Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про тренди кіно - це тільки мені так здається :S

хрещений батько
одного разу в америці
догвіль


де таке кіно?
   
Re: Про тренди кіно - це тільки мені так здається  :S

Хороші , але не більше. Кино вийшло в тираж , нащо  знімати "картину на всі часи" з космічним бюджетом , якщо можна тягнути вола якимось серіалом та заробити більше грошей. 

Ну например "Корона" это сериал с космическим бюджетом. Который дает срез целой послевоенной эпохе. С отличным английским кастингом
   
Re: Про тренди кіно - це тільки мені так здається  :S

хрещений батько
одного разу в америці
догвіль


де таке кіно?

"Нарко" 1-2. На уровне "Крестного отца". И намного более реалистично.


"Три билборда на границе Эббинга, Миссури ". Пусть и не Догвиль,  но тоже на уровне и про отношения людей
   
хороших фільмів чимало
я от зараз переглядаю скандинавське кино - вікінги роблять хороші фільми і навіть серіали
   
"Нарко" 1-2. На уровне "Крестного отца". И намного более реалистично.


"Три билборда на границе Эббинга, Миссури ". Пусть и не Догвиль,  но тоже на уровне и про отношения людей
Наркос не пішов , людей вбивають як мух, по п'ядесят за годину. Взагалі враження що за рік виходить один нормальний фільм , може два. Не вистачае тріллерів про мафію, як Відступники, з Д.Депом були два нормальні де він грав Діллінжера та ірландського мафіозо. Цей світ не для старих згадуеться. Але цього мало. Куди вони міліарди витрачають в тій кіноіндустрії ?
   
Куди вони міліарди витрачають в тій кіноіндустрії ?
Борются с торрентами.
Нужно кино на один раз, но шоб люди пошли в кинотеатр.
Спецэффекты и пр.
   
Зажерлись ви, колись захоплено всі фільми з джекі чаном дивились, а тепер носом крутите від нового Mad Max.
Згоден. Зажерлися.
Останні подивився Avengers: End Game та John Wick 3 - нудно страшенно було.
Хоч фільми масштабні
   
John Wick
Вик-3- прикольный.
Это уже стёб.
   
Re: Про тренди кіно - це тільки мені так здається  :S

Наркос не пішов , людей вбивають як мух, по п'ядесят за годину. Взагалі враження що за рік виходить один нормальний фільм , може два. Не вистачае тріллерів про мафію, як Відступники, з Д.Депом були два нормальні де він грав Діллінжера та ірландського мафіозо. Цей світ не для старих згадуеться. Але цього мало. Куди вони міліарди витрачають в тій кіноіндустрії ?

Увы, но так тогда в Колумбии и убивали.  Не зря говорят,  что там была настоящая война с наркомафией.  В третьем сезоне уже больше бизнеса. Более подробно внутреннюю кухню наркомафии еще никто не показывал.  Без всякой романтики.

Так же про наркомафию хороший фильм "Сделано в Америке".

Про мафию первой половины 20 века смотри:
"Острые козырьки"
" Подпольная империя" (лучшее что есть в кино о 20-30 годах прошлого века)
   
Згоден. Зажерлися.
Останні подивився Avengers: End Game та John Wick 3 - нудно страшенно було.
Хоч фільми масштабні

End Game мені теж не пішов, та і не дуже фанат коміксів.

Від Марвела сподобались тільки Infinity War і Guardians of the Galaxy, ці фільми класні.
   
Такого кина , як Форест Гамп або Love Actually вже не знімають,  зате Джокер рве рейтинги , про психа з коміксу.
   
Есть нормальные фильны: "Ничего хорошего в отеле «Эль Рояль»", "Субурбикон", например.
Но они не делают кассу.
   
Новинки Зекультурки

   
End Game мені теж не пішов, та і не дуже фанат коміксів.

Від Марвела сподобались тільки Infinity War і Guardians of the Galaxy, ці фільми класні.
безкінечні фільми по коміксах, особливо про супергероїв, оцей тренд мене вже забембав. Вже цікаво, коли ці комікси в них закінчаться, щоб не було чого знімати
   
Любонька Успенська  (tu) до сліз..
   
А ось богема - Театральні діячи, що творять:



   
Re: Про тренди кіно - це тільки мені так здається  :S

безкінечні фільми по коміксах, особливо про супергероїв, оцей тренд мене вже забембав. Вже цікаво, коли ці комікси в них закінчаться, щоб не було чого знімати

Раньше снимали такие же бесконечные фильмы про Джеймс Бонда или тех же героев комиксов.

Было больше комедий,  но сейчас этот жанр почти вымер
   
А їм, бач, хвентезі не подобається...балув ані...
   
безкінечні фільми по коміксах, особливо про супергероїв, оцей тренд мене вже забембав. Вже цікаво, коли ці комікси в них закінчаться, щоб не було чого знімати

Не закінчаться, вони вже трансформуються з дитячого кино в  дорослі психологічні драми окремих героїв.  ДіСі  повністю програвши дитячу аудиторію, вирішив продати своїх герїв тим , хто вже дорослий , але ще пам"ятає дядю бетмена . Ось вам Джокер. 
   
Re: Про тренди кіно - це тільки мені так здається  :S

Не закінчаться, вони вже трансформуються з дитячого кино в  дорослі психологічні драми окремих героїв.  ДіСі  повністю програвши дитячу аудиторію, вирішив продати своїх герїв тим , хто вже дорослий , але ще пам"ятає дядю бетмена . Ось вам Джокер. 

Вчера смотрел "Джокер":
- очень мрачно и депрессивно. Но оператору 5+.
- актеры играют на уровне лучших драматических фильмов (Хоакин Феникс один из главных номинантов на Оскар)
- никакой фантастики,  все максимально реально
- никаких спецэффектов ради спецэффектов.

По факту это кино для взрослых как общество может сделать из не особо долго человека кровавого маньяка. Только из-за того, что ему пофиг на проблемы тех, кто внизу
   
Не закінчаться, вони вже трансформуються з дитячого кино в  дорослі психологічні драми окремих героїв.  ДіСі  повністю програвши дитячу аудиторію, вирішив продати своїх герїв тим , хто вже дорослий , але ще пам"ятає дядю бетмена . Ось вам Джокер. 
ну хоч супергерої закінчаться?
   
безкінечні фільми по коміксах, особливо про супергероїв, оцей тренд мене вже забембав. Вже цікаво, коли ці комікси в них закінчаться, щоб не було чого знімати

це фільми для внутрішнього вжитку , тобто не для європейців. Європеєць не допетрає і половини змісту в тих фільмах бо там купа відсилок на інші серії та події в часі
для цього треба з дитинства читати саме комікси а не відразу йти і дивитися кіно - якщо просто дивитися кіно то це просто як безсмістовна розвага виглядає з спецефектами ради спецефектів
   
ну хоч супергерої закінчаться?
Сразу после Форсажей.
   
а взагалі то всеядність місцевих поціновувачів американського кіно забавляє : )
і трелери і драми і жахи все дивляться на ура - це називається "ескейпізм" коли хочеться нових вражень

як підлітки котрі ходять чи не на все кіно підряд , але в них трохи інша мотивація  :blush2:

взагалі то студії підстроюються під певні соц групи чи групи глядачів і для них знімають кіно, бо знімати комедію для когось хто любить драми - ну це як питати про смак стейку в любителя курки
   
студії підстроюються під певні соц групи чи групи глядачів і для них знімають кіно,
Для дебилов снимают.
   
Неомарксизм заходит у голови через Голівуд.

Саме тому та богема проти Трампа. Фільми від Netflix можна дивитись.
   
Для дебилов снимают.

і для них також  ;)
а ще для "псевдо-інтелктуалів" котрі дрочать на догвілів всяких та інші "культові" хвільми
   
Неомарксизм заходит у голови через Голівуд.
Саме тому та богема проти Трампа. Фільми від Netflix можна дивитись.

Netflix до кінця 2018 був нео-марксистський та такий woke що навіть оказія кортез не дотягувала
але народ котрий дивиться Netflix бо має гроші в масі своїй простий робочий і на ліву пропаганду перестав клювати - в них почалися проблеми бо купа серіалів з лівою ідеологією тупо зависла і вони десь з початку 2019 почали вивертати назад , без всякої політ-коректрної фігні
одне шоу Дейва Чаппелла чого варте - від нього в комуняк та інших зелено феміністів пердаки рве конкретно  :D
   
Re: Про тренди кіно - це тільки мені так здається  :S

а взагалі то всеядність місцевих поціновувачів американського кіно забавляє : )
і трелери і драми і жахи все дивляться на ура - це називається "ескейпізм" коли хочеться нових вражень

як підлітки котрі ходять чи не на все кіно підряд , але в них трохи інша мотивація  :blush2:

взагалі то студії підстроюються під певні соц групи чи групи глядачів і для них знімають кіно, бо знімати комедію для когось хто любить драми - ну це як питати про смак стейку в любителя курки

О чем ты?  :S

Если я люблю стейки то значит  я птицу и морепродукты не должен есть? А если мне все нравится и зависит от настроения, что я хочу сейчас съесть.

Я смотрю все кроме ужастиков. В том числе и фестивальное кино. И для меня качественным и интересным может быть как комиксоид, так и исторический европейский фильм.

Скажу больше. С детьми приходится и мультфильмы смотреть и даже там есть то, что понравилось

Останнє редагування: 7 жовтня 2019 15:54:18 від Alezka
   
Re: Про тренди кіно - це тільки мені так здається  :S

Для меня кино это развлечение.  Как и музыка.  Могу слушать современную попсу,  могу рок-баллады 80-90. Вот только шансон ни в каком виде никогда не заходил. Как и "Ленинград"
   
Re: Про тренди кіно - це тільки мені так здається  :S

безкінечні фільми по коміксах, особливо про супергероїв, оцей тренд мене вже забембав. Вже цікаво, коли ці комікси в них закінчаться, щоб не було чого знімати
Стен Лі - творець світу Марвела - помер у минулому році.
Так що може вже не буде, а якщо й буде, то щось інше.
В принципі, цей останній фільм, у якому навіть і назва End Game, виглядає, як кінцевий вже у крайньому разі у серії Avengers
   
Сразу после Форсажей.
скільки вже форсажів? я не слідкую
   
називається "ескейпізм" коли хочеться нових вражень
ескейпізм дещо інше, хоча може проявлятися і в тому, що ви написали
   
Для дебилов снимают.

так вам жеж   подабається
 
Вик-3- прикольный.

   
Стен Лі - творець світу Марвела - помер у минулому році.
Так що може вже не буде, а якщо й буде, то щось інше.
В принципі, цей останній фільм, у якому навіть і назва End Game, виглядає, як кінцевий вже у крайньому разі у серії Avengers
обнадіює, дякую
   
так вам жеж   подабається
И Матрица тоже...
   
И Матрица тоже...
Ну матриця це не заїжджений до пилі сюжет обуреного героя який весь фільм всіх утюжить .
 :facepalm1:
   
обуреного героя який весь фільм всіх утюжить .
Все фильмы с Иствудом такие.
Даже Форд ГранТурино.
   
Joker стане/вже став культовою стрічкою.
Схоже, що вже став.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія