Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

12 млн українців в рашці

12 млн українців в рашці

А реально в рази більше напевно

Якби хоч процентів 10 почали тихий саботаж .
Ну і дехто не тихий .



Мрії мрії

Зомбі бля
   
Re: 12 млн українців в рашці

Не забагато?
   
Re: 12 млн українців в рашці

Там в одному уряді їхньому мабуть половина українців  :X
Якби наші там були б такими пенетрантними, як іхні тут,  то і війни б не було   :(
Ганьба нашим бувшим, взагалі-то...
   
Re: 12 млн українців в рашці

рік тому приїжджав в гості діда брат.
з Магадану курва.
його внуки вже кацапи казав.
   
Re: 12 млн українців в рашці

Там в одному уряді їхньому мабуть половина українців  :X
Якби наші там були б такими пенетрантними, як іхні тут,  то і війни б не було   :(
Ганьба нашим бувшим, взагалі-то...

фрау цінителька оленів - ви схибились остаточно.
   
Re: 12 млн українців в рашці

фрау цінителька оленів - ви схибились остаточно.

Ну от візьми себе, якби цугундер був країною з привілеями,  то ти б там також прижився і тобі бридко від того не було....    ти ж там вилизував ще як...    а схибилася я, кажеш))
Вшивий ти бандерівець,  тьху   :weep:
   
Re: 12 млн українців в рашці

Я знаю одну из тех, кто всплыл в кацапстане за два дня перед кацапским вторжением...

На этих редиска рассчитывать не стоит, это - продукт для принудительной декацапизации... Или отстрела...

Поскольку я сам был из этого говна, я знаю о чем говорю...
   
Re: 12 млн українців в рашці

Зазомбовані тотально. Немає на них надії  :(
   
Re: 12 млн українців в рашці

Ну от візьми себе, якби цугундер був країною з привілеями,  то ти б там також прижився і тобі бридко від того не було....    ти ж там вилизував ще як...    а схибилася я, кажеш))
Вшивий ти бандерівець,  тьху   :weep:

йобнулась остаточно :(
   
Re: 12 млн українців в рашці

йобнулась остаточно :(

А що, не був там з Тігрою і компашкою друзяками,  скажеш?  Отож..   Не бридко було?
   
Re: 12 млн українців в рашці

А що тігра ватою стала?
   
Re: 12 млн українців в рашці

А що, не був там з Тігрою і компашкою друзяками,  скажеш?  Отож

ворога треба знати в обличчя і
мене там забанили в "такого ніку не існує".
   
Re: 12 млн українців в рашці

А що тігра ватою стала?

Ти про яку Тігру? Я про цугундерівську
   
Re: 12 млн українців в рашці

Про ту що тут була
Про ту незнаю , чи то та сама
   
Re: 12 млн українців в рашці

  У 1972 приїздив в наше село син вивезених в Сибір за співпрацю із ОУН-УПА односельчан. Знаєте, не всі усі вивезені українці після "Хрущовської відлиги" захотіли повернутися в рідний край. Вони в тому Сибіру розжилися а дома їх що чекало? Замість осель - руїни. В кращому випадку клуби, сільради, бібліотеки.  Так отож...  8-)
  Так отож, ті юнака відрядили в рідне село, щоб той у нас знайшов й привіз у Сибір наречену рідної крові. Знайшов. Привіз. Досить пристойно ті сьогодні там живуть. Землі та пасовищ неміряно. При совку тримали пару корів а після розвалу совка стали законними фермерами. Нах їм та політика? Політика - це завжди репресії та табори. Отож живуть собі спокійно...  :-)o
   
Re: 12 млн українців в рашці

Нема там українців, є лише хохли та ще й зкацаплені
   
Re: 12 млн українців в рашці

Про ту що тут була
Про ту незнаю , чи то та сама

Ну так, та що тут була, а потім з пумою, плюшкою і йолкою на цугунлер пішли тоді до руккі, разом з бандерівцем, до речі  ;)
Звичайно вата вона,  як і її товарки,  а хто ж ще вони були і є?
   
Re: 12 млн українців в рашці

Нема там українців, є лише хохли та ще й зкацаплені

Бл*ди на содержании... Даже не честно заблуждающиеся...
   
Re: 12 млн українців в рашці

це якби натякає на те, що у 21 століття нація є скоріше політичною аніж етнічною
залежить від континенту та історії регіону, звісно
   
Re: 12 млн українців в рашці

Більшість запроданців, які хочуть, щоб Україна стала частиною
Кацапстану.
   
Re: 12 млн українців в рашці

Ну так, та що тут була, а потім з пумою, плюшкою і йолкою на цугунлер пішли тоді до руккі, разом з бандерівцем, до речі  ;)
Звичайно вата вона,  як і її товарки,  а хто ж ще вони були і є?

Не поети дурниць пума була з Львова вона померла давно ще до 14 року
   
Re: 12 млн українців в рашці

Більшість запроданців, які хочуть, щоб Україна стала частиною
Кацапстану.

Да... Именно так...
   
Re: 12 млн українців в рашці

Не годуйте себе ілюзіями, росія перетравлює всіх через денаціоналізацію - люди втрачають національну ідентичність і перетворюються в кацапів. Це стосується не тільки українців, а і німців, бурятів, чеченців і всіх інших.
Дуже мала частка людей може вистояти. Із власного досвіду проживання на кацапщині можу сказати, що з мільйона українців міста незкаплених українців було біля 1000, тобто менше відсотка.
   
Re: 12 млн українців в рашці

Не поети дурниць пума була з Львова вона померла давно ще до 14 року

Ну і що що померла?   Вона не мала ватницькі переконання,  скажеш ? Чи жад не ватником був? А руккі?
Просто більшість  з вас,  хто тоді разом з ними поперлися на цугундер,  сліпими і дурними були..    друзяк в них бачили..     люди раптово не змінюються...   а я вже тоді в них  рашовату  розпізнала,  коли і слова такого не було
   
Re: 12 млн українців в рашці
Ita

Не поети дурниць пума була з Львова вона померла давно ще до 14 року

У бабужки траблы с памятью... :(
   
Re: 12 млн українців в рашці

У бабужки траблы с памятью... :(

Ти також типова рашовата звідти... у мене склерозу нема
І з тобою мала я справу  не раз..  нічого не забуто
   
Re: 12 млн українців в рашці

Не годуйте себе ілюзіями, росія перетравлює всіх через денаціоналізацію - люди втрачають національну ідентичність і перетворюються в кацапів. Це стосується не тільки українців, а і німців, бурятів, чеченців і всіх інших.
Дуже мала частка людей може вистояти. Із власного досвіду проживання на кацапщині можу сказати, що з мільйона українців міста незкаплених українців було біля 1000, тобто менше відсотка.

Згоден, таке й є.
То вже й не українці, то кацапи, в самому поганому сенсі.
   
Re: 12 млн українців в рашці

Не годуйте себе ілюзіями, росія перетравлює всіх через денаціоналізацію - люди втрачають національну ідентичність і перетворюються в кацапів. Це стосується не тільки українців, а і німців, бурятів, чеченцвання на кацапщині можу сказати, що з мільйона українців міста незкаплених українців було біля 1000, тобто менше відсотка.

Так.  Перше покоління, яке народжене на кацапщині, яке виросло в їхніх дитсадках і школах, вже ментально не українці.  А ще більшість батьків-українців, з нібито благородною метою "полегшити" своїм чадам майбутнє життя, не вчить дітей рідної мови і культури. От і виростає нове покоління, за кров'ю українці, за навченими звичками - кацапи. Потім батьки, як правило, повертаються в Україну, бо виїзджали тільки на заробітки, а їхні діти залишаються на "новой родінє".  І все, це вже кацапи....

Бог мене милував від такого, вірніше постійні наїзди дружини, що я покинув любиму роботу, високу зарплату, практично готову аспірантуру, повагу колег і повернувся в Україну, коли ще дітки були маленькі і ще не встигли стати кацапчиками.....
   
Re: 12 млн українців в рашці

Так.  Перше покоління, яке народжене на кацапщині, яке виросло в їхніх дитсадках і школах, вже ментально не українці.  А ще більшість батьків-українців, з нібито благородною метою "полегшити" своїм чадам майбутнє життя, не вчить дітей рідної мови і культури. От і виростає нове покоління, за кров'ю українці, за навченими звичками - кацапи. Потім батьки, як правило, повертаються в Україну, бо виїзджали тільки на заробітки, а їхні діти залишаються на "новой родінє".  І все, це вже кацапи....

Бог мене милував від такого, вірніше постійні наїзди дружини, що я покинув любиму роботу, високу зарплату, практично готову аспірантуру, повагу колег і повернувся в Україну, коли ще дітки були маленькі і ще не встигли стати кацапчиками.....

А от чому їхні , завезені сюди колись кацапи  такі зубасті і антиукраїнськи налаштовані до сконання, хоч і  в Україні і народилися, і не в першій генерації багато хто?
   
Re: 12 млн українців в рашці
den

Там навіть буряти і дагестанці - 100% кацапи

Що вже про українців чи білорусів казати

   
Re: 12 млн українців в рашці

Знаєте, не всі усі вивезені українці після "Хрущовської відлиги" захотіли повернутися в рідний край.
...от ти б не пиsдів, про що не знаєш, то гарно б було, вони не могли повертатися в ті міста, де жили, їм це заборонялося...
   
Re: 12 млн українців в рашці

А от чому їхні , завезені сюди колись кацапи  такі зубасті і антиукраїнськи налаштовані до сконання, хоч і  в Україні і народилися, і не в першій генерації багато хто?

їх підтримує казочка про єдіний, трієдіний нарот, в якому вони старші брати. І все життя в місцях їхнього нового проживання, повинно підлаштовуватись під них.
   
Re: 12 млн українців в рашці

Мій однокласник став саме такою ватою в сургуті
   
Re: 12 млн українців в рашці

Мій однокласник став саме такою ватою в сургуті

Так само, як і оцей козак  https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tTP1TcwrcwuyzBg9OK6sOvCvgvbL2y4sAsAaS0LNA&q=%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D0%BA&oq=%D0%BA%D0%BE%D1%89%D0%B0%D0%BA&aqs=chrome.1.69i57j46i10i19j0i10i19j0i19j46i19j0i19l2j46i19i175i199.2697j0j7&client=tablet-android-samsung-nf-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8, який народився і виріс в Україні,  а тепер є головним радником Хуйла в питаннях знищення своєї Батьківщини  :facepalm:   :X
   
Re: 12 млн українців в рашці

їх підтримує казочка про єдіний, трієдіний нарот, в якому вони старші брати.
так вони цю казку украли: триєдиний народ, то поляки, українці та литовці(білоруси) те ж Литовське князівство та Річ Посполита...
   
Re: 12 млн українців в рашці
Ale

А от чому їхні , завезені сюди колись кацапи  такі зубасті і антиукраїнськи налаштовані до сконання, хоч і  в Україні і народилися, і не в першій генерації багато хто?
Тому що вони нібито належать до міфічної руської культури - за це чіпляються 
   
Re: 12 млн українців в рашці

всі роки співіснування москалі завжди намагались асимілювати українців, друге покоління українця в кацапському оточенні і вже в більшості кацапи.
це не українці з нашою толерантністю і наївним світосприйняттям, що кацап це теж людина
   
Re: 12 млн українців в рашці

Нема там українців, є лише хохли та ще й зкацаплені
+1000
Там мабуть і оце біосміття пораховано  :facepalm:
   
Re: 12 млн українців в рашці

Ну так, та що тут була, а потім з пумою, плюшкою і йолкою на цугунлер пішли тоді до руккі, разом з бандерівцем, до речі  ;)
Звичайно вата вона,  як і її товарки,  а хто ж ще вони були і є?

і шо ?
я був зареєстрований на цугу із 2012
коли Слава забанили на цугу - я дав йому цей нік у користування. Ярославе - підтвердиш ?
я там написав 200 повідомлень.
місяць тому мене забанили в "такого користувача не існує"

у чому зрада, курва ти францувата ?
   
Re: 12 млн українців в рашці

і шо ?
я був зареєстрований на цугу із 2012
коли Слава забанили на цугу - я дав йому цей нік у користування. Ярославе - підтвердиш ?
я там написав 200 повідомлень.

у чому зрада, курва ти францувата ?

А в тому і зрада, гнилюка, що справжньому західняку там гидко було б і реєструватися, не те що в десна з ними... 
Чи ти такий тормоз, що не бачив, чим там більшість дихала і дише?
Я не західнячка,  мені й то  було бридко реєструватися , хоч і хотілося той клоповник розтормошити...
А що ти за бандерівець такий?  Далі краще  не буду,  зникни ,  бо не хочеш чути правди...
Ти не краще тих українців в Параші,  " гибкий"...


Останнє редагування: 22 травня 2022 20:22:52 від ценительница алей
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія