Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Мій хороший знайомий(с) як я і казав-- зайшов у майнінг і частково в біржу.
В біржу зайшов на 4 куо.( умовних одиниць-- евро)
В майнінг-- на дві ферми по 2 куо.
Витягав з біржі декілька разів по штуці евро-- докупляв карти для нових ферм.
Загалом---з 4 куо витягнув з бірж 3 куо і 1 -- лишилася ще там ))
На данний момент--- 4 ферми.
Кожна з яких коштує біля 3 куо по нинішнім цінам на карти.( це так щоб сьогодні забрали іх).

ціни на карти повалилися разом з кріптою. тож діли ціни тих ферм на 2 :weep:  хоча може ше якийсь лох з олх купе :weep:
   
ціни на карти повалилися разом з кріптою. тож діли ціни тих ферм на 2 :weep:  хоча може ше якийсь лох з олх купе :weep:

А де це карти з"явилися по нормальних цінах?
Дефіцит поки що все одно.
В Чернівцях немає дешевше 450-500 баксів за червону карту.
В Німеччині( звідки я допомогав йому тягати карти-- дефіцит наявності на складах.( ніби ціни є прийнятні-- а дають по 1-2 шт.в руки, або треба чекати до лютого).
   
Ви не досягнете +хх%, якщо будете зливатися при -20%. Я на біржі трохи більше місяця, але цей урок вивчив власним коштом. мабуть найдорожчий урок :)
хоча ні, найдорожчий - жадність, це коли вже +500%, але ще хочеться якихось 10-15%.
згоден. я про те саме.  а от якщо бажати +30%, то стоп-лосс на -20% це максимальнА прийнятна втрата, краще -10-15%
а при +500%, треба було злити ще на +480%, бо від деяких рівнів добряче відскакує...
"найдорожчі" це перші та останні бакси прибутку (зарано вліз та запізно вийшов)...

що хотів повідомити..?
а... німці пишуть про рівні 9000 чи 8000 та 5500...
теж сценарії 1 (просто корекція) та 2 (бульбашка капут).
 

Останнє редагування: 17 січня 2018 16:08:31 від Max Min
   
згоден. я про те саме.  а от якщо бажати +30%, то стоп-лосс на -20% це максимально прийнятна втрата, краще -10-15%
а при +500%, треба було злити ще на +480%, бо від деяких рівнів добряче відскакує...
"найдорожчі" це перші та останні бакси прибутку (зарано вліз та запізно вийшов)...

що хотів повідомити..?
а... німці пишуть про рівні 9000 чи 8000 та 5500...
теж сценарії 1 (просто корекція) та 2 (бульбашка капут).
 

а ще пишуть про 15000 50000 100 000.

писанина - найбільший ворог в крипті. Гіршого не придумаєш.

От буквально остання писаниниа

55MA was breached only 4 times during 2017. this has been breached this time again. currently its hovering in between 55MA and 200 EMA . Almost touched 0.618 Fib Rectracement level at $9519. it has yet came as low as $9633 though.

Oversold it is for now. the RSI is extremely low. Last time BTC had this low RSI was price was less than $4000 and that's where the rally started.

The bottom is near.


Це противага писанині про 1000 баксів.

І сука, пишуть правдоподібно, я спочатку навіть вірив  :gigi:





Останнє редагування: 17 січня 2018 16:15:59 від Taras.ua
   
Эпично, никогда такого не было и вот опять. :)
С $830 млрд., почти в два раза упал рынок...  :weep:
Я стал инвестором.  [A]
   
Вже 9800. З нетерпінням чекаю GeForce 1080 по 200-300 баксів. :)
   
Не знаю как вы,а я доволен.Хоть и профит упал с 4 до 2 :laugh:

Я буду доволен, если рынок упадет еще раза в 2 и на 3-4 месяца устаканится на дне, хочу видеокарточек прикупить.
   
я б не дуже довіряв би звичній "техниці" у випадку з криптою.
вона може спрацювати, але якщо вона не дуже працювала на рості, то чому зараз має..?

додам стандартний вихід: продав пів позиції на першому запланованому рівні, на решту поставив стоп-лосс на рівні покупки (чи вище).
гарантований прибуток, але залишені шанси на подальший ріст...

табу: "здешевлювати" = докупати, коли в мінусі.  тільки у випадку закупівлі позиції частинами за планом на різних рівнях.
інакше, це вірний шлях до банкрутства.
 
   
Вже 9800. З нетерпінням чекаю GeForce 1080 по 200-300 баксів. :)

Ну це довго можна чекати, більшість буде майнити на перспективу, навіть на рівні розетки.
   
Схоже дно таки дійсно поряд. Вже нема -1000 за годину  :gigi:
10200 ще вчора ввечері було. зараз 9800.
   
Ну це довго можна чекати, більшість буде майнити на перспективу, навіть на рівні розетки.

Та що толку майнити. Якщо чим далі, тим менше прибутку на людину (це основа всіх криптовалют). Якщо воно навіть електроенергію вже в багатьох не окуповує - то зміст тримати... Тому,я кщо тут є майнери - я куплю відяху, навтіь дві по 300 баксів... Подумайте, бо потім і по 100 бксів ніхто купувати не буде. :)
   
Схоже дно таки дійсно поряд. Вже нема -1000 за годину  :gigi:
10200 ще вчора ввечері було. зараз 9800.

Та ладно - от наша гривня падає по 10 копійок щодня - але дна не видно ніфіга
   
Паниковать пока рано
Вот график по всей крипте за прошлый год, рост с 20 млрд, до 800, в 40 раз.
Плакать можно будет когда биток упадет до $1000

   
Плакать можно будет когда биток упадет до $1000

вже буде пізно.
   
9,666.71
   
 збігло дві хвилини
9,556.00
   
вже буде пізно.

не буде, кріпта то на довго
   
Вже 9800. З нетерпінням чекаю GeForce 1080 по 200-300 баксів. :)

Спеціально глянув на німецьких сайтах--
Якщо я нічого не наплутав--
MSI 1080( не TI)--- починається від 560-580 евро.
Плюс доставка- накрутка( навіть мінімальна)--- мінімум 600 евро.
Про які 300 баксів іде мова?
пс. Але я міг і напутати з серією-- тому поправте мене-- дякую))
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

пузирісти могли заробити міліони на спаді  :laugh:
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

9500  :D
   
таки мабуть дна нема  :weep:
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

збігло дві хвилини
9,556.00

зараз повернемось на 9 800
   
Спеціально глянув на німецьких сайтах--
Якщо я нічого не наплутав--
MSI 1080( не TI)--- починається від 560-580 евро.
Плюс доставка- накрутка( навіть мінімальна)--- мінімум 600 евро.
Про які 300 баксів іде мова?
пс. Але я міг і напутати з серією-- тому поправте мене-- дякую))

Так я чекаю, коли нещасні майнери будуть свої ферми розпродувати. :)
   
Так я чекаю, коли нещасні майнери будуть свої ферми розпродувати. :)

Чекайте-чекайте, багато хто прочекав весь 2017-ий так і не дочекався.  :)
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

зараз повернемось на 9 800

шановні інвестори, йа іксперд  :weep: 9 750
   
зараз повернемось на 9 800

А потім на 9300, а потім знову на 9500 і так далі.
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

А потім на 9300, а потім знову на 9500 і так далі.

так далі має зікінчитись на рівні 7- 8к
   
А потім на 9300, а потім знову на 9500 і так далі.

фрикции  :-T
   
так далі має зікінчитись на рівні 7- 8к

Якщо проб'є 8000, то почнеться паніка і капець всім сподіванням.
   
Розумієте, гроші вони тому і є грошима, що вам зобов'язані продати за них будь-який товар.
Як там казали - гроші є універсальним еквівалентом.
Якщо у вас є гроші, котрі не є універсальним елементом, то це не зовсім гроші, або зовсім не гроші.
   
майнити як раз буде толк.. складність впаде. можна буде намайнити багато монет впрок. відеокартрми також можна буде поживитись.. )
   
 :gigi:

Российский Центробанк сравнил криптовалюту с виагрой
   
НОВОСТИ 17.01.2018
Инвестиционный ажиотаж, возникший на рынке криптовалют, не позволяет расценивать их как конкурента фиатным деньгам. Об этом заявил первый заместитель председателя Центробанка России Сергей Швецов, сообщает РБК.

По его словам, история появления криптовалюты похожа на историю изобретения виагры.

«Виагра была изобретена случайно, в рамках поиска формулы для сердечной мышцы, но в результате получили нечто другое. В случае с криптовалютами нас беспокоит, что создавали для глобального рынка нечто, что можно использовать как платежное средство, но создали шикарную платформу для финансовой пирамиды. То есть искали одно, а получилось другое», — сказал Швецов.
Представитель Центробанка добавил, что в настоящее время большинство людей расценивают криптовалюты только как средство для инвестиций. Спрос на биткоин как на платежное средство составляет менее 10%.

«Это надо понимать. Биткоин не конкурент деньгам», — подчеркнул он.
Также Сергей Швецов подчеркнул, что Центробанк не намерен предпринимать действий, способствующих росту криптовалютных пирамид.

Напомним, в октябре 2017 года Центробанк советовал заблокировать сайты, предоставляющие возможность трейдинга криптовалютами.
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Розмір українського ринку криптовалюти біткоїн становить 2,5 мільярда доларів на рік.

Про це повідомив фінансовий аналітик ICU Михайло Демків на своїй сторінці у Twitter з посиланням на звіт банку Citigroup.

"За оцінками аналітиків Сіті груп, розмір ринку Bitcoin в України становить близько 2,5 млрд доларів на рік!", - написав він.

"В цілому, країни із вищим рівнем тіньової економіки більш схильні до транзакцій в криптовалюті, що не є дивним", - зазначив Демків.
   
Прикольно.Некоторые плакались что по 12 не успели закупиться.Да и я тоже жалел что не взял кэш по 2300 ,а он уже 1400  :laugh: Иногда лучшая стратегия ничего не делать
   
Прикольно.Некоторые плакались что по 12 не успели закупиться.Да и я тоже жалел что не взял кэш по 2300 ,а он уже 1400  :laugh: Иногда лучшая стратегия ничего не делать

А почему Битоккэш почти в 7 раз дешевле оригинального битка?
В чем причина, если он более удобен для транзакций (больший размер блока, за что ратовал пенсионер Jinx) ???
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

ше треба пройти 9-9,300
але дума це не буде проблемою

азіати вночі на 8 догонять
   
Видимо придет время когда и я пополню ряды " трейдеров"))--- офигительные же цены?))
Планирую понемного закупаться-- где-то на 20% от заработка в месяц-- то есть от 500 евро планирую выделять на крипторынок.
Но вот пока не определился где интересней будет-- в майнинге или в трейдинге?))
пс. С майнингом в принципе я смысл понял-- вижу как знакомый майнит. Скорее всего заведу себе фермочку-две.
А вот с трейдингом--- я попробовал немного туда-сюда покупать-продавать---в принципе более-менее удачно, но страшно нервное занятие-- подумаю еще.
пс. Лично я вытащил вложенные несколько штук долларов( в гривне--- по необходимости, а не по желанию)
Осталось немного разных монеток из первой десятки на долгосрок.( смысла нет сейчас дергаться).
   
Вже 9800. З нетерпінням чекаю GeForce 1080 по 200-300 баксів. :)

по 50 тогда уж  :gigi:
   
по 50 тогда уж  :gigi:

Да откуда ж по 50 если они от 600 евро начинаются?
Благо-- есть в наличии.
А вот красных-- тупо нет в наличии по приемлимым ценам ( от 380 евро и вверх)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія