Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Треба валити Кацапію зсередини

Треба валити Кацапію зсередини

Якби кожен другий (ну мо третий) кацап заспівав українскою, то ми б ними керували :) Це початок:

   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Думаєте, що я жартую? Лише мова і культура визначають націю. Доки ви балакаєте кацапською в Україні, ви є кацапами. Бляцка кацапня була причиною війни, а не хуйло. Всі це розуміють, але ніхто вголос не каже.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Думаєте, що я жартую? Лише мова і культура визначають націю. Доки ви балакаєте кацапською в Україні, ви є кацапами. Бляцка кацапня була причиною війни, а не хуйло. Всі це розуміють, але ніхто вголос не каже.
Є ірландська нація, є австрійська. А в Південній Америці то все одна нація?
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Є ірландська нація, є австрійська. А в Південній Америці то все одна нація?

В південній америці одна нація, місцеві жителі, інші типу кацапів, загарбники. Австрія дала нам Гітлера, одна херня, що німаки, що суіси що австріяки. В ірландців вкрали мову і культуру і вони воювали між собою як тепер воюють українці, і втратили частину території так само. Підемо далі, Америка, Хоккайдо, Тібет? Нема мови нема народу. Є мова є нарід. Просто.
   
Чи варто дикуна навчати?

Були часи, коли українці піднімали забиту Московію, вплив нашої культури на Москву тоді був значним. Кацапська верхівка вже гова була українською заговорити.

Та московіти вирішили, що краще під німцями бути, й швидко знімечились, а нашим копняків надавали.

Ото нам урок - не варто дикуна навчати, краще навчатись самому. А щодо мови - то коли треба, й самі заговорять нашою, як будемо достатньо сильними і розвиненими. Поки що це занадто далека перспектива.

   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Нема мови нема народу. Є мова є нарід.
да уж, Канада вас так и не исправила от маячни
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

да уж, Канада вас так и не исправила от маячни

Канада, де я перебуваю, це зборище людей зі всього світу, а не народ. Добре, що живемо в мирі, everyone minds their own business. Але це не приклад для України на часі.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Нема мови нема народу
оно то так, але -Нема мови нема народу- может писать чел со Жмеринки, а не с Миссисаги или его захидного соседа,
Нема мови нема этносу- верно, так и нет канаццкого этносу
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

оно то так, але -Нема мови нема народу- может писать чел со Жмеринки, а не с Миссисаги или его захидного соседа,
Нема мови нема этносу- верно, так и нет канаццкого этносу

Був тут етнос, двічі, перший раз поки не понаїхали хранцузи і англійці, а другий - ми з тобою і ще кожної тварі по парі.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

11  хвилин дивития кацапський кал ? Дякую. На перемотці українську пісню не знайшла.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини
fam

нет, ну как можно серьезно воспринимать измышлизмы тех, кто своей собственной жизнью опровергает то, к чему здесь призывает?
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини
fam

і вони воювали між собою як тепер воюють українці,
мдя...
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

11  хвилин дивития кацапський кал ? Дякую. На перемотці українську пісню не знайшла.

6:11
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

мдя...

мдя... що? ірландська історія не менш трагічна за українську.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини
fam

а о том, что "треба валити Кацапію зсередини", я сам уже не один раз писал, но представления об этом у меня совершенно иные, основанные не на несбыточном бреде, в котором "хотя бы  каждый третий кацап запел по-украински" (при этом прошу обратить внимание на совершенно кацапскую мечту - "то ми б ними керували" - полное подтверждение о родстве душ, воюющих между собой лишь потому, что принадлежат к разным этносам).

"валить с середины" означает обратное - хоть бы не давать относительно немногим сегодня нормальным россиянам ни малейшего повода думать о том, что мы относимся ко всем русским и др.россиянам абсолютно одинаково - с ненавистью и презрением, которой заслуживают лишь явные враги и дураки, за них голосующие.

как можно презирать и ненавидеть, например, того же Бывшева, который в одиночку ведет борьбу за Украину и за право нормального россиянина на уважение со стороны любого нормального человека? Да он один делает для Украины больше, чем все п***а на фупе, которые страстно любят Украину издалека и из пэдриной кормушки.

   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Доки ви балакаєте кацапською в Україні, ви є кацапами.

слышь ты,колбасный эмигрант,если ты патриот украины живи в украине,работай тут и воюй.

и вообще - тема конфликта на почве языка - это излюбленная тема кремлёвских агентов,но вы уже опоздали,бог судит людей по делам а не по языкам.

сейчас смотрят не на каком язе ты говоришь,а за кого ты говоришь,усекаешь ты,колбаса московская из канады?
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Австрія дала нам Гітлера

Гітлера створив той, хто його фінансував.
Поцікався хто, тільки дуже-дуже обережно,
бо пришиють тобі антисемітизм.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

хорошая передача

ведущий классно спел

девушка почти что без акцента, местами "а" вместо "о" выдавал московский акцент
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

В ірландців вкрали мову і культуру і вони воювали між собою як тепер воюють українці,

украинцы между собой не воюют,они воюют с московитами - оккупантами и сепарами - колаборантами.

покажiть менi хоч одного украiномовного сепара
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Якби кожен другий (ну мо третий) кацап заспівав українскою, то ми б ними керували :) Це початок:


чувак, возвращайся для начала в Украину и можешь приступать к практике - валить кацапию. Тут работы на этом поприще полным полно. А то все сидишь на диване и ноешь ...
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

а о том, что "треба валити Кацапію зсередини", я сам уже не один раз писал, но представления об этом у меня совершенно иные, основанные не на несбыточном бреде, в котором "хотя бы  каждый третий кацап запел по-украински" (при этом прошу обратить внимание на совершенно кацапскую мечту - "то ми б ними керували" - полное подтверждение о родстве душ, воюющих между собой лишь потому, что принадлежат к разным этносам).

"валить с середины" означает обратное - хоть бы не давать относительно немногим сегодня нормальным россиянам ни малейшего повода думать о том, что мы относимся ко всем русским и др.россиянам абсолютно одинаково - с ненавистью и презрением, которой заслуживают лишь явные враги и дураки, за них голосующие.

как можно презирать и ненавидеть, например, того же Бывшева, который в одиночку ведет борьбу за Украину и за право нормального россиянина на уважение со стороны любого нормального человека? Да он один делает для Украины больше, чем все п***а на фупе, которые страстно любят Украину издалека и из пэдриной кормушки.

Таких я мав на увазі, кацапів в душі. Валити треба не осіб, а ментальність, але ти не погодишся, бо саме таку ментальність як в тебе я закликаю валити.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

В південній америці одна нація, місцеві жителі, інші типу кацапів, загарбники. Австрія дала нам Гітлера, одна херня, що німаки, що суіси що австріяки. В ірландців вкрали мову і культуру і вони воювали між собою як тепер воюють українці, і втратили частину території так само. Підемо далі, Америка, Хоккайдо, Тібет? Нема мови нема народу. Є мова є нарід. Просто.

Дебіл, розкажи нам про сербів, хорватів, босняків та чорногорців. Про молдован та румун. Про бельгійців та французів. Про голландців та фламандців.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Дебіл, розкажи нам про сербів, хорватів, босняків та чорногорців. Про молдован та румун. Про бельгійців та французів. Про голландців та фламандців.

Бувша Югославія пережила страшну війну, румуни вважають молдову своєю провінцією, бельгія скоро розпадеться, бонус: в Канаді є два народи: англомовні і кібекуа. Сам дебіл :)
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

wow, я дивуюсь агресивний реакції шановного товариства в цій гілці. всі російськомовні вилили свою жовч, чи ще не всі?
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Бувша Югославія пережила страшну війну, румуни вважають молдову своєю провінцією, бельгія скоро розпадеться, бонус: в Канаді є два народи: англомовні і кібекуа. Сам дебіл :)

Питання було в тому, "Нема мови нема народу. Є мова є нарід". Я тобі продемонстрував, що твоє твердження далеке від істини.
І до речі, скільки народів живе в Латинській Америці, виходячи з їх рідної мови?

ПС
Готовий назвати дату розпаду Бельгії?
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Питання було в тому, "Нема мови нема народу. Є мова є нарід". Я тобі продемонстрував, що твоє твердження далеке від істини.
І до речі, скільки народів живе в Латинській Америці, виходячи з їх рідної мови?

ПС
Готовий назвати дату розпаду Бельгії?

А ти готовий забути кацапську мову, так як ніби її не існує? Ти готовий жити по-чесному, не давати хабарів? Ти готовий заробляти в 10 разів більше і жити в Європі? Та хрін там. Кацапстан поглине тебе, коли розпадеться Бельгія. 2020?
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини
fam

Таких я мав на увазі, кацапів в душі. Валити треба не осіб, а ментальність, але ти не погодишся, бо саме таку ментальність як в тебе я закликаю валити.

ее-то за шо?!  ;o

 :rotate:
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини
fam

А ти готовий забути кацапську мову, так як ніби її не існує?

вот честно скажи - а почему, живя в Канаде, ты не поступил так же со своим родным языком?
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Проведіть серйозні реформи й цим і економіку та культуру відродите і станете прикладом для росіян.  ;)
Вони ж на нас дивляться  й реагують адекватно. B-)
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

ее-то за шо?!  ;o

 :rotate:

так, викорінити нафіг кацапський менталітет. і язик ваший  [KA]
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

wow, я дивуюсь агресивний реакції шановного товариства в цій гілці. всі російськомовні вилили свою жовч, чи ще не всі?
нет никакой агрессии - меня просто всегда удивляли такие "потреоты Украины", теоретики. Патриоты живут в Украине, особенно, после 2013г. Остальные сдрыснули.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

вот честно скажи - а почему, живя в Канаде, ты не поступил так же со своим родным языком?

я то таке, але діти мої розмовляють англійською краще, ніж українською, нормальний процес.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини
fam

так, викорінити нафіг кацапський менталітет. і язик ваший  [KA]

сегодня день какой-то урожайный на этот тип дискуссии :(

поэтому просто - копипаст (болдом- мой текст):
////
Топа, cьогодні в 05:32
  Мова і національність дійсно свідчать про певний світогляд.
 Світогляди каца і українця ніколи не поєднати - як воду з маслом.
 Бо як у людини кацапізм "понад усе", то ні мозок, ні "чєлюсть" не дозволять їй стверджувати українство.

 ///

на https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=987177 было соответствующее обсуждение.

если мировоззрение не идет дальше языка и национальности, то в определенных условиях - да, как вода с маслом.

Но в других условиях такие люди, пусть и говорящие на разных языках и принадлежащие к разным культурам, обнаруживают удивительную солидарность и общность взглядов на некоторые вещи и обнаруживают одинаковое их неприятие.

Эти "вещи" как правило относятся к разряду фундаментальных ценностей человечества, к базовым и основным правам и свободам человека.

А если мировоззрение человека не ограничено рамками его родной культуры, национальности и языка, не сводится к ним, то он эти ценности приемлет.

тогда он способен понимать, что хуйло атакует украинцев не потому, что у них другая культура, немного другие гены и другой язык, а потому, что они имеют возможность уйти из мира несвободы в мир своободы, что смертельно опасно прежде всего для его режима.

тогда он понимает, что друг может быть и русским, а врагом может оказаться и украинец.

///
Саме тому Ви так вперто чіпляєтесь за єзик.
 І "расширіть рамкі" ніяк на бажаєте.

 І як я можу такій брехні повірити? ;o  :lol:

///
да, только свои взгляды, не выходящие за пределы, упомянутые мной выше, вы считаете "правдой", и именно поэтому так и останетесь, скорее всего, на всю оставшуюся жизнь под пятой кремля, и детей своих обречете на то же самое.

иллюстрация: презрение к  другому языку, как и презрение к его носителю, объединяет таких, как вы, с вашими духовными собратьями из хуйлостана.

именно вот это - несуществующее слово "єзик" - в фразе, написанной по-украински.

именно так - зеркально- напишет по-русски ваш духовный собрат - "Именно поэтому Вы так упрямо цепляетесь за свою мову".

У Вас "єзик", у него - "мова" - им то, и другое сказано с презрением.

Я, тем не менее, ни разу на фупе, как мне кажется, не написал "мова", когда речь шла об украинском языке.

Потому что у меня нет причин его презирать, считать его хуже, считать его несуществующим, и т.д. Государственным языком Украины должен быть украинский, точка.

мои внуки учатся в украинской гимназии, сам я, если приходится изредка включать телик (новости послушать во время готовки на кухне), русскоязычных каналов не ищу и буду только за, если ВСЕ каналы будут украинскими (допускаю и существование канала русскоязычного, но обеими руками ЗА то, чтобы контент его фильтровался строжайшим образом на предмет кремлядской идеологии и пропаганды).

чего вам еще надо? чтобы я со своим языком поступил так, как в свое время поступали вы и ваши родители и деды? Ни за что. У меня есть чувство собственного достоинства.

но если бы я видел, что вы меня действительно не понимаете, то перешел бы на украинский без разговоров. Правда, это было бы коряво и с кучей ошибок, чего я очень не люблю, но пришлось бы.

Но без особой необходимости искать вашего расположения не намерен.

ибо знаю - многие из меряющих главное в человеке по его языку, в случае явной оккупации быстренько вспомнят "єзик", снова фамилии поменяют, если случай предоставится, а по-украински будут общаться только на кухне шепотом.

а насчет себя я уже писал - в таком случае я перейду на украинский. Во что Вы никогда, конечно, не поверите ;)

такая вот между нами разница.

   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

А ти готовий забути кацапську мову, так як ніби її не існує? Ти готовий жити по-чесному, не давати хабарів? Ти готовий заробляти в 10 разів більше і жити в Європі? Та хрін там. Кацапстан поглине тебе, коли розпадеться Бельгія. 2020?

Я і мої діти розмовляють українською і ми живемо в Україні. І не лізь, б***ь, до нас з своїми дебільними повчаннями з-за океану. А чи розмовляють твої діти української? Без акценту? А чи будуть розмовляти твої внуки? Хуя

І я по життю намагаюся хабарів не давати. І я заробляю, можливо, більше ніж ти.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Ось вам книжка, читав років 15 тому, але це все ще актуально: http://exlibris.org.ua/riabczuk/index.html
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Я і мої діти розмовляють українською і ми живемо в Україні. І не лізь, б***ь, до нас з своїми дебільними повчаннями з-за океану. А чи розмовляють твої діти української? Без акценту? А чи будуть розмовляти твої внуки? Хуя

І я по життю намагаюся хабарів не давати. І я заробляю, можливо, більше ніж ти.

Я радий за тебе, а як на рахунок інших? На мізерних пенсіях, які вмирають від браку елементарної медичної допомоги? І так далі. Gimme a break  :X
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини
fam

кстати, тс, как ты думаешь, нравится или нет хуйлу твое предложение:

>>так, викорінити нафіг кацапський менталітет. і язик ваший

?

я думаю, что очень. Всю эту фразу можно легко посчитать одним из оснований правомерности и обоснованности агрессии хуйла в отношении Украины имхо.

и ему пох, что мой менталитет принципиально антихуйловский, а из языка я не делаю символ мировоззрения.

Для него главное, что эта фраза принадлежит человеку, считающему себя патриотом Украины.

а вот в моем, с позволения сказать, творчестве он не нашел бы НИЧЕГО, что мог бы посчитать основанием для агрессии.

Если смотреть на смысл, а не на язык, конечно.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Я радий за тебе, а як на рахунок інших? На мізерних пенсіях, які вмирають від браку елементарної медичної допомоги? І так далі. Gimme a break  :X

Яким хуєм тут мова?

І яке моральне право ти маєш щось патякати про мову російськомовним патріотам України, які захищали та захищать її зі зброєю в руках??? Коли ти сам насолоджуєшся солодким життям за океаном
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

кстати, тс, как ты думаешь, нравится или нет хуйлу твое предложение:

>>так, викорінити нафіг кацапський менталітет. і язик ваший

?

я думаю, что очень. Всю эту фразу можно легко посчитать одним из оснований правомерности и обоснованности агрессии хуйла в отношении Украины имхо.

и ему пох, что мой менталитет принципиально антихуйловский, а из языка я не делаю символ мировоззрения.

Для него главное, что эта фраза принадлежит человеку, считающему себя патриотом Украины.

а вот в моем, с позволения сказать, творчестве он не нашел бы НИЧЕГО, что мог бы посчитать основанием для агрессии.

Если смотреть на смысл, а не на язык, конечно.

та ну. язик це все для хуйла. там де язик там родіна. підтвердження тому крим, донбас. тепер уяви собі, що ти знаєш англійську замість російської. UH-HA!! увесь світ відкривається перед тобою.
   
Re: Треба валити Кацапію зсередини

Яким хуєм тут мова?

І яке моральне право ти маєш щось патякати про мову російськомовним патріотам України, які захищали та захищать її зі зброєю в руках??? Коли ти сам насолоджуєшся солодким життям за океаном

Pishov naxuj z cijeyi gilky, kacaps'ky vyrodok.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія