Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що є перемога Олександра Усика [ua]

Що є перемога Олександра Усика [ua]

Опитування
Чи є перемога Усика позитивом для України?
Всього проголосувало: 107
Корисна для України перемога ватана  21 
 
 20% 
Шкідлива для України перемога ватана  14 
 
 13% 
Від перемог під українським прапором шкоди не буває  72 
 
 67% 




В гілці обговорення бою Джошуа-Усик думки різні, ото й стало цікаво що є перемога Олександра для фупівського збігозагалу :D
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

а хтось дивився?
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

а хтось дивився?
Я дивився, звісно на Рентв  :shuffle:
Але від цього перемога українця не стала менш яскравою.
Та й репортаж, слава Богу, не був заполітизований
писи не знаю чи купував би перегляд на Мегого, ящо б у мене була їх підписка

Останнє редагування: 26 вересня 2021 09:23:06 від steol
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Тіко пєдріли проти російського ТБ!
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Браво, Чемпіоне!
Міць! Сила! Усик!
УКРАЇНА!!!

   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

ВатоУсик не Українець, а зрадник... Манкурт...

Хай цілулє свій любимий триколор і валить в Московію... гівно
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Браво, Чемпіоне!
Міць! Сила! Усик!
УКРАЇНА!!!

Олександр Усик (менше ріст і вага) скинув з трону чемпіона світу тяжеловеса  Anthony Joshua
Слідуючий бій - з братами Кличко????????
5 фотографій
https://www.reuters.com/lifestyle/sports/usyk-outclasses-joshua-claim-world-heavyweight-titles-2021-09-25/
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Усику нужно менять гражданство и выступать за Мордор.Так будет честно.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Батьки родом з півночі України. Мати народилася в Чернігівській області (село Риботин Коропського району), працювала на будівництві. Батько родом із Сумщини, військовий, воював в Афганістані.
До 1999 года жил на родине матери в селе Рыботин Черниговской области
Хоча батьки Усика були нерелігійними, у віці 10 років прийшов до православ'я під впливом бабусі
Дружина — Катерина, росіянка. Виховує трьох дітей — Єлизавету, Кирила та Михайла
Мати Усика 2014 року прийняла громадянство Росії.

Має багато татуювань.
Перше зробив після чемпіонату України 2007 року.
Набив воїна-спартанця на лівому плечі.
Олімпійські кільця на правому передпліччі з'явилися в 2008-му після Олімпіади в Пекіні.
На правому плечі — тату з гербом України й образами, на лівому передпліччі — олімпійські кільця на фоні України, на лівій лопатці — Архангел, на правому та лівому біцепсі — імена дітей.

«Що стосується питань про Крим, то я не боюся їхати додому, бо їду додому. Тут мій дім, тут народилися мої діти. Переїжджати в інше місто — це ж було б як втеча… Чому це я повинен йти зі свого дому? Я — українець, Крим — це Україна. Для мене це так. На даний момент не збираюся звідти переїжджати. Можливо, у подальшому це знадобиться для моєї кар'єри, але не зараз. І паспорт міняти на інший не збираюся»

Кого з вас я зрадив, що ви мені такі собачі питання задаєте? Я представляю Україну в усьому світі. Піднімається український прапор. Гімн грає український. Ось моя відповідь вам, провокатори
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Мати Усика 2014 року прийняла громадянство Росії.
Гагага, вата йопана
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Гагага, вата йопана

Хома, а яке в тебе громадянство?
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Хома, а яке в тебе громадянство?
В мене три, а шо? Російського нема.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

В мене три, а шо? Російського нема.


  Нічого. Порушник законодавства України, який полишив Неньку в складні часи, в чомусь намагається звинуватити громадянина України Усіка)).
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

який полишив Неньку в складні часи
Я полишив неньку у 2010, якщо ви не в курсі. Якщо ненці припече забрати моє громадянство - то я віддам.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Спочатку би ахторові опитування тра би позбавитись , за бажання зрозуміло-що , від узагальнення - Україна , та якося інакше питання конструювати - "кому з громадян до вподоби , а кому - ні , а кому - пох" , бо схоже , що хоч тії  совєти , дякувати Богу і здохли , а світоглядні пропагандонські засади лишились .

Пох до того , хто згадане , бо - заробляє собі бабло , то й нехай собі заробляє , доки ніхто не спромоглось владою кордона з тією педерацією закрити , та тисячі інших , нікому невідомих , пересічних , ув обидва боки і щодня шорхаюцця .
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Я полишив неньку у 2010, якщо ви не в курсі. Якщо ненці припече забрати моє громадянство - то я віддам.


 Ну і яке моральне право маєте звинувачувати в чомусь Усіка? Повістку отримували, податки в Україні сплачуєте?
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Спочатку би ахторові опитування тра би позбавитись , за бажання зрозуміло-що , від узагальнення - Україна , та якося інакше питання конструювати - "кому з громадян до вподоби , а кому - ні , а кому - пох" , бо схоже , що хоч тії  совєти , дякувати Богу і здохли , а світоглядні пропагандонські засади лишились .

Пох до того , хто згадане , бо - заробляє собі бабло , то й нехай собі заробляє , доки ніхто не спромоглось владою кордона з тією педерацією закрити , та тисячі інших , нікому невідомих , пересічних , ув обидва боки і щодня шорхаюцця .

Я би прислухався до вас, якщо би фуп не був політичний форум
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Ну і яке моральне право маєте звинувачувати в чомусь Усіка? Повістку отримували, податки в Україні сплачуєте?
все ж таки між Британією і хуйло Росією є деяка різниця.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Хз. Відчуття неоднозначні.
Звісно, це перемога і України теж. Але...
Є всі шанси, що технічно й грамотно буде подана, як перемога "України Усика", яка, власне, і не Україна зовсім, а так, частка "славянсково мишебратства".
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

все ж таки між Британією і хуйло Росією є деяка різниця.


  Ну це наші українські справи. Яке до цього має відношення емігрант з трьома паспортами?))
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Вредная

Этот усскомирный пи7орас через год два закончит спорт и пойдет в политику во главе опзж

А за это время будет продвигать тезисы мышибратья
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

На Мегогоспорт даже комментарии отключили, чтобы манкурта не ругали
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

якщо би фуп не був політичний форум

Аж ніяк не заважає , згадана політичність ХвУП-у і політичність - декларована лише назвою , змінювати комусь , та якоюсь мірою , власні світоглядні засади і саме діями , тобто зміною у наступних темах конструкціїї запитань або просто речень .

Воно зрозуміло-що , маніпуляція узагальненнями , може здаватись корисною та такою , що посприяє комусь ув чомусь , і воно-ж  ото так і відбуваєцця , що хтось , тобто - особа в однині , маніпулює узагальненнями , та примушує декількох осіб або й багато осіб - голіруч кидатись або на "амбразуру ДОТ_у" (рос) або "під танка" або блока хвундаментного вручну тягати , заради не втрачатись на щось , на що нехочецця втрачатись .

Знайоме "виховнича" метода у маніпуляціїї узагальненнями . Занадто знайома . Власним хребтом відчута .
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Поки що результати голосування демонструють наявність здорового глузду в більшості дописувачів  :)
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Украинские само названные патриоты (только по форме,но не по сути) обладают уникальным качеством - отталкивать от себя всех кто хоть на миллиметр отличается от них. Это рудиментарная характеристика первично-общинного строя, которую в наши дни еще называют национализмом.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Я дивився, звісно на Рентв  :shuffle:
Але від цього перемога українця не стала менш яскравою.
Та й репортаж, слава Богу, не був заполітизований
писи не знаю чи купував би перегляд на Мегого, ящо б у мене була їх підписка


я купив, але дивитись теж довелось піратку

весь час помилка вискакувала
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

до речі, публіка перед матчем освистувала гімн України, а у 12 раунді принишкли і вушка прижали

гонг дали на 3 секунди раніше бо Джошуа жопою тримався за канати і молився щоб не упасти

сьогодні спортивна преса на вухах, всі пишуть про геніальність українського боксера 
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Поки що результати голосування демонструють наявність здорового глузду в більшості дописувачів  :)

поки що результати гАлАсування  демонструють що довбойобів 72%  гагага(с)  як і на виборах Зелепня
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Хз. Відчуття неоднозначні.
Звісно, це перемога і України теж. Але...
Є всі шанси, що технічно й грамотно буде подана, як перемога "України Усика", яка, власне, і не Україна зовсім, а так, частка "славянсково мишебратства".

за межами України ніхто не в курсі і не розбирається в отому "славянсково мишебратства" - це сутто внутрішня проблема певних людей в Україні котрі на це реагують
за межами України все що представляється як Україна то є україниським, а "розбиратися в сортах гівна" то робота чокнутих хвупу

Клічки теж були типу з Казахстану і українською не дуже але чомусь про ""славянсково мишебратства" не переживали так

   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

В гілці обговорення бою Джошуа-Усик думки різні, ото й стало цікаво що є перемога Олександра для фупівського збігозагалу :D
Чому Усік взагалі начебто ватан?
Він підтримав кацапську агресію, збіжав з України, принижує державну владу країни?
- так
- ні
- не знаю.
Оберіть варіант.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

за межами України ніхто не в курсі і не розбирається в отому "славянсково мишебратства" - це сутто внутрішня проблема певних людей в Україні котрі на це реагують
за межами України все що представляється як Україна то є україниським, а "розбиратися в сортах гівна" то робота чокнутих хвупу

Клічки теж були типу з Казахстану і українською не дуже але чомусь про ""славянсково мишебратства" не переживали так


то он пока язык прикусил
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Чому Усік взагалі начебто ватан?
Він підтримав кацапську агресію, збіжав з України, принижує державну владу країни?
- так
- ні
- не знаю.
Оберіть варіант.

крым у него не украинский , всё просто
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

за межами України ніхто не в курсі і не розбирається в отому "славянсково мишебратства"
Світ існує не лише за межами України і пост-совка.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

крым у него не украинский , всё просто
Плюс.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

крым у него не украинский , всё просто
Ну коли мені фіма двічі задав мені це питання, на другий раз я взагалі констатувала що він дебіл.
Бо не сприймає чужої аргументації і демонструє примітивну тактику, яка відверто дратує людину мислячу.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Типова маніпуляція вато маніпулятора, де альтернативна думка представлена?  :facepalm1:
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Ну коли мені фіма двічі задав мені це питання, на другий раз я взагалі констатувала що він дебіл.
Бо не сприймає чужої аргументації і демонструє примітивну тактику, яка відверто дратує людину мислячу.
ВатоЗлата, вважає що вона думаюча людина... Тебе хтось жорстоко в дитинстві надурив. :facepalm1:
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Ну коли мені фіма двічі задав мені це питання, на другий раз я взагалі констатувала що він дебіл.
Бо не сприймає чужої аргументації і демонструє примітивну тактику, яка відверто дратує людину мислячу.

тебя хватило всего на два раза?
меня среди ночи разбуди и я даже спросонья не ошибусь, шо крым украинский, хуйло хуйло , а на донбасе окупация , а не гражданская война .
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Поки що результати голосування демонструють наявність здорового глузду в більшості дописувачів  :)

Незважаючи на високу токсичність ФУПу, адекватних людей всеиж таки ще залишилось тут.
І адекватність іх в тому що вони не особливо влазять у срачики.
Це ота вся псевдопатріотична піна тут роздмухує срачики((
Хто з Канади, хто з Лондону.
Нормальні люди вже склали враження про всіх тут.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

до речі, публіка перед матчем освистувала гімн України, а у 12 раунді принишкли і вушка прижали

гонг дали на 3 секунди раніше бо Джошуа жопою тримався за канати і молився щоб не упасти

сьогодні спортивна преса на вухах, всі пишуть про геніальність українського боксера 
Знову брехні від україножера, він сам тащиться від своєї брехні.  [KA]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія