Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

В общем я чем: нет ничего хуже, чем ощущать свою беспомощность.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

знаєш життя це примара якась ілюзія
і смерть не самий поганий вихід з цього
так я думаю собі



я все життя кудись пру закусивши удила, а що далі

раньше я думала, что, умирая, надо завершить все свои земные дела, чтоб не создавать саоим уходом родным и близким проблем.

а теперь в связи с событиями считаю, что жить надо так, чтоб и после твоей смерти мысли о тебе не давали им покоя долгое время. интрига и некий должок должны сохраняться и после "гейм овер".

а ибо нехер жить легко.

Останнє редагування: 24 травня 2022 00:06:32 від nativi
   
У когось є карта в динаміці ? Павлоград це вже майже Дніпро....
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

У когось є карта в динаміці ? Павлоград це вже майже Дніпро....

туди вже не раз прилітало
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

У когось є карта в динаміці ? Павлоград це вже майже Дніпро....

прилетело не только в Павлоград, но и в Синельниково.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

раньше я думала, что, умирая, надо завершить все свои земные дела, чтоб не создавать саоим уходом родным и близким проблем.

а теперь в связи с событиями считаю, что жить надо так, чтоб и после твоей смерти мысли о тебе не давали им покоя долгое время. интрига и некий должок должны сохраняться и после "гейм овер".

а ибо нехер жить легко.

егоїстка! :)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

У когось є карта в динаміці ? Павлоград це вже майже Дніпро....

Ось карта біля Попасної. Фронт там стабілізувався. Я тут зрозумів Генштаб перекинув туди 2 бригади і зупинив кацапський прорив. В кацапів схоже нема резервів щоб його продовжити.
Зараз головні бої за Лиман. Навіть якщо кацапи його візьмуть - їх треба буде переправитися через Сіверський Донець щоб продовжити наступ.

Ситуація складна але більш-менш стабільна. Не розумію усієї істерики.

Взагалі то ФУП як і українська блогосфера нагадує мені підлітків - одного дня завищені очікування, бравада і навір визволяти Крим. Усіх хто піддає сумніву такий план, бо кацапи будуть всерьоз захищати Крим, так от їх банять і в зраді звинувачують.

Я на другий день істерика через те що кацапи продовжують просуватися. Так вони навколо Ізюму та на Донбасі повільно але все ж просуваються з самого початку війни. Не розумію істерику. Прямо як діти малі.

/photo/1
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

егоїстка! :)
но долгая память гарантирована :D
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ситуація складна але більш-менш стабільна. Не розумію усієї істерики.

Взагалі то ФУП як і українська блогосфера нагадує мені підлітків - одного дня завищені очікування, бравада і навір визволяти Крим
Да тут всегда так. Вроде перманентного ПМС. То кубань берут и на Москву собираются, то "все пропало, Зрада".
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Юрій Бутусов
7 год  ·

https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/pfbid06VdJ6yGfQB7i68awbEhaXSJCYnkwND9AMzzcGJpDXKxvyNtjkujgztbimNGngnnBl

Зараз знаходжусь в районі Северодонецька,  день провів на трасі Лисичанськ- Бахмут. Тому можу повідомити що відбувається в цьому районі, і наскільки велика загроза.
Російські війська з району Попасноі намагаються перерізати трасу Бахмут - Лисичанськ в районах сіл Яковлівка - Білогорівка - Берестове. Я був в усіх цих селах за день. Боі в цьому районі йдуть вже шість діб поспіль.
Вихід росіян до траси може означати що  основний шлях комунікацій до Лисичанську та Северодонецька перерізаний, і ці міста можуть потрапити в оперативне оточення. Звичайно, наші це бачать та роблять може і не все, але дуже багато щоб цього не сталось. Дуже багато.
Оточення в такому разі буде не повним, бо залишиться ще один обхідний шлях постачання ю, але захистити цю другорядну дорогу буде вже важко. Звичайно, усі бачать карту, і багато питань виникає у тих, хто тримає фронт. Саме тому мені будо важливо побачити обстановку на власні очі і розповісти це усім.
Географічно  противника від цієї траси відділяє всього лише один ряд висот.
А практично росіяни не можуть подолати цей останній рубіж, тому що неймовірний героїзм української піхоти та ефективність українськоі артилерії завдають великих втрат росіянам.
Важкі боі продовжуються. Але очевидно, що у російськоі армії теж не безмежні сили.  Вони не здатні прорвати оборону , вони намагаються продавити.
 В жодному місці противник не вийшов на трасу, не прострілює її прямою наводкою, але дорога піддається обстрілам артилерії, мінометів та ракет.
Траса небезпечна через обстріли, але усі атаки ворога наразі відбито. Зможу вас максимально інформувати про ситуацію. Я не все можу сказати зараз, бо йде війна, і ризики великі, але я нічого не забуваю в цьому секторі, і все з часом пригадаю.
Українське командування розуміє обстановку, і вживає заходи. Заходи добре чутно та видно, тому що наша артилерія в цьому районі діє активно.
Наші кадрові частини у Северодонецьку та Лисичанську зберігають бойовий дух, керованість. За цими словами неможливо передати які потужні обстріли доводиться виносити, як попри втрати йдуть в бій, як тримаються наші воіни. Велика честь бути разом з ними.
Але поступатись ворогу тут ніхто не збирається. Северодонецьк та Лисичанськ ми будемо обороняти до останньої можливості.
Мене  питають бійці - «а ви не поїдете звідси?» Я розумію сенс цього питання і відповідаю, що я залишусь тут поки загрозу оточення не буде розбито разом з ударними російськими угрупованнями.
Так, у нас чимало організаційних проблем, я їх бачу, але я не сумніваюсь, що Україна має достатньо сил, щоб зірвати цей черговий наступ хуйло та перемогти у цій великій битві.

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

лівандович?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

на разі хороших коментів в мене нема...((( доживем до вечора - побачим... С ше краще - глянем завтра зранку

буде можливість відпишись що ти живий здоровий (можна без оперативної обстановки)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

буде можливість відпишись що ти живий здоровий (можна без оперативної обстановки)

450
живі, здорові. зараз трошки стихло.
каци пристрілялися... прильоти йдуть досить близько.
чий лиман наразі інфи не маю, бо наш підрозділ зараз за річкою
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

450
живі, здорові. зараз трошки стихло.
каци пристрілялися... прильоти йдуть досить близько.
чий лиман наразі інфи не маю, бо наш підрозділ зараз за річкою

ну 450 це добре.
бережіть себе.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Думаю, человек просто шутит :)
Лично я плохо себе представляю бойца на передовой, который в паузах между обстрелами и боевыми столкновениями достаёт смартфон и пишет на ФУП :)
Учитывая современные средства РЭБ, такой боец прожил бы недолго :(
Кто юзает смартфон с интернетом, тот, наверно, находится на приличном удалении от линии фронта.
   
Думаю, человек просто шутит :)
Лично я плохо себе представляю бойца на передовой, который в паузах между обстрелами и боевыми столкновениями достаёт смартфон и пишет на ФУП :)
Учитывая современные средства РЭБ, такой боец прожил бы недолго :(
Кто юзает смартфон с интернетом, тот, наверно, находится на приличном удалении от линии фронта.

Чому? Старлінк юзає
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Думаю, человек просто шутит :)
Лично я плохо себе представляю бойца на передовой, который в паузах между обстрелами и боевыми столкновениями достаёт смартфон и пишет на ФУП :)
Учитывая современные средства РЭБ, такой боец прожил бы недолго :(
Кто юзает смартфон с интернетом, тот, наверно, находится на приличном удалении от линии фронта.
юзают.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Думаю, человек просто шутит :)
Лично я плохо себе представляю бойца на передовой, который в паузах между обстрелами и боевыми столкновениями достаёт смартфон и пишет на ФУП :)
Учитывая современные средства РЭБ, такой боец прожил бы недолго :(
Кто юзает смартфон с интернетом, тот, наверно, находится на приличном удалении от линии фронта.
К сожалению вы не правы.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

450
живі, здорові. зараз трошки стихло.
каци пристрілялися... прильоти йдуть досить близько.
чий лиман наразі інфи не маю, бо наш підрозділ зараз за річкою

 (tu) добре
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

По Лиману пишуть наші чинять рішучий опір. Ніхто не оточений, ніхто не в полоні

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Думаю, человек просто шутит :)
Лично я плохо себе представляю бойца на передовой, который в паузах между обстрелами и боевыми столкновениями достаёт смартфон и пишет на ФУП :)
Учитывая современные средства РЭБ, такой боец прожил бы недолго :(
Кто юзает смартфон с интернетом, тот, наверно, находится на приличном удалении от линии фронта.

ой, блін... довго пояснювати...(((
перше - "лінія, фронту" тут досить умовне поняття, розтягнуте на км. вглиб
друге - є таке поняття як ротація
третє - "столкновєнія" то надзвичайно рідкісні епізоди. тут все важке працює...
четвкрте - фуп цінний тим, шо скидує вкупу багато різної інфи. не треба бігати по різних каналах і вишуковувати серед інформхламу
пяте - таки старлінк)))
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

місяць тому я також уявляв собі війну інакше... а-ля постійна динаміка руху, бої зі стріляниною.... Десь є й таке! але то дуже спацифічні підрозділи так живуть.
для нас війна виглядає як регулярні переїзди з місця на місце, облаштування, обслуговування і охорона відповідного об'єкта. Нудна і невдячна робота, котру повинен хтось робити... І постійний стрьом - доїдем чи не доїдем, вернемся чи ні, прилітає по нас чи випадково...в реалі працює арта, рсзо і літаки. а ми як маленькі комашки між тими бабахами (((
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ой, блін... довго пояснювати...(((
перше - "лінія, фронту" тут досить умовне поняття, розтягнуте на км. вглиб
друге - є таке поняття як ротація
третє - "столкновєнія" то надзвичайно рідкісні епізоди. тут все важке працює...
четвкрте - фуп цінний тим, шо скидує вкупу багато різної інфи. не треба бігати по різних каналах і вишуковувати серед інформхламу
пяте - таки старлінк)))

 (tu)
Тримайтеся, пане Лівандович
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

(tu)
Тримайтеся, пане Лівандович
Героям Слава  [ua]
Тримайтеся Лівандович та бережіться.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

четверте - фуп цінний тим, шо скидує вкупу багато різної інфи. не треба бігати по різних каналах і вишуковувати серед інформхламу
ФУП - источник информации? это ещё одна шутка?
многовато шуток.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ливандович (tu)

Героям Слава..
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ФУП - источник информации? это ещё одна шутка?
многовато шуток.

я просив ше місяць тому - не засирайте основну тему флудом!
про фуп, як джерело інфи: в порівнянні з більшістю телеграмканалів тут набагато менше повторів. Не зважаючи на то, шо деяка інфа тут дублюється по кілька разів...)))
далі - тут йдуть коменти місцевих, котрі краще знають територію. Тут є альтернатмвні точки зору і обговорення проблем з різних боків. Так, тут багато брєду... але на фоні брєду добре видно крупинки потрібної інфи. Головне - старатись бачити.
Тому прозання те саме - не флудіть і не сріться в цій темі і в головній про війну. Я, звичайно, за всі ці роки навчився пропускати зайвий срач... але все одно він ріже око(((
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://twitter.com/view/status/1528999193242701824

Все равно оркам придется все вернуть
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://twitter.com/view/status/1528999193242701824

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Нашим воїнам загрожувало оточення, довелося вийти.

правильне рішення.



  не дуже великий воєнний спєц, але думаю в невеликих селах, містечках не потрібно стояти "до останнього"
три місяці тримати, то взагалі герої.
   
Думаю, человек просто шутит :)
Лично я плохо себе представляю бойца на передовой, который в паузах между обстрелами и боевыми столкновениями достаёт смартфон и пишет на ФУП :)
Учитывая современные средства РЭБ, такой боец прожил бы недолго :(
Кто юзает смартфон с интернетом, тот, наверно, находится на приличном удалении от линии фронта.

Ппишуть...мені пише Саша, власник притулку для тварин, писав Яр, з Азова,  мало, але писав...
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

 :X


bamr
@bamr69
·
2 ч
#Авдеевка  орки подошли к Очеретино,  идут сильные бои .
Авдеевка в полукольце.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Х... Бердянськ
@PVB40
·
5 ч
Друг, который сейчас на Лимане, отзвонился своей жене, жив здоров, стоят.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Зы: насчёт занятия/подхода к Очеретино у меня есть сомнения
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Сцуко,судя по карте орки взяли узел дорог на М-03 ( повороты на Улегорку и Мироновку)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

:X


bamr
@bamr69
·
2 ч
#Авдеевка  орки подошли к Очеретино,  идут сильные бои .
Авдеевка в полукольце.

Це лзвий юзер
Вже шкварився пару раз
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія