Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії (tu)

Статтю КК відповідну ще не придумали?
   
Головне, що Кривий Ріг - Україна, а все інше до сраки.
   
а якшо у зе є дипломатичний паспорт, то загребуть  чи  ні? :S
   
Зеленський в анкетах на питання "національність" пише що єврей.

Громадянство - українське

Каци чогось закрутились написати правду в поданні - чому?  Руйнувати свій ще совковий давній міф про "звірячий антисемітизм" українців не хочуть?
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

Це в рамках розкручування нелегітимності всієї української влади після Революції Гідності в цілому, і Зеленського після 20 травня конкретно. Типу, маєте справу зі злочинцями та узурпаторами.
   
не фейк,
отже ж клоуни рашистські
   
О поперло  :D

У РФ, крім Зеленського, оголосили в розшук Порошенка і командувача Сухопутних військ
Показати зображення...
А мо на телезі ріа новості сьогодні 1 квітня?!  :)

Фотку наша Мирослава люб'язно надала своїм друзям кацапам через Деркача.

Вона ж це зображення сюди мільйон разів тягала.
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

Международный уголовный суд в Гааге выдал международные ордера на арест президента России Владимира хуйло, а также уполномоченной по правам ребенка Марии Львовой-Беловой. Их обвиняют в депортации украинских детей.


Президент Украины Владимир Зеленский назвал решение МУС "историческим решением, с которого начнется историческая ответственность".

"Осуществить такую преступную операцию было бы невозможно без приказа высшего руководителя государства-террориста. Разделять детей с семьями, лишать их какой-либо возможности связаться с родными, прятать детей на российской территории, распылять их по отдаленным регионам - это все очевидно росийская государственная политика, государственные решения, государственное зло. Которое начинается именно с первого должностного лица этого государства", - заявил Зеленский :D
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

"Отныне президент России имеет официальный статус подозреваемого в совершении международного преступления - незаконной депортации и перемещении украинских детей.

"С юридической точки зрения любая страна-член МУС обязана исполнять это решение. И в случае, если хуйло приедет на территорию этой страны, его должны арестовать и передать суду.
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

О поперло  :D

У РФ, крім Зеленського, оголосили в розшук Порошенка і командувача Сухопутних військ
Показати зображення...
А мо на телезі ріа новості сьогодні 1 квітня?!  :)

Де Мирослава та інші із своїм жмуруканням?   :K
   
Де Мирослава та інші із своїм жмуруканням?   :K

Оголошення Петра в розшук це операція прикриття, яка збігається в часі з заявою самого про намір балотуватись на майбутніх вибрах :gigi:
Згадані також Зеленський і командувач Сухопутних військ то так- для підсвітки неугодності найпотужнішого B-)
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

Оголошення Петра в розшук це операція прикриття, яка збігається в часі з заявою самого про намір балотуватись на майбутніх вибрах :gigi:
Згадані також Зеленський і командувач Сухопутних військ то так- для підсвітки неугодності найпотужнішого B-)

А може Зеленським з командувачем - то операція прикриття?  :D

 :zrada:
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

Фотку наша Мирослава люб'язно надала своїм друзям кацапам через Деркача.

Вона ж це зображення сюди мільйон разів тягала.
Нє, мені ось це фото більше подобається

   
А може Зеленським з командувачем - то операція прикриття?  :D

 :zrada:

Не вдуплю вашу версію, але однозначно  :zrada:
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

Де Мирослава та інші із своїм жмуруканням?
Драсьті. Хіба то я жмурукала з хуйлом? Чи може я водила хороводи по Києву у зелених парчових лахах Масковського пархату? Чи я інвестувала українські гроші в економіку паРаші?
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

Драсьті. Хіба то я жмурукала з хуйлом? Чи може я водила хороводи по Києву у зелених парчових лахах Масковського пархату? Чи я інвестувала українські гроші в економіку паРаші?

Добраніч, пані.

Хіба що підете паску святити  :K

Але ж тут виходить і Зеленський, і Порошенко, і командувач - в одному списку, як не крути.... :D
   
Для Міросі, що здриснула з України, та захоплюється Деркачем, є інше фото

   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

Оголошення Петра в розшук це операція прикриття, яка збігається в часі з заявою самого про намір балотуватись на майбутніх вибрах
Ну, звісно. і аналог у недалекому минулому, коли кремль так само намагався надурити українців, щоб обрали саме того кого він публічно оголосив найнеприйнятнішим для себе варіантом у кріслі преза України. Ага. А ми такі примітивні, що повелися би на таке))
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

Але ж тут виходить і Зеленський, і Порошенко, і командувач - в одному списку, як не крути...
ну а як інакше коцаби могли прикрити свого агента?
я серйозно питаю.
   
Фотку наша Мирослава люб'язно надала своїм друзям кацапам через Деркача.

Вона ж це зображення сюди мільйон разів тягала.

 :lol:
Вона з деркачем з одного корита жеруть - одні й ті самі тексти, фото, методички.
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

:lol:
Вона з деркачем з одного корита жеруть - одні й ті самі тексти, фото, методички.
а покажи, де ти бачила корито Деркача? Де зараз цей ПРдонський вилупок взагалі?
   
Зрадники, що з'їбали в скрутні часи до Німеччини, аби підтримувати чинну влади подалі від зони впливу її рішень, огидні. Педдроти сука.
   
Це ж так бубочку образити! Разом з Порошенко в розшук подали кацапи. Як це бубочка переживе?
   
Нє, мені ось це фото більше подобається

Ну да, право власності на ту фотку ти продала кацапам
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

Ну да, право власності на ту фотку ти продала кацапам
а ти схоже був присутній при сдєлкє? :D
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

А у німецьких ссикливих здрислюків до Німеччини, які дуже вболівають за чинну українську владу, прагнучи знаходитись якомога далі від України, дійсно багато вільного часу завдячуючи соціалці. Ковбасна ссиклива втікацька гидота. Гімно, а не Українці.
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

А у німецьких ссикливих здрислюків до Німеччини, які дуже вболівають за чинну українську владу, прагнучи знаходитись якомога далі від України, дійсно багато вільного часу завдячуючи соціалці. Ковбасна ссиклива втікацька гидота. Гімно, а не Українці.
Дуже самокритично, враховуючи твій німецький АйПі  IP/Host: ---.dus7.servdiscount-customer.com
)))
   
Нє, мені ось це фото більше подобається

покажи своє фото
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

покажи своє фото
Розумієш, Ольгерде..а ти то таки здатний хоч трішки розуміти з-поміж значної частини вашої братії..
Якби я мала за плечима лише один ганебний випадок стрибання по студії Шустера, яке <стрибання> бачила вся країна, де я волала на весь світ про якісь злочини українців проти інших народів і верещала, що вже сучасне покоління має вибачитися перед євреями за ті "гріхи" :facepalm1:  своїх дідів і прадідів, я ніколи в житті не полізла би у президенти України.
Ну і звісно, якби мала широко розгалужений бізнес у країні-агресорці, через який українці матимуть повне право запідозрити мене у грі не на їхньому боці, а на боці свого бізнесу, своїх статків, своєї нарешті родини..
   
https://podrobnosti.ua/962628-rossija-objavila-jarosha-v-mezhdunarodnyj-rozysk.html

У Росії лідера "Правого сектору" Дмитра Яроша оголосили в міжнародний розшук. Про це заявив представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін.
   
А Юлю шукають у хуйла, нє?
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

А Юлю шукають у хуйла, нє?
Хіба щоб поіхікати.
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

А Юлю шукають у хуйла, нє?

Писали, що ще Буданова подали у розшук.

Торік.
   
Наша прокуратура могла би якось гучно нагадати болотним людожерам про справжній міжнародний розшук зі справжнім ордером на арешт хуйла-педофіла. Але я навіть не знаю хто у нас генпрокурор, такий він мовчун під час найбільших в третьому тисячолітті військових злочинів проти людяності.
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

Якщо не фейк, звичайно  B-)
Показати зображення...
МВС РФ оголосило в розшук Зеленського "за статтею КК". За якою саме - не уточнюють.
Що тут чудового? Ти або на кацапів працюєш, або тупе. Для  чого обговорювати різне кацапське гівно? Щоб смерділо і розносило цю заразу?
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

Хіба щоб поіхікати.
Натякаєте, що хуйло розшукує Петро нашого, бо знову мріє випити з ним шампанського?
   
Re: Чудовий пас недолугих братів нашій дипломатії  (tu)

Але я навіть не знаю хто у нас генпрокурор, такий він мовчун під час найбільших в третьому тисячолітті військових злочинів проти людяності.
а і справді, ХТО? Якесь прізвище Костін наче було, якщо не помиляюся...Але Венедиктова діяла, наполегливо тягала по бучах того англійця-неанглійця Хана з міжнародного суду
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія