Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

як буде правильно карма і ківалов, чи ківалов і карма? 8-)

Правильно буде "на привеликий жаль підрахуй живий"...
   
Шкода, згорить багато награбованого, а можна було конфіскувати

не переживай, він собі ще компенсацію від держави відсудить
   
Пинжак кожаний , два
Магнитафон японскій , трі
Кінокамера , четьірє ,,,
Накалядував
   
не переживай, він собі ще компенсацію від держави відсудить
та не за кацапську тварину я переживаю
   
А він думав, що йому гарантувалась безпека за всі минулі заслуги
   
Деталі: За інформацією джерел, зараз ексголові ЦВК роблять операцію. У Ківалова - поранення стегна з пошкодженням артерії. У нього венозна кровотеча.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Деталі: За інформацією джерел, зараз ексголові ЦВК роблять операцію. У Ківалова - поранення стегна з пошкодженням артерії. У нього венозна кровотеча.

))) це звучить так саме, як "поранення мозку, тому роблять операцію на мошонці".

Від авторів "калаптоїдний стан від важкого тупого предмету"
   
Я не розумію: це його хатинка чи що ? Він там живе ? чому стільки убитих....на вулиці ?
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Я не розумію: це його хатинка чи що ? Він там живе ? чому стільки убитих....на вулиці ?

Там таке місце де народ вздовж моря променад робе. Хто бігає, хто з собакою гуляє, хтось просто гуляє. А погода сьогодні гарна і всі пішли на повітря.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

https://t.me/UaOnlii/74910

В Одесі є свій МГУ - Міжнародний гуманітарний університет.
   
Там таке місце де народ вздовж моря променад робе. Хто бігає, хто з собакою гуляє, хтось просто гуляє. А погода сьогодні гарна і всі пішли на повітря.

 :(  :(  :(
то він собі фазенду на тропі здоров'я відгрохав ? трідварас...
   
"проректор з питань навчально-інноваційного розвитку та економічної діяльності"

Зам по нєхуйдєлать. Ось так, жив собі, проживав, добра колядував, і бац - пічалька

Останнє редагування: 29 квітня 2024 22:04:03 від Красти
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

"проректор з питань навчально-інноваційного розвитку та економічної діяльності"

Зам по нєхуйдєлать

То підрхауй там головний по нєхуйдєлать.
А от зам по ... та економічної діяльності - це дуже важлива посада.
   
Там таке місце де народ вздовж моря променад робе. Хто бігає, хто з собакою гуляє, хтось просто гуляє. А погода сьогодні гарна і всі пішли на повітря.
В ТЦК треба йти, а вони з собаками бігають
   
A-10 ні хто не пропонував. Але це й не той літак, який нам потрібно, та й не для протидії ворогу у повітрі він.
ну було ж "Україна не висловила зацікавленості"
ми тут саме за шахеди, а не взагалі. Взагалі, я вважаю що мають бути багато нових літаків, і, очевидно, що питання не в грошах, з тих "сотень" міліардів допомоги декілька б виділіили і на останні ф16 і на щось новіше - бо вони не тільки ППО, що мало б значний економічний ефект, а і переломна спроможність,щоб закрити небо і зберегти купу життів і дорогої техніки
   
В ТЦК треба йти, а вони з собаками бігають
тренуються...
а взагалі, враховкючи, що навіть в тилу кожна хвилина може бути останньою, то люди мають жити, а не труситись по підвалам поки не в ТЦК ще
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Военные подтвердили, что ракета, которой оккупационная армия РФ ударила вечером 29 апреля по Одессе, предназначалась для поражения живой силы - боевая часть была со шрапнелью.
   
Я не розумію: це його хатинка чи що ? Він там живе ? чому стільки убитих....на вулиці ?

живе там, про це колись було багато шуму, особняк оформив як корпус університету
   
живе там, про це колись було багато шуму, особняк оформив як корпус університету

тобто ще хатинку казьонним коштом відгрохав
   
Третя з тих, десь в 200-та метрах від мене прилетіла, коли по вулиці йшов...
"Уповноважені за стеженням за санкціями проти Північної Кореї при ООН підтвердили, що Росія 2 січня ударила по Харкову північнокорейською балістичною ракетою Hwasong-11, що є прямим порушенням санкцій Ради безпеки.
У 32-сторінковому звіті, представленому в одному з комітетів Радбезу, констатується, що "уламки ракети, знайдені в Харкові, Україна, 2 січня 2024 року, походять від ракети КНДР серії Hwasong-11" і свідчать про порушення ембарго на постачання зброї до та з Північної Кореї..."
   
Третя з тих, десь в 200-та метрах від мене прилетіла, коли по вулиці йшов...
"Уповноважені за стеженням за санкціями проти Північної Кореї при ООН підтвердили, що Росія 2 січня ударила по Харкову північнокорейською балістичною ракетою Hwasong-11, що є прямим порушенням санкцій Ради безпеки.
У 32-сторінковому звіті, представленому в одному з комітетів Радбезу, констатується, що "уламки ракети, знайдені в Харкові, Україна, 2 січня 2024 року, походять від ракети КНДР серії Hwasong-11" і свідчать про порушення ембарго на постачання зброї до та з Північної Кореї..."

і шо ООН зробить?
ну хоча б ніжкою тупне? Чи тіки брови нахмурить й головою покачає?
   
і шо ООН зробить?
ну хоча б ніжкою тупне? Чи тіки брови нахмурить й головою покачає?

   
   
Тоха тільки не вказав, що вона ще дочка депутатки від СН.

Мати Алєйнікової – теж спортсменка. Діна Міфтахутдінова вигравала срібло Олімпіади-1996 в академічному веслуванні. У 2020 році вона стала депутатом Дніпропетровської обласної ради 8-го скликання від партії "Слуга народу". Також Міфтахутдінова є керівником комунальної установи "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності".

https://www.chesno.org/politician/186298/
   
Типова шлюха народу. Хтось здивований?
   
Спортсмени це ацтой. Ні за яку Україну вони не виступають.
Вони виступають за бабло і славу.
В більшості - тупі, як пробки, бо замість навчання займались спортом.
   
https://t.me/Pravda_Gerashchenko/92108
хто казав, що жінок не можна п*здити? О ця особа жіночої статі заслуговує бути побитою настільки, щоб повзати навколишки
   
Спортсмени це ацтой. Ні за яку Україну вони не виступають.
Вони виступають за бабло і славу.
В більшості - тупі, як пробки, бо замість навчання займались спортом.

У Стурли Легрейда - найвищі бали по всім шкільним дисциплінам.
У Реброва та Шовковського - срібні медалі, у Сергія Баланчука, до речі, вбитого на війні, золота медаль.

Лише Андрій Шевченко мав слабкий розум, дислексію, робив по 50 помилок в диктанті.
Але це - виключення, виняток, що підтверджує правило, що талановита людина вправна в усьому.
   
хто казав, що жінок не можна п*здити? О ця особа жіночої статі заслуговує бути побитою настільки, щоб повзати навколишки

Вона в дубай ескортити їздити. Там повно збоченців арабів. Може їі там і пи3дять, і в сраку порять і регулярно серуть в рота (хто не їсть можете загуглити dubai porta potty), тому вона така бруднорота  :pooh_lol:
   
У Стурли Легрейда - найвищі бали по всім шкільним дисциплінам.
У Реброва та Шовковського - срібні медалі, у Сергія Баланчука, до речі, вбитого на війні, золота медаль.

Лише Андрій Шевченко мав слабкий розум, дислексію, робив по 50 помилок в диктанті.
Але це - виключення, виняток, що підтверджує правило, що талановита людина вправна в усьому.

Я вчився в елітному військовому училищі. В одній нашій роті було п'ятеро спортсменів рівня КМС і МС, які робилли показники училищу.
На заняттях вони бували вкрай рідко, їздили по змаганнях та зборах. Хороші оцінки їм тупо малювали.
Знань зовсім не мали.
Пройшли конкурс лише через спортивні досягнення.

Так шо не ліпи мені про їх срібні та золоті шкільні медалі, бо я сам в свій час декілька років займався спортом і знаю рівень знань і інтелекту тих, хто займався разом зі мною і хто пішов далі по спортивній кар'єрі.
   
Вона в дубай ескортити їздити. Там повно збоченців арабів. Може їі там і пи3дять, і в сраку порять і регулярно серуть в рота (хто не їсть можете загуглити dubai porta potty), тому вона така бруднорота  :pooh_lol:
Я думав це жарт :bueee:
Знайшов таке в лінкедін https://ae.linkedin.com/in/dubai-porta-potty-499872253?trk=public_post_feed-actor-name
   
Я думав це жарт :bueee:
Знайшов таке в лінкедін https://ae.linkedin.com/in/dubai-porta-potty-499872253?trk=public_post_feed-actor-name

У поляків є непоганий художній фільм на тему дубайського ескорту, засновний на книжці журналіста. Girls to Buy/ Dziewczyny z Dubaju. Він є на піратських сайтах.
   
Знову Одеса...


   
Ще балістика
   
https://t.me/Pravda_Gerashchenko/92108
для кацапов она прошмандовка для украинцев предатель. незнаю что хуже.
   

Цю тему переглядають:

holic, fikys і 24 гостей
 
Повна версія