Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дідятя росте.

Дідятя росте.

Купила собі бундесверовські берци за своі гроши. Не очікував. То буде свірепа, правільна людина. Всеж не зря жив.


Останнє редагування: 22 липня 2021 21:25:37 від beggy
   
Re: Дідятя росте.

Ну що, зараз вони з мамушкою Карпатами потиняються. Потім самий час до стрельбіща брати.
   
Re: Дідятя росте.

Вона підсліпкувата, та то зараз не важливо. Стрілок, він не в очах, він в голові. Софіко, занадто імпульсівна, на мою думку.
   
Re: Дідятя росте.

 Хвалюю.  Молодець
   
Re: Дідятя росте.

Андрію. Сказала би- хочу немецкі берци, я би без сумніву забашляв. Ні, за своі гроші що сама заробляе, купила. Оце тішить мою душу неймовірно.
   
Re: Дідятя росте.

В мене канадське взуття, в дружини англійске. Роял неві. В неі секонд, не надто ношений. Такі в нас ботінкі.
   
Re: Дідятя росте.

Дитина влилася в родину, що не в шльопанцах лісами тиняеться.
   
Re: Дідятя росте.

У мене теж дитина дика, ліс, подорожі, дай тато, бігі пока не здохнеш.
Це краще ніж нитички мямлі.
   
Re: Дідятя росте.

У мене теж дитина дика, ліс, подорожі, дай тато, бігі пока не здохнеш.
Це краще ніж нитички мямлі.
я таке дуже люблю, і більш за те, виховую. Останній тиждень серпня. Я хочу трохі пройтися сіверщиною.  М'ясо з ножа, повітря, лосі охуевають від зайвого, хіба, ведмедів нема. А вовки є, так.
   
Re: Дідятя росте.

У чорнобзону цікаво, там є природа без остраху що поруч тварі. І люди там кращі.
   
Re: Дідятя росте.

Вас дитина виховує? Біжи покі не здохнеш? То, пане, ви в раньому віци іі виховали правільно. А ви зараз- ледащій мудак. Мій пане, дитина не має виховувати тата. Та, думаю, знаючи вас, там не все так просто. Ви не проста людина та досить жорстка.
   
Re: Дідятя росте.

Haix? Правильні берци.
   
Re: Дідятя росте.

Вас дитина виховує? Біжи покі не здохнеш? То, пане, ви в раньому віци іі виховали правільно. А ви зараз- ледащій мудак. Мій пане, дитина не має виховувати тата. Та, думаю, знаючи вас, там не все так просто. Ви не проста людина та досить жорстка.
Не, все навпаки, просто у дитини інтерес шастати по лісам, а я не маю стільки часу.
   
Re: Дідятя росте.

Haix? Правильні берци.
пане, я не знаю, не виясняв. Дитина взяла, вибрала та купила. вона задоволена, а я аж сверх мери.
   
Re: Дідятя росте.

 :-B
   
Re: Дідятя росте.

Біля  чкьональдсу брала. Я майже впевнений
   
Re: Дідятя росте.

Діти завжди діти. Ця 23 річна самка людини, для мене моє зайка та сонечко, мое маленьке все. Бля, а чі дочікаюся я онуків? Покіщо nиздuть ухажерів злим боем, я в сумнівах. Не уродка, струмка, розумна, поліглотка, піздувата на всю голову, то таке.

Останнє редагування: 22 липня 2021 22:44:04 від beggy
   
Re: Дідятя росте.

Все буде добре, Доні то Тати. Все буде, але пізніше. Так щнач треба
   
Re: Дідятя росте.

Біля  чкьональдсу брала. Я майже впевнений
я спитаю зранку. Ну просто не знаю. Дивись тато, що в мене є. Ножа сам подарую. Вона на тому ще не розуміеться. Я краще сам куплю..
   
Re: Дідятя росте.

Краще хороший Навігатор гармін.
   
Re: Дідятя росте.

Ножик- частина твоеі души. Його, свій ніж, треба любити. Інакше сенсу в ньому нема. Мутне фото, та щось може передасть.
   
Re: Дідятя росте.

Так.
   
Re: Дідятя росте.

Стріжень в середині людини. Сталевий. Мені вдалося то виховати в дитини. Мені не позорно вмерти вже зараз. Різати кацапів буде стількі, на скількі вистачіть сил. Ві віл ві віл рок ю! То дуже не проста людина, іі не боюся, та розумію як іі бояться.
   
Re: Дідятя росте.

Я покіщо в пошуках ножаки для доньки. Гарний ніж за два дні не відшукаешь. Він має бути досить старим, він, бажано, має бути японським, він має відповідати іі антропо показникам. Він має стати частиною неі. Це не просто. Я рік вже шукаю.
   
Re: Дідятя росте.

Напевно "нерд" доця.
Давно помітив, що раніше "очкарики" були "очкариками", намагалися вписатися у те, що очікували від них старші, як форма оригінальності від інших, а зараз підлітки з такими характеристиками вдаються у течії неформалів та протестних (татухи, відповідний одяг, боганчі, чорний макіаж і т.д.).
   
Re: Дідятя росте.

Напевно "нерд" доця.
Давно помітив, що раніше "очкарики" були "очкариками", намагалися вписатися у те, що очікували від них старші, як форма оригінальності від інших, а зараз підлітки з такими характеристиками вдаються у течії неформалів та протестних (татухи, відповідний одяг, боганчі, чорний макіаж і т.д.).
вона із тих, що звуть " отаку", різновід анімешніків. Во ни і самі не сповна розуму, а ця дама і ногою в бошку зарядити може, як вважае, що іі образили. Культуролог. Пишаюся нею.
   
Re: Дідятя росте.

Магістратуру, маю підозру, буде проходити у франціі. Там нарешті почали копати, до того - заборона. То дуже сильно вдарить по бюджету. Та що поробиш...
   
Re: Дідятя росте.

Знаючь досконало, а вона тим заробляє гроши з кацапів та казахів, англійску та немецьку, думаю і французську вивчіть. Навіть я, дебіл, італійські газети і сайти чітаю. Нема нічого неможливого.
   
Re: Дідятя росте.

Стріжень в середині людини. Сталевий. Мені вдалося то виховати в дитини. Мені не позорно вмерти вже зараз. Різати кацапів буде стількі, на скількі вистачіть сил. Ві віл ві віл рок ю! То дуже не проста людина, іі не боюся, та розумію як іі бояться.

Погані то думки про померти хоч зараз. Зберись докупи, ганчірко, тобі ще правнуків виховувати.
   
Re: Дідятя росте.

Бажаю міцного здоров’я та щасливої долі вашій доці. Моїй також 23 роки. В Гаїті зібралась їхати на місяць, в рамках якоїсь гуманітарної місії «інженерів без кордонів». Поки що не вдалось переконати її не робити цього
   
Re: Дідятя росте.

Погані то думки про померти хоч зараз. Зберись докупи, ганчірко, тобі ще правнуків виховувати.
та і не думав я помирати, кажу ж, вже не позорно. То не значіть, що яму піду собі копати. В мене купа цікавих справ.
   
Re: Дідятя росте.

Бажаю міцного здоров’я та щасливої долі вашій доці. Моїй також 23 роки. В Гаїті зібралась їхати на місяць, в рамках якоїсь гуманітарної місії «інженерів без кордонів». Поки що не вдалось переконати її не робити цього
нехай поіде. Не знаю, що роблять інженери в Гаіті, та хочь світ побачить. Язикова практика теж не зайва.
   
Re: Дідятя росте.

нехай поіде. Не знаю, що роблять інженери в Гаіті, та хочь світ побачить. Язикова практика теж не зайва.
дуже небезпечна країна, краще б обійшлося. Вона вже й так пів світу об’їздила, а ще все життя попереду
   
Re: Дідятя росте.

дуже небезпечна країна, краще б обійшлося. Вона вже й так пів світу об’їздила, а ще все життя попереду
пане, маєте проблему. Бажаю вам іі вирішити.
   
Re: Дідятя росте.

 (tu)
   
Re: Дідятя росте.
FAT

Я покіщо в пошуках ножаки для доньки. Гарний ніж за два дні не відшукаешь. Він має бути досить старим, він, бажано, має бути японським, він має відповідати іі антропо показникам. Він має стати частиною неі. Це не просто. Я рік вже шукаю.

Нещодавно читав про вибір ножа тему на іншому форумі, там порадили майстерню https://www.kulbida.com.ua/ .
Як на мене цікаві ножи, мені задорого, але файні. Може підберете щось  :-B
   
Re: Дідятя росте.

Я спитав, де берци купувала. Пром.уа. німецкі, з сертіфікатом. Не так, щоб надто дорого за таке якісне взуття.
   
Re: Дідятя росте.

Нещодавно читав про вибір ножа тему на іншому форумі, там порадили майстерню https://www.kulbida.com.ua/ .
Як на мене цікаві ножи, мені задорого, але файні. Може підберете щось  :-B
дякую, пане, вони роблять якісні речи, я подивився, трохі з упором на декоратівність, та із доброі сталі. Я розрахую, що потрібно, та замовлю в них ножичка під показники дитини, щоб підходив ій.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія