Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну і Насіров - знову голова Держфіскальної слжби [ua] :peremoga:

Судейки почуяли что пора .....  :laugh:
   
лівєра вєрняк знімали теж з порушеннями
Шаришь :)
   
"фсьо xyйня, міша... давай пановай!"(с)

 :lol:
   
Обіцяна судова реформа в дії. Йдіть воюйте за неї тепер.
   
это следствие "лучшего в мире трудового законодательства" по которому человека нельзя уволить даже если он тебя обокрал

спросите у работодателей как это работает.

За українськими законами і громадянства не можна позбавляти...але якщо дуже хочеться?!
   
Компенсацию получит?
Ага
Цитувати
"Поновлено його (Насірова – ред.) на посаді голови Державної фіскальної служби України і стягнуто компенсацію за час вимушеного прогулу. Рішення в частині поновлення підлягає негайному виконанню", - додав Дроздовський.
https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/11/7200934/
   
«Крім того, проведена за моєю ініціативою судова реформа  [ua]  надійно захищає інвестора. Інвестор твердо може захистити свої права у суді. Проведено реформу поліції, проведено реформу децентралізації, проведено реформу дерегуляції. Значним чином покращився інвестиційний клімат», - розповів Петро Порошенко.
© https://www.president.gov.ua/news/prezident-zaprosiv-biloruskih-investoriv-vzyati-uchast-u-pri-50646
Минск, 26.10.2018

 :peremoga:

 
   
За українськими законами і громадянства не можна позбавляти...але якщо дуже хочеться?!
Ну если очень  хочется, то можно.
   
#ПЕТРА В САМОДЕРЖЦЫ!!!
 Пожизненно! С передачей трона Алешеньке!
 Так! Победим!
 [ua]
   
Хто там розслідування вів?
НАБУ?
Чому я не здивований результатом? B-)
   
Насіров: Мій тато – азербайджанець, мама – єврейка, але я почуваюся українцем ....  :D
   
Сильно.

І шо тепер?  :-)o

#тікозапетра
   
 Стивик, заметь, я #твердозапетра!
   
Країна, яка себе поважає, повинна починати реформи з судової системи!
Все інше це поновлення на посади тварини насірова та інших тварин!   
   
Країна, яка себе поважає, повинна починати реформи з судової системи!
Все інше це поновлення на посади тварини насірова та інших тварин! 
У нас уже прошла судовая реформа.
Так Петр Алексеевич говорит.
   
До речі, на місці вірунів я б переживав за томос, тре щоб його видали юридично бездоганно
А то печерський суд дуже печерський
   
Увольняло не следствие, а Кабмин
   
"Сьогодні суд вирішив визнати протиправним і скасувати розпорядження Кабінету Міністрів і відновити його на посаді. Рішення в частині відновлення на посаді підлягає негайному виконанню. Навіть подання апеляції та розгляд її не зупиняють виконання цього рішення", - розповів агентству "Інтерфакс-Україна" адвокат Р.Насірова Любомир Дроздовський.
   
Країна, яка себе поважає, повинна починати реформи з судової системи!
Все інше це поновлення на посади тварини насірова та інших тварин! 

12.11.2015

Президент підкреслив, що судова реформа – найбільш очікувана у суспільстві.

«Вона – гарантія приходу до країни інвестицій, гарантія ефективної боротьби із корупцією, щоби ті, хто пійманий на корупції, були не лише затримані, але й засуджені. По великому рахунку, судова реформа – це гарантія справедливості. Сьогодні ми маємо забезпечити її. Ми вже зрозуміли ціну свободи, і зараз починаємо розуміти ціну справедливості», – заявив президент.

Він також назвав найважливішими складовими проекту очищення та оновлення суддівського корпусу через персональне оцінювання кожного судді, а також жорсткий контроль за видатками суддів на предмет їхньої відповідності доходам.

«Це і боротьба з так званими «колядниками», «подарунками», які за красиві очі чи за червоні дипломи суддям не даруються – як правило, подарунки пов’язані з неправосудними судовими рішеннями», – відзначив президент.

Ще одним ключовим положенням судової реформи Порошенко назвав скасування суддівської недоторканості.

«Ми маємо захистити суддів від хабарів і спокус, в тому числі і через невідворотність покарання, захистити від тих чи інших політичних діячів, які будуть позбавлені можливості тим чи іншим способом мотивувати суддів на неправосудні рішення», – сказав глава держави.


   
"Сьогодні суд вирішив визнати протиправним і скасувати розпорядження Кабінету Міністрів і відновити його на посаді. Рішення в частині відновлення на посаді підлягає негайному виконанню. Навіть подання апеляції та розгляд її не зупиняють виконання цього рішення", - розповів агентству "Інтерфакс-Україна" адвокат Р.Насірова Любомир Дроздовський.

мда...  :facepalm1:
   
Хто там розслідування вів?
НАБУ?
Чому я не здивований результатом? B-)

до чого тут НАБУ?  :facepalm:
НАБУ Насірова з посади не звільняло
   
Какие у вас претензии к суду?

Если следствие и прокуратура не смогла доказать вину, то суд считает человека невиноватым.
   
до чого тут НАБУ?  :facepalm:
НАБУ Насірова з посади не звільняло

Якби НАБУ якісно працювало-то він би вже сидів і питання його поновлення бі не поставало B-)
   
Re: Ну і Насіров - знову голова Держфіскальної слжби. :X  

нас ждуть нові перемоги!  (td)
   
ніяк не второпаю
це перемога чи зрада?
   
Какие у вас претензии к суду?

Если следствие и прокуратура не смогла доказать вину, то суд считает человека невиноватым.

Ты читать умеешь? Кабмин уволил неправильно. Вина не рассматривалась судом
   
Re: Ну і Насіров - знову голова Держфіскальної слжби. :X  

де луц? він має зробити заяву, що це ганьба і гп буде подавати апеляцію. огов
   
ніяк не второпаю
це перемога чи зрада?

2 в 1

переможна зрада)
   
Re: Ну і Насіров - знову голова Держфіскальної слжби. :X  

Это остаточнэ прощавай, Петро, как оно есть, я щитаю  :weep:  :weep:  :weep:
   
Якби НАБУ якісно працювало-то він би вже сидів і питання його поновлення бі не поставало B-)

 Зато радуют что  такое решение суда минус еще  пару процентов Лолите к рейтингу   
   
Петрики будуть далі втирати про "реформи" чи нуігонах?
Порошенко - це Хам, з херовим знанням інгліша.
   
Проблема, что старый Трудовой кодекс давно должен был быть аннулирован.
   
де луц? він має зробити заяву, що це ганьба і гп буде подавати апеляцію. огов
Буде пригати-Шокіна поновлять!
   
де луц? він має зробити заяву, що це ганьба і гп буде подавати апеляцію. огов

До чого тут ГП?
   
Надо читать мотивировочную.
Возможно, его действительно сняли с нарушениями законодательства

шо значить возможно?
Канєшна з порушенням!
 :weep:

Ще моральні збитки хай стягне.
Людина майже померла від серцевого нападу від злочинних дій.
Так що заплатити компенсацію та призначити пожиттєву пенсію підвищеного розміру.
Тому що Україна це правова держава!
   
мда...  :facepalm1:

Нам всім сцуть у очі вже навіть не маскуючись.
"а що ви зробите?"
   
Re: Ну і Насіров - знову голова Держфіскальної слжби. :X  

Проблема, что старый Трудовой кодекс давно должен был быть аннулирован.
можу помилятися, але при чому тут КЗпп? якщо людина скоїла злочин і це доведено судом, то КЗПП ніяк не може вплинути на рішення/вирок суду.
   
можу помилятися, але при чому тут КЗпп? якщо людина скоїла злочин і це доведено судом, то КЗПП ніяк не може вплинути на рішення/вирок суду.

Думаю, його поновили - бо звільнили під час лікарняного.
   
Мои поздравления вам, петрушки. 6% - это максимум что получите в первом же туре, я верю в социологию [ua]
   
Re: Ну і Насіров - знову голова Держфіскальної слжби. :X  

Згадав цей відос
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія