Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Був, але за 10 років багато змінилось

так, багато змінилося. І я вітаю те, що люди навколо мене розмовляють українською (якщо звісно це не жльобський суржик). І сам іноді вживаю українську, навіть в сім'ї. Але не хочу це робити з під палки, на поталу різним довбограям на кшталт того рагулячого Bee наприклад.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Дякую небайдужим. ФУП публічний майданчик, теми лише українською (виключення - прямі цитати публічних осіб, самого себе не можна цитувати), дописи іноземними мовами (російська в тому числі) мають бути продубльовані перекладом на українську.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Итак. Законодательством Украины определены публичные сферы. К которой из них относится ФУП , подскажите пожалуйста?
читайте коммент вашого  спільнодумця.

Цитувати
Публічна сфера охоплює інтереси суспільства в цілому. Це поняття включає принаймні чотири головні компоненти:

Економічний (громадський сектор економіки, виробництво благ громадського користування (public goods), система перерозподілу доходів для задоволення суспільних потреб).

Соціальний (громадські та державні служби соціального забезпечення (пенсії та допомоги, зайнятість, охорона здоров'я, освіта, громадський транспорт і засоби комунікації, збереження довкілля, захист від злочинності та корупції, комунальне обслуговування, підтримка соціальної стабільності та комфортності).

Цивільно-політичний (недержавні самодіяльні об'єднання та асоціації громадян, громадянська мережа формування громадської думки, центри громадянської солідарності та республіканізму).

Соціокультурний компонент (інститути зберігання та відтворення духовних цінностей і культурних кодів суспільства).

Относится ли таксофон к публичным сферам?

Таксофон це публічно доступний засіб для приватного зв'язку. Скористатися ним може кожний, але інформація, яка передається за допомогою цього засобу, є приватною.

Так само мессенджер є засобом приватного зв'язку. Группові чати, створені в мессенджерах, теж мають статус приватних, якщо інформація в них є доступною тільки для зареєстрованих в групповому чаті осіб. Там можуть бути на законних підставах встановлені локальні правила щодо мови та правил спілкування, прийнятні для учасників того чату.

Для ФУПу є декілька варіантів.
1. Встановити українську мовою спілкування.
2. Не встановлювати українську мовою спілкування, але закрити можливість перегляду повідомлень на форумі незареєстрованим та незалогіненим користувачам.
3. Зробити окремі підфоруми з вільним вибором мови спілкування і закрити можливість їх перегляду незареєстрованим та незалогіненим користувачам.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Дякую небайдужим. ФУП публічний майданчик, теми лише українською (виключення - прямі цитати публічних осіб, самого себе не можна цитувати), дописи іноземними мовами (російська в тому числі) мають бути продубльовані перекладом на українську.
Справді будете банити? На скільки діб?
   
Дякую небайдужим. ФУП публічний майданчик, теми лише українською (виключення - прямі цитати публічних осіб, самого себе не можна цитувати), дописи іноземними мовами (російська в тому числі) мають бути продубльовані перекладом на українську.

Думаю це має бути про цитати іншомовних ресурсів для яких не існує україномовних аналогів.
Власні дописи користувачів - лише українською мовою.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Дякую небайдужим. ФУП публічний майданчик, теми лише українською (виключення - прямі цитати публічних осіб, самого себе не можна цитувати), дописи іноземними мовами (російська в тому числі) мають бути продубльовані перекладом на українську.
you can learn some languages, maybe?
   
Дякую небайдужим. ФУП публічний майданчик, теми лише українською (виключення - прямі цитати публічних осіб, самого себе не можна цитувати), дописи іноземними мовами (російська в тому числі) мають бути продубльовані перекладом на українську.

а повертати права створювати теми і голосування не збираєтесь? Ця заборона — вона по якому правилу ФУПа
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

якщо звісно це не жльобський суржик
Это вопрос філософскій. Суржік ето украінскій язик конца 18 века плюс всє новиє слова із руского язика. Так что скорее жлоб ти.

Це питання філософське. Суржик це українська мова
наприкінці 18 століття плюс всі нові слова з російської мови. Так що швидше ти жлоб.
   
Цікаво, а якщо я буду писати українською, а якась рагулятина все одно буде називати мене кацапом, то рагуля того в бан отправлять?  :-)o
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

жлоб
а краще "жліб".   )
   
читайте коммент вашого  спільнодумця.

Это было ваше утверждение, или другого форумчанина?
Цитата: Jinx
Форум - це публічна сфера суспільного життя. Живи з цим.


Законодательством Украины определены публичные сферы. К которой из них относится ФУП , подскажите пожалуйста?


   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

я не збираюся нічого міняти в своїй поведінці.
буду цитувати джерела російською (та ін. мовами, з коротким витягом українською) якщо є цікава і доречна інформація.

нема мені що робити, ще проганяти все через гугл-транслейт. Кому треба хай проганяє через гугл-транслейт.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Дякую небайдужим. ФУП публічний майданчик, теми лише українською (виключення - прямі цитати публічних осіб, самого себе не можна цитувати), дописи іноземними мовами (російська в тому числі) мають бути продубльовані перекладом на українську.
повідомив модератору. Правильно - перекладом українською.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Дякую небайдужим. ФУП публічний майданчик, теми лише українською (виключення - прямі цитати публічних осіб, самого себе не можна цитувати), дописи іноземними мовами (російська в тому числі) мають бути продубльовані перекладом на українську.
виключення виняток.
пиши українською, москалю.
гугл-транслейт детектед.

повідомив модератору  :gigi:
копія в Мовну Поліцію Фаріон  :gigi:  :gigi:
   
я не збираюся нічого міняти в своїй поведінці.
буду цитувати джерела російською якщо є цікава і доречна інформація.

нема мені що робити, ще проганяти все через гугл-транслейт. Кому треба хай проганяє через гугл-транслейт.

Модератори отримають право і навіть обов'язок без попередження видаляти вашу цікаву і доречну москвомовну інформацію.
   
Это вопрос філософскій. Суржік ето украінскій язик конца 18 века плюс всє новиє слова із руского язика. Так что скорее жлоб ти.

Це питання філософське. Суржик це українська мова
наприкінці 18 століття плюс всі нові слова з російської мови. Так що швидше ти жлоб.

Мені однаково, що там було в 18 сторіччі, але суржик в 21 сторіччі — це мова неосвіченних, які ніяких книжок не читали.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

повідомив модератору. Правильно - перекладом українською.
"оно Котляревський свій твір назвав "Енеїда, на українську мову перелицьована", Остап Вишня пише: "Перекладаю з росiйської мови на українську". Та й інші наші письменники, як-от Андрій Чайковський, Іван Нечуй-Левицький, Іван Франко, Микола Зеров, Володимир Винниченко, Михайло Стельмах теж уживають саме таку сполуку. То чому? Невже неграмотні?"
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

які ніяких книжок не читали.
ну чо одразу не читали, Подерв'янського до дір ...
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

виключення виняток.
пиши українською, москалю.
гугл-транслейт детектед.

повідомив модератору  :gigi:
копія в Мовну Поліцію Фаріон  :gigi:  :gigi:

 (tu)
москалів понаразвелось
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Мені однаково, що там було в 18 сторіччі, але суржик в 21 сторіччі — це мова неосвіченних, які ніяких книжок не читали.
Ніт
Послухай того ж подеревянського або курган і агрегат) суржик це прикольно
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Цікаво, а якщо я буду писати українською, а якась рагулятина все одно буде називати мене кацапом, то рагуля того в бан отправлять?  :-)o

Якщо просуватимеш кацапські наративи хоч би й українською то в бан відправлять тебе.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Я закінчив таку саму школу, вчився краще, аніж ти, і російську знаю в рази краще, аніж ти.

Почему-то думал, что вы из Коломыи - не так далеко от тех мест, где я учился. И очень странно, что у вас русский преподавали хорошо. У нас, например, было дело, русский преподавала учительница пения... :)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

"оно Котляревський свій твір назвав "Енеїда, на українську мову перелицьована", Остап Вишня пише: "Перекладаю з росiйської мови на українську". Та й інші наші письменники, як-от Андрій Чайковський, Іван Нечуй-Левицький, Іван Франко, Микола Зеров, Володимир Винниченко, Михайло Стельмах теж уживають саме таку сполуку. То чому? Невже неграмотні?"
Ну так, неосвічені і неграмотні. Не читали тих книжок що Медведило.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Друхххх... Я треть жизни прожил в Ивано-Франковской области. Ты прикалываешься? :)
і за третину життя не спромоглися опанувати мову????
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

і за третину життя не спромоглися опанувати мову????

Ой, что-то не пойму, что вы тут написали на языке, который я так и не смог овладеть. Вот блин,: как обидно.... Что же тут написано то? Что я вообще делаю на форуме, где люди пишут на непонятном мне языке.... Досадно.
   
Якщо просуватимеш кацапські наративи хоч би й українською то в бан відправлять тебе.

Я тут просуваю тільки те, що є насправді, те, що я бачу навколо себе. з+++ли ви вже своїми наративами! Плять, всі такі безнаративни, і нє в акопах! Сидять тут, видають себе за цілок. Тоді як хлопці з нуля вам можуть таких наративів напросувати, що у вас гланди з жопи будуть виглядати.
   
виключення виняток.
пиши українською, москалю.
гугл-транслейт детектед.

повідомив модератору  :gigi:
копія в Мовну Поліцію Фаріон  :gigi:  :gigi:

Та і "перекладом українською"...   :D

Останнє редагування: 15 березня 2024 12:48:02 від You_know_me
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ой, что-то не пойму, что вы тут написали на языке, который я так и не смог овладеть. Вот блин,: как обидно.... Что же тут написано то? Что я вообще делаю на форуме, где люди пишут на непонятном мне языке.... Досадно.
Розумієте текст, написаний українською? Мушу визнати - це неабияке досягнення за третину життя.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Законодательством Украины определены публичные сферы. К которой из них относится ФУП , подскажите пожалуйста?
Законодавство України багато чого передбачає та багато чого не передбачає. Так само як багато чого визначає, а багато чого не визначає.

Наприклад, нема закону чи статті закону, чи коментарів Конституційного суду щодо дій у випадку агресії іншопланетян, і чи можна під час такої агресії проводити вибори Президента.
А ще ніяким законом напряму не заборонено секс в громадському/публічному місці, і з нудистськими пляжами біда - за фактом є, а в законах непрописано.

Охопити всі аспекти суспільного життя, запхнути в закони кожний термін і розтлумачити Конституційним судом його значення не існує практичної можливості.

Є коментар мінюсту на цю тему

Цитувати
...
На підставі наведеного робимо висновок, що масовою інформацією можна вважати інформацію, яка розповсюджується серед необмеженого кола осіб (більшого за те, що її створило). Тому стає зрозумілим, що абсолютно вся інформація, що розміщується в мережі Інтернет, автоматично стає масовою. Таким чином, будь-яка особа, яка створила веб-сторінку, веб-сайт, блог, форум або будь-який інший ресурс в мережі Інтернет, суто теоретично є власником засобу масової інформації. Підкреслимо, що на сьогодні чинним законодавством порушене питання не врегульовано.


Отже, вчергове, факти:
1. ФУП у тому вигляді, у якому він є зараз - є засобом масового зв'язку/комунікації/спілкування. Можливо, навіть офіційно зареєстрованим, але це знає тільки власник та модератори. Частково це підтвердили тут
2. Фуп є публічним, а не приватним засобом коммунікації.
3. Юзери, добровільно та свідомо рєеструючись на ФУПі, утворюють суспільство/спільноту користувачів форуму.
4. Згідно з роз'ясненням КСу, під державною (офіційною) мовою розуміється мова, якій державою надано правовий статус обов'язкового засобу спілкування у публічних сферах суспільного життя.

Хочете сперечатися? Маніпулювати синонімами, аби лиш пропетляти мимо законодавства? Аби нічого не робити, але щоб робили для вас?
Ну тоді я все більше схиляюся до того, що модератор таки правий і треба банити таких навіть без прописування правил, бо Законом України не передбачена обов'язкова присутність правил на форумі, та якісь обов'язки модератора перед юзерами. Як-то кажуть - на кожну хитру сраку знайдеться вироб з лівою різьбою.


Останнє редагування: 15 березня 2024 13:33:45 від Jinx
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Розумієте текст, написаний українською? Мушу визнати - це неабияке досягнення за третину життя.

Прикиньте, а там все было на украинском, и других не было. Представляете, как я страдал, треть жизни ходил и молчал.... Ходил, молчал, и немного понимал... :)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

3. Юзери, добровільно та свідомо рєеструючись на ФУПі, утворюють суспільство/спільноту.

Но они НЕ ЯВЛЯЮТСЯ этим сообществом. Форум, с огромной натяжкой и условными допущениями можно таковым считать, поэтому и язык форумного движка должен иметь В ТОМ ЧИСЛЕ и украинский язык. А посетители должны выполнять правила форума, которые ТОЖЕ должны иметь версию на государственном языке.

4. Згідно з роз'ясненням КСу, під державною (офіційною) мовою розуміється мова, якій державою надано правовий статус обов'язкового засобу спілкування у публічних сферах суспільного життя.

Вы разберитесь, кто с кем обязан общаться на государственном языке. Если еду в троллейбусе, то ТТУ обязано со мной общаться на государственном языке в виде надписей, объявлений, вывешенных правил перевозки пассажиров. Но ни я, ни вы, никто из пассажиров НЕ ЯВЛЯЕМСЯ "сферой общественной жизни", Мы все - граждане Украины, права которых ГАРАНТИРУЕТ Конституция Украины...

   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Прикиньте, а там все было на украинском, и других не было. Представляете, как я страдал, треть жизни ходил и молчал.... Ходил, молчал, и немного понимал... :)
Ага, я знаю ще одного такого. Мій колишній сусід по будинку у Дніпрі. Вже років 25 як по єврейській частині подався до Німеччини, а мову так і не вивчив. Питаю (він до ковіда частенько навідувався у Дніпро): як же ви спілкуєтеся? Каже, що без проблем, бо якщо спілкуватися, то можна знайти і рускайазичних, а у магазині, чи у лікаря - то якось навчився "розмовляти" знаками і ..пальцями
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Дякую небайдужим. ФУП публічний майданчик, теми лише українською (виключення - прямі цитати публічних осіб, самого себе не можна цитувати), дописи іноземними мовами (російська в тому числі) мають бути продубльовані перекладом на українську.

а николаевского Ванька тоже нада перекладати ?
 :weep:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Дякую небайдужим. ФУП публічний майданчик, теми лише українською (виключення - прямі цитати публічних осіб, самого себе не можна цитувати), дописи іноземними мовами (російська в тому числі) мають бути продубльовані перекладом на українську.

а видосики с фронта дублювати субтитрами ?  :weep:
   
а николаевского Ванька тоже нада перекладати ?
 :weep:

так
   
а видосики с фронта дублювати субтитрами ?  :weep:

так.
А ще краще, дублюванням.

Свиномова в публічному просторі повинна зникнути. Суцільно.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ага, я знаю ще одного такого. Мій колишній сусід по будинку у Дніпрі. Вже років 25 як по єврейській частині подався до Німеччини, а мову так і не вивчив. Питаю (він до ковіда частенько навідувався у Дніпро): як же ви спілкуєтеся? Каже, що без проблем, бо якщо спілкуватися, то можна знайти і рускайазичних, а у магазині, чи у лікаря - то якось навчився "розмовляти" знаками і ..пальцями

Какая грустная история! Правда, не понятно, какое отношение она имеет к моему изначальному намерению писать на ФУПе только на русском, что бы сразу отсеивать переобувшихся идиотов. Ну тех, кто из коммуняк/комсы и в националисты, не приходя в сознание и не переводя дыхания... Тут таких достаточно. :)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

а видосики с фронта дублювати субтитрами ?  :weep:
На лобі собі продублюй)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

І знову і знову узькомовні хуєсоси боряться з правом писати на форумі на узьком)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Свиномова в публічному просторі повинна зникнути. Суцільно.

Как только исчезнут миллионы украинцев, для которых это родной язык, так сразу и сам язык исчезнет. Хуйло уже работает активно в этом направлении.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія