Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Одні не вводили ВС стану з нападом Кацапії інші НС з Covid-19

Вибачайте але це продовження окозамилювання.
   
поїдь на топольну, у ковідне, чи тобі потрібна бамажка згори, щоб зрозуміти що у нас НС
   
поїдь на топольну, у ковідне, чи тобі потрібна бамажка згори, щоб зрозуміти що у нас НС

А в банку теж пошлеш в ковідне :facepalm1:

Їм ковідне до дупи вони за майном прийдуть а ти здихай в ковідному :facepalm1:
   
поїдь на топольну, у ковідне, чи тобі потрібна бамажка згори, щоб зрозуміти що у нас НС

не хочешь склеить ласты, соблюдай санитарные нормы, уровень ответственности - индивидум, каждый сам отвечает за себя.
   
Вибачайте але це продовження окозамилювання.

ввести можна, а от виконати всі вимоги

пан розуміє, що НС - це фосмажор по всім договорам і доведеться платити збитки

бюджету вистачить?
   
поїдь на топольну, у ковідне, чи тобі потрібна бамажка згори, щоб зрозуміти що у нас НС

Поїдь на Донбас, Піски. І побачиш як Зе! завершив війну :(
   
ввести можна, а от виконати всі вимоги

пан розуміє, що НС - це фосмажор по всім договорам і доведеться платити збитки

бюджету вистачить?

На дороги вистачає. Чи дорогі важилвіші за життя і здоров'я людей?
   
Поїдь на Донбас, Піски. І побачиш як Зе! завершив війну :(

так як Петро завершив АТО за години
   
На дороги вистачає. Чи дорогі важилвіші за життя і здоров'я людей?

у тебе є вакцини, так шо завали уже пакєт про здоров’я і життя

піздуйте вакцинуйтесь уєпні
   
Ось ще 1 питання:

НАВІЩО ВВОДИЛИ ЛОКДАУН КОЛИ ХВОРИХ БУЛО МЕНШЕ 1000 і ЧОМУ НЕ ВВОДЯТЬ КОЛИ ХВОРИХ 20000 ?
   
у тебе є вакцини, так шо завали уже пакєт про здоров’я і життя

Мені вкололи вакцину проти волі. І я не вірю, що вакцина мене захистить. Тим більше крім ковід є інші проблеми в медицині. А зелепукі роблять дорогі  :facepalm:
   
Ось ще 1 питання:

НАВІЩО ВВОДИЛИ ЛОКДАУН КОЛИ ХВОРИХ БУЛО МЕНШЕ 1000 і ЧОМУ НЕ ВВОДЯТЬ КОЛИ ХВОРИХ 20000 ?
=========================================

ЛІКІВ від Ковіду немає і НІХТО НЕ ЗАЙМАЄЦЦЯ СЕРЙОЗНО їх розробкою але є супер-пупер вакцини примусово! 8-:
   
=========================================

ЛІКІВ від Ковіду немає і НІХТО НЕ ЗАЙМАЄЦЦЯ СЕРЙОЗНО їх розробкою але є супер-пупер вакцини примусово! 8-:

так навіть вакцинами ніхто не займається серйозно  :lol:  от зробили 3и американські 1 китайську і 1 шось з Лондона

це 3-и країни шось зробили з 150+  :laugh:

   
А в банку теж пошлеш в ковідне :facepalm1:

Їм ковідне до дупи вони за майном прийдуть а ти здихай в ковідному :facepalm1:
Не играй в азартные игры, не влезай в долги.
И будет тебе счастье.
   
=========================================

ЛІКІВ від Ковіду немає і НІХТО НЕ ЗАЙМАЄЦЦЯ СЕРЙОЗНО їх розробкою але є супер-пупер вакцини примусово! 8-:

Допустимо. Але навщо був локдаун при менше 1000 хворих і чому немає коли хворих 20000 ?
   
ввести можна, а от виконати всі вимоги

пан розуміє, що НС - це фосмажор по всім договорам і доведеться платити збитки

бюджету вистачить?



А зараз не  форс-мажор? А що?
   
А зараз не  форс-мажор? А що?
Вот если все перестанут платить по долгам - вот тогда действительно наступит настоящий форс-мажор!
   
Одні не вводили ВС стану з нападом Кацапії інші НС з Covid-19
А що той НС дасть, якщо народ не дисциплінований і робить що хоче.
   
А що той НС дасть, якщо народ не дисциплінований і робить що хоче.

Чому масковий режим не перевіряють? Коли весною 2020 перевіряли, то люди були в масці. А зараз всі без масок :(
   
Вибачайте але це продовження окозамилювання.
---------------------------------------
 Які обмеження ти б пропонував для ВС в 2014-2015-му? Ну кажи!  А зараз і є НС. Він має назву КАРАНТИН. Все,що обмежує певну частину Конституційних прав і є НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН. ЦЕ ЗА ЗАКОНОМ!
   
А зараз і є НС. Він має назву КАРАНТИН. Все,що обмежує певну частину Конституційних прав і є НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН. ЦЕ ЗА ЗАКОНОМ!

Де-Факто зараз НС. Де-Юре: всьо харошо прекрасная маркиза.
   
Блін панове, у вас що взагалі у всіх старческий склероз? ВС в 2014-2015 роках це неможливість отримати міжнародний кредит от слова взагалі, а на рахунках 0 цілих 0 десятих. ніхто не дає в борг країні яка в знаходиться в стані війни.
   
Вот если все перестанут платить по долгам - вот тогда действительно наступит настоящий форс-мажор!


Те що зараз відбувається прямий шлях до цього.
   
Блін панове, у вас що взагалі у всіх старческий склероз? ВС в 2014-2015 роках це неможливість отримати міжнародний кредит от слова взагалі, а на рахунках 0 цілих 0 десятих. ніхто не дає в борг країні яка в знаходиться в стані війни.

Та ти що? Японія до сих пір в стані війни з СРСР
І нічьо..
   
Блін панове, у вас що взагалі у всіх старческий склероз? ВС в 2014-2015 роках це неможливість отримати міжнародний кредит от слова взагалі, а на рахунках 0 цілих 0 десятих. ніхто не дає в борг країні яка в знаходиться в стані війни.

 :facepalm1:  це епічно.
Треба солдатам в руку зразу таку писульку видавати.
 :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія