Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

У мене тесть 67 років на той час захворів вірусною інфекцією . Типу легким грві.  Спостерігався в сімейного, тоді ще вроді участкова.  Стало гірше, попав в районній лікарні у інфекційне . Стан все погіршувався. Запідозрили лептоспіроз. Здали аналізи, не підтвердилося. Постійно слабкість і не збиралася температура, стан погіршувався,не міг вже ходити. І кололи і канади і антибіотики і х з що ще. Ми вирішили забрати його у Тернопіль . Спочатку в інфекційний. Там не прийняли,сказали не наше,тоді домовилися в обласну у гематологію. Там водив до нього і невролога  і проктолога і кого тільки годен,кт мрт  професорів з кафедр і кого тільки можна. Ніякого внятного діагнозу так  і не поставили.  Антибіотиків,гормонів і капельниць певне зо два відра влили.  Слава богу оклигав. Так і без внятного діагнозу . Зараз живе і хоч би що. Це було далеко до ковіду
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Вчора з дружиною вперше вкололись Модерною, вранці відчуття наче хильнув зайвого, але крім 0,5 пива нічого не пив. Виходжу в сад і на руку, точнісенько на місце уколу
сідає синя бабка розміром з горобця. Підхожу до жінки і дітей - показую, а воно сидить дивиться на мене і рухає щелепами. Діти ржуть в захваті, а дружина бачу згадує всю антинаукову
йухню про щеплення. Через пару хвилин само полетіло. Отаке, сорі за офтоп
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Через 2 недели после вакцинации пфайзером купил Macbook не знаю связано это или нет но факт остается фактом

 :laugh:
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Виходжу в сад і на руку, точнісенько на місце уколу
сідає синя бабка розміром з горобця

Тому, що там на якийсь градус Цельсія підвищена температура через мікро-запалення, і деякі комахи це відчувають, і сідають на місце, котре тепліше.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Однак не виключають й безпосереднє пошкодження оболонок серця бактеріальними або іншими агентами.

І де це можна побачити?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

А - ха- ха...
У меня знакомый ваксер прозрел...

Было все нормально... никаких проблем, но на волне тотального дебилизма поперся вакцинироваться...

Ширнулся 2 раза, и через 2 недели начались проблемы: то горло заложило, то нос протек, то гайморит ...
Теперь мучается - нафиг я это делал...

И правда нафиг?

Для поддержки иммунитета организм постоянно должен контактировать с вредоносными вирусами и бактериями и набивать руку на из уничтожении...
А если этой возможности его лишить... то все ранее приобретенные навыки утрачиваются... и иммунитет опускается ниже плинтуса...

И любой вирус живет в таком хилом теле как на курорте...

 :lol:

Дебилы, сер... :facepalm:
Не так. Благодаря вакцине имунная система знакомится с возбудителем и без проблем его опознает, когда в организм попадает настоящий вирус, а не его вакцинная бледная тень. В итоге реальный враг уничтожается еще на подступах, потому что иммунная система знает куда и чем стрелять.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Почему интересно так много вони именно вокруг пфайзера?
Конкуренты?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Антивакцинатори брешуть що підвищення негативних реакцій починається на 10-15 тиждень. Це для тих, хто не скопитився в перший тиждень.

 :D

День два после первой дозы... Полет нормальный..



   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Почему интересно так много вони именно вокруг пфайзера?
Конкуренты?

Бо идиоты...  :D
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Не так. Благодаря вакцине имунная система знакомится с возбудителем и без проблем его опознает, когда в организм попадает настоящий вирус, а не его вакцинная бледная тень. В итоге реальный враг уничтожается еще на подступах, потому что иммунная система знает куда и чем стрелять.

Друже hsor, елементарні і логічні пояснення (як ось твоє) про основи імунітету, які нам викладали ще в курсі шкільної біології, зараз мають нуль цінності, бо будь-яка дурепа з Малої Дристайлівки має зараз АйФон, і може, сидячи у виходку, нагуглити тисячі відео, де потреба у вакцині і її дія пояснюється Білом Гейтсом, вишками 5G і рептилоїдами! І буде абсолютно переконана в їх правоті - ну хоча б тому, що їх в 1000 разів більше, а підписався за деякі з них не хто інший, як сам Петросян, Алан Чумак чи який інший авторитет у вірусології!

Останнє редагування: 1 серпня 2021 23:15:44 від GizmoGremlin
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

:D

День два после первой дозы... Полет нормальный..



   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

:D

День два после первой дозы... Полет нормальный..



(tu)
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все говорят, кто вакцинировался Пфайзером - первая вакцина проходит нормально, а вторая - тяжело.

Що перша що друга однаково. Два дні відчувається місце де вкололи а потім нічого.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Почему интересно так много вони именно вокруг пфайзера?
Конкуренты?

Бо шпутнік ніхто не купує.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Почитав гілку, намагався зрозуміти як в людей працює механізм розуміння причино-наслідкових зв’язків. Якась дешева маніпуляція, але має свою аудиторію, швидше за всього ті самі 73%.

Я не закликаю вірити всьому на слово, я за критичне мислення в тому числі про вакцини. Але мене лякає скільки людей вірять у що завгодно якщо їх підготувати.

   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Почитав гілку, намагався зрозуміти як в людей працює механізм розуміння причино-наслідкових зв’язків. Якась дешева маніпуляція, але має свою аудиторію, швидше за всього ті самі 73%.

Я не закликаю вірити всьому на слово, я за критичне мислення в тому числі про вакцини. Але мене лякає скільки людей вірять у що завгодно якщо їх підготувати.

Тобто про 73% це не маніпуляція? Ню-ню, продовжуйте спостерігати  (P)
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(
abg

драсті, з віком тиск піднявся і став нормальним! було стабільно 90\60 , стало 115(120)\ 75(80)
повірте, що почуватися я стала краще. більше ніяких млінь)


В мене в дитинстві було 90/50, пульс 40-50 і було погано. Потім стало 120/70, було добре. Тепер 160/60.   :(
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Вчора з дружиною вперше вкололись Модерною, вранці відчуття наче хильнув зайвого, але крім 0,5 пива нічого не пив.
Точно!
у мене вчора теж був перший день після щеплення, запаморочення страшне з самого ранку, дивишся на екран телевізора, а перед очима декілька екранів крутяться
сьогодні вже як наче нічого і не було такого
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Что-то случаев сердечно-сосудистых проблем среди тех, кто вообще до этого

 :facepalm1:

Проблеми з серцем та серцево-судинною системою - це причина #1 смертності в США.
І це було задовго до ковіду і вакцинації, але для довбоцобів антиваксерів- це відкриття.

не знал где сердце после повторной вакцины становится всё больше.
Нет, можно конечно отмахиваться от этого вопроса, обзывать сомневающихся
антиваксерами, надо же 3.14дорасы упоротые уже слово какое придумали...
А можно с таким же успехом отмахнуться и от ковида.
Вероятность тяжелого исхода точно не выше.

Антиваксери - це ідіоти - конспірологи, у яких абсолютно відсутнє критичне мислення і повна нездатність обробляти інформацію.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

В мене в дитинстві було 90/50, пульс 40-50 і було погано. Потім стало 120/70, було добре. Тепер 160/60.   :(

З віком тиск росте - це відомий факт, тому багато людей похилого віку приймають ліки від високого тиску.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Батько сьогодні прямо спитав у лікаря чи може то бути від вакцини. Лікар чесно відповіла, що на відділені було двоє з інсультом після вакцинації. І ще, той Пфайзер, що і Україні, не такий як за кордоном :(
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Батько сьогодні прямо спитав у лікаря чи може то бути від вакцини. Лікар чесно відповіла, що на відділені було двоє з інсультом після вакцинації. І ще, той Пфайзер, що і Україні, не такий як за кордоном :(
якщо прокисший, то навпаки має бути менше побочок.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Від "іншого" пфайзера та модерни в Штатах вже скопитилися та скалічилися десятки тисяч.

Я бл.ядь вам це пишу місяцями.

Долбойоби.  :facepalm1:
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

якщо прокисший, то навпаки має бути менше побочок.

Незнаю який. Лікар не сказав що значить інший.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Від "іншого" пфайзера та модерни в Штатах вже скопитилися та скалічилися десятки тисяч.

Пруф? Я від знайомих чув три випадки. Звичайно мало хто це пов'язує з вакцинацію. Все списують на хронічні хвороби. Ковід спочатку теж списували на хронічні хвороби.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

І ще, той Пфайзер, що і Україні, не такий як за кордоном

Это доктор немного нафантазировал. Вакцина от Pfizer одна для всех. Другое дело условия транспортировки и хранения. Тут да, вполне возможно, что не везде соблюдаются нужный режим.

   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Пруф? Я від знайомих чув три випадки. Звичайно мало хто це пов'язує з вакцинацію. Все списують на хронічні хвороби. Ковід спочатку теж списували на хронічні хвороби.

Іди накуй дибіл.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Пруф? Я від знайомих чув три випадки. Звичайно мало хто це пов'язує з вакцинацію. Все списують на хронічні хвороби. Ковід спочатку теж списували на хронічні хвороби.

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/adverse-events.html
тут пишут о 6,340 умерших по состоянию на 26 июля,
но народ нарыл инфу и говорят о 45 000 умерших после прививки в течении 72 часов (даже в суд подали)
Вроде и не очень много при миллионах вакцинированных, но стремно...
Плюс сюда побочки в виде поражения нервной системы (тремор), осложнение на сосудистую систему...

   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/adverse-events.html
тут пишут о 6,340 умерших по состоянию на 26 июля,
но народ нарыл инфу и говорят о 45 000 умерших после прививки в течении 72 часов (даже в суд подали)
Вроде и не очень много при миллионах вакцинированных, но стремно...
Плюс сюда побочки в виде поражения нервной системы (тремор), осложнение на сосудистую систему...

Ок, дякую за пруф?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Іди накуй дибіл.

Ви не адекватний чи дибіл?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все таки вакцини з генетичним кодом який патчить імунну систему це ще не докінця вивчено.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все таки вакцини з генетичним кодом який патчить імунну систему це ще не докінця вивчено.

Уже надпись БЕЗ ГМО можно убирать с продуктов - вакцинированные уже с ГМО
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

И толку от них особо нет - в Израиле опять вверх пошла кривая и это при 80% вакцинации взрослого  населения
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

И толку от них особо нет - в Израиле опять вверх пошла кривая и это при 80% вакцинации взрослого  населения

так хворобои ніхто не відміняє, полегшують перебіг та  наслідки
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

так хворобои ніхто не відміняє, полегшують перебіг та  наслідки
===================
Про це можна говорити,коли є масштабні дослідження.
Де можна з ними ознайомитись??? :shuffle:
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

так хворобои ніхто не відміняє,
=====================
Як то не відміняє??? 8-:
Грип та пневмонії щезли зовсім зі статистики.
Таке враження,що всі хвороби щезли,залишився тільки Ковід.
Чи то ,більш вірогідно,все на нього списали.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Колен має право на вибір вакцинуватись чи ні. Але ті хто не вакцинувався і зараз перелякано оглядаються по сторонам, не мають право вимагалти ні локдаунів, ні обмежень, ні навіть маски. Це їх вибір і їх ризик на який вони свідомо пішли.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Колен має право на вибір вакцинуватись чи ні. Але ті хто не вакцинувався і зараз перелякано оглядаються по сторонам, не мають право вимагалти ні локдаунів, ні обмежень, ні навіть маски. Це їх вибір і їх ризик на який вони свідомо пішли.

і вимагати кисню у лікарнях
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Батько сьогодні прямо спитав у лікаря чи може то бути від вакцини. Лікар чесно відповіла, що на відділені було двоє з інсультом після вакцинації.
а скільки невакцінованих поступило з інсультом?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія