Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В політичному житті після коронавіруса залишиться лише Трамп

Всі інші "харизматичні лідери" на його фоні будуть виглядати, очевидно, надто безпорадними, коли рахунок смертей піде на мільйони. Бо, по-перше, не будуть мати тих можливостей, що є США та їх президента; і, по-друге,- виявиться, що все їхнє демагогічне вміння надувати щоки та казати те, що хоче почути свинопаси-мавпи, виявиться знеціненим на фоні реальності, коли вона досягне певної межі

Це у випадку, якщо вакцини взагалі не буде. В граничному випадку в РФ, як і в усіх країнах,  вимре 20% населення ( якщо зараженими будуть всі ), а це понад 25 мільйонів осіб, в Білорусі 20% населення складає 2 мільйони, в Україні- 8 мільйонів, в Угорщині, як і в Білорусі- 2 мільйони. Який авторитет може після того бути в авторитарних лідерів хуйло, Лукашенка, Зеленського, Орбана ?
В більшості країн інститут президентства буде дискредитовано. За основу нової Європи візьмуть, очевидно, таку парламентську модель, як Німеччині, Австрії або Швейцарії
Це ж стосується й Макрона. Надувай щоки, чи не надувай- а справа скінчиться тим, що виборці почнуть у всьому звинувачувати саме його. До речі, 20% у Франції- це понад 12 мільйонів. Це, нагадаю, якщо вакцини взагалі не буде

Якщо вакцина буде, то цифри будуть, очевидно, меншими. Наскільки меншими? Залежить від того, коли буде винайдено вакцину, наскільки вона буде ефективною, скільки помре при щепленні, наскільки швидко вдасться розгорнути виробництво та вакцинацію ... І чи не з'явиться новий вірус, скажімо, Мерс-2, ще до того, як буде знайдено вакцину від САРС-2 ?
І хто в решті решт буде у всьому винний, кого "призначать" на це місце й що будуть відчувати нажахані манюпаси-свинопаси- шимпанзоїди- "останні люди" по Ніцше- "маси" по Ортега-і-Гасет?
   
от для кого я все це пишу? Тут взагалі люди є, чи лише проплачені бото-мавпи ?
   
 То якісь версії.
 Слабенькі.
 Що тут коментувати?
   
То якісь версії.
 Слабенькі.
 Що тут коментувати?

які слабенькі? Це варіанти, що спираються на логіку та статистичні дані, що наводить ВОЗ. Кількість померлих складає близько 20% від кількості випадків, що завершились або одужанням, або летально. Логіка говорить про те, що манюпас буде звинувачувати у всьому владу, тим більше, якщо вона концентрується в особі однієї людини. І всі ці людини, крім найвпливовішої, не виправдають сподівань простих людей по захисту їхнього життя. Оскільки все глобалізувалось, то Трамп медійно присутній у всіх країнах, і всі виборці будуть порівнювати лідера своєї країни з лідером США. Мій життєвий досвід підтверджує спостереження, що авторитет Трампу вищий серед людей, схильних до авторитаризму й в інших країнах,- як і Лука свого часу був дуже популярний в РФ, а в Україні є популярним досі

Ти кажеш- це взагалі не версія. А в 2014 році ( в кінці, коли нафта перший раз пішла вгору), коли весь ФУП поділився на 2 табори дурнів, один з яких очікував падіння РФ вже в 2015 році, а інший був впевнений, що РФ взагалі безсмертна, бо це ж "велика Расєя", як же світ без неї обійдеться- хто був правий? Ні, не обидві ці класи дурнів. А саме я, коли висунув таку ж "слабеньку версію", що лише як мінімум через 5-6 років, приблизно наприкінці 2019- в 2020 році, стане ясно, коли й як почне розпадаться РФ- принайнмі, притомним буде ясно. І що- хіба я не виявився правий з цією єдино розумною, хоч і "слабенькою" версією?

Ваша проблема в тім, що ви не здатні сприймати правду, якою вона є. Її заступили вам ваші емоції та хотєлки. Самі вони вам здаються сильними версіями, а вони більшою частиною лише уводять нас від правди, якою вона б не була- власне, саме для цього вони й створюються
   
Я думаю, що помруть всі 100% . Принаймі вся історія показує, що той хто коли небудь народився, то мусить померти.
   
Я думаю, що помруть всі 100% . Принаймі вся історія показує, що той хто коли небудь народився, то мусить померти.
дотепно. Але я мав на думці 20% , що додаються до загальних цифр смертності. Тобто скорочення населення країни з авторитарним лідером, наприклад, РФ на 28-30 млн, що й складають ті 20%, якщо вакцина не буде знайдена на протязі року чи три.
   
тітки жорстоко помилились
повинні були кричати "Трамп"
 :laugh:
   
Кількість померлих складає близько 20%
Сумнівна цифра.
   
Я думаю, що помруть всі 100% . Принаймі вся історія показує, що той хто коли небудь народився, то мусить померти.
не вся
   
Всі інші "харизматичні лідери" на його фоні будуть виглядати, очевидно, надто безпорадними, коли рахунок смертей піде на мільйони. Бо, по-перше, не будуть мати тих можливостей, що є США та їх президента; і, по-друге,- виявиться, що все їхнє демагогічне вміння надувати щоки та казати те, що хоче почути свинопаси-мавпи, виявиться знеціненим на фоні реальності, коли вона досягне певної межі

а трамп не надуває щоки та не видає якусь херню нонстоп?  :laugh:

якби смертність була 20% то ми б це помітили
   
Борис Джонсон залишиться
   
Борис Джонсон залишиться
  ;o  Він по мамі Мак-Лауд?
   
Сумнівна цифра.

Згоден. Але орієнтувався я на неї лише через те, що інших даних немає. До речі, вона весь час зменшується. На початку довго трималась 21%, потім 20%, і майже одразу 19%. Тому все це , звісно, приблизний розрахунок. Але яка Вам особисто різниця, скільки саме помре- 28% чи 25% у РФ? Головне, щоб Ви були живі та змогли щось міркувати про ті відсотки ще 5 років, чи не так?
   
Згоден. Але орієнтувався я на неї лише через те, що інших даних немає. До речі, вона весь час зменшується. На початку довго трималась 21%, потім 20%, і майже одразу 19%. Тому все це , звісно, приблизний розрахунок. Але яка Вам особисто різниця, скільки саме помре- 28% чи 25% у РФ? Головне, щоб Ви були живі та змогли щось міркувати про ті відсотки ще 5 років, чи не так?
  Нолик зайвий. ;)
   
як і в усіх країнах,  вимре 20% населення


чтоза бредовая цифра?
почему не 50%?
или 90%?
   
от для кого я все це пишу? Тут взагалі люди є, чи лише проплачені бото-мавпи ?
откуда такие смелые прогнозы про 20% :S
Вот свежая статейка - смертность 1%, не более
Ученые рассчитали смертельность коронавируса без ошибок, на которые указывали ковид-отрицатели. Он оказался даже опаснее: погибнуть может 1% населения
   
Судя по тексту тс накатил бутылочку лайсола и на закуску посветился "сильным светом"
   
тітки жорстоко помилились
повинні були кричати "Трамп"
 :laugh:
https://www.youtube.com/watch?v=mSFT8AOyDZQ

"Ще не вечір"
   
а трамп не надуває щоки та не видає якусь херню нонстоп?  :laugh:

якби смертність була 20% то ми б це помітили

Хіба я не зрозуміло написав? 20% від кількості всіх завершених випадків. Тобто , якщо є певна кількість інфікованих і всіх їх вважати хворими, то кількість тих, що одужує, складає 80%, а кількість тих, хто помер- 20%. В Україні ця цифра на початку епідемії була набагато гірша, між іншим- кількість померлих перевищувала кількість тих що одужали. Лише зараз підтяглись до світових показників. Але ж саме Ви цього й не помітили, чи не так?

CLOSED CASES
1,090,481

Cases which had an outcome:

883,216 (81%)
Recovered / Discharged

 
207,265 (19%)
Deaths




 
   
Хіба я не зрозуміло написав? 20% від кількості всіх завершених випадків. Тобто , якщо є певна кількість інфікованих і всіх їх вважати хворими, то кількість тих, що одужує, складає 80%, а кількість тих, хто помер- 20%. В Україні ця цифра на початку епідемії була набагато гірша, між іншим- кількість померлих перевищувала кількість тих що одужали. Лише зараз підтяглись до світових показників. Але ж саме Ви цього й не помітили, чи не так?

CLOSED CASES
1,090,481

Cases which had an outcome:

883,216 (81%)
Recovered / Discharged

207,265 (19%)
Deaths


За 2 месяца в Украине умерло больше 100,1 тысяч человек.

Из них от проблем с сердцем - 68,5 тысяч человек, от онкологических заболеваний - 13,5 тысяч человек.

За 2 месяца от коронавируса умерло 0,2 тысячи человек.

Осталось ввести запрет на продажу жирной пищи и обязать всех делать ежедневные пробежки. Не сделал - штраф.
И все больницы переоборудовать под кардиологии.
   
Щодо Трампа й херні- манюпас дуже часто вірить у херню. На жаль. Але у Трампа є перевага над іншими демагогами-популістами, - він є Президентом країни з найбільшими можливостями, і, отже, більшість манюпасів будуть сприймати його як єдиного впливового патрона, який дійсно може щось зробити для задоволення їхніх психологічних очікувань сильного лідера та латентної потреби в патерналізмі
   
За 2 месяца в Украине умерло больше 100,1 тысяч человек.

Из них от проблем с сердцем - 68,5 тысяч человек, от онкологических заболеваний - 13,5 тысяч человек.

За 2 месяца от коронавируса умерло 0,2 тысячи человек.

Осталось ввести запрет на продажу жирной пищи и обязать всех делать ежедневные пробежки. Не сделал - штраф.
И все больницы переоборудовать под кардиологии.

гілка не про те. Мені теж вкрай не подобаються надлишкові , абсурдні заходи "карантину"- заборона прогулянок парками та, особливо, режим самоізоляції для 60+, який має відверто дискримінаційний і геноцидний щодо старих  характер.

Мова йшла про прогноз політичної ситуації в світі "після коронавірусу"
   
чтоза бредовая цифра?
почему не 50%?
или 90%?

Ваш пост і є маячнею, перепрошую. Щодо 20% я написав досить ясно і в старт-пості: від кількості завершених ( закритих ) випадків ( інфікування ) . Це офіційні дані. Справедливості задля зауважу, що ця частка з часом зменшується- раніше вона була 21%, зараз 19%, з часом, очевидно, стане ще менше. Але якісно все одне все упирається в момент, коли буде винайдено вакцину, чи її взагалі винайдуть, і чи з'явиться вона до появи  не менш небезпечного вірусу
   
  Нолик зайвий. ;)

від КІЛЬКОСТІ ЗАКРИТИХ ВИПАДКІВ ( або повне одужання, або смерть )
   
стартпост базируется на выколупанной из носа цифре 20%. что делает любое обсуждение бессмысленным. нет такой смертности.
   
стартпост базируется на выколупанной из носа цифре 20%. что делает любое обсуждение бессмысленным. нет такой смертности.

мля, Ви що- читати не вмієте? Чи на подсосі у нафтовиків і Вам вигідно тупіти? Цифра- не вигадана, вона взята з офіційних джерел по ЗАКРИТИХ ВИПАДКАХ. Тобто її можна генералізувати на все населення лише тоді, коли інфіковані БУДУТЬ ВСІ. Та й те лише тоді, як пройде час закрити всі ці випадки
   
стартпост базируется на выколупанной из носа цифре 20%. что делает любое обсуждение бессмысленным. нет такой смертности.

Coronavirus Cases:
9,009
Deaths:
220
Recovered:
864
...це офіційні дані...
20, 295 %
   
Coronavirus Cases:
9,009
Deaths:
220
Recovered:
864
...це офіційні дані...
20, 295 %

а які у тебе відсотки були коли більше вмирало на початкуц?більше 100+% смертей?  :facepalm1:
ти теж так рахував?
   
він є Президентом країни з найбільшими можливостями

 Усі ці можливості у вигляді мусорних пакетів на лікарях ми вже побачили. Найбільші можливості США наразі лишились лише у сфері озброєнь та маркетингу.
   
Coronavirus Cases:
9,009
Deaths:
220
Recovered:
864
...це офіційні дані...
20, 295 %

і це вже стабілізований результат. Початкове співвідношення в Україні було набагато гірше- кільксть смертей перевищувала кількість тих, хто одужав
   
Coronavirus Cases:
9,009
Deaths:
220
Recovered:
864
...це офіційні дані...
20, 295 %
2,44% летальность в данном случае
все остальные случаи - зафиксированные и "не выздоровевшие",  в основном - бессимптомные "больные". К примеру, чел. заболел проверяют его родственников, есть инфицированные, но бессимптомные. Их отправляют на самоизоляцию и добавляют в статистику "заболевших"

Останнє редагування: 27 квітня 2020 18:52:23 від planken
   
а які у тебе відсотки були коли більше вмирало на початкуц?більше 100+% смертей?  :facepalm1:
ти теж так рахував?
...теж так рахував і це правильно...
Их отправляют на самоизоляцию и добавляют в статистику "заболевших"
... у тебе неправильні розуміння, якщо захворіли, то опиняються в або в труні, або вилікувались... іншого нема...
   
В політичному житті після коронавіруса залишиться лише Трамп
Гімно завжди залишається на плаву.
   
Гімно завжди залишається на плаву.
Цить! Прибіжить тейлориха, обсере з ніг до голови. :tongue:
   
Coronavirus Cases:
9,009
Deaths:
220
Recovered:
864
...це офіційні дані...
20, 295 %

2,03 %.

   
 :facepalm: меня терзают смутные сомнения, что трампон таки не доживет до посткороновирусной эры и возможно закончит свой путь как небезизвестный Джон Фицджералд  :S
   
:facepalm: меня терзают смутные сомнения, что трампон таки не доживет до посткороновирусной эры и возможно закончит свой путь как небезизвестный Джон Фицджералд  :S
Незручно таку вульгарність писати, але порівняв пан пальця з… :tongue:
   
Хєрня. Не буде ніяких 20%.

А після закінчення цієї істерії всерйоз проаналізують статистику. І виявиться, що смертність в середньому плюс/мінус відповідала середній смертності за попередні роки. І тоді до всіх тих супрем лідерів виникнуть питання - а нафіга зупинили економіку і розкидали з вертольотів ті трильйони? І ще буде одне цікаве запитання, коли виявиться, що під шумок левову масу тих фантастичних сум отримав дуже вузький круг наближених.

От і побачимо хто залишиться.

ПиСи.

ВЖЕ порахували смертність навіть в жахливій Ломбардії (чи де там було пекло в Італії). І виявилось, що особлих різниць з попередніми роками немає.
   
Я зараз активно проводжу один свій власний так би мовити флешмод. Всіх кого я знаю, родичів, друзів, знайомих, співробітників, запитую одне просте запитання - чи знають вони когось хто захворів на коронавірус? І чи знають вони когось, хто знає когось, хто захворів на коронавірус?

Ви будете сміятись, але поки що ВСІ відповіді негативні. Ніхто не стикався з випадками цього коронавірусу. І це в розпал «ЖАХЛИВОЇ ПАНДЕМІЇ». Всі лише щось чули в медіях чи інтернеті.

Із цікавістю чекаю моменту, коли ВЖИВУ зустріну людину, яка стикалась із випадками захворювання на коронавірус.

Хто мені пояснить - ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?
   
:facepalm: меня терзают смутные сомнения, что трампон таки не доживет до посткороновирусной эры и возможно закончит свой путь как небезизвестный Джон Фицджералд  :S

З першою частиною- погоджуюсь, бо ми не знаємо, коли прийде посткоронавірусна ера, отже, твоє припущення цілком справедливо
А от навіть як Кеннеді .... Ми й про вбивство Джона Кеннеді майже нічого не знаємо- а воно було все ж таки в минулому, не в майбутньому

П.С. Трамп чи інший "сильний лідер" на посту Президента США- не суть важливе. Головне, що як інститут, пост Президента США буде користуватись в інших країнах, не таких впливових, як США, але які теж мали своїх президентів-харизматів, більшою  повагою саме серед місцевої авторитарно налаштованої публіки (значно більшою мірою), ніж свої власні президенти. Бо всі вони будуть саме "обнулені" в очах виборця, якщо дійде до повної інфікованості   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія