Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ткмпература :(

Re: Ткмпература :(

185
маю лишніх 15-20 кг

185 - 110 = 75 кг...

Так шо как минимум 25 лишних... Но то такое дело....
   
Re: Ткмпература :(

вік -за 50, вага - за 100


більше фізичної праці і навантажень

 :laugh:
   
Re: Ткмпература :(
dev

:lol:

Феерический бред....
Цитувати
Медичну маску повинні носити хворі, а не здорові
19 грудня 2016
Міністерство охорони здоров'я України в період зростання рівня захворюваності на гострі респіраторні інфекції чи епідемії грипу не радить масово використовувати медичні маски здоровим людям, оскільки вони не захищають від вірусу грипу.

Звичайна хірургічна маска не є ефективною для здорової людини, оскільки пропускає повітря, відповідно пропускає і вірус. Маска призначена для хворого – щоб під час його спілкування з іншими затримувати крапельки слизу, які містять вірус.

Від проникнення вірусу грипу та збудників верхні дихальні шляхи захищають тільки респіратори.

 

Інструкція з використання медичної маски:

- захисну маску необхідно надягати хворим тоді, коли існує небезпека зараження ними інших людей. Це місця скупчення великої кількості людей (лікарні, поліклініки, громадський транспорт) під час спалахів інфекційних захворювань;

- перед багатьма постає запитання: яким боком надягати маску? Особливої різниці немає, але зазвичай її надягають кольоровим боком назовні, білим - до лиця;

- маску потрібно надягати акуратно, так, щоб вона щільно закривала рот і ніс, і зазорів між лицем і маскою було якомога менше;

- намагайтеся не торкатися одягненої маски. Якщо ви знімали і торкнулися її, ретельно вимийте руки з милом або спиртовим засобом;

- щойно ви відчули, що маска стала вологою, негайно замініть її на нову. Швидке насичення фільтру вологим повітрям, що видихається, забиває пори і зменшує площу фільтру, знижуючи тим самим ефективність маски. Крім того, забиті пори фільтру є сприятливим середовищем для розмноження осілих в них бактерій та вірусів! Як правило, маска потребує заміни кожні 2-4 години;

- категорично забороняється використовувати одноразову маску вдруге;

- використану медичну маску слід тут же викинути, тримаючи її за зав'язки або гумки;

- одноразову маску можна придбати в аптеках, ватно-марлеву ж нескладно виготовити власноруч. На відміну від аптечної маски, термін використання якої складає кілька годин, ватно-марлеву пов'язку можна носити до чотирьох годин, прати і використовувати багаторазово.
   
Re: Ткмпература :(

на цій території штани + спіднє носять вже сотні років.
так що не я один привик.

Ну, привыкнешь и к маске...  :D

Я всегда носил маску когда хоть какие-то симптомы простуды были. И в тачке, и дома, и на работе. Потому в марте прошлого года проблем с масками у меня не было, бо дома была пачка оных всегда.

   
Re: Ткмпература :(
dev

:lol:

Феерический бред....

Цитувати

Тривале носіння маски шкідливе для здоров’я, – лікар-інфекціоніст.

Коли людина носить медичну маску багато годин, то сама маска стає розсадником мікробів

Тривале носіння маски може викликати головний біль, брак кисню, зниження імунітету. Це підтвердив лікар-інфекціоніст Юрій Жигарєв в інтерв’ю
 

«Ми, інфекціоністи (як і хірурги), постійно носимо маски. Але це медичні маски (тобто зроблені зі спеціального матеріалу, гіпоалергенні і т.д.), і ми чітко знаємо, скільки і як їх носити. А зараз ми, певно, вперше за історію людства зіткнулися з ситуацією, коли всі люди змушені носити маски», – сказав Юрій Жигарєв.

Лікар зазначив, що дуже важливо, з якого матеріалу шиють маски. «Всі медичні маски, які ми, лікарі, використовували, відповідали технічним вимогам, а зараз маски створюються взагалі незрозуміло з чого, без усілякої сертифікації, – такого в нас ніколи раніше не було», – сказав Жигарєв. Він зауважив, що в масках з синтетики люди у спеку пітніють і душаться.

Медик також наголосив, що маску треба носити правильно – носити дві, максимум три години, а потім зняти і викинути, якщо вона одноразова, або випрати і випрасувати, якщо вона багаторазова. «Коли людина носить медичну маску багато годин, то сама маска стає розсадником мікробів. Адже ми з кожним видихом віддихаємо мільйони мікробів, і коли вони всі скупчуються на масці – особливо зараз, коли такі погодні умови, спека, піт і все інше – то ця маска перетворюється просто на чашку Петрі (неглибока посудина циліндричної форми, зроблена з пластмаси або скла. Широко використовується для дослідів у біології для клітинної культури, котра може бути культурою клітин бактерій, тварин, рослин або грибів, ред), в якій всі ці мікроби розмножуються і чудово почуваються», – зазначив лікар.

ну і чому я мав би не довіряти цьому спеціалісту?
Жигарев Юрій Олександрович
Інфектологія
    Інфекціоніст

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук

18 років досвіду
https://verum.ua/doctors/zhigarev-yurij-aleksandrovich/
   
Re: Ткмпература :(


Где там про вдыхание выдоха?

Маски надо менять раз в три-четыре часа... И выбрасывать, а не стирать... 50 масок стоят 6.99 евро... Пачка сигарет - 14 евро...  :D
   
Re: Ткмпература :(

185 - 110 = 75 кг...

Так шо как минимум 25 лишних... Но то такое дело....
це формула для жінок
Для чоловіків -100 від зросту, то й виходить зайві 15
   
Re: Ткмпература :(

особливо зараз, коли такі погодні умови, спека, піт і все інше

 :gigi:

На улице +6... Ссылка не канает...
   
Re: Ткмпература :(

це формула для жінок
Для чоловіків -100 від зросту, то й виходить зайві 15

Да щаз... У женщин грудь, однако... Так шо формула для мужиков... Я не против шоб и для женщин, но этот вопрос лучше не обсуждать...  :gigi:

Я вот за зиму 6 лишних кило нагулял...  :(
   
Re: Ткмпература :(
dev

вік -за 50, вага - за 100


більше фізичної праці і навантажень

 :laugh:

ну набрав лишнього за останніх 6 років.
але недавня хвороба нагадала мені - що найєфективніший еліксир  здоров'я - то піт , отриманий від фізичних навантажень.
думаю що за рік поврнуся в норм форму - 10 - 15 підтягувань , 15 км кросу раз в тиждень.
штангу вже не тягатиму - суглоби почали поболювати, простудив і перевантажив трохи 6 років тому..
   
Re: Ткмпература :(

ну набрав лишнього за останніх 6 років.
але недавня хвороба нагадала мені - що найєфективніший еліксир  здоров'я - то піт , отриманий від фізичних навантажень.
думаю що за рік поврнуся в норм форму - 10 - 15 підтягувань , 15 км кросу раз в тиждень.
штангу вже не тягатиму - суглоби почали поболювати, простудив і перевантажив трохи 6 років тому..
тобто самі ви того не дотримуєтесь тривалий час, але поради даєте  :gigi:  там є уже ряд спортсменів які ходити особливо на можуть, хоча до того були в супер пупер формі
   
Re: Ткмпература :(

і що більше пігулок і псевдо-вакцин споживаєте - то менше будете захищені від реального живого контакту з навколишніми організмами, які з часом все одно доберуться до вас.
Вітаю з одужанням, але (!) ви жирнючий антиваксер. Якби людство не вживало вакцини, то до 50 одиниці б дожили.
   
Re: Ткмпература :(

це формула для жінок
Для чоловіків -100 від зросту, то й виходить зайві 15

тоді у мене майже ідеально.
зріст 174-175 , вага 72-74
   
Re: Ткмпература :(

тоді у мене майже ідеально.
зріст 174-175 , вага 72-74
я тебе вітаю з цим))
Як руки, коліна?
   
Re: Ткмпература :(

я тебе вітаю з цим))
Як руки, коліна?

руки коліна заживають як на собаці.  більше болить грудак яким вдарився об руль . через тиждень буду як і не падав)
   
Re: Ткмпература :(

руки коліна заживають як на собаці.  більше болить грудак яким вдарився об руль . через тиждень буду як і не падав)
добре, бережи себе.
   
Re: Ткмпература :(

добре, бережи себе.

вже старатимусь. це падіння таки поправило клепки в голові)
   
Re: Ткмпература :(
dev

тобто самі ви того не дотримуєтесь тривалий час,
спеціально підійшов щойно до турніка - 5 разів, враховуючи що більше 5 років не роблю навіть зарядки, маю лишніх 10-15 кг. та і тиждень з температурою навряд чи вплинув позитивно. це до того, що є ще певний запас з минулих років , але він вичерпується ,  буду працювати над відновленням.
   
 
Цитувати
але поради даєте
  я  не даю поради - я просто описую своє відчуття, сприняття ситуації і бачення майбутнього. хай кожен обирає свій оптимальний варіант.
Цитувати
там є уже ряд спортсменів які ходити особливо на можуть, хоча до того були в супер пупер формі
професійний спорт - це навіть гірше , аніж взагалі не займатися фізкультурою. якщо Ви про таких спрортсменів - то так, але це ніяким боком тут не лізе.

   
Re: Ткмпература :(
dev

Вітаю з одужанням, але (!) ви жирнючий антиваксер. Якби людство не вживало вакцини, то до 50 одиниці б дожили.
від грипу?
та невже?
   
Re: Ткмпература :(

від грипу?
та невже?
Погугліть які щеплення отримують діти. Людство забуло про безліч хвороб які ще пару сотень років тому виконували пересічних.

І ще погугліть про помилку вижившего, у вашому випадку - одужавшого.
   
Re: Ткмпература :(

Красень. Просто красень.

Вбивця.
   
Re: Ткмпература :(
dev

Погугліть які щеплення отримують діти. Людство забуло про безліч хвороб які ще пару сотень років тому виконували пересічних.
навіщо Ви пересмикуєте?
що спільного у вакцинуванні дітей від поліоміеліту, віспи, пправцю і т.п.  з новомодмими віяннами вакцинуватися "на кожен пчих" ?
спеціально для Вас повторюю свою ж цитату -
Цитувати
є різні вакцини.
називати ВСІ вакцини псевдо - може тільки недалека людина.
є вакцини, яким десятки років, міліони статистики, все досліджено і підтверджено. це - вакцини.

   
Re: Ткмпература :(

з новомодмими віяннами вакцинуватися "на кожен пчих" ?
Тому що новомодні рятують життя. І наука зараз на трохи іншому рівні ніж була сто років тому.
   
Re: Ткмпература :(
dev

Тому що новомодні рятують життя. І наука зараз на трохи іншому рівні ніж була сто років тому.

можете це дловести статистично?
є приклади країн, що вимирають без вакцинації?
може є приклади країн де загальна смертність зросла на десятки процентів?

але це тема для іншого топіку.

якщо вам подобається перспектива щопівроку колотися вакциною від грипу - то це Ваш свідомий вибір.

   
Re: Ткмпература :(

Вакцинируют теперь рятувальникив и прикордонников. Что за дурдом? Во всем мире в первую очередь вакцинируют стариков.
   
Re: Ткмпература :(

Ну шо, у мене всі одужали. Експрес тест негативний. Так шо хз, шо це було. Може й не ковід. Ніхто з сім‘ї важко не хворів.
Усім здоров‘я міцного!
   
Re: Ткмпература :(

Валька,  :drinks:
   
Re: Ткмпература :(

Re: Ткмпература :(

є приклади країн, що вимирають без вакцинації?
Є. Україна. +12к на місяць з такими темпами. 100к+ за рік.
   
Re: Ткмпература :(

В дочки в сім'ї якась хвороба була (онук з садка соплі приніс). В дитини дегкий насморк, зять покашляв з тиждень легко і все.
В дочки зпершу бронхіт з ларінгітом, потім запалення легенів в нижніх долях з болем (рентген показав).
Тести на ковід дочка з зятем два рази здавали, ПЛР. Негативні всю дорогу.
Ми з чоловіком з ними контактували (онука до себе забирали) - ничого.
Досі вона ще покашлює.

Не знаю, що це було, ніби не ковід, але дуже важко хворіла...
   
Re: Ткмпература :(

Приймаю вітання - ми вижили, товарісчі! X(
(сьогодні закривають лікарняний (tu)  )
Ще залишились відголоски - в чоловіка чи то якийсь грибок виліз, чи алергія - шкіра на руках аж порепалась, в мене герпес задавнений активізувався, руки-ноги чешуться - печінкові проби погані, тромбоцити в обох підвищені, але то вже дрібниці)
Хочу наголосити, на що звертати увагу, якщо раптом вам не пощастило перенести тоту заразу безсимптомно чи в найлегшій формі:
1. якщо температура висока (навіть якщо організм спочатку на внутрішніх резервах з нею ніби справляється) - дуууже уважно ставтеся до самопочуття.
Хвороба підступна, агресивна, непередбачувана - знаю випадки, коли сьогодні враження легень було 10%, а на завтра вже 80% :(
В мене на 6-тий день пневмонія вже прослуховувалась стетоскопом, КТ показав 25% ураження, щось там..паличко-ядерне в аналізах крові :) - і це ВЖЕ на фоні прийому антибіотика з 3-го дня. А за 12 днів температури під 40 що там залишиться "живим" - фіг його зна.
Навіть якщо почуваєтесь стабільно - не нехтуйте аналізами. Дуже складно визначити стан хвороби виключно за самопочуттям.
2. коли темп-ра нарешті спаде (антибіотик подіє) - отут найважливіше не розслаблятися. ОБОВ"ЯЗКОВО постійно міряти сатурацію (той пульсоксиметр копійки коштує), бо вона падає на очах, навіть якщо суб"єктивно почуваєтесь непогано. Ми зазвичай звикли, що хворобу треба "вилежати" - відіспатись, відлежатись, відпочити.. - в цьому випадку це смерті подібно :( . Вставати, ходити, дихати, рухатись - хоч з табуреткою в обнімку (бо присісти захочеться через кожних три кроки. ТІЛЬКИ НЕ ЛЕЖАТИ!
 Якщо зле, чи страшно - викликати швидку. (хоча лікарня - це знову ліжко, в кращому випадку з канюлею в носі і крапельницею в руці :(
(я вже мовчу про "ігри разума" (чи того, що від нього залишилось :D ) на дві-три ночі, які мені певно кисневе голодування підкинуло - то був жах, я не розуміла, де сон, а де реальність, всі мої пожиттєві стреси акумулювались у три доби страху і апатії.. І тепер я дуже добре розумію тих, хто в стані афекту кидався з вікон - то цілком можливе)
Тому по можливості - не залишайтеся самі. Хоча б на зв"язку з рідними, бо то реально важко.
Ну і подолавши хворобу  - не геройствувати. Насправді організм дуже ослаблений, дуже вразливий. Любіть себе. Хоч трішечки :-)o
Здоров"я всім.
Будуймо колективний імунітет, бо на уряд-дядю-вакцину сподівання мізерні
   
Re: Ткмпература :(

Не знаю, що це було, ніби не ковід, але дуже важко хворіла...
я так і не побачила підтвердженого позитивного тесту...але ну його нафіх  :(
   
Re: Ткмпература :(

Приймаю вітання - ми вижили, товарісчі! X(
(сьогодні закривають лікарняний (tu)  )
Ще залишились відголоски - в чоловіка чи то якийсь грибок виліз, чи алергія - шкіра на руках аж порепалась, в мене герпес задавнений активізувався, руки-ноги чешуться - печінкові проби погані, тромбоцити в обох підвищені, але то вже дрібниці)
Хочу наголосити, на що звертати увагу, якщо раптом вам не пощастило перенести тоту заразу безсимптомно чи в найлегшій формі:
1. якщо температура висока (навіть якщо організм спочатку на внутрішніх резервах з нею ніби справляється) - дуууже уважно ставтеся до самопочуття.
Хвороба підступна, агресивна, непередбачувана - знаю випадки, коли сьогодні враження легень було 10%, а на завтра вже 80% :(
В мене на 6-тий день пневмонія вже прослуховувалась стетоскопом, КТ показав 25% ураження, щось там..паличко-ядерне в аналізах крові :) - і це ВЖЕ на фоні прийому антибіотика з 3-го дня. А за 12 днів температури під 40 що там залишиться "живим" - фіг його зна.
Навіть якщо почуваєтесь стабільно - не нехтуйте аналізами. Дуже складно визначити стан хвороби виключно за самопочуттям.
2. коли темп-ра нарешті спаде (антибіотик подіє) - отут найважливіше не розслаблятися. ОБОВ"ЯЗКОВО постійно міряти сатурацію (той пульсоксиметр копійки коштує), бо вона падає на очах, навіть якщо суб"єктивно почуваєтесь непогано. Ми зазвичай звикли, що хворобу треба "вилежати" - відіспатись, відлежатись, відпочити.. - в цьому випадку це смерті подібно :( . Вставати, ходити, дихати, рухатись - хоч з табуреткою в обнімку (бо присісти захочеться через кожних три кроки. ТІЛЬКИ НЕ ЛЕЖАТИ!
 Якщо зле, чи страшно - викликати швидку. (хоча лікарня - це знову ліжко, в кращому випадку з канюлею в носі і крапельницею в руці :(
(я вже мовчу про "ігри разума" (чи того, що від нього залишилось :D ) на дві-три ночі, які мені певно кисневе голодування підкинуло - то був жах, я не розуміла, де сон, а де реальність, всі мої пожиттєві стреси акумулювались у три доби страху і апатії.. І тепер я дуже добре розумію тих, хто в стані афекту кидався з вікон - то цілком можливе)
Тому по можливості - не залишайтеся самі. Хоча б на зв"язку з рідними, бо то реально важко.
Ну і подолавши хворобу  - не геройствувати. Насправді організм дуже ослаблений, дуже вразливий. Любіть себе. Хоч трішечки :-)o
Здоров"я всім.
Будуймо колективний імунітет, бо на уряд-дядю-вакцину сподівання мізерні
Антибиотик до сраки, он не мог "подействовать", КТ проценты - до сраки (попугаться разве шо), ходить если падаешь с ног - до сраки, коллективный иммунитет - фикция, просто по кругу болеть будем. А так все верно.
   
Re: Ткмпература :(

Антибиотик до сраки, он не мог "подействовать", КТ проценты - до сраки (попугаться разве шо), ходить если падаешь с ног - до сраки, коллективный иммунитет - фикция, просто по кругу болеть будем. А так все верно.
тада. Фсьо досраки. Колись це все з кимсь-там-гіпотетично :D
А от коли з тобою-коханим-і отутовже - то хапаєшся за кожну останню соломинку, бо сцуко жити дуже хочеться!! Аж до всрачки!
і от все інше - точно до сраки ;)
   
Re: Ткмпература :(

Антибиотик до сраки, он не мог "подействовать", КТ проценты - до сраки (попугаться разве шо), ходить если падаешь с ног - до сраки, коллективный иммунитет - фикция, просто по кругу болеть будем. А так все верно.

Приобретенный иммунитет работает. В конце декабря начале декабря болел с женой китайским штамом. Прошло 4 месяца. Последние три недели каждый день контактировали с больными явно британским штамом (у обоих подтвержденный ПЦР тест). Контактировали — это не то слово: без масок, на близком расстоянии, ели чуть ли не из одной посуды и т.д. Не заболели по второму разу, хотя опасения были, особенно насчет жены, так как у нее китайский ковид протекал очень легко. Видно, иммунитет таки отлично работает, причем иммунитет от китайского ковида работает и для британского,что особенно радует, так как сейчас у нас в стране именно британский косит всех.

У меня дней 10 назад были легкие подряпывания в горле и кручение в носу — может, это как раз когда ковид пытался во мне угнездиться по второму разу. Но длилось это 3-4 дня, почти незаметно и сошло на нет уже давно. Жена шутит: "ты по второму разу провакцинировался". ХЗ как оно там было на самом деле.
   
Re: Ткмпература :(

тада. Фсьо досраки. Колись це все з кимсь-там-гіпотетично :D
А от коли з тобою-коханим-і отутовже - то хапаєшся за кожну останню соломинку, бо сцуко жити дуже хочеться!! Аж до всрачки!
і от все інше - точно до сраки ;)
Я точно так же как и вы болел - 14 дней с 39-40 температуры, которая не снижалась ниже 38.5. Но у меня хватает мозгов понимать, что мой антибиотик, прописанный мне врачом, несмотря на анализы, нихрена мне не помог. И не мог помочь. Потому что ковид - вирус.
   
Re: Ткмпература :(

Я точно так же как и вы болел - 14 дней с 39-40 температуры, которая не снижалась ниже 38.5. Но у меня хватает мозгов понимать, что мой антибиотик, прописанный мне врачом, несмотря на анализы, нихрена мне не помог. И не мог помочь. Потому что ковид - вирус.
но вы его все-равно принимали.
   
Re: Ткмпература :(

Приобретенный иммунитет работает.
Конечно работает, сам контактировал много раз и ничего. 5 месяцев прошло, анализ показал достаточное количество антител у меня. Ну и что ? Я же говорю про коллективный иммунитет. А его как раз не будет, судя по всему. Ибо средняя продолжительность защиты явно меньше длительности эпидемии - так и будем годами по кругу заражаться.А вот с вакцинацией коллективный иммунитет как раз получить можно - перевакцинировав почти всех одномоментно (типа за полгода) - вуаля, питательной среды для вируса не осталось.
И вакцинация (не "переболеть", а именно вакцинация) резко снизит число мутаций, что приведет к исчезновению болячки вообще. А "естественный иммунитет" через боль, смерти и страдания тупо наплодит новых вариантов (пусть и менее летальных)
   
Re: Ткмпература :(

но вы его все-равно принимали.
Я выполняю указания врачей (кроме сугубо тупых типа гомеопатии), ибо может они страхуются, может по протоколу нужно, может к стационару готовят - хз, моя башка не варила в тот момент и спорить с врачом по телефону не было сил и желания.
Но это не отменяет того факта, что мне антибиотик не помог. И никому не помог против ковида.
   
Re: Ткмпература :(

Жена шутит: "ты по второму разу провакцинировался".
А вполне может быть не шутка, кстати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія