Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Давайте откровенно. В стране ужасная бизнес-атмосфера.

Yuriy Romanenko
2 год ·

Давайте откровенно. В стране ужасная бизнес-атмосфера. У страны один к путь к выживанию. Или она делает бизнес-атмосферу нормальной, или она пойдет под откос вместе со всеми этими эффективными чиновниками, умными всезнайками в инете, несчастными пенсионерами, мало что умеющими бюджетниками.

Созидательных людей все меньше будет интересовать, почему эти социальные группы путаются под ногами, стараясь отдоить тех, кто способен генерировать деньги.

 И если пенсионеры выберут правительство, которое ликвидируют фопов третьей группы, то для них ничего не изменится. В том плане, что они просто организованно переедут в Краков или куда подальше будут заниматься тем же самым, и кормить еще кучу людей, но уже польских, которые понимают ценность созидающих групп.

Один мой университетский товарищ уехал так с одесской айти-компанией. Я его спрашиваю: А что изменилось? А он : "Ничего, напротив меня сидят те же люди, что и в Одессе". Таков современный мир. Мобильность определяет возможности. Кстати, этот товарищ уже в Калифорнии.
   
И если пенсионеры выберут правительство, которое ликвидируют фопов третьей группы, то для них ничего не изменится. В том плане, что они просто организованно переедут в Краков или куда подальше будут заниматься тем же самым, и кормить еще кучу людей, но уже польских, которые понимают ценность созидающих групп.

Один мой университетский товарищ уехал так с одесской айти-компанией. Я его спрашиваю: А что изменилось? А он : "Ничего, напротив меня сидят те же люди, что и в Одессе". Таков современный мир. Мобильность определяет возможности. Кстати, этот товарищ уже в Калифорнии.

 (tu)  (tu)
   
ты же там как доверенное лицо, донеси эту инфу кандидату  (tu)
   
они просто организованно переедут


вот бы этот юрик куда организованно переехал  (tu)
   
вот бы этот юрик куда организованно переехал  (tu)


і що?
типу вам із Порошенком від того більше чогось дістанеться
   
і що?
типу вам із Порошенком від того більше чогось дістанеться

гімна б поменшало в україні
   
Полный бардак! Я недавно был в Торгово-промышленной палате.... Мёртвое царство...паразиты. ..мой консультант встретил меня запахом скипидара,рисуя картину...бесполезн о. Все брошено нах... Никаких критериев и документов не принято по экспорту. А это означает,что будут вымагать.
   
і що?
типу вам із Порошенком від того більше чогось дістанеться
Більше субсидій товще ротердам. С ФОПів ні хабарів бо нема до чого приколупатись ні ротердамських субсидій. Бесполезниє люди для нашего общества.
   
https://www.epravda.com.ua/news/2019/02/15/645310/

Державне підприємство СЕТАМ продало заарештований Boeing-737 російської авіакомпанії "Трансаеро" за 17,997 мільйона гривень.

За 666 тыс. долл продали современный, полностью исправный самолёт, который ещё лет 20 можно эксплуатировать. Его рыночная цена ровно 18 млн., но не гривень, а долларов. Удачливый покупатель не раскрывается. Это всё, шо нужно знать о власти Украины.
   
А хто буде створювати клімат? Свиноферма яка кожного дня "генерує контент" про "растьот процент жиров у маслє" за 10 гривень за пост?
До речі, якщо справді той закон 401 приймуть, то можуть сказати розвитку ІТ-сектору одне велике "до побачення".
   
https://www.epravda.com.ua/news/2019/02/15/645310/

Державне підприємство СЕТАМ продало заарештований Boeing-737 російської авіакомпанії "Трансаеро" за 17,997 мільйона гривень.

За 666 тыс. долл продали современный, полностью исправный самолёт, который ещё лет 20 можно эксплуатировать. Его рыночная цена ровно 18 млн., но не гривень, а долларов. Удачливый покупатель не раскрывается. Это всё, шо нужно знать о власти Украины.
:laugh: опять откроют Air Opizdal
   
якщо справді той закон 401 приймуть, то можуть сказати розвитку ІТ-сектору одне велике "до побачення".

Можна подумати, що IT-сектор платить хоч якісь податки.  :pooh_lol:

   
Полный бардак! Я недавно был в Торгово-промышленной палате.... Мёртвое царство...паразиты. ..мой консультант встретил меня запахом скипидара,рисуя картину...бесполезн о. Все брошено нах... Никаких критериев и документов не принято по экспорту. А это означает,что будут вымагать.
Вольт, та що ти причепився до юхні. Такі ж бюрократичні палати є в наших західних сусідів. Ну мусить якийсь бюрократ видавати папірці для експортерів, щоб іхн контрагенти мали преференції. Та порівняно з митниками і фіскалами то божі о̶д̶у̶в̶а̶н̶ч̶и̶к̶и̶ кульбабки.
   
Можна подумати, що IT-сектор платить хоч якісь податки.  :pooh_lol:
Карубя тут трындел что работает в белую и помогает урядугройсмана наполнять казну айтишными грошами
   
зараз не до бизнеса каких то манюпасов терпильных
на кону несколько империй
   
https://www.epravda.com.ua/news/2019/02/15/645310/

Державне підприємство СЕТАМ продало заарештований Boeing-737 російської авіакомпанії "Трансаеро" за 17,997 мільйона гривень.

За 666 тыс. долл продали современный, полностью исправный самолёт, который ещё лет 20 можно эксплуатировать. Его рыночная цена ровно 18 млн., но не гривень, а долларов. Удачливый покупатель не раскрывается. Это всё, шо нужно знать о власти Украины.

 тю, так бери, купуй, це вже третя спроба,

  на дві перші покупці не з`явилися...



   
Вольт, та що ти причепився до юхні. Такі ж бюрократичні палати є в наших західних сусідів. Ну мусить якийсь бюрократ видавати папірці для експортерів, щоб іхн контрагенти мали преференції. Та порівняно з митниками і фіскалами то божі о̶д̶у̶в̶а̶н̶ч̶и̶к̶и̶ кульбабки.
=============================
Згоден. Тре буда давати хабарі. А що поробиш?
   
=============================
Згоден. Тре буда давати хабарі. А що поробиш?
Хіба що за економію часу. На рівні шоколадки. Якщо все номально з паперами думаю можна і без цього.
   
а в кракові чи каліфорнії також можна буде не платити податки по ставкам, як всі інші платять, і ховатися за ФОПом? Чи там за таке можуть взяти за ..раку?
   
Хіба що за економію часу. На рівні шоколадки. Якщо все номально з паперами думаю можна і без цього.
=============================
По моїй товарній групі всі документи відмінили ще роки з 4 тому,а нових не приняли. Тільки проекти... Тому там кожна шавка в...йобується як хоче. Думаю,що це в багатьох товарних групах.
   
і що?
типу вам із Порошенком від того більше чогось дістанеться

типу менше буде засирати мізки людям своєю мудачуковщиною
   
Re: Давайте откровенно. В стране ужасная бизнес-атмосфера.

Yuriy Romanenko
2 год ·

Давайте откровенно. В стране ужасная бизнес-атмосфера. У страны один к путь к выживанию. Или она делает бизнес-атмосферу нормальной, или она пойдет под откос вместе со всеми этими эффективными чиновниками, умными всезнайками в инете, несчастными пенсионерами, мало что умеющими бюджетниками.

Созидательных людей все меньше будет интересовать, почему эти социальные группы путаются под ногами, стараясь отдоить тех, кто способен генерировать деньги.

 И если пенсионеры выберут правительство, которое ликвидируют фопов третьей группы, то для них ничего не изменится. В том плане, что они просто организованно переедут в Краков или куда подальше будут заниматься тем же самым, и кормить еще кучу людей, но уже польских, которые понимают ценность созидающих групп.

Один мой университетский товарищ уехал так с одесской айти-компанией. Я его спрашиваю: А что изменилось? А он : "Ничего, напротив меня сидят те же люди, что и в Одессе". Таков современный мир. Мобильность определяет возможности. Кстати, этот товарищ уже в Калифорнии.

Вам, що платять 5% податку, потрібно не тільки нічого не говорити, а прикинутись ветошью та не відсвічувати. Бо Україна, це навіть не Монако, це європейські емірати по податкам. І податки в Кракові не будуть 5 відсотків як в Україні, а в Каліфорнії, усі податки разом будуть за 50% від зарплатні працівника в Гугл, Apple, Disney чи маленької умовноі  Асме Services.

Так що перестань займатись тупими маніпуляціями.
   
а в кракові чи каліфорнії також можна буде не платити податки по ставкам, як всі інші платять, і ховатися за ФОПом? Чи там за таке можуть взяти за ..раку?
-----------------------------------------
Майбутнє за ФОПами. Може трохи передивитися законодавство- я це зрозумів би,але  поки що такий історичний момент... все зміниться. Але поступово...не без опору.
   
Вам, що платять 5% податку, потрібно не тільки нічого не говорити, а прикинутись ветошью та не відсвічувати. Бо Україна, це навіть не Монако, це європейські емірати по податкам. І податки в Кракові не будуть 5 відсотків як в Україні, а в Каліфорнії, усі податки разом будуть за 50% від зарплатні працівника в Гугл, Apple, Disney чи маленької умовноі  Асме Services.

Так що перестань займатись тупими маніпуляціями.

отож бо воно, вони розуміють гарний бізнес клімат, як можливість не платити податки і порушувати закони коли вигідно, а потім верещати коли їх порушують щодо тебе. насправді нехай спробують таке зробити в каліфорнії чи кракові чи будь де в європі. і подивимося який буде результат.
   
Вам, що платять 5% податку, потрібно не тільки нічого не говорити, а прикинутись ветошью та не відсвічувати. Бо Україна, це навіть не Монако, це європейські емірати по податкам. І податки в Кракові не будуть 5 відсотків як в Україні, а в Каліфорнії, усі податки разом будуть за 50% від зарплатні працівника в Гугл, Apple, Disney чи маленької умовноі  Асме Services.

Так що перестань займатись тупими маніпуляціями.

Такі бздури може чесати лише упорота заоакеансько-пєдроцька кобаса.
Патрійот, ти коли до європейських еміратів повернешся?  Земний рай тебе чекає!
   
Мобильность определяет возможности.
Одна из четырех ключевых свобод - свободное передвижение
   
Одна из четырех ключевых свобод - свободное передвижение

Укатиться к xyям можно совершенно свободно. Извините.
   
Вам, що платять 5% податку, потрібно не тільки нічого не говорити, а прикинутись ветошью та не відсвічувати. Бо Україна, це навіть не Монако, це європейські емірати по податкам. І податки в Кракові не будуть 5 відсотків як в Україні, а в Каліфорнії, усі податки разом будуть за 50% від зарплатні працівника в Гугл, Apple, Disney чи маленької умовноі  Асме Services.

Так що перестань займатись тупими маніпуляціями.

Може повернешься нарешті в цей рай і будеш платити 5%?
Все таки ковбасники в більшості своїй гівнюки.
І з кожним подібним дописом мені все менше бажання розбиратись,
чи є серед вас нормальні люди.
Добре...
А кому добре? Тобі добре? Не знаю.
Але те що ти не бажаєш добре всім іншим, то факт.
Злобний заздрісний ти упирь.

Останнє редагування: 16 лютого 2019 00:29:23 від б_а_р_с
   
Вам, що платять 5% податку, потрібно не тільки нічого не говорити, а прикинутись ветошью та не відсвічувати. Бо Україна, це навіть не Монако, це європейські емірати по податкам. І податки в Кракові не будуть 5 відсотків як в Україні, а в Каліфорнії, усі податки разом будуть за 50% від зарплатні працівника в Гугл, Apple, Disney чи маленької умовноі  Асме Services.

Так що перестань займатись тупими маніпуляціями.
Мабуть ви не продумали добре шо порівняли. Для ФОП 3 групи податок 5% від обороту і ті ж ЄСВ та податки на доходи для найманих працівників. Для середнього та великого бізнесу 5% дуже багато. Треба щоб рентабельність була 27%. Пошукайте по нинішніх часах такий. На цю форму переходять як правило ті, що не мають бажання чи великого досвіду вести повний тягар податкового і бухгалтерського обліку.
Порівняйте Податок 5% від максимального обороту 5 лям становить 250 тис
Річний фонд зарплати двох бухгалтерів плюс їхнє ЄСВ обійдеться на ту ж суму. Але 5 лям ще треба заробити. Так що не порівнюйте різні величини. Податок з обороту і прибутку.

Останнє редагування: 16 лютого 2019 00:37:05 від Cталкер
   
Re: Давайте откровенно. В стране ужасная бизнес-атмосфера.

Такі бздури може чесати лише упорота заоакеансько-пєдроцька кобаса.
Патрійот, ти коли до європейських еміратів повернешся?  Земний рай тебе чекає!

Мене в Україні лякають не податки чи бізнес умови, а люди, які готові в президенти вибрати Мікі Маусів чи відвертих Побрехунок. Мені іноді здається, що в Україні влаштували геноцид, і зараз там тільки ті, що не розуміють причино-наслідкових зв`язків та «по приколу», самі собі скручують дулі.

Автор теми яскравий представник таких - він платить 5 відсотків податку, в 11 разів меньше того що, наприклад, я плачу в Каліфорнії, при цьому хоче щоб його мамі у державі на пенсію вистачало, і дороги були, і що все було. Ці зрадойоги, це якийсь особливий підвид людей. В центральній Америці є мавпи ревучи, а в Україні люди-маніпулятивні скиглуни.

Останнє редагування: 16 лютого 2019 00:41:26 від Dobre
   
Мене в Україні лякають не податки чи бізнес умови, а люди, які готові в президенти вибрати Мікі Маусів чи відвертих Побрехунок. Мені іноді здається, що в Україні влаштували геноцид, і зараз там тільки ті, що не розуміють причино-наслідкових зв`язків та «по приколу», самі собі скручують дулі.

Автор теми яркий представник таких - він платить 5 відсотків податку, в 11 разів меньше того що я плачу в Каліфорнії, при цьому хоче щоб його мамі на державі на пенсію вистачало, і дороги були, і що все було. Ці зрадо йоги, це якийсь особливий підвид людей. В центральній Америці є мавпи ревучи, а в Україні люди-маніпулятивні скиглуни.

Ти не писти, а катай до неньки. А то добре батьківщину любити, коли срака в теплі.
Патрійот довбаний
   
Вот Главный Буковинский Бизнес при порохатых свиньях: возят сигареты в Румынию.

Цитувати
Сторожинецький районний суд виніс вирок чоловікові, який у жовтні минулого року посеред ночі на мотодельтаплані незаконно перетнув кордон до Румунії, та через годину таким же шляхом повернувся в Україну. Про це йдеться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень. Зокрема, суд встановив, що обвинувачена особа у жовтні минулого року, приблизно о 22:30 на околиці села Буденець Сторожинецького району на мотодельтаплані піднялась у повітря та перетнула державний кордон з Румунією. Приблизно через годину на тому ж повітряному судні чоловік повернувся на Буковину. Там його впіймали та затримали прикордонники Чернівецького загону. Між прокурором та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості. Згідно неї обвинувачений визнає свою вину та готовий сплатити штраф у розмірі 8500 гривень. Суд затвердив дану угоду та призначив покарання у вигляді штрафу.  Крім того, суд конфіскував мотодельтаплан.
Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/posered-nochi-na-deltaplani-do-rumuniyi-i-nazad-na-bukovini-zasudili-bukovincya-34045. Сайт http://acc.cv.ua/
   
Re: Давайте откровенно. В стране ужасная бизнес-атмосфера.

Ти не писти, а катай до неньки. А то добре батьківщину любити, коли срака в теплі.
Патрійот довбаний

Бути дурним та злиднем, це не виправдання щоб голосувати за Мікі Мауса чи Побрехунців.
   
Бути дурним та злиднем, це не виправдання щоб голосувати за Мікі Мауса чи Побрехунців.

Огидний ковбасний рагуль. Зрештою, як і 99% інших.
   
Мене в Україні лякають не податки чи бізнес умови, а люди, які готові в президенти вибрати Мікі Маусів чи відвертих Побрехунок. Мені іноді здається, що в Україні влаштували геноцид, і зараз там тільки ті, що не розуміють причино-наслідкових зв`язків та «по приколу», самі собі скручують дулі.

Автор теми яскравий представник таких - він платить 5 відсотків податку, в 11 разів меньше того що, наприклад, я плачу в Каліфорнії, при цьому хоче щоб його мамі у державі на пенсію вистачало, і дороги були, і що все було. Ці зрадойоги, це якийсь особливий підвид людей. В центральній Америці є мавпи ревучи, а в Україні люди-маніпулятивні скиглуни.
Чувак, ти із Каліфорнії ніуя не бачиш і не знаєш,
сиди там і не ниси пурги...
В Україні одна велика проблема - меньше нашим злодіям пиз..ти потрібно, давно були б і дороги і пенсії гарні і т.д і т.п...
   
Мене в Україні лякають не податки чи бізнес умови, а люди, які готові в президенти вибрати Мікі Маусів чи відвертих Побрехунок. Мені іноді здається, що в Україні влаштували геноцид, і зараз там тільки ті, що не розуміють причино-наслідкових зв`язків та «по приколу», самі собі скручують дулі.

Автор теми яркий представник таких - він платить 5 відсотків податку, в 11 разів меньше того що я плачу в Каліфорнії, при цьому хоче щоб його мамі на державі на пенсію вистачало, і дороги були, і що все було. Ці зрадо йоги, це якийсь особливий підвид людей. В центральній Америці є мавпи ревучи, а в Україні люди-маніпулятивні скиглуни.
А мене більше лякає певний контингент пропагандонів, який відволить увагу суспільства від дійсно актуальних для економіки справ. Ті що відводять увагу від дійсно гігантських дор в бюджеті, Від мільярдних відтоків капіталу через офшори , знімання вершків із прибутків державних підприємств та монопольних надприбутків на показову боротьбу з мікроскопічними в масштабах країни самозайнятими ФОПами чи торговцями вживаними автівками. Саме цікаво що багато хто ведеться на ці маніпуляції.
   
Укатиться к xyям можно совершенно свободно. Извините.

Можешь не извиняться.
Я был бы не против, если бы ты начал с себя и исполнил написанное.
   
Re: Давайте откровенно. В стране ужасная бизнес-атмосфера.

А мене більше лякає певний контингент пропагандонів, який відволить увагу суспільства від дійсно актуальних для економіки справ. Ті що відводять увагу від дійсно гігантських дор в бюджеті, Від мільярдних відтоків капіталу через офшори , знімання вершків із прибутків державних підприємств та монопольних надприбутків на показову боротьбу з мікроскопічними в масштабах країни самозайнятими ФОПами чи торговцями вживаними автівками. Саме цікаво що багато хто ведеться на ці маніпуляції.

Це все набір слів та лозунгів, а в житі справа починаються з маленьких речей поруч, починається з себе. Починається з контробандистів на бляхах, у будинку де живеш, неплатників за послуги,  вуличних злодіїв та шахраїв, тощо. І не буде кого вибрати на верх, якщо з самого дитинства всі привчені тільки брехати та красти.
   
гімна б поменшало в україні

его и так поменьшало, миллионами понасвалило.  :X
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія