Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пьяный охотник расстрелял 7 спящих рыбаков на Житомирщине.

    Видел. Я не видел, чтобы это происходило через сорок минут с начала пьянки. И не видел, чтобы сердечник не скопытился после первых ста грамм.
   И ещё я не видел, чтобы белочник в кого - нибудь попал. На дурке белочников вяжут две бабульки-санитарки, причём легко. И к койке фиксируют без проблем. Да, животное дури в них немеряно, но бабульки знают как...
Таки да.
Плюсую.
Тим, в кого "рве дах", достатньо короткого точного удару. Перевірено.
   
погоджуйтесь на подлодку рєптілоїдів. інакше в будь якому випадку - засранець мужічішко сам один переміг 7 воїнів світла а восьмий драпав від нього далі ніж бачив
   
Таки да.
Плюсую.
Тим, в кого "рве дах", достатньо короткого точного удару. Перевірено.
   Ну вот, ты в курсе дела.
   
Світлана, той ставок привласнив бувший голова колгоспу і оце в оренду його здає зараз? Чи мій батько щось з селами наплутав?

Щось наплутав
   
То есть я так понимаю что копанка это пруд который собственник земли сам вырыл на своей земле и запустил туда рыбу? Или это арендатор который арендует пруд у государства?
Потому что если убийца арендовал пруд у другого человека значит между ними должны быть какие то финансовые отношения. Я правильно понимаю?
Вбивця взагалі "бєдний бєзработний інвалід" (с)


Мені влом читати серління аелітів, вони вже пояснили чому їх кумир не зміг ні слова мукнути коли його привозили на слідчі дії ?
   
Де всі ікспєрди поділися ? Де аліски з їх шарійовськими побрехеньками ? Інфу шукають як пройшли слідчі дії ?
Так нічого нового не знайдете, ніяк , воно забрехалося, зрозуміло нарешті що як завжди не вийде, і вирішило взагалі морозитись
Я цю гілку буду піднімати регулярно, щоб було видно ху із ху і якість модерації на форумі
4.6
4.2
Нє, не чули
   
Вбивця взагалі "бєдний бєзработний інвалід" (с)


Мені влом читати серління аелітів, вони вже пояснили чому їх кумир не зміг ні слова мукнути коли його привозили на слідчі дії ?

Щоб не шукати, коротко розкажи нам свою версію .... Алієт тупо тролить, і сам з собою веде дискусію, щоб інших позлити це не показник.


Слухаємо твою версію...

Той чувак хоч пяний був чи він трезвий убив пяних?
   
Не напружуйся Тимко
   
Ти можеш і ігнорувати але прикол в тому що я чекаю твою версію, поки тільки бла-бла в різних місцях писала, а стройного пояснення в одному дописі що відбулось ніхто не побачив, виходить у тебе каша в голові яку ти вистрелюєш короткими дописами.

Сформулюй нормально усе, і знову твої картинки у пів екрана, за це нечитаємось тебе давно банити треба на місяць раз на тиждень не доходить... Що воно має бути читаємо що ти постиш.
   
Як бачимо Світлана просто балаболить, потім шукай що воно в різних місцях міняло по різному свої свідчення...

А версії поки немає.
   
Ясно, тішіна в бібліотєкє, ну я почекаю, може до завтра хто розродиться
   
Як бачимо вона не формулює одним постом своє ставлення і свою версію... Але вже всі змились... Тіпа вгадайте що у мене в голові робиться... :facepalm1:
   
У Львові СБУ викрила на хабарі посадовця ДСНС
Опубліковано 3 Червня 2020 о 11:32
У Львові співробітники Служби безпеки України спіймали керівника підрозділу ДСНС на хабарі за фіктивну перевірку протипожежної документації складів із піротехнікою.

Про це повідомили в середу, 3 червня, у пресслужбі СБУ.

За даними слідства, за винагороду посадовець пообіцяв місцевому приватному підприємцю «всліпу» погодити документи щодо протипожежного стану великого складського приміщення, розташованого у місті та своє подальше лояльне ставлення під час наступних перевірок. Такі дії могли призвести до виникнення надзвичайних ситуацій у місцях із скупченням людей.

Правоохоронці викрили посадовця під час одержання першої частини хабара. За місцем роботи зловмисника відбулись обшуки.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру.

Перевіряється причетність інших співробітників Управління до функціонування корупційної схеми.

Триває слідство.

"Кацапи" продовжують неповажати інвестиційних нянь. Цікаво, скрепні львівські пожежники - теж атошники?
   
Вбивця взагалі "бєдний бєзработний інвалід" (с)


Мені влом читати серління аелітів, вони вже пояснили чому їх кумир не зміг ні слова мукнути коли його привозили на слідчі дії ?
.     Загадочная русская душа? Не?
   
Щось наплутав
.    Свет, а ты давно из эмиратов вернулась?
   
    SvitLana, хоть бы загаром похвасталась.
   
Де всі ікспєрди поділися ? Де аліски з їх шарійовськими побрехеньками ? Інфу шукають як пройшли слідчі дії ?
Так нічого нового не знайдете, ніяк , воно забрехалося, зрозуміло нарешті що як завжди не вийде, і вирішило взагалі морозитись
Я цю гілку буду піднімати регулярно, щоб було видно ху із ху і якість модерації на форумі
4.6
4.2
Нє, не чули
в мене до тебе лише одне питання, ти досі прихожанка сатанинської секти РПЦ?
   
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=126048702436231&id=100050933043644

Останнє редагування: 4 червня 2020 14:13:21 від Backfire
   
З досвіду знаю цікавий момент всяких резонансних справ. Як тільки дуже гучна справа раптом різко "затихає" і щезає будь-яка доступна інформація про розслідування - значить мєнти її однозначно заминають бо вони там замішані в нехорошому смислі. Так було з Сашком Білим, так було з брильянтовими, так було з Княжичами, так є з Майданом врешті-решт. І так буде з житомирським стрільцем.
   
З досвіду знаю цікавий момент всяких резонансних справ. Як тільки дуже гучна справа раптом різко "затихає" і щезає будь-яка доступна інформація про розслідування - значить мєнти її однозначно заминають бо вони там замішані в нехорошому смислі. Так було з Сашком Білим, так було з брильянтовими, так було з Княжичами, так є з Майданом врешті-решт. І так буде з житомирським стрільцем.

ну ти й гальмо   :facepalm:

про сібірського гіроя і паганих мінтів кацапидли мусолили перших кілька днів, поки не спливли факти, що виставляють твого кацапського кумира в дуже неприглядному світлі
   
ну ти й гальмо   :facepalm:

про сібірського гіроя і паганих мінтів кацапидли мусолили перших кілька днів, поки не спливли факти, що виставляють твого кацапського кумира в дуже неприглядному світлі

якби було так - то геращенки з авакянами досі б не вилазили з телевізорів-фейсбуків крок за кроком змішуючи стрільця з гімном. а ні, мовчать.
ПС. перед тим як в чиюсь сторону квакати про гальмо і кумирів - добре подумай. бо гагарін долітався - а дехто може докиздітись.
   
якби було так - то геращенки з авакянами досі б не вилазили з телевізорів-фейсбуків крок за кроком змішуючи стрільця з гімном. а ні, мовчать.
ПС. перед тим як в чиюсь сторону квакати про гальмо і кумирів - добре подумай. бо гагарін долітався - а дехто може докиздітись.

ну тоді ти натуральна сволота, яка вигороджує кацапа, що вбив семеро невинних українців і залишив десяток дітей сиротами
   
кожен сепарський виродок уявляє собі, що його особисто повинні інформувати про хід слідства   :facepalm: 
   
У Львові СБУ викрила на хабарі посадовця ДСНС
Опубліковано 3 Червня 2020 о 11:32
У Львові співробітники Служби безпеки України спіймали керівника підрозділу ДСНС на хабарі за фіктивну перевірку протипожежної документації складів із піротехнікою.

Про це повідомили в середу, 3 червня, у пресслужбі СБУ.

За даними слідства, за винагороду посадовець пообіцяв місцевому приватному підприємцю «всліпу» погодити документи щодо протипожежного стану великого складського приміщення, розташованого у місті та своє подальше лояльне ставлення під час наступних перевірок. Такі дії могли призвести до виникнення надзвичайних ситуацій у місцях із скупченням людей.

Правоохоронці викрили посадовця під час одержання першої частини хабара. За місцем роботи зловмисника відбулись обшуки.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру.

Перевіряється причетність інших співробітників Управління до функціонування корупційної схеми.

Триває слідство.

"Кацапи" продовжують неповажати інвестиційних нянь. Цікаво, скрепні львівські пожежники - теж атошники?

Утирок, яким це боком до бикуватого вбивці ?
   
.     Загадочная русская душа? Не?

Ага, яка спочатку робить в надії що зійде з рук, а тепер думає
П.с. В лютому я повернулася, якщо ти думаєш що там був пляжний сезон в той час, то дуже глибоко помиляєшся
Вози свою жінку на сонце і нехай тобі хвалиться цілодобово  B-)
   
якби було так - то геращенки з авакянами досі б не вилазили з телевізорів-фейсбуків крок за кроком змішуючи стрільця з гімном. а ні, мовчать.
ПС. перед тим як в чиюсь сторону квакати про гальмо і кумирів - добре подумай. бо гагарін долітався - а дехто може докиздітись.

Якби такі дегенерати як ти, звертали увагу на те, що кацапидло якраз з мєнтами й вошкалося роками, може в їх бошках якась звилина і шевелилася б, хоч іноді
 8-)
   
ну тоді ти натуральна сволота, яка вигороджує кацапа, що вбив семеро невинних українців і залишив десяток дітей сиротами
ти дебіл? де я кого вигороджую? це ти святих мєнтів вигороджуєш.
   
то є якісь офіційні повідомлення про хід слідства і результати?
яка робоча версія слідства?
що вони вже можуть сказати точно,
як і чому сталося таке масоване вбивство?

п.с. в новинах -тиша про житомир,
тільки про кагарлик і бровари.
   
ти дебіл? де я кого вигороджую? це ти святих мєнтів вигороджуєш.

чуло дзвін, але не знаєш де він?  йди вже звідси, дефективне
   
то є якісь офіційні повідомлення про хід слідства і результати?
яка робоча версія слідства?
що вони вже можуть сказати точно,
як і чому сталося таке масоване вбивство?

п.с. в новинах -тиша про житомир,
тільки про кагарлик і бровари.

Офіційні з самого початку нікого не цікавили.
Аліски з аелітами за допомогою шаріїв з крюковими і чаплигами, у вбитих атовців тухлого оселедеця вже навтирали
Головне зробили
Якби свиноферма кинулася загиблих відбивати, в інфопросторі , від вати і корисних придурків, як вони це роблять у випадках з шахраями що наживалися на війні,  напевно все їх існування можна було виправдати одним цим вчинком, но ніт, ще й піддакували
Апд. Офіційно йде слідство, вбивця постійно змінює свої покази, на слідчому експерименті, в нього мову відібрало, і пам'ять


Останнє редагування: 5 червня 2020 13:03:02 від SvitLana
   
Вище - емоції і сакральний фупівський срачъ.
А по суті? Чому нема нічкого суспільного розголосу, чому тема напррчь щезла з медіапростору? Порівняйте навіть історію вбивства Гандзюк, жахливу історію, проте куди вужчу за масштабами.
По Гонконгу двіжували "кентурики" в майках "хто вбив катю?". Чому зараз ноль реакції і інформації? Історія вбивства сімох воїнів нецікава "журналістам"-розслідувачам, нецікава побратимам загиблих?
Чи всіх влаштовує перебіг слідства (про який ніхто нічого не знає)?
Що не кажіть, а тут явно така тємєнь і муть, що й паралелей важко провести. За всіма ознаками.
   
Апд. Офіційно йде слідство, вбивця постійно змінює свої покази, на слідчому експерименті, в нього мову відібрало, і пам'ять
а-а-а, жжесть :(
   
Вище - емоції і сакральний фупівський срачъ.
А по суті? Чому нема нічкого суспільного розголосу, чому тема напррчь щезла з медіапростору? Порівняйте навіть історію вбивства Гандзюк, жахливу історію, проте куди вужчу за масштабами.
По Гонконгу двіжували "кентурики" в майках "хто вбив катю?". Чому зараз ноль реакції і інформації? Історія вбивства сімох воїнів нецікава "журналістам"-розслідувачам, нецікава побратимам загиблих?
Чи всіх влаштовує перебіг слідства (про який ніхто нічого не знає)?
Що не кажіть, а тут явно така тємєнь і муть, що й паралелей важко провести. За всіма ознаками.

Яка тємєнь ?
Сім чоловік було вбито, ще й АТОвців, хайпували всі хто не ледачий, особливо збудилася вата, корисні ідіоти допомагали тягати фейки і видумки, бо офіційна версія виявилася занадто нудною і страшною
Пішли нові події, лайноїди побігли на свіженьке
   
Вище - емоції і сакральний фупівський срачъ.
А по суті? Чому нема нічкого суспільного розголосу, чому тема напррчь щезла з медіапростору? Порівняйте навіть історію вбивства Гандзюк, жахливу історію, проте куди вужчу за масштабами.
По Гонконгу двіжували "кентурики" в майках "хто вбив катю?". Чому зараз ноль реакції і інформації? Історія вбивства сімох воїнів нецікава "журналістам"-розслідувачам, нецікава побратимам загиблих?
Чи всіх влаштовує перебіг слідства (про який ніхто нічого не знає)?
Що не кажіть, а тут явно така тємєнь і муть, що й паралелей важко провести. За всіма ознаками.
так отож.
   
Пішли нові події, лайноїди побігли на свіженьке
А чому заткнулись нелайноїди? Де пікети, де майки "хто замовив побратимів", де брифінги правоохоронців про перебіг розслідування?
   
А чому заткнулись нелайноїди? Де пікети, де майки "хто замовив побратимів", де брифінги правоохоронців про перебіг розслідування?
Им не платят

Не на часі - вибори минули
   
Утирок, яким це боком до бикуватого вбивці ?

Бикуваті убивці то що приїхали за мздою а вигрібли по повній?

Останнє редагування: 5 червня 2020 14:15:33 від pelfor
   
Яка тємєнь ?
Сім чоловік було вбито, ще й АТОвців, хайпували всі хто не ледачий, особливо збудилася вата, корисні ідіоти допомагали тягати фейки і видумки, бо офіційна версія виявилася занадто нудною і страшною
Пішли нові події, лайноїди побігли на свіженьке

Офіційна версія з розряду де Кірпа в себе двічі стріляв а потім ще контрольний із іншої зброї?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія