Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Свободовец" Мирошниченко преподает мастер- класс Тетеруку

поперше: як на мою думку, вона народила не від гідного чоловіка (це сама перша та головна помилка), по друге: вона добре знала чого вартий її колишній чоловік і допустила таку ситуацію. Вона ж мати, головою треба думати, а не міжніжжям.

Какое мижнижжя? Она же ясно сказала - раньше он приводил ребёнка до двери и уходил. А тут стал ломиться.

Может, наоборот, Игорю надо было думать, прежде чем ломиться в двери спальни, которые бывшая жена, зная его неуравновешенность,  настоятельно перед ним закрывала, чтобы не было скандала?
   
його држина, як мати, як один з батьків з котрим залишилася дитина, повинна дбати про психічне здоров'я дитини.
Так! Тому повинна була заборонити відвідини дитини такому аморальному типу!
   
А мне Ваня нравицца. Лицо хорошее. И писты зачетно сломил. "Бить буду сильно но аккуратно"(с)
   
ну ідіот цей мельничук - і шо?


а знаешь де сидит?

Owings Mills, MD

при этом НИКАКОЙ личной инфо нет, чистые пропагандные штампы и ксенофобия

може попортить ему шкурку?
   
Привіт всім, пані та панове зокрема кредиту є надання кредиту і фінансування агентства, основною метою надання допомоги тим, хто потребує, поміщаючи наші фонди.
Ми надаємо кредити в межах від 500 євро до 500 000 протягом погашення 6months до 20 років, починаючи з відсотковою ставкою у розмірі 4% см 25années для житлових кредитів.
Для фінансування, регіональні чи відомчі органи ми виходимо за межі.
 
Для будь-яких запитів кредитів та проектного фінансування, Ви можете залишити нам повідомлення.

E-mail: presciliaferrara55@outlook.com

ідіть нахуй зі своїми кредитами

тут серйозна тема
   
Вбийте вже ту Prescilia  8-:
   
поки не розлучені, так і має бути.

і взагалі передивіться всі цей "телепродукт", який вам дали спожити. ведуча ледве стримує ржач, інтерв'юерка явно не в захваті від заказухи її редакції, всі фігуранти розказують свої версії, причому версії тучної блонди і її слюсаря-героя подаються в одній зйомці з інтерв'юеркою і при цьому разюче відрізняються. наприкінці глядачам ще й оголошують, шо озвучили всіх хвігурантів - так шо ми тіпо свою справу зробили, ну а ви вже ломайте копья, дарагіє телеглядачі. ми сподіваємося, шо ви таки ідіоти і ми своєї цілі досягли. вам можна навісити будь-яку локшину, і ви її будете жерти в тому напрямку, якому ми вам задали.
ржач я там не заметила, но очевидно, что врут все участники конфликта. Абрамов не хочеит обвинения в хулиганке, блонда - в аморалке. М. просто не хочет, чтоб еблись в его хате. скорее всего развод был пару месяцев назад и квартирный вопрос не успели решить
   

Не роздавала.
   
Вия, звыняй, если ошибся.  Напомни у него на БМВ номера не ИНГВАР? :gigi:

Показати зображення...

Не знаю, я його машину ніколи не бачила, на акціях матається пішки.
   
обвинение в аморалке, прикольно, назад в сисисер.
Гражданский брак ? не, не слышали
   
Так! Тому повинна була заборонити відвідини дитини такому аморальному типу!
:facepalm1:
   
Не роздавала.
ну дуже схожа на Вас жінка була.
   
Так, встиг розказати. Розказав те, що знаю сам. Ваша справа, вірити мені, чи ні, але повторюю, я особисто знаю Івана та Галину, і стосунки в них серйозні. І ніякої політики в цьому мордобої немає. Не знаю, що там зі збіркою меблів, але "коричневий свитер" - це гарний привід ломитися до спальні.
А на 8-му поверсі Іван опинився тому, що пішов зустрічати поліцію.

А що, менти вже на гелікоптерах літають, на дахах їх треба зустрічати?
   
А що, менти вже на гелікоптерах літають, на дахах їх треба зустрічати?

он спускался, квартира на 16-м
   
ну дуже схожа на Вас жінка була.

Буває :)
   
ржач я там не заметила, но очевидно, что врут все участники конфликта. Абрамов не хочеит обвинения в хулиганке, блонда - в аморалке. М. просто не хочет, чтоб еблись в его хате. скорее всего развод был пару месяцев назад и квартирный вопрос не успели решить

вы часом не ошиблись страной?
   
он спускался, квартира на 16-м

Менти казали, що самі прочісували і знайшли слюсаря. Сьогодні вже він каже, що сам біг назустріч ментам. Завтра ще якась версія буде?
   
Я бы добавил сволотовцу   за погибших пацанов из нац гвардии   под ВР ..
   
А що, менти вже на гелікоптерах літають, на дахах їх треба зустрічати?

Ну шкандаль-то был на шестнадцатом этаже. Вниз шёл, однако. На восьмой успел спуститься B-) . Какие геликоптеры?
   
Менти казали, що самі прочісували і знайшли слюсаря. Сьогодні вже він каже, що сам біг назустріч ментам.

в чем конфликт ?
   
Спускався пішки тому, що ліфти не працювали.
А "аморалка" - це сильно. :)
   
а в чем разница? Союз был крепок

Я з Сумщини, з Конотопу. По собі знаю політику тих часів. А в різних місцевостях були відмінності. Добре, що професія інженера не така заполітизована. ;)
   
:facepalm1:
   В Америці такому неврівноваженому психопату  давно заборонили б ближче ніж на 200 метрів підходити. 
   
Менти казали, що самі прочісували і знайшли слюсаря. Сьогодні вже він каже, що сам біг назустріч ментам. Завтра ще якась версія буде?

Ну так и Мирошниченко не может внятно объяснить, что ему нужно был в спальне бывшей жены. Про светрик - ну смешно же. Думаю, тоже скоро новую версию услышим.
   
ржач я там не заметила, но очевидно, что врут все участники конфликта. Абрамов не хочеит обвинения в хулиганке, блонда - в аморалке. М. просто не хочет, чтоб еблись в его хате. скорее всего развод был пару месяцев назад и квартирный вопрос не успели решить

Во первых, он сам разрешил жить в той хате жене с ребёнком, что и подтвердил сам, сказав, что он там не живёт.

Во-вторых, то, что он"просто не хочет, чтоб еблись в его хате", отнюдь не подкреплено никаими законами, он с таким же успехом может желать Луну с неба.

В третьих, очень хочется услышать про аморалку поподробнее. "Блонда", как Вы пишете - разведена. В чём же аморалка? Или есть правило, запрещающее, как в Коране женщине, после некоторых событий, иметь половую связь в течении сорока дней? Или там были одновременно  рота сантехников и взвод слесарей на балконе?
   
Вія бачила Мірошниченка на Марші УПА минулого місяця. Він був з іншою дівчиною (чи дружиною), білявкою.
Отакий вам облом )

І це його позитивно характеризує  :gigi:
   
І це його позитивно характеризує  :gigi:

отакий тобі облом !  :gigi:
   
хата по ходу совсем даже не его. Еще один "плюс" в карму человеку оборавшему жену
   
Во первых, он сам разрешил жить в той хате жене с ребёнком, что и подтвердил сам, сказав, что он там не живёт.

Во-вторых, то, что он"просто не хочет, чтоб еблись в его хате", отнюдь не подкреплено никаими законами, он с таким же успехом может желать Луну с неба.

В третьих, очень хочется услышать про аморалку поподробнее. "Блонда", как Вы пишете - разведена. В чём же аморалка? Или есть правило, запрещающее, как в Коране женщине, после некоторых событий, иметь половую связь в течении сорока дней? Или там были одновременно  рота сантехников и взвод слесарей на балконе?
вы изначально ангажированы - или вам политические пристрастия участников конфликта не нравятся, или вы живете на площади бывшего мужа ( как полстраны мужиков наверное). мне же изначально пофигу на ситуацию. я лишь поражаюсь, как вроде неглупые, да еще на ФУПе зарегистрированные люди, постоянно в своей голове перевирают, перекручивают в соответствии со своим мировозрением информацию с зомбоящика или того хуже твиттера какого-нибудь кренделя.
М без всяких подкреплений законом не хочет чтоб еблись в его хате. Блонда ебется, а закон все еще может ( и я об этом выше писала) признать ребенка ребенком М. Это обычная бытовуха и должна заканчиваться разбитым носом. Закон молчит, мужики дерутся. Надеюсь, Абрамов получит свое
   
уже мемы понеслись
Показати зображення...
Ну, не треба тільки героя ліпити з цього "мачо".
Життя примхливе, колись нарветься на сильнішого і теж отримає в дюндєль. :gigi:
   


В третьих, очень хочется услышать про аморалку поподробнее. "Блонда", как Вы пишете - разведена. В чём же аморалка? Или есть правило, запрещающее, как в Коране женщине, после некоторых событий, иметь половую связь в течении сорока дней? Или там были одновременно  рота сантехников и взвод слесарей на балконе?
да не по закону аморалка, а среди бабок на лавке. Хотя в семейном кодексе может и быть что-то прописано, скоро узнаем
   

М без всяких подкреплений законом не хочет чтоб еблись в его хате.

Ну вот поскольку без подкреплений он хочет- он ничего и не получит. Точнее получит, но не того, чего хочет.
То, что он является пусть номинальным, но собственником квартиры, не дает ему права регулировать половую жизнь законного жильца этой квартиры (т.е. его экс-жены) 
   
вы изначально ангажированы - или вам политические пристрастия участников конфликта не нравятся, или вы живете на площади бывшего мужа ( как полстраны мужиков наверное). мне же изначально пофигу на ситуацию. я лишь поражаюсь, как вроде неглупые, да еще на ФУПе зарегистрированные люди, постоянно в своей голове перевирают, перекручивают в соответствии со своим мировозрением информацию с зомбоящика или того хуже твиттера какого-нибудь кренделя.
М без всяких подкреплений законом не хочет чтоб еблись в его хате. Блонда ебется, а закон все еще может ( и я об этом выше писала) признать ребенка ребенком М. Это обычная бытовуха и должна заканчиваться разбитым носом. Закон молчит, мужики дерутся. Надеюсь, Абрамов получит свое
особенно понравилось про перекручивание и твитер, "потерпевший" в ФБ писал  ;)
а, еще про "площадь мужа", хотя площадь получила мать жены, а Игореша ее отжал под шумок
   

да не по закону аморалка, а среди бабок на лавке. Хотя в семейном кодексе может и быть что-то прописано, скоро узнаем

него в Семейном Кодексе не прописано по поводу обязанностей экс-супругов кроме алиментов
ничего по поводу морали
   
вы изначально ангажированы - или вам политические пристрастия участников конфликта не нравятся, или вы живете на площади бывшего мужа ( как полстраны мужиков наверное). мне же изначально пофигу на ситуацию. я лишь поражаюсь, как вроде неглупые, да еще на ФУПе зарегистрированные люди, постоянно в своей голове перевирают, перекручивают в соответствии со своим мировозрением информацию с зомбоящика или того хуже твиттера какого-нибудь кренделя.
М без всяких подкреплений законом не хочет чтоб еблись в его хате. Блонда ебется, а закон все еще может ( и я об этом выше писала) признать ребенка ребенком М. Это обычная бытовуха и должна заканчиваться разбитым носом. Закон молчит, мужики дерутся. Надеюсь, Абрамов получит свое

Naitli, а вот мне интересно узнать, почему Вы, такая молодая и симпатичная девушка, одна в этой ветке позволяете себе маты? И настойчиво их повторяете? "Блонда ебется..."  "он не хочет чтоб еблись в его хате".

Я стесняюсь спросить, а своему мужчине Вы тоже так говорите - пошли, поебёмся, что ли?

Или только тут, на ФУПе, Вы такая черноротая? Тут в ветке даже мужчины себе такого не позволили. Где тут рыгающий смайлик?

Останнє редагування: 9 листопада 2015 16:03:22 від шуша
   
Ну, не треба тільки героя ліпити з цього "мачо".
Життя примхливе, колись нарветься на сильнішого і теж отримає в дюндєль. :gigi:

возможно. Но я вижу глаза этого парня. И явно понимаю что он не из тех что будет поднимать руку на женщин. А то что орки свободовцы могут ему группой (по другому у них слабо выходит) устроить подляну...

понимаешь ли друг, у нас слово депутат синоним слова пидарас. Вот Мирошниченко со товарищи оттягал мелкого чинушу с телеканала. И что ему было? А ничего, мандат! Причем это ж не стычка в студии, а пришли, с камерами, шоу показать манюпасам. Тогда проканало.
А тут пальцы загибать не вышло.
Обидно что нормальные люди которые могли бы в принципе попасть в раду там не находятся а всякие шизоиды крутят что хотят
   
Цитувати
Вія бачила Мірошниченка на Марші УПА минулого місяця. Він був з іншою дівчиною (чи дружиною), білявкою.
Отакий вам облом )
Хай і надалі марширує:
Кто там маcтурбуєрширует правой? Левой, левой, левой!
Треба було не бланку увагу приділяти, а сім'ї, жінці та дитині.
   
Naitli, а вот мне интересно узнать, почему Вы, такая молодая и симпатичная девушка, одна в этой ветке позволяете себе маты? И настойчиво их повторяете? "Блонда ебется..."  "он не хочет чтоб еблись в его хате".

Я стесняюсь спросить, а своему мужчине Вы тоже так говорите - пошли, поебёмся, что ли?

Или только тут, на ФУПе, Вытакая черноротая? Тут в ветке даже мужчины себе такого не позволили. Где тут рыгающий смайлик?

более того, чтобы это утверждать нужно было "держать свечку". я вот например 25 лет женат. И часто в одних трусах (а то и без) на фото с другими девушками. Причем и они иногда и топлесс и ню. Это что означает что я их того? Просто отдыхам, таскать культурно. Моей жене и в голову не приходит всякая ересь. Ибо я ее муж. А на отдыхе я кругу в друзей а не баб ))))
Кстати фот моих инструкторш способны вызвать ревность даже у статуи ))))
   
возможно. Но я вижу глаза этого парня. И явно понимаю что он не из тех что будет поднимать руку на женщин. А то что орки свободовцы могут ему группой (по другому у них слабо выходит) устроить подляну...

понимаешь ли друг, у нас слово депутат синоним слова пидарас. Вот Мирошниченко со товарищи оттягал мелкого чинушу с телеканала. И что ему было? А ничего, мандат! Причем это ж не стычка в студии, а пришли, с камерами, шоу показать манюпасам. Тогда проканало.
А тут пальцы загибать не вышло.
Обидно что нормальные люди которые могли бы в принципе попасть в раду там не находятся а всякие шизоиды крутят что хотят
Дякую за роз"яснення, бо я не здогадувався, хто такі наші депутати. :)
Але демократія така підступна річ, що вона відображає стан розвитку суспільства, і як би нам не хотілось, певні етапи його розвитку перестрібнути важко, якщо ми обираємо еволюційний шлях.
Тому "номальні люди" прийдуть до влади, коли суспільство не буде "купуватись" на дешевий популізм, солодкі обіцянки і "глаза етого парня".
А буде судити по реальних справах. 
   
Дякую за роз"яснення, бо я не здогадувався, хто такі наші депутати. :)
Але демократія така підступна річ, що вона відображає стан розвитку суспільства, і як би нам не хотілось, певні етапи його розвитку перестрібнути важко, якщо ми обираємо еволюційний шлях.
Тому "номальні люди" прийдуть до влади, коли суспільство не буде "купуватись" на дешевий популізм, солодкі обіцянки і "глаза етого парня".
А буде судити по реальних справах. 

ну судя по фингалу он таки его реально приложил )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія