Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щоб я так жив (про відпустки) :beach:

Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Мені є на кого рівнятися

   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Хуцпа.
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Мені є на кого рівнятися

Показати зображення...

Татарин тебе понизив і послав допомагати свиноботам лайно на форумі розкидувати?  :S  Ну, хоч туалети в нього не миєш?  :shuffle:

П.С. Народна прикмета: якщо хуйлята, свинята та синята виють, значить "харошiє сапагi!"  :pooh_lol:
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Щоб я так жив (про відпустки)

Гм... Я б на твоєму місці не дуже то й нарікав....
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

 ;o
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

рівнятися
73% кретинів думали що їх чекає теж таке
серед них і зеббіл _Semen
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Мені є на кого рівнятися

Показати зображення...

Сам картинку майстрував?
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

73% кретинів думали що їх чекає теж таке
серед них і зеббіл _Semen

Кац, - (tu)  Якщо не хуйло, то вилупок обов'язково цукерку тобі дасть. Такі петараси (у поганому значенні цього слова) особливо цінні для хуйла  :shuffle:
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Сам картинку майстрував?

Ні, Сергію Лещенко надіслав
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Гм... Я б на твоєму місці не дуже то й нарікав....

На вертольоті на ДН до друга поки що злітати не можу
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

добре попрацював - добре відпочинь, так зелюки? :super:
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

То москальські вракі  :gigi:
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Татарин тебе понизив і послав допомагати свиноботам лайно на форумі розкидувати?  :S  Ну, хоч туалети в нього не миєш?  :shuffle:

П.С. Народна прикмета: якщо хуйлята, свинята та синята виють, значить "харошiє сапагi!"  :pooh_lol:

who let the dogs out?
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

le chien fidele est toujours là :lol:
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Алєжка діло каже

   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Два, максимум три рази на рік за кордоном. І то, одне ближнє зарубіжжя.... І треба було так напрягатися заради цього? Деякі ФОПи краще відпочивають
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Два, максимум три рази на рік за кордоном. І то, одне ближнє зарубіжжя.... І треба було так напрягатися заради цього? Деякі ФОПи краще відпочивають

Овоч та Куйло зовсім закордоном не відпочивали
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Овоч та Куйло зовсім закордоном не відпочивали

Це - зразки моральних стандартів для тебе?  ;o
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Це - зразки моральних стандартів для тебе?  ;o
:lol:
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Це - зразки моральних стандартів для тебе?  ;o

sarcasm
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Це - зразки моральних стандартів для тебе?  ;o

З чого ти взяв?  ;o

Просто ЗЕ явно подорожує набагато більше ніж середньостатистични й голова  держави
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

и эти люди упрекали Порошенко?????
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Просто ЗЕ явно подорожує набагато більше ніж середньостатистични й голова  держави

Безумовно, він гімнюк. Але протиславляти його Овочу все ж не добре. ЗЕ робить, що може - і як може, - в межу його театрально/циркового розуміння реалій.
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Сьома і Мирося

   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

и эти люди упрекали Порошенко?????


Порошенку докорли брехню

коли він Інкогніто на мальдіви літав

ну і ржали над його показушною войовничістю і брехливим патріотизмом, що не завадило покинути країну
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Татарин тебе понизив і послав допомагати свиноботам лайно на форумі розкидувати?  :S  Ну, хоч туалети в нього не миєш?  :shuffle:

П.С. Народна прикмета: якщо хуйлята, свинята та синята виють, значить "харошiє сапагi!"  :pooh_lol:

Та він пару днів тому аж всирався розказував як наїздився )) навіть відрядження в подорожі подомальовував )
Нехай про відпочинок рудого *уйла табличку намалює ) чи синок його приїде захищати Україну, бо "агресор стягує війська"   :D
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Безумовно, він гімнюк. Але протиславляти його Овочу все ж не добре. ЗЕ робить, що може - і як може, - в межу його театрально/циркового розуміння реалій.
Он сделал не мало, особенно за последние пол года. Понятно что Штаты поддержали не слабо, но в любом случае именно при зеленском прошёл перелом
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

На вертольоті на ДН до друга поки що злітати не можу

Бо ти обслуга ) попроси в баріна , може покатає ))
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Он сделал не мало, особенно за последние пол года. Понятно что Штаты поддержали не слабо, но в любом случае именно при зеленском прошёл перелом

Заслуги лично Зеленского,  тут даже не 0, а скорее в минус
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Он сделал не мало, особенно за последние пол года. Понятно что Штаты поддержали не слабо, но в любом случае именно при зеленском прошёл перелом

що саме він зробив? ти б може хоч раз не натякав, а щось сказав?
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

що саме він зробив? ти б може хоч раз не натякав, а щось сказав?
А тебя что забанили в новостных сайтах, или ты считаешь что самолеты с ракетами сами прилетели и самолеты разведки сами нарисовались в нашем небе)))
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Заслуги лично Зеленского,  тут даже не 0, а скорее в минус
Ну тогда заслуги любого президента идут в минус  :D
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

А тебя что забанили в новостных сайтах, или ты считаешь что самолеты с ракетами сами прилетели и самолеты разведки сами нарисовались в нашем небе)))

зрозуміло. тобто ти вважаєш, що це заслуга Зє? вважав тебе більш розумним, соррі, помилявся.
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Бо ти обслуга ) попроси в баріна , може покатає ))

ТК Свєта, це у вашому світі є обслуга та барін.  У нормальному світі є працівники та роботодавці.  І в сучасних компаніях вони поважають один одного.  Мені пощастило працювати у такої  компанії. 

А у вас, як я бачу, все погано і в особистому житті, і в кар'єрі. Тому й скиглите цілодобово як самотня корова
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

зрозуміло. тобто ти вважаєш, що це заслуга Зє? вважав тебе більш розумним, соррі, помилявся.
Почему именно зе  :D , это заслуга государства. В том числе и президента
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Почему именно зе  :D , это заслуга государства. В том числе и президента

це ти три хвилини назад написав?
Он сделал не мало, особенно за последние пол года
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

ТК Свєта, це у вашому світі є обслуга та барін.  У нормальному світі є працівники та роботодавці.  І в сучасних компаніях вони поважають один одного.  Мені пощастило працювати у такої  компанії. 

А у вас, як я бачу, все погано і в особистому житті, і в кар'єрі. Тому й скиглите цілодобово як самотня корова

Ти звичайна обслуга рудого *уйла що привів війну за руку в Донецьк і спонсорував обдрочєніє
В тебе навіть не вистачило мозку попросити когось іншого відкрити гілку )) бо дуже смішно виходить ) ти вигулюєшся в рази більше ніж Зеленський  :facepalm:  :laugh:
Я вже мовчу про начальнєка  :shuffle: 
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

це ти три хвилини назад написав?
Он сделал не мало, особенно за последние пол года

В области внешнеполитической деятельности

представляет государство в международных отношениях, осуществляет руководство внешнеполитической деятельностью государства, ведёт переговоры и заключает международные договоры Украины


В области национальной безопасности и обороны

Президент Украины по должности является Верховным главнокомандующим Вооружёнными силами Украины;
назначает на должности и освобождает от должностей высшее командование Вооружённых сил Украины, иных воинских формирований; присваивает высшие воинские звания


   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

Он сделал не мало, особенно за последние пол года. Понятно что Штаты поддержали не слабо, но в любом случае именно при зеленском прошёл перелом

Поросята зараз сидять з відкритим ротом *ашотакможнабуло?*, ті в яких клепки хоч трішечки є, мова не про тих що тупо на зарплаті
   
Re: Щоб я так жив (про відпустки)  :beach:

ще би для справедливості кількість днів кожної відпустки, бо тепер змотатись на вікенд в париж чи відень може навіть і середньозабезпечени й студент
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія