Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Аналізи у Зеленського брав актор зі "Сватів" та учасник кулінарного шоу :facepalm:

Хотіли клоуна - то отримуйте клоунаду. )) Це ще затравочки. Потім буде смішніше.
Порошенко робить все вірно - якщо народ хоче клоунів , то отримає клоунів. Хай сміються
   
Давай більше про бидло довбойоб, яке не за Петра
Піднімай рейтинг клоуну :D

твои кореша за такое кнопку здесь топят
второе, за все надо платить, втом числе и за шоу, никто шоу бесплатно не устраивает, инвойс придет позже, не переживай
   
люди ідуть проти Петра, проти свинарчукізма, мародерства, і брехні

а Петро замість того щоб виправлятись в останні три тижні - поливає з осинізаторної машини.

та хоч все гівно на нього вилий, тебе то це як відмиє??? ніяк.

аналізи-хуялізи, дебати-хуяти, де гандзюк??? де свинарчуки??? крапка.
Добре, не хвилюйтесь! Трошки заспокойтесь. Зараз Порошенко строго скаже всім, і винних відразу без суду посадять. Він може, він же хунта та диктатор!
   
То есть подозрения, что Зеленский балуется наркотиками усиливается?

Так, а важкі залишаються дооооовго в организмі. І через місяць покаже  (tu)
   
Давай більше про бидло довбойоб, яке не за Петра
Піднімай рейтинг клоуну :D
ой, та ваші лякалки не діють. Бидло повинно знати, що воно бидло. І не шифруватись під адекватних, яких потім жорстоко обманули. Хай з самого початку знають, що їх ніхто не дурив. З самого початку вказували на все, але через впертість бидло вирішило показати силу. ))
   
Аналіз крові у кандидата в президенти Володимира Зеленського брав масажист кліники "ЄвроЛаб" Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу "Мастер шеф" та знімався у серіалі "Свати".


 :D

Ще не стало Президентом, а корупцію вже розводить і любі друзі вже при ділі  :facepalm1:
   
згоден і з тим, шо це 1/0 на користь Порошенка...
але це 1/0 в цирку, на який підписався Президент, шо особисто вважаю дурістю
в мене немає, та і в нікого немає доказів заангажованості того "актора-кулінара-масажиста", але як і з Порохом в різних скандалах, доказів особистої участі немає, але режисерська роль відчувається.

це не рівні умови.
   
ой, та ваші лякалки не діють. Бидло повинно знати, що воно бидло. І не шифруватись під адекватних, яких потім жорстоко обманули. Хай з самого початку знають, що їх ніхто не дурив. З самого початку вказували на все, але через впертість бидло вирішило показати силу. ))

абсолютное верное замечание, на все вопросы "а как же так?", будет ответ - мы вам говорили сами, но вы решили иначе
   
я, коли читаю такі дописи, теж можу зробити припущення, що їх пише неадекватний
особливо, коли люди серйозно вірять, що адекватність можна визначити за аналізом крові
Адекватність - Ні.
А неадекватність та наркозалежність - Так!
Доречі, це ж сам Зеля хотів, аби до дебатів здати аналізи.
Чи голова зелелюба пам'ятає події не більше 12-ти годинної давнини?
   
Чуть выше - скрин с сайта евролабы.
И что?
Вы думаете эта страничка сделана не под этот случай?
   
мне интересно накуя зеленка так делает ....ведь понятно что раскопают кто брал, про Сваты вспомнят и он все равно это делает....получаетс я это медийные ходы чтобы новость была в топе как можно дольше или что-то еще...например ему покуй
А почему бы и не посмеяться со страны гоев?
   
 По аналізах - нічия. Кожен здав у "своїх" й це не дивно.
   
а шо вы ждали от клоуна?
вопрос в другом: вы готовы отдать страну клоуну на 5 лет?
готовы потерять ВСЕ, шоб насолить Пороху?

21 апреля узнаем количество долбоё.. в Украине.
   
твои кореша за такое кнопку здесь топят
второе, за все надо платить, втом числе и за шоу, никто шоу бесплатно не устраивает, инвойс придет позже, не переживай

Мені по барабану що пе шо зе
Я не йду скоріше за все на вибори
Але те як гаранта клоун зробив слухняним песиком це війде в історію
   
И что?
Вы думаете эта страничка сделана не под этот случай?

Думаю, шо то вы уже занадто загоняетесь. Всё-таки, бывают и просто бананы.
   
відволікання уваги народу від свинарчукізму.

І навіщо Зеленський це робить?
Цирк з аналізами то виключно іниціатива Зеленського, але щось пішло не так.
   
Адекватність - Ні.
А неадекватність та наркозалежність - Так!
Доречі, це ж сам Зеля хотів, аби до дебатів здати аналізи.
Чи голова зелелюба пам'ятає події не більше 12-ти годинної давнини?

трясця, а вони аналізом крові адекватність міряють  :laugh: 
   
По аналізах - нічия. Кожен здав у "своїх" й це не дивно.

с каких пор медпункт НСК - это "свои" для Пороха? вы бездоказательно обвиняете людей.
или у вас ЕСТЬ ДОКАЗАТЕЛЬСТВА того, что на НСК подтасовывают результаты?
   
Именно поєтому Зе и не приехал сдавать анализі вместе с По - там анализі не поменяешь ))))))
Серьезно? :gigi:
   
Хотіли клоуна - то отримуйте клоунаду. )) Це ще затравочки. Потім буде смішніше.
Порошенко робить все вірно - якщо народ хоче клоунів , то отримає клоунів. Хай сміються

ходить по стопах клоуна?
ну якшо ви так вважаєте, шо то вірно, нема питань
   
Це доводить, що Зелупа наркоман і боїться у звичайних лікарів здавати аналізи.

Це нічого не доводить, але підозри підсилює. Заяви, що він не довіряє аналізам на Олімпійському нічого не варті, зразки можна було передати, як це зробив Порошенко, в декілька клінік, міг навіть в той самий Євролаб відвезти для контролю. Це більш ніж елементарно і навряд чи цьому вдасться щось заперечити.
   
Мені по барабану що пе шо зе
Я не йду скоріше за все на вибори
Але те як гаранта клоун зробив слухняним песиком це війде в історію

ты бы предпочел, чтоб всех квартальцев вывезли в СИЗО, отбили почки и пару суток прессовали в камерах, периодически избивая дубинками?
   
трясця, а вони аналізом крові адекватність міряють  :laugh: 
Ну то спитайте у Зеленського, нашо він умови по аналізам виставляв?
   
І навіщо Зеленський це робить?
Цирк з аналізами то виключно іниціатива Зеленського, але щось пішло не так.

задача тех, кто стоит за Зе! - уничтожение независимой Украины.
Зе! - простой Фунт. зиц-председатель, ширма, марионетка.
   
Серьезно? :gigi:

у вас есть доказательства нечистоплотности медпункта НСК? не слова, а именно ДОКАЗАТЕЛЬСТВА.
   
у вас есть доказательства нечистоплотности медпункта НСК? не слова, а именно ДОКАЗАТЕЛЬСТВА.

да нет у него ничего, оно просто считает, что клоун так типа унижает пороха, ему радостно
то что зеленский его воспринимает как гоя, ему пох, веселый гой
   
вопрос в другом: вы готовы отдать страну клоуну на 5 лет?
Вы готовы отдать страну вору и брехуну?
   
Ну то спитайте у Зеленського, нашо він умови по аналізам виставляв?
Спочатку боти Петра розкрутили тему про те, що Зе - наркоман. Щоб нейтралізувати чутки штаб Зе додумася до нейтралізуючої технології Пе - алкоголік. Врешті-решт, так як довіри одне до одного немає - кожен здав аналізи у своїх. Нічия.
   
ты бы предпочел, чтоб всех квартальцев вывезли в СИЗО, отбили почки и пару суток прессовали в камерах, периодически избивая дубинками?5

Мені пох і на Петра і на 95 квартал
Для мене нічого не зміниться.
Ну спробуй. Буде весело. Але не довго
   
Порох сдал 3 вида анализов в 4 лаборатории.
Зе сдал только кровь в "независимую" лабораторию русской частной клиники своего сторонника и бизнес-партнера. Это говорит о том, что он боится действительно независимой экспертизы.
ваприс: пачиму??? :S
   
у вас есть доказательства нечистоплотности медпункта НСК? не слова, а именно ДОКАЗАТЕЛЬСТВА.
Нету. Встречный вопрос: у вас есть доказательства недобросовестной работы ЕВРОЛАБ?
   
Ви вважаєте, що звичайна медсестра може попасти вену під камерами?
Людина там працює, камер не боїться, тому його й поставили.
Такі дурні відмазки... :lol:
   
Спочатку боти Петра розкрутили тему про те, що Зе - наркоман. Щоб нейтралізувати чутки штаб Зе додумася до нейтралізуючої технології Пе - алкоголік. Врешті-решт, так як довіри одне до одного немає - кожен здав аналізи у своїх. Нічия.
А тебя,чувак, на хромой козе не объедешь!
   
Ну то спитайте у Зеленського, нашо він умови по аналізам виставляв?

Я спитати не можу, але воно мені і не потрібно.
Я й так розумію для чого.
Щоб діяти в зручних для себе рамках навколополітичного шоу. Це його основна професія. Він на цьому заробляє.
Порошенку воно навіщо, участь у чужому шоу?
   
Порох сдал 3 вида анализов в 4 лаборатории.
Зе сдал только кровь в "независимую" лабораторию русской частной клиники своего сторонника и бизнес-партнера. Это говорит о том, что он боится действительно независимой экспертизы.
ваприс: пачиму??? :S
Клоун довіряє тільки расейському, як несподівано... :gigi:
   
Порох сдал 3 вида анализов в 4 лаборатории.
Зе сдал только кровь в "независимую" лабораторию русской частной клиники своего сторонника и бизнес-партнера. Это говорит о том, что он боится действительно независимой экспертизы.
ваприс: пачиму???
А може он хотел,шоб Порох кровью истек,а?
   
Я спитати не можу, але воно мені і не потрібно.
Я й так розумію для чого.
Щоб діяти в зручних для себе рамках навколополітичного шоу. Це його основна професія. Він на цьому заробляє.
Порошенку воно навіщо, участь у чужому шоу?

 :laugh:

Останнє редагування: 5 квітня 2019 13:16:25 від Ukraine
   
а шо вы ждали от клоуна?
вопрос в другом: вы готовы отдать страну клоуну на 5 лет?
готовы потерять ВСЕ, шоб насолить Пороху?

21 апреля узнаем количество долбоё.. в Украине.

ГОТОВЫ!
   
відволікання уваги народу від свинарчукізму.

Так навіщо Зеленський відволікає? Це він попросив аналізи, це він припер акторів з серіалу їх брати. Навіщо він відволікає?  :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія