Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко закликав Радбез ООН ввести миротворців на Запорізьку АЕС

коли я писав, що станцію треба самім замінувати і у разі вторгнення шантажувати підривом
Врвчик, а ти справді у Франції, чи то проксі?
   
Як тільки кацам буде загрожувати випіздінг з Херсону, так петро почне закликати до припинення вогню, перемир'я і про необхідність миротворців.

  як це кацам може щось "загрожувати" від свіжопризначеного подільника Азарова ?
   
повинен  це прописано десь? а якщо не утримається то що?

  в Статуті прописано,

   було тут обговорення 100500 разів
   
Як тільки кацам буде загрожувати випіздінг з Херсону, так петро почне закликати до припинення вогню, перемир'я і про необхідність миротворців.
Мудро. Так і визначимо, що у кацапів діло швах і перемога близько - це буде тоді, коли Петро почне закликати до перемир'я.
Вєрно?
   
хуйлостан є стороною конфлікту, тому, під час голосування в радбезі, повинен утриматися
кацапи перетворять засідання на "ви всьо врьотє,стреляют фашиздвуюшіє батальони", всі їм будуть розповідати ,що так не можна...і все.
але , тим не менш, треба це робити.
   
кацапи перетворять засідання на "ви всьо врьотє,стреляют фашиздвуюшіє батальони", всі їм будуть розповідати ,що так не можна...і все.
але , тим не менш, треба це робити.

а ще скажуть що ми безпеку миротворців не гарантуємо...
   
в Статуті прописано,


якщо по статуту то рашки там взагалі не має бути
   
Мудро. Так і визначимо, що у кацапів діло швах і перемога близько - це буде тоді, коли Петро почне закликати до перемир'я.
Вєрно?
Ну канєшно, вже діло швах, петро здалеку заходить щоб не палитись.  B-)
   
навіть при всій імпотентності ООн-у "кацапські миротворці" в цій війні можуть виникнути  тільки в дуууже хворобливій уяві  :D

Додадуть ще скажімо сербів, іранців та сирійців. Полегшає? Можу сказати на кого точно кацапи не погодяться.

А Петру такі заяви треба як мінімум з Кулебою узгоджувати перш ніж язиком плескати.
   
   "Решения   Совета  Безопасности  по  всем  другим  вопросам
считаются принятыми,  когда за них  поданы  голоса  девяти  членов
Совета,  включая совпадающие голоса всех постоянных членов Совета,
причем  сторона,  участвующая  в  споре,  должна  воздержаться  от
голосования  при  принятии  решения  на  основании  Главы  VI
и на
основании пункта 3 статьи 52."
   
А Петру такі заяви треба як мінімум з Кулебою узгоджувати перш ніж язиком плескати.

він опозиція, має право плести
   
ще раз напишу, Порошенко дурного не порадить і не запропонує. він пройшов це горнило і його команда зуміла на одних діп консьорнах вберегти Украіну від просування каців. невже важко порівняти?
   
ще раз напишу, Порошенко дурного не порадить і не запропонує. він пройшов це горнило і його команда зуміла на одних діп консьорнах вберегти Украіну від просування каців. невже важко порівняти?

навіть склади військові не знадобились і патронний завод будувати не прийшлось. геній  (tu)
   
Ну канєшно, вже діло швах, петро здалеку заходить щоб не палитись.  B-)
Та ти не крутись, вище сказав уже - заговорить Петро про перемир'я, значить кацапам пєсда. Буду чекати.
   
Коли прийдуть миротворці, то відвоювати ми вже щось не зможемо?
Ги, звичайно не зможемо. Це шлях в нікуди. Жодного плюса, крім заяв.
   
от сьогодні розмовляв з Іваном з Лиману, 60 років. хату розбито, все втрачено, повертатись нікуди. живе на 2000 грн. його слова:тре було віддати нах лугандон і укріплювати лінію оборони яку було збудовано в 14-19 рр.
   
навіть склади військові не знадобились і патронний завод будувати не прийшлось. геній  (tu)
ми всі такі круті, коли нас це не стосується. поглянь на себе зі сторони і уяви, що ти залишився голий та босий з 5 копійками в кишені.
   
от сьогодні розмовляв з Іваном з Лиману, 60 років. хату розбито, все втрачено, повертатись нікуди. живе на 2000 грн. його слова:тре було віддати нах лугандон і укріплювати лінію оборони яку було збудовано в 14-19 рр.
хуйлові той лугандон і нах*уй не впав, він прийшов за всією Україною, пора вже давно вкумекать.
   
ми всі такі круті, коли нас це не стосується. поглянь на себе зі сторони і уяви, що ти залишився голий та босий з 5 копійками в кишені.

ну  і до чого то?
   
ну, він хоч щось робить, на відміну від інших
   
ну, він хоч щось робить, на відміну від інших

а ми маємо повне право обговорити його дії
   
а ми маємо повне право обговорити його дії

що ми і робимо, адже це нормально
   
ну  і до чого то?
те саме питання я можу поставити тобі, коли ти ставиш саркастичні питання на рахунок патронного.
   
а ми маємо повне право обговорити його дії
Це доволі пісна тема для обговорення.
На 99 відсотків репліки складатимуться із двох тез: "Петро все робить правильно" і "все, що Петро робить і каже - зрада".
   
те саме питання я можу поставити тобі, коли ти ставиш саркастичні питання на рахунок патронного.

маєш право поставити безперечно
   
Це доволі пісна тема для обговорення.
На 99 відсотків репліки складатимуться із двох тез: "Петро все робить правильно" і "все, що Петро робить і каже - зрада".

та чого троха по суті обговорили
   
те саме питання я можу поставити тобі, коли ти ставиш саркастичні питання на рахунок патронного.
Ну, це не зовсім вірна аналогія. Грошики в державі були в період 2017-2021, і немалі. Але от якось з пріоритетами не склалось.
   
ну, він хоч щось робить, на відміну від інших
Відкіля ти знаєш що роблять інші?
   
та чого троха по суті обговорили
Ну ок, погарячився, на 73 відсотки буде те, про що я казав.
   
хуйлові той лугандон і нах*уй не впав, він прийшов за всією Україною, пора вже давно вкумекать.
я знаю. і попередня влада знала і робила все щоб не дозволити загарбати Украіну і це в неі виходило.
   
Додадуть ще скажімо сербів, іранців та сирійців. Полегшає? Можу сказати на кого точно кацапи не погодяться.

А Петру такі заяви треба як мінімум з Кулебою узгоджувати перш ніж язиком плескати.
:D  цікаво буде подивитись скільки країн в ООН проголосують за  сирійських, іранських  чи сербських "миротворців"  :lol:
уява все "кручєє і кручєє"  (tu)
   
Відкіля ти знаєш що роблять інші?

ну то розкажи нам, що роблять інші
   
я знаю. і попередня влада знала і робила все щоб не дозволити загарбати Украіну і це в неі виходило.
попередня влада дала час і змогу хуйлу добре підготуватися до нападу, ото і вся її заслуга.
   
попередня влада дала час і змогу хуйлу добре підготуватися до нападу, ото і вся її заслуга.
дивись результати
   
   "Решения   Совета  Безопасности  по  всем  другим  вопросам
считаются принятыми,  когда за них  поданы  голоса  девяти  членов
Совета,  включая совпадающие голоса всех постоянных членов Совета,
причем  сторона,  участвующая  в  споре,  должна  воздержаться  от
голосования  при  принятии  решения  на  основании  Главы  VI
и на
основании пункта 3 статьи 52."

 :facepalm1:

знов за своє?
вже ж було, вже ж було вето, хоча й "мала утриматися", вже ж генасамблею скликали навіть, щоб подолати, і шо?
де результати?

ООН вмерла, як свого часу вмерла ліга націй, й з тої самої причини
не треба займатися некромантією, а треба той труп просто закопать
думаю, після війни так й зроблять

   
ООН вмерла, як свого часу вмерла ліга націй, й з тої самої причини
ліга націй хоч наважилася виключити зі свого складу агресорів - ссср, рейх тощо
оон навіть на фоні ліги націй - повна імпотенція
   
   "Решения   Совета  Безопасности  по  всем  другим  вопросам
считаются принятыми,  когда за них  поданы  голоса  девяти  членов
Совета,  включая совпадающие голоса всех постоянных членов Совета,
причем  сторона,  участвующая  в  споре,  должна  воздержаться  от
голосования  при  принятии  решения  на  основании  Главы  VI
и на
основании пункта 3 статьи 52."
Ну навіть якщо уявити що кацап з радбезу перетвориться на людину і не буде голосувати, там є ще як мінімум представник Китаю
   
:D  цікаво буде подивитись скільки країн в ООН проголосують за  сирійських, іранських  чи сербських "миротворців"  :lol:
уява все "кручєє і кручєє"  (tu)

Та реально може ціла купа проголосувати, від Камбоджі до Болівії і вся Африка посередині. Тобто всі кому болі і проблеми України до жопи (с)
   
Миротворцы никогда не заходят в зону активных боевых действий.
То есть сначала прекращение огня, а потом миротворцы.
Пётр Алексеич это прекрасно знает
   
Та реально може ціла купа проголосувати, від Камбоджі до Болівії і вся Африка посередині. Тобто всі кому болі і проблеми України до жопи (с)
а може не проголосувати, от тому і цікаво ... та цього не буде, бо до такого голосування навіть не дійде  - бо ООН і МАГАТЕ імпотенти  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія