Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Театр на Подолі - заміна одоробла - красиво (tu) :)

Последний довод дегенерата- называть прихильники певної політсили тех, кому может понравиться нечто,отличное от рагульской псевдо старины и "шобы вписывалось"

Где вы прочитали в моем посте о "псевдо старине", дружище?
Я вообще-то писал о попытках прихильники певної політсили сравнить Эйфеля с "архитектором" Дроздовым. И вот, кто уже действительно дегенерат, так это те, кто дали ему денег. И те, кто не в состоянии увидеть в "шедевре" все отличительные признаки гаража на Троещине.
   
Я вообще-то писал о попытках прихильники певної політсили сравнить Эйфеля с "архитектором" Дроздовым.
И вот, кто уже действительно дегенерат, так это те, кто дали ему денег. И те, кто не в состоянии увидеть в "шедевре" все отличительные признаки гаража на Троещине.

 (tu)
   
Где вы прочитали в моем посте о "псевдо старине", дружище?
Я вообще-то писал о попытках прихильники певної політсили сравнить Эйфеля с "архитектором" Дроздовым. И вот, кто уже действительно дегенерат, так это те, кто дали ему денег. И те, кто не в состоянии увидеть в "шедевре" все отличительные признаки гаража на Троещине.

тобто ті люди, архітектурні смаки яких не співпадають з вашими - дегенерати?
   
тобто ті люди, архітектурні смаки яких не співпадають з вашими - дегенерати?

Я ничего не писал о своих вкусах. Мне очень нравятся гаражи.  Но не в центре Киева.
   
це не фотошоп?

Це фотошоп. Це проект. Який хтось з чинних бізнесменів/чиновників втілив у життя...



Приміром, це ж теж хтось проектував і будував

   
Re: Театр на Подолі - заміна одоробла - красиво  (tu)  :)

от альтернативного проекта прет местечковостью, к тому по общей квадратуре и кубатуре он значительно уступает первому.
   
Жах просто. Я про Волгу. Рагулізм в абсолюті.
   
Я ничего не писал о своих вкусах. Мне очень нравятся гаражи.  Но не в центре Киева.

а якщо хтось не вважає театр побудовани дроздовим гаражем, то він дегенерат, правильно?
   
а якщо хтось не вважає театр побудовани дроздовим гаражем, то він дегенерат, правильно?


Приблизительно
   
Це фотошоп. Це проект. Який хтось з чинних бізнесменів/чиновників втілив у життя...



Приміром, це ж теж хтось проектував і будував

https://www.facebook.com/gnap.ua/posts/1293171810765983

ІМХО, жахливо жити в такому інтерєрі. мені би на психіку тистуло.
   
Приблизительно

я якраз не вважаю цей театр гаражем, але дякую за відповідь.
   
от альтернативного проекта прет местечковостью, к тому по общей квадратуре и кубатуре он значительно уступает первому.

А зайти в интернет и почитать предисторию, не?
Именно  к общей квадратуре и кубатуре и была половина претензий (помимо внешнего вида строения).
"Архитектор" дроздов видимо решил, что если его финансирует сам рошен, то превышение проектной площади в два раза, это не такое уж большое горе. И то, что это одеробло "перекроет" вид на историческую Замковую гору - ему тоже было пох. Ибо архитектора заказали откуда-то из Харькова и он понятия малейшего не имел об особенности застройки киевских холмов.
   
Перший варіант непоганий. Могло звичайно бути й краще, але що є, то є.
Другий - це просто дикий кітч. Але, судячи з творчого доробку, кітч - це спеціалізація вищезгаданого "архітектора".
Думаю, що основна вимога його клієнтів : "Так щоб виглядало багато".
   
Перший варіант непоганий. Могло звичайно бути й краще, але що є, то є.
Другий - це просто дикий кітч. Але, судячи з творчого доробку, кітч - це спеціалізація вищезгаданого "архітектора".
Думаю, що основна вимога його клієнтів : "Так щоб виглядало багато".

Вы вообще бывали на Андреевском узвозе хоть раз в жизни?!! Вы хоть представляете, насколько оказался изуродован исторический ландшафт?!!!




   
я якраз не вважаю цей театр гаражем, але дякую за відповідь.


Будь ласка. Це для вас.

   
Re: Театр на Подолі - заміна одоробла - красиво  (tu)  :)
LSD

:facepalm:

І де ви, такі розумні, були раніше?

P.S. - новий проект не подобається, виглядає як якась церква чи синагога.
Вигляд теперішнього театру більше подібний на великий нужник. :gigi:
   
ненавижу симметрию.. странно что Морской замазался в этом блядушнике
   
Будь ласка. Це для вас.

Показати зображення...
:lol:
   
Вы вообще бывали на Андреевском узвозе хоть раз в жизни?!! Вы хоть представляете, насколько оказался изуродован исторический ландшафт?!!!
Показати зображення...
У нас в Северодонецке публичные туалеты лучше выглядят
Смесь туалета при  ЖД вокзале с психбольницей
Хотя для прихильники певної політсили оно родное то что надо

Останнє редагування: 20 квітня 2017 16:56:40 від vadym
   
Re: Театр на Подолі - заміна одоробла - красиво  (tu)  :)

Жлобство и псевдоисторичность. Нынешний вариант - это понастоящему свежий современный взгляд.

Він не вписується в оточення, виглядає огидно, та вносить дисгармонію. Таке можна будувати лише серед сучасних будівель
   
Re: Театр на Подолі - заміна одоробла - красиво  (tu)  :)

Стиль а ля "Лофт".. Хипстерам и продвинутой молодёжи нравится.
А старпёры пусть едуть на хонку любоваться.
   
Последний довод дегенерата- называть прихильники певної політсили тех, кому может понравиться нечто,отличное от рагульской псевдо старины и "шобы вписывалось"

Опишить будь-ласка що саме вам сподобалось у зазначених контейнерах на узвозі.
Так щоб усі зрозуміли що і чому та як воно підкреслює уособлення чи втілення прогресивних та далекоглядних думок.
Почну для вас.

Отже цей витвір мистецтва зведений зодчими на кручах є.....
   
Таке можна будувати лише серед сучасних будівель

Таке як новий Театр Рошен можна будувати хіба біля ферми в колгоспі.
В історичне оточення вписатися теж можна же ж. Якщо стоїть така задача...





   
Re: Театр на Подолі - заміна одоробла - красиво  (tu)  :)

Стиль а ля "Лофт".. Хипстерам и продвинутой молодёжи нравится.
А старпёры пусть едуть на хонку любоваться.

Навіть для цього стилю воно гидке.
ось, наприклад, зрівняй

   
звичайне бажання "бути як всі", "не виділятись"

сцикуни, одним словом
   
Re: Театр на Подолі - заміна одоробла - красиво  (tu)  :)

Гера мой товарищ детства
Он специализируется по дворцовому стилю и в этом он самый лучший специалист в Киеве

Шо это за стиль такой "дворцовый"?
   
Второй вариант хорошо вписывается. Любителям харьковско-троещенской архитурной школы предлагаю приторочить залупу на воротник или в крайнем случае шанхайских барсов
   
Він не вписується в оточення, виглядає огидно, та вносить дисгармонію. Таке можна будувати лише серед сучасних будівель
В вашоми всесвіті вписатись може лише те ,що копіює,це по перше.
По друге, нічого видатного в забудові вулиці немає- звичайні житлові будинкі  19го,ну може річард видається.
Головна принада- це висотний ландшафт,будівля його підкреслює
   
Шо это за стиль такой "дворцовый"?

Це коли шарові міліони печуть, тиснуть кишеню, а дитинство було вкрай важким...
   
Нічого не буду казати про другий варіант, але чорний гробік - це піздєць. Ну і якщо в Україні ніхто не може придумати краще - хай буде. Чорний гробік стане символом Києва.
В нас у Львові теж одну таку бандуру-херню впиздячили в центрі міста. Нічого звикли.
   
Це коли шарові міліони печуть, тиснуть кишеню, а дитинство було вкрай важким...

все для гостей понтів
   
Re: Театр на Подолі - заміна одоробла - красиво  (tu)  :)

В вашоми всесвіті вписатись може лише те ,що копіює,це по перше.

Абсолютно ні. Можна і в сучасному стилі зробити так шоб вписувалось та гармонювало. Вище є приклади. А це одоробло - повний треш та бездарність

По друге, нічого видатного в забудові вулиці немає- звичайні житлові будинкі  19го,ну може річард видається.
Головна принада- це висотний ландшафт,будівля його підкреслює

У цієї вулиці є якась своя гармонія.
   
Re: Театр на Подолі - заміна одоробла - красиво  (tu)  :)

Гера мой товарищ детства
Он специализируется по дворцовому стилю и в этом он самый лучший специалист в Киеве


Дворцовый стиль  :facepalm1:  :lol:

Вот это насмешил :weep:

В Германии или Швейцарии сидел бы твой Гена без работы. И только в Украине и РФ на такое есть заказчики. Чтобы по богатому
   
Дворцовый стиль  :facepalm1:  :lol:

Вот это насмешил :weep:

В Германии или Швейцарии сидел бы твой Гена без работы. И только в Украине и РФ на такое есть заказчики. Чтобы по богатому

Та прям таки. Кругом такі естети і тільки в Україні і Росії жлоби.
   
Re: Театр на Подолі - заміна одоробла - красиво  (tu)  :)

Та прям таки. Кругом такі естети і тільки в Україні і Росії жлоби.

Не встречал в Западной Европе новостроек в подобном дворцовом стиле
   
альтернативні проектувальники - таки дійсно зовсім альтернативні.
те що побудувано - сучасно, свіжо. через декілька років кияни ще пишатимуться цією новобудовою і водитимуть туди своїх друзів щоб показати
   
Re: Театр на Подолі - заміна одоробла - красиво  (tu)  :)

альтернативні проектувальники - таки дійсно зовсім альтернативні.
те що побудувано - сучасно, свіжо. через декілька років кияни ще пишатимуться цією новобудовою і водитимуть туди своїх друзів щоб показати

Де ж воно свіжо? Воно давить. Навпаки перестануть ходити на подол.
   
Не встречал в Западной Европе новостроек в подобном дворцовом стиле

А я в Україні не зустрічав, і що тепер мені твердити що той Гєна без роботи?
   
Могильный Черный Монолит
Вагонкой траурной укрыт
В том месте где рукой Дроздова
Был спуск Андреевский убит  :(
   
альтернативні проектувальники - таки дійсно зовсім альтернативні.
те що побудувано - сучасно, свіжо. через декілька років кияни ще пишатимуться цією новобудовою і водитимуть туди своїх друзів щоб показати
Пете домик  ( не на Подоле )
а в котором он живет то же Гера проэктировал
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія