Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

лисогорець - назавжди?

лисогорець - назавжди?

а хто вкаже на причину по якій викинули з фупу цього юзверя?
бо пояснень в банлисті нема ніяких. дуже цікавить мотивація.
   
Re: лисогорець - назавжди?

хлопці, так що? відомі причини довічного бану? чи все втемну, бо чувак просто не подобається?
вже більше за пвсотні переглядів на цей час. стидаємось чи страхаємося? чому тиша?
агов, фупчики!
   
Re: лисогорець - назавжди?
rst

   лисогорець

    Newbie
    *
    Повідомлень: 42

Re: впало і лежить
« Reply #2 : Сьогодні в 08:41:29 am »
Це тому що мені попередження надійшли-за відсилання "нафуй"(дослівно) dimec,Людаса та рєдіска... та за "даун" на адресу якогось....коунтдоу н(нік латиницею).
Ну я і написав відповідь....ну невеличким об'ємом десь на декілька террабайт..(((...натиснув відправити...і все...


http:// https://forum.pravda.com.ua/index.php?board=2.0/index.php?topic=50917.0


Он думал, что можно бесконечно пистеть: о своих сексуальных похождениях, о своих неординарных  способностях и т.д.
Оказалось - нет.

П.С. Клевый чувак был, пока не поехал на Порошенко
   
Re: лисогорець - назавжди?

Он думал, что можно бесконечн о пистеть: о своих сексуальн ых похождени ях, о своих неординар ных  способнос тях и т.д.
Оказалось - нет.
ні. бан означений датою 06.03. а це брехня.
от мені і цікаво, які і для чого створені мутки з цим конкретним баном?
що ще ховають за лаштунками?
   
Re: лисогорець - назавжди?
rst

ні. бан означений датою 06.03. а це брехня.
от мені і цікаво, які і для чого створені мутки з цим конкретним баном?
що ще ховають за лаштунками?

ой, я вас умоляю. Ну я понимаю, что вы били себя пяткой в грудь, пытаясь выслужиться на супе, но не надо истерик.
Еще со времен Светы и Слава бан вписывается в старую графу. Лисогорец был 6.03 забанен на какое-то время. Сегодня в этой же строке добавлен новый срок "Николы".
Никакой тайны.
Просто нельзя одной жопой сидеть на двух стульях. Он хотел понравиться СУПУ? Он достиг этой цели  :D
   
Re: лисогорець - назавжди?

мій кар'єризм на супі не стосуєься кар'єри на фупі, бо це моя приватна справа.
так за що ж додали "новий" строк лисогорцю, якщо це не "тайна"? і чому не можна сидіти на двох стільцях, особливо, якщо один з них не ваш?
чи може ваша справжня відповідь у попердньому дописі стосовно "Клевый чувак был, пока не поехал на Порошенко"?
тоді то чому це не визнати відкрито?
   
Re: лисогорець - назавжди?

мій кар'єризм на супі не стосуєься кар'єри на фупі, бо це моя приватна справа.
так за що ж додали "новий" строк лисогорцю, якщо це не "тайна"? і чому не можна сидіти на двох стільцях, особливо, якщо один з них не ваш?
чи може ваша справжня відповідь у попердньому дописі стосовно "Клевый чувак был, пока не поехал на Порошенко"?
тоді то чому це не визнати відкрито?
ти що не знаєш,що всі наші юльки і зрадолюби пасуть ся на СУПі і потім повідомляють модерам,що про них там пишуть? от лисогорець і влетів по тій причині.
  Взагалі то модери показують свою натуру,коли слова на ЧУЖОМУ ресурсі у них впливають на бан тут на форумі.Чим то відрізняється від хулівських чисток і посадок за висказані думки чи дії на просторі інтернету?
  Мене теж можуть забанити за ці слова,але невже такі методи "!модерації" будуть вживатися на ресурсі,що завжди позиціонував себе демократичним і противником практики тотального контролю за висловами форумчан БУДЬ ДЕ?  Сумно бачити такі розходження справ і слів.......лисогорц я можна було покарати цілком іншим способом.якщо так приспічило.Але таким явним чином за його браваду на чужому ресурсі-щось поламалося на форумі.
  АВибори скінчаться а осодок залишиться як і погана память про такі події і не тільки такі і тут.

Останнє редагування: 22 березня 2019 01:49:30 від cynic
   
Re: лисогорець - назавжди?

Чогось і не пэчэ.
   
Re: лисогорець - назавжди?

.ну невелички м об'ємом десь на декілька террабайт ..
А он хто форум покалав... Таки пєтрушки то свинюки...  :facepalm1:
   
Re: лисогорець - назавжди?

Правильно, гниду забанили
   
Re: лисогорець - назавжди?

Правильно, гниду забанили
так за шо саме? за ддос із планшету який поклав фуп?  :D  чи за два стільці? чи за петю? бамбани, якщо маєш конкретну інфу, пліз.
   
Re: лисогорець - назавжди?

так за шо саме? за ддос із планшету який поклав фуп?  :D  чи за два стільці? чи за петю? бамбани, якщо маєш конкретну інфу, пліз.
по ходу так -за те, що поклав форум.

   
Re: лисогорець - назавжди?

Догавкався, воша. Давно пора.  :gigi:
   
Re: лисогорець - назавжди?

С нынешней модерацией никто вам причину не пояснит. Это при Славе на ФУПе была демократия, а сейчас жесткий курс на тоталитаризм.
   
Re: лисогорець - назавжди?

С нынешней модерацие й никто вам причину не пояснит.
чому це? для чого ж цей розділ форуму існує?
я сам за жорстку модерацію і бани згідно 4.1-4.9.
але ж є і 4.10. тому, вважаючи темний бан лисогорця несправедливим і вбачаючи в ньому переслідування з політичних мотивів прошу пояснень від адміністрації.
   
Re: лисогорець - назавжди?

а хто вкаже на причину по якій викинули з фупу цього юзверя?
бо пояснень в банлисті нема ніяких. дуже цікавить мотивація.

Так причину редко кому указывают, если это не "продажник" или "второй ник". Поэтому можно только строить предположения. Хотя все сводится к одному.
   
Re: лисогорець - назавжди?

Лисогорць хвалился тем, что положил форум.
Таким людям здесь не место.

Это не ошибка - это отношение.

Огромное количество хороших форумов в стране. Не нравится - идите и демонстрируйте себя там.
Но гадить там, где общаешься - это слишком, как по мне.

Все модераторы ознакомлены с этой позицией.
   
Re: лисогорець - назавжди?

Все модератор ы ознакомле ны с этой позицией.


А що на Форумі нові модератори, а ми не в курсі? :(

Останнє редагування: 23 березня 2019 06:30:05 від TimmiApostolMS
   
Re: лисогорець - назавжди?

Добре що в мене є ніки, однаковий на різних форумах, крім дурдома, там взагалі не можу і не хочу писати.

Але що мішає модератору створити нік такий самий, або просто зламати нік користувача і писати від його імені на іншому форумі?

 
   
Re: лисогорець - назавжди?

Лисогорць хвалился тем, что положил форум.
Таким людям здесь не место.

Это не ошибка - это отношение.

Огромное количество хороших форумов в стране. Не нравится - идите и демонстрируйте себя там.
Но гадить там, где общаешься - это слишком, как по мне.

Все модераторы ознакомлены с этой позицией.
о! за відгук - дякую.
але зауважу, що похвалятися і покласти, обіцяти і женитися то є різні речі.

покласти сервака з телефону ддос-ом це гумор, який серйозно може сприйняти тільки вовка зеленський.
до того ж, гумор, був дописаний якраз "на іншому хорошому форумі", чи ви його модеруєте теж?

Але ж ми в цій гілці відверті, правда? Ви самі написали: "Это не ошибка - это отношение."  тобто, порушень правил форуму не було і все звелося до банальних відносин між двома навіть неспіврозмовниками.

дякую ще раз, і з сумом приймаю до відома звістку про ваше упереджене ставлення на цьому публічному ресурсі.

маю надію, що всі фупчики також ознайомлені з цією позицією.
   
Re: лисогорець - назавжди?

не думаю, что правда читает суп, выискивая крамолу. это было бы слишком. хоть и живописно
думаю кто-то стучит. читает суп и стучит правде. т.е. чмошный сволочизм чистой воды.
модерация правды по ее мнению должна увеличить количество нормальных юзеров на форуме, в реале увеличилось только количество сексотов.
может в консерватории что-то не так?

правда

пусть лисогорец отобрал медяки у нищих возле церкви, разбаньте его. мыколить за стеб на другом форуме, это некрасиво. зрадоботы все равно будут стучать на лисогорца хором и вы рано или поздно найдете сносный предлог, чтобы забанить его по-человечески. но сейчас разбаньте пожалуйста. ваш имидж никак не пострадает от этого. наоборот.
   
Re: лисогорець - назавжди?

разбаньте лисогорца.
предлог для его бана вздор
и халва стукачам
   
Re: лисогорець - назавжди?

разбаньте лисогорца.
предлог для его бана вздор
и халва стукачам
Акуєнно... Чувак каже що вклав форум, котрий лежав тиждень пркатично... І це "вздор"?  :weep:
Цікаво наприклад хтось вкладе СУП на скільки його Гео забанить?

Останнє редагування: 23 березня 2019 17:55:19 від Ruza
   
Re: лисогорець - назавжди?

Коротше кажучи пацан прийшов до успіху і отримав те що заслужив... І з-за цього долбойоба тепер дописи на ФУПі скоротили.
   
Re: лисогорець - назавжди?

Коротше кажучи пацан прийшов до успіху і отримав те що заслужив... І з-за цього долбойоба тепер дописи на ФУПі скоротили.

Бистро ж Ви отямилися!
Ви ж самі не так давно сиділи у вічному, і якби не ФУПчеки, то Вас навряд розбанили б.

А тепер Ви скачете по іншим гілкам за розбан  і вказуєте, хто і що "заслужив".
   
Re: лисогорець - назавжди?

Бистро ж Ви отямилися!
Ви ж самі не так давно сиділи у вічному, і якби не ФУПчеки, то Вас навряд розбанили б.

А тепер Ви скачете по іншим гілкам за розбан  і вказуєте, хто і що "заслужив".
Ти десь бачила мої вихваляння що я десь комусь нагадив? Чи ти вважаєш що тільки в Лисогорця є знання як покласти форум?
Як ти вважаєш витримає "SMF 2.0.10" кількатеребайтне особисте повідомлення глобалмодератору Гео?

ЗІ Я завжди проти довічних банів без уваги до політичних уподобань...  Але в цьому випадку дебіл котрий намагався зашкодити форуму що привело до незручностей іншим юзерам (відсутність ігнорів, скорочення повідомлень та лічильників) повинен бути забанений назавжди без будь-якого жалю і можливостей розбану.

Останнє редагування: 23 березня 2019 20:04:28 від Ruza
   
Re: лисогорець - назавжди?

Коротше кажучи пацан прийшов до успіху і отримав те що заслужив... І з-за цього долбойоба тепер дописи на ФУПі скоротили.
саме цікаве, що адміни розуміють, про те, яку ви написали дурнацю.  :D
але ж промовчать, нажаль.
а вальнути суп я пропонував гарячим головам у відповідь ще позавчора. якось не знайшлося охочих.
чи то просто тями нема, чи то мізки працюють у звичному напрямку для зрадойопів - звично скавчати про те, які вони зубожілі, та як їх всі іпуть.
   
Re: лисогорець - назавжди?

саме цікаве, що адміни розуміють, про те, яку ви написали дурнацю.  :D
але ж промовчать, нажаль.
а вальнути суп я пропонував гарячим головам у відповідь ще позавчора. якось не знайшлося охочих.
чи то просто тями нема, чи то мізки працюють у звичному напрямку для зрадойопів - звично скавчати про те, які вони зубожілі, та як їх всі іпуть.
Вальнути СУП??? Навіщо?  :-o Чи ти пєтрушка думаєш спровокувати конфлікт?
   
Re: лисогорець - назавжди?

Я завжди проти довічних банів без уваги до політични х уподобань ...  Але в цьому випадку дебіл котрий намагався зашкодити форуму що привело до незручнос тей іншим юзерам (відсутніс ть ігнорів, скороченн я повідомле нь та лічильник ів) повинен бути забанений назавжди без будь-якого жалю і можливост ей розбану.

А чому Ви вирішили, що саме Лисогорець завалив ФУП?

Тільки тому, що наші всюдисущі сексоти зганяли по сусідніх форумах та приперли сюди шутку Лисогорця?
А самому Вам ліньки почитати ту гілку?
Чи Ви довіряєте бойовим друзям на всі 100%? Але ж Лисогорець потім каже, що це ствердження про завал ФУПу - тільки шутка з його боку?

Якщо б Ви уважно прочитали хоча б цю гілку, то побачили, за що саме забанили Лисогорця - за отношение, але не за те, що він вклав форум, та ще й на тиждень...

Але ж ні - Ви прискакали у гілку та одразу почали шаблюкою махати, розкидуючи тут "долбойопів", "дебілів"  та кипіти вазьмущьонним гнєвом.

Не соромно? Повторюю, Ви ж самі не так давно сиділи у вічному - але ж то зовсім інша справа, еге ж? :gigi:

Ви й досі вважаєте, що допис на сторонньому форумі тягне на вічний бан? Тим більше, що Лисогорець потім і сам у тій гілочці все пояснив?


Останнє редагування: 23 березня 2019 21:14:04 від шуша
   
Re: лисогорець - назавжди?

А чому Ви вирішили, що саме Лисогорець завалив ФУП?

Тільки тому, що наші всюдисущі сексоти зганяли по сусідніх форумах та приперли сюди шутку Лисогорця?
А самому Вам ліньки почитати ту гілку?
Чи Ви довіряєте бойовим друзям на всі 100%? Але ж Лисогорець потім каже, що це ствердження про завал ФУПу - тільки шутка з його боку?

Якщо б Ви уважно прочитали хоча б цю гілку, то побачили, за що саме забанили Лисогорця - за отношение, але не за те, що він вклав форум, та ще й на тиждень...

Але ж ні - Ви прискакали у гілку та одразу почали шаблюкою махати, розкидуючи тут "долбойопів", "дебілів"  та кипіти вазьмущьонним гнєвом.

Не соромно? Повторюю, Ви ж самі не так давно сиділи у вічному - але ж то зовсім інша справа, еге ж? :gigi:

Ви й досі вважаєте, що допис на сторонньому форумі тягне на вічний бан? Тим більше, що Лисогорець потім і сам у тій гілочці все пояснив?
Так то виходить пацан не вдало пошуткував... А модератори не зрозуміли геніальності розіграшу   :S
Чи він почав потім розказувати про жарти після бану тут? Хай спробує так пожартувати на СУПі для виправдання тоді я точно буду підтримувати його розбан  :super:
   
Re: лисогорець - назавжди?

Не соромно? Повторюю, Ви ж самі не так давно сиділи у вічному - але ж то зовсім інша справа, еге ж?
Ну і на мій рахунок... Можеш навести БУДЬ ЯКЕ моє твердження чи образу або порушення правил яка тягне на довічний бан на будь якому форумі або ФБ...
   
Re: лисогорець - назавжди?

Так то виходить пацан не вдало пошуткував... А модератори не зрозуміли геніальності розіграшу   :S
Чи він почав потім розказувати про жарти після бану тут? Хай спробує так пожартувати на СУПі для виправдання тоді я точно буду підтримувати його розбан  :super:

То Ви таки вважаєте, що жарт на одному форумі  тягне на вічний бан на іншому форумі?
   
Re: лисогорець - назавжди?

Ну і на мій рахунок... Можеш навести БУДЬ ЯКЕ моє твердження чи образу або порушення правил яка тягне на довічний бан на будь якому форумі або ФБ...
Тебе в довічно блокували?  :facepalm1:
   
Re: лисогорець - назавжди?

То Ви таки вважаєте, що жарт на одному форумі  тягне на вічний бан на іншому форумі?
А то жарт??? То як на мене зізнання заради визнання на СУПі... Нє?

Останнє редагування: 23 березня 2019 21:38:49 від Ruza
   
Re: лисогорець - назавжди?

Тебе в довічно блокували?  :facepalm1:
Так ти ж писав в гільці  ;o Чи то не ти був???  :S
   
Re: лисогорець - назавжди?

А то жарт??? То як на мене зізнання... Нє?
та не брешіть хоча б собі.   :D
і діло не в лисогорці. будь-хто може отримати бан з-за антипатії адміністрації, всупереч декларованим гарантіям і принципам заснування форуму.
це сумно. а при підтримці в останні роки зрадофільської риторики на фупі - антидержавно.
   
Re: лисогорець - назавжди?

та не брешіть хоча б собі.   :D
і діло не в лисогорці. будь-хто може отримати бан з-за антипатії адміністрації, всупереч декларованим гарантіям і принципам заснування форуму.
це сумно. а при підтримці в останні роки зрадофільської риторики на фупі - антидержавно.
У вас 90% країни антидержавники...  :facepalm1:
А по суті чувак вибрав собі кращий форум... Туди йому й дорога.
   
Re: лисогорець - назавжди?

А то жарт??? То як на мене зізнання заради визнання на СУПі... Нє?

Не треба строїти з себе дурника. Кловунів і так вистачає.

Ви самі все чудово розумієте.

І ті Ваши здивування з купою знаків питання, прокляття та возмущенія виглядають ну дуже награними.
   
Re: лисогорець - назавжди?

Не треба строїти з себе дурника. Кловунів і так вистачає.

Ви самі все чудово розумієте.

І ті Ваши здивування з купою знаків питання, прокляття та возмущенія виглядають ну дуже награними.
Я сам перечитав гілку - http://СУП/index.php?topic=50917.0
Я не побачив там нічого такого щоб вказувало на те що Лисогорець пожартував.
   
Re: лисогорець - назавжди?

Я сам перечитав гілку - http://СУП/index.php?topic=50917.0
Я не побачив там нічого такого щоб вказувало на те що Лисогорець пожартував.

Не брешіть. Там все написано.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія