Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Футбольна гілка!

Re: Футбольна гілка!

   
Re: Футбольна гілка!

у вроцлаві здається

Ага
Хоч би рольнікі тракторів не наставили перед стадіоном :laugh:
   
Re: Футбольна гілка!

Хорошо то, что хорошо кончается. Чудом проскочили.
   
Re: Футбольна гілка!

Я в кінці вже заїбався то все дивитися, зайшов на ческом зіграти партію в шахи, а футбол фоном слухаю. Ше й суперник нормальний індус попався, напружена партія, ендшпіль, у мене +1 пєшка, але часу  секунд 40 залишалося

І тут - гол! за ним ще один

Короче, поки я дивився повтори і одночасно намагався грати, то тупанув і проїбав.

Але мать їх йоб ті шахмати
   
Re: Футбольна гілка!

З Ісладією буде важкою
не факт..мені здається буде легче
   
Re: Футбольна гілка!

не факт..мені здається буде легче

Є час зробити аналіз і підготуватися краще
   
Re: Футбольна гілка!

Усіх з Перемогою!!!! [ua]
   
Re: Футбольна гілка!

Чуйка в мене неймовірна в деяких моментах.... Не дякуйте ))))
Не тринди, ти щось знав! ( заліз в цю гілку тільки із-за цього "пророцтва" :acute: )
   
Re: Футбольна гілка!

Гра аж у вівторок,це великий плюс.
   
Re: Футбольна гілка!

не факт..мені здається буде легче

Легше-це не про збірну України)
   
Re: Футбольна гілка!

Мудрика треба на заміні тримати. Стільки помилок зробив сьогодні… ККД  (td)

+ багато. Челсюки це давно вже зрозуміли)
   
Re: Футбольна гілка!

Ага
Хоч би рольнікі тракторів не наставили перед стадіоном :laugh:

 Хоч би на полі не наставили), випускатимуть на поле одного футболіста в годину)
   
Re: Футбольна гілка!

Мудрик дуже потужній гравець, який може дуже багато добитися в умілих руках. Але він потрапив у нездалі руки, які не розуміють, як його використовувати. Йому треба було йти в Арсенал, який грає якраз в ту гру, яка йому чудово підходить  8-)
   
Re: Футбольна гілка!

Мудрик дуже потужній гравець, який може дуже багато добитися в умілих руках. Але він потрапив у нездалі руки, які не розуміють, як його використовувати. Йому треба було йти в Арсенал, який грає якраз в ту гру, яка йому чудово підходить  8-)

 Мудрик не відпрацьовує в захисті, діє з високим відсотком брака і дуже нестабільний. І він, м`яко кажучи, не Мбаппе, щоб під нього перебудовувати всю гру команди
   
Re: Футбольна гілка!

Мы виграли бо суддя гарний, Цей Блажно 14 номер міг нам пенальті привезти.

Хто його в збірну взяв?
   
Re: Футбольна гілка!

Мы виграли бо суддя гарний, Цей Блажно 14 номер міг нам пенальті привезти.

Хто його в збірну взяв?
Цей Бражко готова заміна Степаненко,дуже непогания матч ,як для дебюту.
 В збірну його взяв Ребров.
   
Re: Футбольна гілка!

Мудрик не відпрацьовує в захисті, діє з високим відсотком брака і дуже нестабільний. І він, м`яко кажучи, не Мбаппе, щоб під нього перебудовувати всю гру команди
Схоже, ти не дивився вчораншю гру.
   
Re: Футбольна гілка!

Схоже, ти не дивився вчораншю гру.


Схоже, ти не читав гілку
   
Re: Футбольна гілка!

Мудрик не відпрацьовує в захисті, діє з високим відсотком брака і дуже нестабільний. І він, м`яко кажучи, не Мбаппе, щоб під нього перебудовувати всю гру команди

Кращого у нас немає,  без нього взагалі не буде кому просувати м'яч вперед.

Більше питань до ЗУбкова і навіть до Миколенка, який по суті привіз той гол.
   
Re: Футбольна гілка!

Цей Бражко готова заміна Степаненко,дуже непогания матч ,як для дебюту.
 В збірну його взяв Ребров.

це не гравець, від штовхає обома руками гравця на пенальті.
   
Re: Футбольна гілка!

Мы виграли бо суддя гарний, Цей Блажно 14 номер міг нам пенальті привезти.

Хто його в збірну взяв?
Єбанутися! Ти матч дивився? Бражко кращий гравець матчу був як по мені...він дійстно гарна заміна Степаненку , у нас виріс опорник за  яким вже стоїть у Сурка черга із клубів щоб його предбати , Бражко перекусив легендарного Джеко в цьому матчі, не дав даже трохи усвоїй зоні йому розвернутися, а також ще одному гравцю( не помятаю його призвище)..який гол зробив для боснійців.Я не думаю, щоб Сидорчук
витримав би в такому матчі і не начудив би, а також я впевнений що Джеко міг би Сідорчук і зїсти.
Я Бражка поставив би вище всіх в цьому матчі , по його обєму праці він випалював все у центрі...як би не Бражко, комбінації Боснії булиб більш результативні і більшість би доходила до вдару по воротах.
   
Re: Футбольна гілка!

Єбанутися! Ти матч дивився? Бражко кращий гравець матчу був як по мені...він дійстно гарна заміна Степаненку , у нас виріс опорник за  яким вже стоїть у Сурка черга із клубів щоб його предбати , Бражко перекусив легендарного Джеко в цьому матчі, не дав даже трохи усвоїй зоні йому розвернутися, а також ще одному гравцю( не помятаю його призвище)..який гол зробив для боснійців.Я не думаю, щоб Степаненко витримав би в такому матчі і не начудив би, а також я впевнений що Джеко міг би Степаненко і зїсти.
Я Бражка поставив би вище всіх в цьому матчі , по його обєму праці він випалював все у центрі...як би не Бражко, комбінації Боснії булиб більш результативні і більшість би доходила до вдару по воротах.
А те що він пенальті нам чуть не привіз?
   
Re: Футбольна гілка!

А те що він пенальті нам чуть не привіз?
і що?
Це епізод матчу не більше, а по друге якщо судья не поставив пеналь, то його і не було.
   
Re: Футбольна гілка!

в грузинському матчі суддя веселий цирк влаштував, це пздц  :facepalm1:
   
Re: Футбольна гілка!

в грузинському матчі суддя веселий цирк влаштував, це пздц  :facepalm1:
Шо люксів засудив?
   
Re: Футбольна гілка!

Шо люксів засудив?
Вихід грузина а один-в-один, люкси збивають, суддя не реагує, починається атака люксвв й вони забивають, вар. Суддя відміняє гол люксвв й вилучає люкса за зрив виходу один в один.
   
Re: Футбольна гілка!

Шо люксів засудив?

Грузин виходив 1:1, його збили. 2 судді якогось хера осліпли і цього не помітили. Люкси провели контру і Родрігес забив гол
Після чого суддя почав дивитися вар, нарешті побачив порушення, показав червону картку, а гол відмінив)
   
Re: Футбольна гілка!

що кинулось в очі, тотальна незіграність і купа браку, хоча друге можна списати на поле город, перше на тренері, друге на гравцях, хоча би один з чинників підтянути і все буде виглядати не так фатально...
   
Re: Футбольна гілка!

   
Re: Футбольна гілка!

Грузин виходив 1:1, його збили. 2 судді якогось хера осліпли і цього не помітили. Люкси провели контру і Родрігес забив гол
Після чого суддя почав дивитися вар, нарешті побачив порушення, показав червону картку, а гол відмінив)
Люксів засудили конкретно. Там в першому таймі ше грузин завалив прямою ногою в коліно люксу. Пряма червона! Ше й боковий в 5-и метрах стояв! Люкс потім шкандибав за суддею, показував - "дивись в мене всі шипи на коліні відбились!". Ні xєра, навіть жовтої не показав!
Мабуть добре "золотого руна" занесли. Але греки їх взують без проблем.
   
Re: Футбольна гілка!

Схоже, ти не читав гілку
Тобто, ти навіть не заперечуєш того, що гру ти не дивився))
   
Re: Футбольна гілка!

З ким ми граємо  :facepalm:

Головний тренер збірної Ісландії Оге Фрітьоф Харейде вирішив озвучити свої погляди на військовий конфлікт між Ізраїлем і Палестиною, повідомляє TMW.
Перед нещодавнім матчем півфіналу плей-офф раунду відбіркового циклу Євро-2024 зі збірною Ізраїлю (4:1) 70-річний норвежець заявив: «Якщо ви запитаєте мою особисту точку зору, я б не став грати проти Ізраїлю, з огляду на те, що вони роблять із жінками, дітьми та тисячами невинних мирних жителів у секторі Газа».


Зараз ще зявить, що не хоче грати з нами з огляду на те, що Україна уже 10 років домбіт бамбас і що зараз відбувається в Курську і Бєлгороді
   
Re: Футбольна гілка!

Новина за 2022р
тю! гадаю нічого не змінилось.
   
Re: Футбольна гілка!



Ю19 зіграла у македонії 2 матч і знову перемогли 3-0 на ций раз Латвійців   з групи виходить тільки 1 місце
   
Re: Футбольна гілка!

З ким ми граємо  :facepalm:

Головний тренер збірної Ісландії Оге Фрітьоф Харейде вирішив озвучити свої погляди на військовий конфлікт між Ізраїлем і Палестиною, повідомляє TMW.
Перед нещодавнім матчем півфіналу плей-офф раунду відбіркового циклу Євро-2024 зі збірною Ізраїлю (4:1) 70-річний норвежець заявив: «Якщо ви запитаєте мою особисту точку зору, я б не став грати проти Ізраїлю, з огляду на те, що вони роблять із жінками, дітьми та тисячами невинних мирних жителів у секторі Газа».

Зараз ще зявить, що не хоче грати з нами з огляду на те, що Україна уже 10 років домбіт бамбас і що зараз відбувається в Курську і Бєлгороді

це якийсь сюр ..

хамас і палестинці вбивають євреїв ,а винні їзраїльтяни.
   
Re: Футбольна гілка!

https://www.flashscore.ua/match/KYUhojIk/#/standings/live

26.03  буде грати не тільки національна но і Ю19 за 1 місце зі швейцарцами команда там гарна
   
Re: Футбольна гілка!

Тобто, ти навіть не заперечуєш того, що гру ти не дивився))

Не заперечую. Але Мудрик завжди грає однаково. Якщо він не вміє грати у відборі і тримати "свого" гравця, не думаю, що Ребров його за три дні навчив. Те, що він може загострювати, має шалену швидкість і техніку-незаперечний факт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія