Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Президент Зустрівся з Нуланд і Блінкеном і дав коментар

Біля туалета пожав за руку [ua]
====================================

 Що, ЗЕлень, корчить?  На вас смішно дивитися... як вас підкида. Звісно,зустрівся в отелі. В отелях і не такі зустрічі відбуваються. Голови G7 теж зустрічаються в отелях. Тупорилий ти холоп! Годину продовжувалось. Бубочка мабуть за цей час 20 айкосів скурило та бігало в істериці. І правильно що бігало. Бо Порох пояснив деякі ДЕТАЛІ! :fuck:
   
Би дака би!   Мы этот писдец сейчас наблюдаем как результат "усилий" придурков!
Понятно
   
От і вся зустріч, ніякого особистого спілкування, і перекладачі там були
забув спитати - хоч сьогодні побачив різницю між свинями і людьми?
   
забув спитати - хоч сьогодні побачив різницю між свинями і людьми?
одна зеленая свинья не дала аккредитацию двум каналам 5 и прямому!
Плюнув в лицо четверти избирателей Украины!
Зеленый гандон в агонии решил скопировать любимого хуйло?
   
Добре (tu)
Тоді сконцентруйся! Італійські унітази самі себе мити не стануть.

Точно, не помиють. Дуже дякую за нову та зовсім несподівану для мене інформацію, але мене більше цікавить, при чому тут я до італійських унітазів.

Ти багато патякаєш як для "мовчазного спостерігача".

Ну, я користуюся своїми критеріями мовчазності, можна?
   
А чого прихильники певної політсили так вштирило?
   
А чого прихильники певної політсили так вштирило?
Тому що их всегда штырит.Наркоманы-с
   
А чого прихильники певної політсили так вштирило?

Бо в глибині душі вони прекрасно знають, безвідносно до моральної сторони, що Порошненко був є і буде політиком дуже високого рівня а їх Бубочка повний нуль за якого вони голосували і агітували. І коли їх тикають в це носом їм неприємно.

Ну це про звичайних, штабні просто працюють
   
Еще позавчера свыни радостно похрюкивая,смаковали как приезжий заокеанский пан будет ставить бубочку в угол, увольнять ермака, и вертать в зад Потроха, а сегодня шось жалобно блеют и обсуждают только им видимые зрады. :lol:
Ах да, еще ж переможна зустрич Свыни, правда на картинке пятилетней давности. :facepalm:
Какой позор.
   
Еще позавчера свыни радостно похрюкивая,смаковали как приезжий заокеанский пан будет ставить бубочку в угол, увольнять ермака, и вертать в зад Потроха, а сегодня шось жалобно блеют и обсуждают только им видимые зрады. :lol:
Ах да, еще ж переможна зустрич Свыни, правда на картинке пятилетней давности. :facepalm:
Какой позор.
через рік! (с)
   
Secretary Antony Blinken
@SecBlinken
·
2 ч
United States government official
Productive meeting today with Ukrainian Prime Minister
@Denys_Shmyhal
 to discuss steps to strengthen Ukraine’s democratic institutions and fight corruption. We will continue to support Ukraine’s efforts to advance economic and rule of law reforms.
   
У Шмыгаля встреча прошла в очень официальной обстановке.

Прямо на ступеньках.

   
У Шмыгаля встреча прошла в очень официальной обстановке.

Прямо на ступеньках.

Показати зображення...
   
А вообще мне очень нравиться целый день наблюдать, как у зеботвы подгорает изо всех сопел.

Не получилось сорвать встречу Блинкена с Порошенко и Епифанием. Так устроили базарную истерику.
   
А вообще мне очень нравиться целый день наблюдать, как у зеботвы подгорает изо всех сопел.

Не получилось сорвать встречу Блинкена с Порошенко и Епифанием. Так устроили базарную истерику.
   
А вообще мне очень нравиться целый день наблюдать, как у зеботвы подгорает изо всех сопел.

Не получилось сорвать встречу Блинкена с Порошенко и Епифанием. Так устроили базарную истерику.
Он ещё и с Бойко встретился)))).
Бойко тоже рад что кровавый клоун не сорвал встречу и с Тимошенко
   
Он ещё и с Бойко встретился)))).
Бойко тоже рад что кровавый клоун не сорвал встречу и с Тимошенко
цікавий погляд у Бойка ))



   
Вчера еще прихильники певної політсили орали, что Блинкен "не опустится встречаться с Порошенко", а сегодня уже убеждают себя, что все это фотошоп.

Забавные зверьки...
   
ФБ

Служба з надзвичайних ситуацій повідомляє, що у зв'язку з спонтанними винекненням стійких джерел займання в околиці вулиці Банкової у місті Києві, урядового кварталу, посольства РФ в Україні, в офісах політичних партій "Слуга Народу", "ОПЖЗ", "Голос", "Батьківщина", офісах телевізійних каналів і більшості засобів масової інформації та інших локальних осередків займання, розташованих в місцях перебування свідків епохи багатства і правди.... служба не може забезпечити одночасне гасіння всіх джерел займання і просить суб'єктів займання гасити свої пердаки власними силами за допомогою підручних засобів і настоянки розчину діамантового зеленого на етиловому спирті.
Служба також повідомляє, що їй не відомо чи може вона забезпечити перевезення достатньої кількості кип'ятку, необхідної для збереження комфортного перебування в теплих ваннах вищих посадових осіб держави.
   
Вчера еще прихильники певної політсили орали, что Блинкен "не опустится встречаться с Порошенко", а сегодня уже убеждают себя, что все это фотошоп.

Забавные зверьки...
   
Интересно,  а Бородатая Кончита уже высралась в соответствии с линией партии у себя на канале?
   
Интересно,  а Бородатая Кончита уже высралась в соответствии с линией партии у себя на канале?
   
https://twitter.com/view/status/1390353163329294337
(tu)
   
Re: Президент Зустрівся з Нуланд і Блінкеном і дав коментар

Интересно,  а Бородатая Кончита уже высралась в соответствии с линией партии у себя на канале?
а як же ж  :D

на свою цільову аудиторію Порошенко розганяє фото шестирічної давності, нібито у нього зараз була двосторонка з Блінкеном. Ви повелися на такий обман?", – поставив запитання Лещенко.(с)

навіть дід гілку відкрив

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1099873.0
шкода мені Службу з надзвичайних ситуацій  :D
   
аааа воно шо бздонуло Блінкену в очі що до нього ніякий реформ не було??? ааааа  :lol:  :weep:

сцуко яке ж невменько  :(


Валерій Прозапас
3 год  ·

Ну і невтішний підсумок зустрічі Держсекретаря з нашим найвеличнішим - той в очі Блінкену та Нуланд розповів, що до його президенства ніяких реформ не було.
А те, що 5 років до "кінця епохі" реформами в Україні якраз опікувалася команда на чолі з Байденом, до якої входили сьогоднішні представники президента США - цьому мега-дипломату було невідомо.

Тобто "чувак" знову зіграв Голобородька, але вже не перед лопоухим електоратом, а перед зубрами світової політики, які прекрасно знають, що було до 2019, і що коїться зараз.
Зокрема з " Нафтогазом", про який Зеленський замість відповіді на питання ВВС щось промукав як корова в руках Савченко.
"Він сказав, що ти хріново працював, Джо", - скаже Блінкен Байдену.

"Краще старайся, а то він тебе звільнить через стадіон, або посадить через на 100% свого прокурора", - додасть Нуланд.
У нас гібрід йуного Лукашенка з пізнім Брєжнєвим, підтримуваний частиною упоротого населення, шановні співгромадяни -  і це сьогодні на власні очі побачили американці.
Та всі давно побачили, тільки народу наче повилазило.

Ну, ще 500 днєй, з богом.
   
до його президенства ніяких реформ не було
(tu)
   
Секретар Ентоні Блінкен
@SecBlinken
·
2 ч
Урядовець США
Гарна сьогоднішня зустріч з Президентом України @ZelenskyyUA, обговорили непохитну підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України.
Ми працюємо з Україною задля досягнення її євроатлантичних прагнень, у тому числі шляхом просування вперед її внутрішнього порядку денного реформ.
   
Re: Президент Зустрівся з Нуланд і Блінкеном і дав коментар

Показати зображення...
а що це за "політичка" з навушниками ?  не знати англійської для політика моветон. B-)
  Чи то вона косу так притримує,щоб не злетіла. :D
   
Шото Госдеп понесло  :D
По словам Блинкена, двери НАТО открыты для Украины, но страна, которая надеется вступить в Альянс, должна быть готова увеличивать потенциал безопасности НАТО и соответствовать определенным стандартам.
"Я хочу четко отметить: двери НАТО открыты для Украины. НАТО вновь напомнило о своих обязательствах, взятых на Бухарестском саммите 2008 года. То, что мы видим сейчас - Украина все ближе сотрудничает с натовскими программами и самое главное — проводит необходимые реформы и инвестиции", - подчеркнул Госсекретарь США Источник: https://censor.net/ru/v3263940
   
а що це за "політичка" з навушниками ?  не знати англійської для політика моветон. B-)
  Чи то вона косу так притримує,щоб не злетіла. :D
це твій кошмар, супік
   
Шото Госдеп понесло

Шо понесло?

Госдеп ясно сказав, що про зрив реформ в армії йому добре відомо. І госдеп розуміє, що на цьому фоні вовині волання про нату - це пустопорожній пи3дьож і нічого більше.
   
Шо понесло?

Госдеп ясно сказав, що про зрив реформ в армії йому добре відомо. І госдеп розуміє, що на цьому фоні вовині волання про нату - це пустопорожній пи3дьож і нічого більше.
ахтунг! на форумі речниця госдепу!! :lol:
   
Шо понесло?

Госдеп ясно сказав, що про зрив реформ в армії йому добре відомо. І госдеп розуміє, що на цьому фоні вовині волання про нату - це пустопорожній пи3дьож і нічого більше.
Прошу вибачення пані, теж саме українською. Пряма мова віце-президента Блінкена за результатами візиту до України


Я хочу чітко зазначити: двері НАТО відкриті для України. НАТО знову нагадало про свої зобов'язання, взяті на Бухарестському саміті 2008 року. Те, що ми бачимо зараз - Україна дедалі ближче співпрацює з натовськими програмами і найголовніше - здійснює необхідні реформи й інвестиції" , - підкреслив Держсекретар США. Джерело: https://censor.net/ua/v3263940


   
а як же ж  :D

на свою цільову аудиторію Порошенко розганяє фото шестирічної давності, нібито у нього зараз була двосторонка з Блінкеном. Ви повелися на такий обман?", – поставив запитання Лещенко.(с)

навіть дід гілку відкрив

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1099873.0
шкода мені Службу з надзвичайних ситуацій  :D

там ще Люсю штирить  :lol:
   
На встрече с депутатами говорил Порошенко. По английски.
Остальные слушали) и нибельмес не понимали.


и шо оно ему помогло?  :laugh:
   
Прошу вибачення пані, теж саме українською. Пряма мова віце-президента Блінкена за результатами візиту до України


Я хочу чітко зазначити: двері НАТО відкриті для України. НАТО знову нагадало про свої зобов'язання, взяті на Бухарестському саміті 2008 року. Те, що ми бачимо зараз - Україна дедалі ближче співпрацює з натовськими програмами і найголовніше - здійснює необхідні реформи й інвестиції" , - підкреслив Держсекретар США. Джерело: https://censor.net/ua/v3263940


тут пороху стало плохо, а как же я??????????? и куда вы без меня??????????
   
Прошу вибачення пані, теж саме українською. Пряма мова віце-президента Блінкена за результатами візиту до України


Я хочу чітко зазначити: двері НАТО відкриті для України. НАТО знову нагадало про свої зобов'язання, взяті на Бухарестському саміті 2008 року. Те, що ми бачимо зараз - Україна дедалі ближче співпрацює з натовськими програмами і найголовніше - здійснює необхідні реформи й інвестиції" , - підкреслив Держсекретар США. Джерело: https://censor.net/ua/v3263940

А момент про відповідність стандартам нато і забов'язання, які мають виконати потенційні кандидати - чому сором'язливо пропустили?
   
А момент про відповідність стандартам нато і забов'язання, які мають виконати потенційні кандидати - чому сором'язливо пропустили?
   
Re: Президент Зустрівся з Нуланд і Блінкеном і дав коментар

там ще Люсю штирить  :lol:

хорошиє сапогі (с)  :laugh:
   
Показати зображення...

на его месте должен был быть я (ПОП)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія