Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленська і аферист Клопотенко. Про харчування дітей у освіті.

шось я тут совсем запутался у вас, коллеги))
"Диабетический кетоацидоз (ДКА) – частое и очень опасное осложнение сахарного диабета. Это состояние, при котором в крови накапливается повышенный уровень ацетона. "
ТО у тымка повышенный уровень дури в макитре. "Ацытон" про самый ободок. B-)
   
Мда, напій із шипшини на ніч - це круть.

там всі напої - без цукру.

І напій з шипшини, і узвар з сухофруктів, причому не думаю, що туди додаватимуть солодку курагу. Зазвичай то сушені грушкі-яблучка.
   
:-B

так це тепер дітей вирішено заморити голодом?
дітям тим більше потрібно повноцінне і різноманітне харчування!
   
Та й взагалі. Вони хоч уявляють, як харчуються діти в селах? Що батьки там приносять картоплю, капусту, моркву, буряк, сало, крупи і хто що може й з того вже щось ті кухарі вигадують та годують дітей. Інколи фермери та с/г підприємства допомагають молоком чи м"ясом.
   
Объясните кто-нибудь этому горе- кулинару что недожаривать яичницу законодательно запрещено.А Ленка такая же тупая курица как и ее муженек

Так, я про це вже вдруге пишу - ніхто, окрім вас, не бачить чи не хоче бачити це.
   
там всі напої - без цукру.

І напій з шипшини, і узвар з сухофруктів, причому не думаю, що туди додаватимуть солодку курагу. Зазвичай то сушені грушкі-яблучка.

так шипшина - сильне мочегінне. його якраз на сон і пити треба щоб цілу ніч в туалет бігати
   
там всі напої - без цукру.

І напій з шипшини, і узвар з сухофруктів, причому не думаю, що туди додаватимуть солодку курагу. Зазвичай то сушені грушкі-яблучка.

це щоби мізки в дітей не працювали не дають їм нічого солодкого.
   
так шипшина - сильне мочегінне. його якраз на сон і пити треба щоб цілу ніч в туалет бігати

О, я й не знала про такий ефект від шипшинового напою.
   
Школьні каклєти, а рибні тєхтєлі з подлівою :pooh_hone:  шо не так? 8-)

смачно в нас готували в школі. я любила котлету з хлібом ще інколи і з томатним соком намняти.
   
Переможець аматорського кулінарного конкурсу, який не згаяв час та почав себе розкручувати після призового кількамісячного навчання кулінарії десь на заході.

Але він досить модний, тому, вочевидь, Зеленська зупинила свій вибір саме на ньому, а не на професійних фахівцях.

Здорова їжа якраз і не має бути хитровиєбана. Просто мінімальна обробка. Ніхто не забороняє їсти «некорисну» їжу. Просто її має бути небагато. Як свято. Читміл, чітдей. Але і це треба «заслужити» активністю.
У Клопотенко є ютуб канал. Там є різні рецепти. Сучасні інстаграмні дієтологи - теж треш і угар.
Рано чи пізно, якщо ви не виграли в генетичну лотерею, і захочете бути єбабєльними чи просто здоровими, швидко заведете кухонні ваги і взнаєте, що таке КБЖВ і фітнес-хуїтнес. Вам пропонують одразу стати на простий шлях , але комусь все-таки потрібно стати на граблі ожиріння, анорексії, розладу харчової поведінки, щоб все-таки почати жерти кляте орегано.
   
Гамлєт у садочках та школах , квадратіками та високій :super:

да! а ще соки були смачні. яблучний, сливовий, березовий і виноградний. це з солодких, що пригадалися.
томатний поза конкуренцією теж.
   
О, я й не знала про такий ефект від шипшинового напою.


шипшина жовчегінне та мочегінне, дуже добре прочищає печінку та нирки, але ж не на ніч
а ще містить багато різних кислот, знижує тиск тому вживати потрібно досить обережно і бажано за порадою лікаря, а не як кампотік на ніч
   
Здорова їжа якраз і не має бути хитровиєбана. Просто мінімальна обробка. Ніхто не забороняє їсти «некорисну» їжу. Просто її має бути небагато. Як свято. Читміл, чітдей. Але і це треба «заслужити» активністю.
У Клопотенко є ютуб канал. Там є різні рецепти. Сучасні інстаграмні дієтологи - теж треш і угар.
Рано чи пізно, якщо ви не виграли в генетичну лотерею, і захочете бути єбабєльними чи просто здоровими, швидко заведете кухонні ваги і взнаєте, що таке КБЖВ і фітнес-хуїтнес. Вам пропонують одразу стати на простий шлях , але комусь все-таки потрібно стати на граблі ожиріння, анорексії, розладу харчової поведінки, щоб все-таки почати жерти кляте орегано.

дитина ніяку їжу не мусить "заслуговувати", вона росте!
та і будь-яка людина теж не мусить "заслуговувати" на їжу, це необхідна умова її життя!
що ви несете взагалі, це неприкритий фашизм ви тут пропагуєте.
   
Та й взагалі. Вони хоч уявляють, як харчуються діти в селах? Що батьки там приносять картоплю, капусту, моркву, буряк, сало, крупи і хто що може й з того вже щось ті кухарі вигадують та годують дітей. Інколи фермери та с/г підприємства допомагають молоком чи м"ясом.

У мене на дачі до мами ходить така дитина з села, яка втиху купувала собі «таблетки для схуднення». Що ті дівчата в селах теж геть дурні і не бачать як виглядають? Салат зелений і шпинат мені і в грудні з грядки привозили. Але ж потрібно стати на «сложный пудь».
   
Отаку подліву готуємо :pooh_hone:

   
Переможець аматорського кулінарного конкурсу, який не згаяв час та почав себе розкручувати після призового кількамісячного навчання кулінарії десь на заході.

Але він досить модний, тому, вочевидь, Зеленська зупинила свій вибір саме на ньому, а не на професійних фахівцях.
Як на мене, тут має бути поєднаний хист дієтолога і кухаря, який зумів би поєднати смакові і корисні продукти у блюдах.
   
шипшина жовчегінне та мочегінне, дуже добре прочищає печінку та нирки, але ж не на ніч
а ще містить багато різних кислот, знижує тиск тому вживати потрібно досить обережно і бажано за порадою лікаря, а не як кампотік на ніч

правильно. цей напій не може вживатися на постійній основі і потребує рекомендації і нагляду лікаря.
   
Клопотенко до цього меню немає вiдношення
нiякого
взагалi
Це ж нотатки божевільного :) власне я теж не знайшов ніякої логіки у всьому, що написано там.
   
Отаку подліву готуємо :pooh_hone:

https://youtu.be/YRiE_DK4xVY

мінмен, я оті ваші біляши не можу забути. я їх хоч і не готую сама і не їм часто, але в дитинстві це був мій найкращий перекус в дорозі.
   
Ну й східні страви із їх спеціями - точно не додадуть здоров"я дитячому організму, як і відсутність м"ясних бульйонів.
Дитяче харчування повинно бути простим у приготуванні, легким у засвоєнні, збалансованим та корисним для організму, а не хайповим.
   
https://moz.gov.ua/article/news/moz-opublikuvav-tehnologichni-karti-novogo-shkilnogo-menju
26 жовтня 2021

На сайті Міністерства охорони здоров’я України опублікована документація (технологічні карти) для страв, що готуватимуть дітям у школах. Над наповненням матеріалів працював Євген Клопотенко з командою соціального проєкту з покращення культури харчування Cult Food. 

Цю документацію Євген Клопотенко  передав для того, аби її могли використовувати під час складання оновленого шкільного меню.

Шаблон технологічних карт розробляли спеціалісти Національного інституту харчових технологій. Усі технологічні карти пройшли експертизу в Державній установі «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України», а Держпродспоживслужб а видала на них висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
(tu)
   
Ну й східні страви із їх спеціями - точно не додадуть здоров"я дитячому організму, як і відсутність м"ясних бульйонів.
Дитяче харчування повинно бути простим у приготуванні, легким у засвоєнні, збалансованим та корисним для організму, а не хайповим.
Не знаю шо там с калориями но схидни страви точно обеспечат вашего ребенка язвой желудка ,о гастрите я вообще не говорю.Так что подумайте сто раз прежде чем влазить в эту авантюру.
   
Ну й східні страви із їх спеціями - точно не додадуть здоров"я дитячому організму, як і відсутність м"ясних бульйонів.
Дитяче харчування повинно бути простим у приготуванні, легким у засвоєнні, збалансованим та корисним для організму, а не хайповим.

м'ясні бульйони і страви потрібні ростучому організму однозначно.
   
Не знаю шо там с калориями но схидни страви точно обеспечат вашего ребенка язвой желудка ,о гастрите я вообще не говорю.Так что подумайте сто раз прежде чем влазить в эту авантюру.

спецій якраз мусить бути небагато в дитячих стравах. чим менше, тим краще. це вже з дорослим шлунком можете ставити на собі експерименти, які вам підійдуть.
   
Шоб туди влазити треба бути дієтологом, технологом і кухаром шоб із тих заданих користних індігрідієнтов шото смачне скундубасити 8-)
   
(tu)

сподіваюся, шкільні кухарі пошлють рекомендації цього невігласа подалі.
   
це ви ше не знаєте шо в садочках по новому меню  :weep:
   
це ви ше не знаєте шо в садочках по новому меню  :weep:

А шо там? 8-) 
   
Отаку подліву готуємо :pooh_hone:

https://youtu.be/YRiE_DK4xVY

Це не подліва. Це вода з мукою і томатом.
   
Це не подліва. Це вода з мукою і томатом.

Льопалка на рисову кашу :)
   
Так а що, бурячок та морква  - це не здорове харчування? А що тоді, по твоєму, здорове?

Має бути збалансований раціон. Якщо виключити тваринні білки і жири, а давати лише буряк з морквою, кашу без молока, солі і цукру, пів яйця на день - то є практично веганська дієта. Ми отримаємо покоління хворих дітей.

А так по великому рахунку - тут, як і у всьому, хтось завів свого друга-бізнесмена на розпил бюджету.
Думаю, про кількість і баланс білків, жирів, вуглеводів, амінокислот і мінералів в здоровому харчування для різних вікових груп (що є цілою наукою) він навит не читав.
   
Почитав меню клопотенка.
Нам би у школі таке.
Крім горохові зупи і котлет з пюре ніц не було :( а і ше кисіль бля.
   
Та вся справа в тому, що рецепти тих блюд, що пропонує Клопотенко, навряд чи осилить баба Дуня з села Обалдуївка, яка працює поваром у шкільній їдальні.

Я вже не кажу про відсутність обладнання для кухні.

Не кажучи вже про гигантські дози бобових, які Клопотенко суне у те меню, щоб зхамінити м'ясний білок.

Але у нас немає такої культури споживання бобових, яка, наприклад, у тих же США.

та і не кожен дитячий шлунок їх витримає.

Замість того, щоб розробити адаптоване до України недороге дитяче меню, насичене вітамінами (а це означає збільшену кількість овочів та фруктів, і відповідно - збільшене фінансування держави у першу чергу), Зеленська зараз займається проектом, яким повністю можна втілити хіба що в приватній школі, дпе навчаються діти Зеленських, і яка коштує тисячу доларів у місяць.

ось там дійсно, добре навчені повари на добре обладнених кухнях можуть втілювати вишукані рецепти від Клопотенко на радість діткам та їх батькам, які можуть оплатити подібні зхабавки.

Але, вочевидь, Лєна Зеленська взагалі не бачить різниці між ідальнею у селі та ідальнею у найдорожчій школі Києва.

доки дитячий організм формується - йому потрібне м'ясо. Крапка.

Я так розумію, це все в ліберастичному руслі відмови віл м'яса.
З дітей примусово роблять веганів.
   
Льопалка на рисову кашу :)

Сцука там ще й 135 тисяч лайків. І "восхіщьонниє" коментарі любітєлєй столових часов савєтского саюза.
   
Хотя можно этого придурка и поблагодарить за то что не включил в меню гамбургеров,фри и чипсов
   
Сцука там ще й 135 тисяч лайків. І "восхіщьонниє" коментарі любітєлєй столових часов савєтского саюза.

Столовські олад'ї тож :pooh_hone:
   
Все, що пропонує Копотенко, в народі називають - витрибеньки.
   
Хотя можно этого придурка и поблагодарить за то что не включил в меню гамбургеров,фри и чипсов

А що такого поганого в гамбургері? Ну бутік з котлетою.
   
Колись бабуся казала, якщо перебирав харчами: "То буш їв "потерпи". Сильне блюдо було :)
   
Хотя можно этого придурка и поблагодарить за то что не включил в меню гамбургеров,фри и чипсов

А що гамбургер на може бути «зожним»? Цільнозернова булка, котлета запечена чи гриль, зелень і навіть соус, який може бути зроблений із нормальних інгредієнтів. Не треба зовсім демонізувати їжу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія