Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як сумую за помпезними дорогими ресторанами Круїзів

пане олд-вуд, а можна щоб фото були на ВЕСЬ екран, ну щоб фупчики зовсім офуїли?
   
Вуди,я к тому что даже в Одессе полно приличных ресторанов.Поэтому я и удивился что для тебя эти круизные застолья какой то шик
   
круиз это какой то тупик. никогда не поеду. ты замкнут и прибит гвоздями на неделю к возможности пожрать после ванны? это ж как в поезде - единственный маршрут из каюты к столу от стола к каюте...

а когда у порта паркуетесь ты являешься конкурентом тысячи таких же паксов за буквально все - выход из баржи, заход в баржу? очереди на лифт?

не проще ли прилететь на самолёте взять машину на прокат и попутешествовать? ты сам по себе тебе никто не мешает никакой конкуренции .. каждый день что то новое
   
Re: Як сумую за помпезними дорогими ресторанами  Круїзів

Вуди,я к тому что даже в Одессе полно приличных ресторанов.Поэтому я и удивился что для тебя эти круизные застолья какой то шик

Теж так думаю. Важко від круїзів очікувати індивідуальність, якщо 3 рази на день потрібно накормити 6000 чоловік.
   
по моему круиз - это постоянная экономия на объёмах. все рассчитано на какие то проценты - например на барже 1000 чел макс, значит они просчитали что макс 100% не ьывает , и макс процентов 80%. значит на басике не больше процентов 5 за раз. то есть 50 чел. а если жаркий день и баржа на максимуме и на басик выйдет 150 человек и ты будешь бегать и искать место чтобы позагорать? а потом лезть в бурлящую от жирных туш воду? ну нах ...

короче я люблю свободу
   
Я так розумію заздрити  ви не будєдє
Заздримо мовчки.  :)
   
круиз это какой то тупик. никогда не поеду. ты замкнут и прибит гвоздями на неделю к возможности пожрать после ванны? это ж как в поезде - единственный маршрут из каюты к столу от стола к каюте...

а когда у порта паркуетесь ты являешься конкурентом тысячи таких же паксов за буквально все - выход из баржи, заход в баржу? очереди на лифт?

не проще ли прилететь на самолёте взять машину на прокат и попутешествовать? ты сам по себе тебе никто не мешает никакой конкуренции .. каждый день что то новое
Круиз- это отдых для любителей проводить выходные в торговых центрах. То что я сейчас видел на фотографиях, не является едой из изысканных ресторанов.
   
по моему круиз - это постоянная экономия на объёмах. все рассчитано на какие то проценты - например на барже 1000 чел макс, значит они просчитали что макс 100% не ьывает , и макс процентов 80%. значит на басике не больше процентов 5 за раз. то есть 50 чел. а если жаркий день и баржа на максимуме и на басик выйдет 150 человек и ты будешь бегать и искать место чтобы позагорать? а потом лезть в бурлящую от жирных туш воду? ну нах ...

короче я люблю свободу

круиз это большие деньги не каждый можэт себе позволить
   
круиз это большие деньги не каждый можэт себе позволить
ты читаешь то что я пишу? круиз это уже экономия по определению. паксов трамбуют вместе и дают ограниченные ресурсы. там все по процентам просчитано,  чтобы сэкономить.
   
Круїзів вже нема?
   
ты читаешь то что я пишу? круиз это уже экономия по определению. паксов трамбуют вместе и дают ограниченные ресурсы. там все по процентам просчитано,  чтобы сэкономить.

Я тебэ ніколи не чітав  і не планую чітати
   
Круїзів вже нема?

є але там срака
   
Це як назвати ексклюзивним життя в мурашнику

Просто масовий дешевий сегмент
   
Це як назвати ексклюзивним життя в мурашнику

Просто масовий дешевий сегмент

Як би ви сказали. Вуд ось я був на круізі там
ось там і мені сдаеться що цє не панські
яби вас почув а так слова без досвіду. так маячня
   
Як би ви сказали. Вуд ось я був на круізі там
ось там і мені сдаеться що цє не панські
яби вас почув а так слова без досвіду. так маячня

Досвід чого ?

Перебування в замкнутому просторі з 5000 таких самих «ексклюзивщиків»?

Це зовсім не те, що мені і сім’ї може сподобатись.

   
Re: Як сумую за помпезними дорогими ресторанами  Круїзів

Це як назвати ексклюзивним життя в мурашнику

Просто масовий дешевий сегмент

Круїзи, як і все інше, можуть бути і бюджетними в люксовими з відповідними цінами. Питання чи це твій формат відпочинку. Я себе на пляжному чи круїзному віжпочинку не бачу, але багатьом подобається. Інакше по 5 тисяч пасажирів на круїзний корабель не назбирували кожні 5-10 днів.
   
Круїзи, як і все інше, можуть бути і бюджетними в люксовими з відповідними цінами. Питання чи це твій формат відпочинку. Я себе на пляжному чи круїзному віжпочинку не бачу, але багатьом подобається. Інакше по 5 тисяч пасажирів на круїзний корабель не назбирували кожні 5-10 днів.

Те, що не мій, це 100%

Я не люблю натовпів, криків, ажіотажу

Просто олдвуд не бідна людина, дивуюся, як йому подобається цей формат і чому він називає помпезними ресторани з цінами ,нижчими, ніж в Хорватії
   
.

Останнє редагування: 23 січня 2022 16:35:26 від WestNik
   
Досвід чого ?

Перебування в замкнутому просторі з 5000 таких самих «ексклюзивщиків»?

Це зовсім не те, що мені і сім’ї може сподобатись.

Коуїз цє як червоні штани
ти пан у тебє прислуга
всі тобі цілують ручкі посміхаються
виконують всі всі твої забаганкі
а що пляж  креветкі кукуруза пиво
нічого цікавого був я в такому бізнесі
   
Те, що не мій, це 100%

Я не люблю натовпів, криків, ажіотажу

Просто олдвуд не бідна людина, дивуюся, як йому подобається цей формат і чому він називає помпезними ресторани з цінами ,нижчими, ніж в Хорватії

я вас здивую але там все безкоштовно :)
   
Коуїз цє як червоні штани
ти пан у тебє прислуга
всі тобі цілують ручкі посміхаються
виконують всі всі твої забаганкі
а що пляж  креветкі кукуруза пиво
нічого цікавого був я в такому бізнесі

Крім креветок і червоних штанів нічого не розглядали ? :laugh:
   
я вас здивую але там все безкоштовно :)

Безкоштовний сир в мишоловці

Тут замість круїзів є Єгипет

Можете поїхати - нічим не гірше буде
   
Крім креветок і червоних штанів нічого не розглядали ? :laugh:

на круїзах амереканське панство
там культура
   
голодне колгоспне дитинство дається взнаки.
тому ти, сіромаха, все ніяк не нажерешся)
   
голодне колгоспне дитинство дається взнаки.
тому ти, сіромаха, все ніяк не нажерешся)
Я вас не розумію чому ви так себє поводитє
ми десь пересікалися в моєму колгоспному житті
що вас так плющіть
   
Безкоштовний сир в мишоловці

Тут замість круїзів є Єгипет

Можете поїхати - нічим не гірше буде

вам потрібно спочатку зрозуміти що такє сервіс пять зірок
   
Re: Як сумую за помпезними дорогими ресторанами  Круїзів

Те, що не мій, це 100%

Я не люблю натовпів, криків, ажіотажу

Просто олдвуд не бідна людина, дивуюся, як йому подобається цей формат і чому він називає помпезними ресторани з цінами ,нижчими, ніж в Хорватії

Є круїзи без натовпів, ажіотажу, та з ресторанами що відповідають вимогам бути в Мішеліновському рейтингу. Коштують вони не від 80 долларів за ніч за людину, а десь від 500 долларів. Твій гаманець - твій ліміт.
   
Re: Як сумую за помпезними дорогими ресторанами  Круїзів

Те, що не мій, це 100%

Я не люблю натовпів, криків, ажіотажу

Просто олдвуд не бідна людина, дивуюся, як йому подобається цей формат і чому він називає помпезними ресторани з цінами ,нижчими, ніж в Хорватії

Є круїзи без натовпів, ажіотажу, та з ресторанами що відповідають вимогам бути в Мішеліновському рейтингу. Правда коштують вони не від 80 долларів за ніч за людину, а десь від 500 долларів. Твій гаманець - твій ліміт.
   
на круїзах амереканське панство
там культура

Та без питань

Хай вам буде панство і культура  :)

Просто ніяк не можу себе змусити вам позаздрити
   
вам потрібно спочатку зрозуміти що такє сервіс пять зірок

Плавали, знаємо :D

Взагалі , бажаю вам і далі отримувати від життя задоволення, у вас це добре виходить

І оце «панування» в червоних штанах - це просто свято якесь  :D

   
Є круїзи без натовпів, ажіотажу, та з ресторанами що відповідають вимогам бути в Мішеліновському рейтингу. Коштують вони не від 80 долларів за ніч за людину, а десь від 500 долларів. Твій гаманець - твій ліміт.

Є , яхта за 10к на тиждень

А взагалі що це за пункт на їжі такий?

Таке враження, що крім круїзів їсти не дають
   
Re: Як сумую за помпезними дорогими ресторанами  Круїзів

Та без питань

Хай вам буде панство і культура  :)

Просто ніяк не можу себе змусити вам позаздрити

Навіщо заздрити? Людина знайшла те що їй подобається, то це чудово. Мріє знову поіхати в круїз та повечеряти в гарному ресторані, потім лягти в ліжко з нацкоміортнішими в світі матрасами, подушками та білизною, так само як інші мріють піднятись на вершину якоїсь гори, долаючи кисневий голод, обмороження,  ризик використати всі сили та замерзнути там назавжди, де тіло навіть не зможуть зняти. Ми всі різні, і головне знайти те що відповідає тобі, а не знайти предмет для заздрощів.

Останнє редагування: 23 січня 2022 18:36:31 від Dobre
   
посуда сявская. еда такая же...
ну и буржуй, не буржуй, а херсонский барыжка :)
   
Є , яхта за 10к на тиждень

А взагалі що це за пункт на їжі такий?

Таке враження, що крім круїзів їсти не дають

мені потрібен сервіс а не яхта
на яхті вас не розважають
в каюті лебедів та мавпів не викладають
   
посуда сявская. еда такая же...
ну и буржуй, не буржуй, а херсонский барыжка :)

цілуй руку
   
Плавали, знаємо :D

Взагалі , бажаю вам і далі отримувати від життя задоволення, у вас це добре виходить

І оце «панування» в червоних штанах - це просто свято якесь  :D

широ дякую за розуміння гумору
   
Є , яхта за 10к на тиждень

А взагалі що це за пункт на їжі такий?

Таке враження, що крім круїзів їсти не дають

там немає панства
   
С каких это пор круизы стали «элитным» отдыхом?  :weep:
Круиз это примерно как путёвочка в Египет
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія