в США

Максимум - воскресные школы на которые настоящие украинцы, как и положено нации безумно жлобятся.

Кацапська тупа п.зда, йди  :fuck:
Яке ти маєш відношення до України та США, сиди в своєму ольгіно і не рипайся.  :punish:
   
Re: Українські школи в США

Говорю же - баняки это что-то. Особенно канадские. Ищет то чего не может быть. Но упрям, туп и во всём виовато Ольгино просочившееся в Онтарио.
   
Re: Українські школи в США

З того, як ти написав в першому пості виходило, що  ти хочеш повністю українську школу де всі предмети викладають українською, а англійську вчать додатково.
Перечитав своє повідомлення. Такого не бачу. Власне я може би і хотів такий варіант, але розумію, що в штатах не назбирається достатньо охочих платити за такий варіант.
   
Re: Українські школи в США

Для справки - частные школы тоже подчиняются скулборду. Так что мова - максимум как иностранный.
   
Re: Українські школи в США

Перечитав своє повідомлення. Такого не бачу. Власне я може би і хотів такий варіант, але розумію, що в штатах не назбирається достатньо охочих платити за такий варіант.

Може я не так тебе розумію, але оця фраза "Цікавлять власне нормальні школи, а не суботні чи недільні." для мене значить школа з українською мовою викладання всіх предметів, а не лише додаткові уроки української мови в англомовній школі.
   
Re: Українські школи в США

Може я не так тебе розумію, але оця фраза "Цікавлять власне нормальні школи, а не суботні чи недільні." для мене значить школа з українською мовою викладання всіх предметів, а не лише додаткові уроки української мови в англомовній школі.
Ок, зараз поправлю.
А нє не поправлю, вже не можна. Якщо хто дочитає сюди, то малось наувазі, уроки української підчас звичайного навчального тижня.

Останнє редагування: 22 червня 2021 13:44:40 від Etobicoke Resident
   
Re: Українські школи в США

Колись в Челсі (місто супутник Бостона) організували іспаномовні класи в старшій школі (публічній).
Бо в Челсі висока концентрація іспаномовного населення, там можна жити абсолютно не знаючи англійської мови.

Організували іспаномовні класи, якраз для дітей, які не знали англійської, і всі академічні предмети їм викладали іспанською, плюс додатково були уроки англійської миви як другої мови.
Через пару років то відмінили, бо ті класи перетворились на гетто, де діти не знали ні англійської, ні академічних предметів.
   
Re: Українські школи в США

Это собственно то чего баняк не понимает. При полностью частном курсе обучения он получит под окном напевы муэдзина и тому подобное а не милые его серцу вышиванки.
   
Re: Українські школи в США

Колись в Челсі (місто супутник Бостона) організували іспаномовні класи в старшій школі (публічній).
Бо в Челсі висока концентрація іспаномовного населення, там можна жити абсолютно не знаючи англійської мови.

Організували іспаномовні класи, якраз для дітей, які не знали англійської, і всі академічні предмети їм викладали іспанською, плюс додатково були уроки англійської миви як другої мови.
Через пару років то відмінили, бо ті класи перетворились на гетто, де діти не знали ні англійської, ні академічних предметів.

Редкий случай когда поц Татусь говорит правду. Ну так даже поломаные часы два раза в сутки показывают правильное время.   ;o
   
Re: Українські школи в США

Може я не так тебе розумію, але оця фраза "Цікавлять власне нормальні школи, а не суботні чи недільні." для мене значить школа з українською мовою викладання всіх предметів, а не лише додаткові уроки української мови в англомовній школі.

Такій долбоїбізм є в початковій підготовчій школі в Чікаго  :lol:
   
Re: Українські школи в США

В районі Бостону таких шкіл немає, до немає високої концентрації українців в одному місці, а возити дітей кожен день в школу більш ніж годину в одну сторону ніхто не буде.
Недільні школи при церквах є, туди приїжджали люди з ісіх навколишніх містечок, декому доводилось добиратись 1.5-2 години в одну сторону.
   
Re: Українські школи в США

Для справки - частные школы тоже подчиняются скулборду. Так что мова - максимум как иностранный.
всі ті мови в субото недільня школа
а в америці ніхто нікому не підкорюються
хочешь українською освіту одержати будьласка але потім англійскою будь ласка
 :lol:
   
Re: Українські школи в США

отак ковбасна, скацаплена, рускомірна еміграція з України потішається над справжніми українцями -  вимушеними емігрантами ще сталінських часів.

Маю знайомих і тих, і тих:   небо і земля, одні з сумом згадують, як їх життя заставило емігрувати, другі потішаються над тими, хто залишився в Україні.

то йобнуті баняки всі героі на кладовищі давно
   
Re: Українські школи в США

Редкий случай когда поц Татусь говорит правду. Ну так даже поломаные часы два раза в сутки показывают правильное время.   ;o

Ще раз, тупа кацапська п.зда, йди  :fuck:  і не лізь в ті теми, де ти нічого не розумієш.  :punish:
   
Re: Українські школи в США

Что не канадский баняк то сказочный дятел.
або пшиниця  :lol:
   
Re: Українські школи в США

отак ковбасна, скацаплена, рускомірна еміграція з України потішається над справжніми українцями -  вимушеними емігрантами ще сталінських часів.

Маю знайомих і тих, і тих:   небо і земля, одні з сумом згадують, як їх життя заставило емігрувати, другі потішаються над тими, хто залишився в Україні.

ОТ  - це кацапська проплачена пропагандонка, яка пише з кацапстану через проксі.
Вона нічого не знає про справжнє життя в США, лише то що їй написали в методичці.
Просто ігноруй її.
   
Re: Українські школи в США

всі ті мови в субото недільня школа
а в америці ніхто нікому не підкорюються
хочешь українською освіту одержати будьласка але потім англійскою будь ласка
 :lol:

Вот именно, Иначе будешь считатся человеком без образования. Хотя скорее ребёнка у родителей просто отберут за абьюз, намного раньше чем даже первый класс закончится.
   
Re: Українські школи в США

Вот именно, Иначе будешь считатся человеком без образования. Хотя скорее ребёнка у родителей просто отберут за абьюз, намного раньше чем даже первый класс закончится.

отберут убьют сьедят так в комсомолке пишут :)
так і рахуватематься без освіти. немає викладання амереканської шкільної освіти на українській мові все на англійскій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія