Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Припустимо Бог існує...

Re: Припустимо Бог існує...

так Ви і є істинно вірючим
вже той факт, що ви стверджуєте, що всесвіт не міг виникнути з нічого
показує віру у цей факт

я припускає обидва варіанти, а можливо і ще якість треті, четверті і т.д.

Атеїзм - просто ще одна релігія


Релігія - це не про БОГа, це про страх смерті, а релігія просто лікарство від страху смерті.
В одних обіцяють вічне життя душі, в інших реінкарнацію, в атеїзмі обіціють, що боятись взалані не треба, бо далі нічого не має

Ні, ні, ні. Я атеїст і я не бачу жодних доказів існування Бога, відповідно не вірю в його існування. Звичайно існування Бога в якійсь формі можливо, але вірити в щось лише тому що це можливо нелогічно. І атеїзм ніяк не релігія, в нього намає жодной властивості релігій

Як виник всесвіт (чи він існував вічно) просто невідомо. Мене відповідь "я не знаю" цілком влаштовує.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Це аморальні, антисуспільні методи. І такі методи набагато частіше використовували одні віруни проти інших. І віруни проти атеїстів.

Насправді єдинні випадки в історії коли атеїсти цілеспрямовоно вбивали віруючих це з комунстами, відповідно дуже вірогідно що справа там в комунізмі а не в атеїзмі.
Можливо.
Але наразі, слава Богу!, немає з чим порівняти.
Адже єдиний випадок у світовій історії, коли атеїсти дорвалися до державної влади - це комунізм у різновсяких інкарнаціях.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Та ладно... вера вере - рознь... Ну чего буддисты и джайнисты должны быть несчастными?

эти да
я о других)  жертвах апокалипсиса)
   
Re: Припустимо Бог існує...

но человеком надо быть)  проявляя самые лучшие человеческие качества

Угу... не потому что за это что-то будет... Формально нравственный выбор в силу либо боязни наказания, либо в ожидании вознаграждения - по сути есть безнравственность.. .
   
Re: Припустимо Бог існує...

Скажите, а Вам не приходила мысль о том, что человек просто не может регистрировать скорости выше скорости света?
Вы хотите сказать что у нас просто нет приборов которые измерили бы эту скорость? и её величина будет больше принятой на сегодняшний день? до какого предела может возрастать эта скорость? до бесконечности?  :)
мне приходила мысль что максимальная скорость взаимодействия тоже относительная величина но только в меньшую сторону

Останнє редагування: 4 червня 2021 18:32:45 від bobayn
   
Re: Припустимо Бог існує...

Можливо.
Але наразі, слава Богу!, немає з чим порівняти.
Адже єдиний випадок у світовій історії, коли атеїсти дорвалися до державної влади - це комунізм у різновсяких інкарнаціях.

ну в Сингапуре и Японии можно сказать атеизм практически))
что там не так?

   
Re: Припустимо Бог існує...

Угу... не потому что за это что-то будет... Формально нравственный выбор в силу либо боязни наказания, либо в ожидании вознаграждения - по сути есть безнравственность.. .
о кстати да
делать добро потому что награда или бояться делать зло потому что ад))
я не делаю зло потому что это аморально и мне неприятно делать боль другим, а делаю добро из-за того что я хочу помочь и у меня есть любовь к другим
какая награда? зачем? )) нелогично же)
   
Re: Припустимо Бог існує...

Мрійник сошелся в схватке с агностиками

Та яка там «схватка», мем…

Писання ТС знаходяться на рівні есеїв третьокласника зі школи для розумово відсталих, що було  аргументовано доведено низкою коментаторів…

Втім, це його особиста трагедія і нікому це евентуально не цікаво.

Водночас викликає деякий сум, що ця нещасна істота не розуміє глибини свого невігластва й з фанатичним блиском в очах проповідує відверту дурню, яка не витримує критики з будь-якої точки зору, у тому числі з точки зору науки…

Але найгірше те, що воно не здатне втямити аргументів опонентів і замість предметної дискусії і фактичного обґрунтування своєї позиції тупо скавчить «абырвалг»…

Ось і уся «схватка»…
   
Re: Припустимо Бог існує...

Атеизм вовсе не религия, так как не требует никаких ритуалов и обрядов для самоутверждения...

Атеизм даже не вариант веры... так как не требует верить в отсутствие наличия...  :gigi:

Религия - это совокупность обрядов и ритуалов, выражения преданности "богу"/"богам" ради получения чегой-то там где-то и когда-то... Накуй это атеистам... Мы знаем точно, что после смерти ничего нет...

вимагає і дуже багато - не відвідувати певні місця, забороняє тримати дома певні символи, вимагає публічного вираження відданості певним ідеям та символам.
Релігія можлива без бога.
   
Re: Припустимо Бог існує...

А тут не або або. Кожна людина це примат. Як кожна яблуня це дерево (хоча дерево це не кладистичний термін як і, наприклад, риба. ) Чому навіть таку просту річ прийняти ніяк? Чому така пиха що ніяк не можна визнати себе мавпою?

48 хромосом і 46 хромосом ..
2 хромосоми .. тобі мало різниціі?
В шимпанзе має відмінностей від тебе на 1/13 більше...

І до речі в перше зустрічаю такого який визнає себе обізяною..

ЗИ.

Якось послухай ..
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ні, ні, ні. Я атеїст і я не бачу жодних доказів існування Бога, відповідно не вірю в його існування. Звичайно існування Бога в якійсь формі можливо, але вірити в щось лише тому що це можливо нелогічно. І атеїзм ніяк не релігія, в нього намає жодной властивості релігій

Як виник всесвіт (чи він існував вічно) просто невідомо. Мене відповідь "я не знаю" цілком влаштовує.

так Ви ще раз підтвердили, що є істино віруючим, який сповідує певну форму релігії - атеїзм

я можу припустити існування БОГа і його відсутність, для мене це навіть не рівноймовірні речі, бо ще є варіанти був і покинув наш всесвіт, не було і народився разом з всесвітом і т.д.

Має абсолютно всі ознаки релігії - заборони і символи, чи відсутність символів. Певні ритуали, а саме заборона певних дій та речей.
Ви ж не можете одягнути хрестик і піти з ним гуляти, так, щоб всі бачили, що ви з хрестиком. А я можу, бо сприймаю це не як символ віра, а як прикрасу.
   
Re: Припустимо Бог існує...

вимагає і дуже багато - не відвідувати певні місця, забороняє тримати дома певні символи, вимагає публічного вираження відданості певним ідеям та символам.
Релігія можлива без бога.

Ничего этого атеизм не требует... Я - атеист... Никаким идеям и символам не поклоняюсь... Ни в каких организациях не состою... Ограничений на хранение предметов в доме не имею... Шо за ерунда?
   
Re: Припустимо Бог існує...

ну в Сингапуре и Японии можно сказать атеизм практически))
что там не так?

В Японії ? Там навіть вірять в реінкарнацію..

В Сінгапур також...

Буддизм - більш схоже на філософію але якщо подивиться під іншим кутом - має всі признаки релігії..

   
Re: Припустимо Бог існує...

Можливо.
Але наразі, слава Богу!, немає з чим порівняти.
Адже єдиний випадок у світовій історії, коли атеїсти дорвалися до державної влади - це комунізм у різновсяких інкарнаціях.

Ну є ось офіційно атеїстичний Вьетнам. Там немає ніяких особливих утисків віруючих. Живуть собі спокійно, молются. Навіть 8% християн. Ніхто їх не чіпає. Те саме на Кубі та й в Китаї. Комуністи спокійно толерують віруючих поки вони не виступають проти їх влади. (скажімо уйгурам з їх ісламом не пощастило бо вони проти центральної влади)

Тобто навіть комуністи не завжди діють геноцидними методами. Якщо в якійсь країні прийдуть атеїсти але будуть при тому, наприклад, лібералами, нічого страшного не буде.
   
Re: Припустимо Бог існує...

В Японії ? Там навіть вірять в реінкарнацію..

В Сінгапур також...

Буддизм - більш схоже на філософію але якщо подивиться під іншим кутом - має всі признаки релігії..

В буддизме бога-создателя нэма... Но Изя скорее шинтоизм в виду имел в плане Японии... там бог есть - император Японии...
   
Re: Припустимо Бог існує...

Має абсолютно всі ознаки релігії - заборони і символи, чи відсутність символів. Певні ритуали, а саме заборона певних дій та речей.
Ви ж не можете одягнути хрестик і піти з ним гуляти, так, щоб всі бачили, що ви з хрестиком. А я можу, бо сприймаю це не як символ віра, а як прикрасу.

І що ж саме мені забороняє одягнути хрестик? В мене немає в цьому потреби але як захочу то вдягну хоча і неясно нащо вводити інших в оману, бо це таки символ належності до релігії

Я неодноразово молився разом з бабусею перед їжею, бо не бачив причин її засмучувати. Вона і не знала ніколи, що я атеїст.

Я цілком можу з вічливості відповісти воістину воскрес чи славімо його.

І в церкви як пам'ятники архітектури я дуже навіть ходив, гарно ж.

   
Re: Припустимо Бог існує...

Бог існує...
все інше  балачки  щоб у  відповідно  церкву  загнати.

Існує. Традиція.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ничего этого атеизм не требует... Я - атеист... Никаким идеям и символам не поклоняюсь... Ни в каких организациях не состою... Ограничений на хранение предметов в доме не имею... Шо за ерунда?

Читати вмієш? Вмієш ..
Мало символів ? 
   
Re: Припустимо Бог існує...

І що ж саме мені забороняє одягнути хрестик? В мене немає в цьому потреби але як захочу то вдягну хоча і неясно нащо вводити інших в оману, бо це таки символ належності до релігії

Я неодноразово молився разом з бабусею перед їжею, бо не бачив причин її засмучувати. Вона і не знала ніколи, що я атеїст.

Я цілком можу з вічливості відповісти воістину воскрес чи славімо його.

І в церкви як пам'ятники архітектури я дуже навіть ходив, гарно ж.

А я еще и фигачу макументы и литературу для местных католиков, протестантов, мусульман и буддистов...  И они все в курсе, шо я атеист... И никаких проблем нет...

Че ме тот крестик... А вот чего христиане носят орудие пыток и убийства их пророка... тут у меня есть вопросы...
   
Re: Припустимо Бог існує...

Придурки, отрицающие Бога, когда ж вы уже повыздыхаете, вместе со своими сомнениями и отрицаниями.
Я пока не видел еще ни одного атеиста, кто бы в момент мучительной смерти, когда в жопу припечёт,
не взывал к Богу и его милости. Это вам момент истины всем будет.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Я пока не видел еще ни одного атеиста, кто бы в момент мучительной смерти,

А ты ваще кого-то в "момент мучительной смерти" видел?  :laugh:
   
Re: Припустимо Бог існує...

48 хромосом і 46 хромосом ..
2 хромосоми .. тобі мало різниціі?
В шимпанзе має відмінностей від тебе на 1/13 більше...

І до речі в перше зустрічаю такого який визнає себе обізяною..

ЗИ.

Якось послухай ..
https://m.youtube.com/watch?v=KpG93tq02hI

Ясно, про хромосоми ти не знаєш абсолютно нічого якщо думаєш що 2 хромосоми це щось додаткове і означають 1\13 різниці... В нас з шимпанзе різна кількість хромосом, так, але гени, складові тих хромосом, майже цілком спільні.
   
Re: Припустимо Бог існує...

А я еще и фигачу макументы и литературу для местных католиков, протестантов, мусульман и буддистов...  И они все в курсе, шо я атеист... И никаких проблем нет...

Че ме тот крестик... А вот чего христиане носят орудие пыток и убийства их пророка... тут у меня есть вопросы...
Религии и Бог, это совершенно разные вещи. Подумай над этим, когда будешь
печатать цидульки для разных очень часто непримиримых конфесий.
Это сродни продажи оружия враждующим группировкам и это плохо.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Религии и Бог, это совершенно разные вещи. Подумай над этим, когда будешь
печатать цидульки для разных очень часто непримиримых конфесий.
Это сродни продажи оружия враждующим группировкам и это плохо.

Какого, нафиг, оружия? Кто с кем тут враждует? Отключай галлюники... Мы давно живем в светском обществе а разные религии - просто разные клубы по интересам...  :laugh:
   
Re: Припустимо Бог існує...

А ты ваще кого-то в "момент мучительной смерти" видел?  :laugh:
Да, видел и много.
Вначале после тяжелых аварий, работа была такая, энцефалографией занимался,
потом после попадания мины в дом... Агония умирающего человека это очень страшно,
психику очень сильно травмирует, никому не пожелаю с этим сталкиваться.
Просто примите что Бог есть и живите с этим. Не лезьте грязными руками в тонкий мир.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Бог нас створив щоб ми Йому молилися:
Отче наш, що є на небесах!
Нехай святиться Ім'я Твоє.
Хай прийде Царство Твоє,
нехай буде воля Твоя
як на небі, так і на землі.
Хліб наш насущний дай нам сьогодні.
І прости нам провини наші,
як і ми прощаємо винуватцям нашим.
І не введи нас у спокусу,
але визволи нас від лукавого.
Бо Твоє є Царство, і сила, і слава
навіки. Амінь.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Религии и Бог, это совершенно разные вещи. Подумай над этим, когда будешь
печатать цидульки для разных очень часто непримиримых конфесий.
Это сродни продажи оружия враждующим группировкам и это плохо.
Какого оружия, болезный ? Это все равно что печатать сказки народов мира - сказки та й сказки, если кто-то воодушевившись Красной шапочкой начнет жрать бабушек - какая издателя вина ?
   
Re: Припустимо Бог існує...

проблема религий заключается в том что все их аксиомы заключаются в том что : В ОДНОЙ КНИГЕ НАПИСАНО
возникает логический вопрос кем написано? и главное когда?
а начинаешь изучать что же там написано так там несоответсвий вагон и лавочка как и откровенных фантазий что опровергаются наукой
например всемирный потоп (хотя локальный и мог бы быть) а вот глобальный ну никак) и в ковчег никак бы не поместились все виды животных, как попали туда эндемики австралии к примеру что ничего кроме одного вида эвкалипта есть не могут) что жрали хищники? какая вода была соленная или пресная? и где вся та вода делать? под землю не могла вся учите физику))
   
Re: Припустимо Бог існує...

Какого, нафиг, оружия? Кто с кем тут враждует? Отключай галлюники... Мы давно живем в светском обществе а разные религии - просто разные клубы по интересам...  :laugh:
Давай давай, закидывайся шапками дальше... клуб по интересам :facepalm1:
Соберется в твоем клубе 33% мусульман, быстро узнаешь что это за клуб.
Будешь с паяльником в заду по горам бегать, а родственники в паранже ходить.
Шутите вы все глупо и безответственно и за это будет расплата. К сожалению. :(
   
Re: Припустимо Бог існує...

Бог нас створив щоб ми Йому молилися:
Отче наш, що є на небесах!
Нехай святиться Ім'я Твоє.
Хай прийде Царство Твоє,
нехай буде воля Твоя
як на небі, так і на землі.
Хліб наш насущний дай нам сьогодні.
І прости нам провини наші,
як і ми прощаємо винуватцям нашим.
І не введи нас у спокусу,
але визволи нас від лукавого.
Бо Твоє є Царство, і сила, і слава
навіки. Амінь.
Аллагу Акбар короче.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Бог нас створив щоб ми Йому молилися:
Отче наш, що є на небесах!
Нехай святиться Ім'я Твоє.
Хай прийде Царство Твоє,
нехай буде воля Твоя
як на небі, так і на землі.
Хліб наш насущний дай нам сьогодні.
І прости нам провини наші,
як і ми прощаємо винуватцям нашим.
І не введи нас у спокусу,
але визволи нас від лукавого.
Бо Твоє є Царство, і сила, і слава
навіки. Амінь.

мне было бы отвратительно кого то творить что б оно на меня молилося... бееее
   
Re: Припустимо Бог існує...

мне было бы отвратительно кого то творить что б оно на меня молилося... бееее
А Бог молиться и не требовал, просто уважать его и жить в гармонии с законами природы.
В жопу фуй не совать например, потому что жопа какать. Не убивать себе подобных,
не грабить и так далее по тексту.
   
Re: Припустимо Бог існує...

мне было бы отвратительно кого то творить что б оно на меня молилося... бееее
То ты - гуманист сраный. А вот стандартные боги вполне себе кровожадны. Авраам своего единственного сына в жертву богу уже прям почти-почти зарезал, повинуясь голосам в голове. А один уважаемый библейский персонаж таки принес в жертву свою дочь (причем по обету, за победу над врагами) - и никакие голоса в голове его не остановили.
А уж такая мелочь, как тщеславие и потребность в поклонении, молитвах и жертвах - это у богов как здрасьте, обязательный признак.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Навіяно черговою віруньскою темою

Зробимо припущення... навіть не так... приймемо за аксіому що всесвіт створений Богом і ніяк інакше бути не може. Тепер почнемо задавати собі питання.

Навіщо Бог створив всесвіт?
Невідомо. Ми за визначенням не можемо знати мотивацію сутності з інтелектом настільки вищим за наш. Більше в того в нас навіть немає інформації на чому можна робити висновок.

Чи є цей Бог абсолютним добром?
Якщо прийняти за добро намагання зменшити кількість страждань і збільшити кількість щастя... Не схоже. Світ жорстокий: хижаки, хвороби, природні лиха. Але тут ми знову маємо визнати що наще людське розуміння добра не може співпадати з поглядами творця всесвіту

Чи існує життя після смерті, душа?
З існування бога ніяк не випливає що існує душа чи потойбіччя. Всі відомі нам факти кажуть що цих речей не існує

Чи є якась правда в земних релігіях?
Ні, виникнення релігій чудово пояснюється без прямого втручання Бога. Окрім того, якби якась релігія була від бога в ній би були факти про реальний стан речей, що не могли знати давні люди - існування мікробів, природа зірок, базові знання про електромагнетизм, хоч щось. Жодна релігія в світі такого не має. Навпаки там всюди хвороби спричиняють злі духи, зірки то маленьким об'єкти прилаштовані до твердого неба, земля пласка, тощо.

Чи грають люди якусь особливу роль в планах Бога, чи створив він всесвіт для нас коханих?
Знову ж таки, його мотивація маловідома але вірогідно ні. Ми прості тварини які живуть на крихітному камінчику в величезному всесвіті. Цей всесвіт смертоносний для нас, ми, без спец обладнання, і хвилини не можемо прожити будь-де за межами тонкого прошарку біосфери однієї планетки. Та навіть на землі, без обладнання, ми не довго протяганемо в Антарктиді, Сахарі чи на дні океану.



Тому коли віруни в ісусика чи іншу маячню починають притягувати космологічний аргумент і геніїв минулого (як Планк) що вірили в саме такого Бога-Творця і видають це як доказ існування їх уявних друзів - Це відверто дратує

Якщо християнин - доводь правдивість саме християнства а не філософствуй на тему чи створив хтось всесвіт

+

   
Re: Припустимо Бог існує...

То ты - гуманист сраный. А вот стандартные боги вполне себе кровожадны. Авраам своего единственного сына в жертву богу уже прям почти-почти зарезал, повинуясь голосам в голове. А один уважаемый библейский персонаж таки принес в жертву свою дочь (причем по обету, за победу над врагами) - и никакие голоса в голове его не остановили.
А уж такая мелочь, как тщеславие и потребность в поклонении, молитвах и жертвах - это у богов как здрасьте, обязательный признак.

ты мегатроль)) аххахаз
   
Re: Припустимо Бог існує...

А ты ваще кого-то в "момент мучительной смерти" видел?  :laugh:
я видел...
никто не молился...
максимум "мама"...
   
Re: Припустимо Бог існує...

Псалтирь 13:1-6 SYNO
Сказал безумец в сердце своем: «нет Бога». Они развратились, совершили гнусные дела; нет делающего добро. Господь с небес призрел на сынов человеческих, чтобы видеть, есть ли разумеющий, ищущий Бога. Все уклонились, сделались равно непотребными; нет делающего добро, нет ни одного. Неужели не вразумятся все, делающие беззаконие,
  Та є Він, є. І Його початок від "днів вічних".
   
Re: Припустимо Бог існує...

Та ладно... вера вере - рознь... Ну чего буддисты и джайнисты должны быть несчастными?

Бо за їхніми релігіями люди народжуються для страждань. І уникнути страждань практично неможливо. Уникнути страждань можна лише перервавши ланцюг перевтілень. Тобто померши назавжди. Після чого не буде ніяких страждань, і особистість розчиняється в небутті. От ти наступив ненароком на якусь комаху чи вбив комара, який з тебе кров смоктав, і всьо - коло перевтілень замкнулося і будеш знову страждати. І ще ХЗ ким ти народишся в новому житті.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Угу... не потому что за это что-то будет... Формально нравственный выбор в силу либо боязни наказания, либо в ожидании вознаграждения - по сути есть безнравственность.. .

Не підходить..
Бо існує треття складова - мета. І вона значно важливіше чим кнут або пряник.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Псалтирь 13:1-6 SYNO
Сказал безумец в сердце своем: «нет Бога». Они развратились, совершили гнусные дела; нет делающего добро. Господь с небес призрел на сынов человеческих, чтобы видеть, есть ли разумеющий, ищущий Бога. Все уклонились, сделались равно непотребными; нет делающего добро, нет ни одного. Неужели не вразумятся все, делающие беззаконие,
  Та є Він, є. І Його початок від "днів вічних".

Мунтян, Сандей и половина попов то же самое делают) и шо?
они говорят что Бог есть)
впрочем и я считаю что есть)
но точно не такой как в одной книге написано))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія