Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

продовження історії про Мальчіша-Кібальчіша :weep:

Він виявився замаскованим Плахішом! :lol:  :weep:

   
Я видел это раньше
Я вот не пойму почему людей это удивляет. Если он сыграл кибальчиша в детском фильме то он что-должен на всю жизнь быть идеологическим коммунякой?
   
Я видел это раньше
Я вот не пойму почему людей это удивляет. Если он сыграл кибальчиша в детском фильме то он что-должен на всю жизнь быть идеологическим коммунякой?

ні
але ж як щодо скрєп?
рушаться прям на очах жеж
   
Re: продовження історії про Мальчіша-Кібальчіша  :weep:

це як москалі раділи, що дівчина з плакатом про кружевниє трусіки на Майдані, потім у Росії роботу шукала
   
а трусіки дефіцитом були? 
   
Я видел это раньше
Я вот не пойму почему людей это удивляет. Если он сыграл кибальчиша в детском фильме то он что-должен на всю жизнь быть идеологическим коммунякой?

Отож. Типу актор зігравший злодія чи маніяка обов'язково повинен присісти за грати.
   
Re: продовження історії про Мальчіша-Кібальчіша  :weep:

а отой що в кортік і бронзовая птіца піонєра героя грав, став бандитом
загинув десь у бандитських розборках
   
А чому тут дивуватися?

наприклад, діти радянських вождів майже всі виїхали з СРСР жити у країни "загніваєщєго капіталізма". Починаючи з доньки  Сталіна.

Мені здається, тільки люди з гхм... досить обмеженим рівнем розвитку чомусь вважають, що, якщо людина "в кіні" грала бандита, чи, навпаки, героя, і в житті повинна бути героєм чи бандітом.

До речі, саме ці люди два роки вибрали собі у президенти актора, який зіграв у говносеріалі народного президента, який катається на банкову на лісапед та, як ніхто, знає проблеми манюпасу.

Ось він тепер і катаєиться на Банкову з кортежем в десятки авто і працевлаштуав і владу майже всіх кловунів в Україні.
   
А чому тут дивуватися?

наприклад, діти радянських вождів майже всі виїхали з СРСР жити у країни "загніваєщєго капіталізма". Починаючи з доньки  Сталіна.

Мені здається, тільки люди з гхм... досить обмеженим рівнем розвитку чомусь вважають, що, якщо людина "в кіні" грала бандита, чи, навпаки, героя, і в житті повинна бути героєм чи бандітом.

До речі, саме ці люди два роки вибрали собі у президенти актора, який зіграв у говносеріалі народного президента, який катається на банкову на лісапед та, як ніхто, знає проблеми манюпасу.

Ось він тепер і катаєиться на Банкову з кортежем в десятки авто і працевлаштуав і владу майже всіх кловунів в Україні.

Актори,то ще куда ні шло. А я так розумію, що злодюги, рекетири та бандити при владі для вас то естественное явленіє?
   
Актори,то ще куда ні шло. А я так розумію, що злодюги, рекетири та бандити при владі для вас то естественное явленіє?

Ну, манюпас вкотре повірив обіцянкам кловуна, що він прибере з депутатів та членів партії Слуг народу бандюка-гвалтівника, але кловун щось передумав.  А любитель аналу при Зеленському взагалі в кервники вибився. Богема, що поробиш.  Оно корабельних сосен до влади понабирали і тішаться, як діти.

Арахамія стверджує, що кловун навіть стрибає від радощів. Ну, коли всі свої айкоси викурить.

А рекетір Коля Катлєта взагалі дуже потрібна людина, всі проблеми вирішує, оно як з Вірастюком.

Поки Коля-решала не приїхав, то вірастюк не виграв вибори, а як Коля приїхав, ррраз - і виграв!

оце так дємократія! оце так нові люди у владі! (tu)

Вам сцять у в очі вже відкрито, але ж ви все радієте - божа роса, божа роса!



Останнє редагування: 13 червня 2021 13:06:18 від шуша
   
Що такого, мальчіш подорослішав, набрався розуму  і зрозумів що в дитинстві йому втирали діч.
   
Кибальчиш оказался плохишом  :weep:
   
Re: продовження історії про Мальчіша-Кібальчіша  :weep:

Кибальчиш оказался плохишом  :weep:

А казачок-то засланний :D
   
А казачок-то засланний :D

Ага.Зрада як вона е  :laugh:
   
это как свиновата, увидев Гордона в галифе, решила шо он нквдист, или увидев свына в вышиванке, решила шо он пацреот :laugh:
   
это как свиновата, увидев Гордона в галифе, решила шо он нквдист, или увидев свына в вышиванке, решила шо он пацреот :laugh:

Нє, скоріше, це як зелібобікі, які побачили на екрані  кловуна, який грав президента у говносеріалі,  і вирішили, що і в реалі з кловуна вийде справжній президент.

Дивуюсь, чому Жєня Кошевой у нас не міністр закордонних справ. Як в серіалі. 
   
Re: продовження історії про Мальчіша-Кібальчіша  :weep:

Нє, скоріше, це як зелібобікі, які побачили на екрані  кловуна, який грав президента у говносеріалі,  і вирішили, що і в реалі з кловуна вийде справжній президент.

Дивуюсь, чому Жєня Кошевой у нас не міністр закордонних справ. Як в серіалі. 


Клоунесса,дело же не в Зе и ты сама это прекрасно понимаешь.
   
очевидно, що роль не робить з пересічного актора президента, а посада президента не робить патріота з пересічного олігарха
всі залишаються при своїх
боярський не став мушкетером, а ніколсон - людожером
   
А что было с Плохишом , прочитал ?
   
Клоунесса,дело же не в Зе и ты сама это прекрасно понимаешь.

Угу, і Юзик теж був конче необхідний Україні, як депутат. там же свєточ розуму і геніальність прийнятих рішень.

І Коля Оболонський потрібний!  Разом з Вірастюком , та й майже всім 95 кварталом, їх бухгалтером, з сестрами, чоловіками та сватами? Там неохваченими залишилося тільки  кілька артистів з 95 кварталу, бо вже нема кому було б виступати в говношоу.

Україна - перша країна в світі, якою управляють така зграя кловунів з одного кварталу. :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія