Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

23–33% женшин соглашаются пойти на свидание, чтобы бесплатно поесть :)

це збоченці якісь))),можливо імпотенти або сильно старі мужики, яким вдома сумно ,бо запросити на вечерю просто  без романтичного продовження- це як ескортні послуги,похизуватись перед оточуючими,мовляв,яка супутниця у мене приваблива))).
це про західних мужчин.там це нормально. так саме, як і жінці заплатити за вечерю. платить той, хто запрошує (в ділових стосунках також).
   
Що нормально? У всьому повинен бути сенс(смисл).Що це як алкаші, без компанії горілка в рот не лізе?Чому самому нельзя поїсти?Ну то як вже таке бажання похизуватись(ніби успішний мен),то найми біляву красуню для ескорту та сходи до театру.Можно й так запросити.Чому саме на їжу треба звати жінку.Я от знаю випадки,коли холостячки звали чоловіків на пляж разом сходити, без усілякої романтики,ну то якось ще можна зрозуміти.
   
Деякі дурні не те що на дурняк не поїсть, а ще й за чоловіка заплатить)))) бо в нього гаманець в машині))
ну взагалі швидше добрі, взагалі ті, що не стараються поїсти за чужий рахунок - викликають повагу. А ті, що пригощають, хоча звісно незручно викликає зворушення, хоча й відчуття вини.
   
Тобто серед всіх жінок.
Жінка яка не маніпулює - це не жінка. Скоріше за всього в неї вже хер виріс.
просто щира та занадто добра - це ще нічого не означає. Чоловіки теж маніпулюють, це немає відношення до статі.
   
 :D
а ще на сайтах знайомств викладають дами в анкетах фото з ресторанів - як трофеї .
підвищують свою (само)оцінку .   бач, де кормилася ?! не дешовка якась. :-)o
   
От динамівки які
   
Відчуваю як летят в мене від чоловіків гнилі помідори, але навіть в тваринному світі самці турбуються про самок. Сойки-чоловіки вкладаюсь в клюв самці хробаків, а інші плашки будуть гнізда і в кого гарніше того і самка.
Я теж проти використання та паразитування однієї людини на іншій, але залицяння, вони на те і залицяння, це відрізняє колегіальне та дружнє спілкування від романтичного.
   
 Якість стосунків статистично суттєво знизилась.
 Не можна масово практикувати динамо, і щоб на те не було реакції.
 Хай цілують котиків. B-)
   
Якість стосунків статистично суттєво знизилась.
 Не можна масово практикувати динамо, і щоб на те не було реакції.
 Хай цілують котиків. B-)
не жлобіться на суші для дівчаток)))
   
не жлобіться на суші для дівчаток)))

 Нах-нах. Самі, любі, самі.  ;)
   
Нах-нах. Самі, любі, самі.  ;)
нє, ну так же не цікаво. Самі то ми можемо, а от коли чоловік платить то задоволення у третій ступені))
   
нє, ну так же не цікаво. Самі то ми можемо, а от коли чоловік платить то задоволення у третій ступені))

  А динамо - у четвертій.
  Є тільки один прийнятний формат - хтось з приводу "проставляється".
  Усе інше - тудимасюдима, "вранці стільці, ..."
  З моїх знайомих молодих багато хто живе у такій парадигмі.
  І по-людськи, і всі задоволені. ;)
   
  А динамо - у четвертій.
  Є тільки один прийнятний формат - хтось з приводу "проставляється".
  Усе інше - тудимасюдима, "вранці стільці, ..."
  З моїх знайомих молодих багато хто живе у такій парадигмі.
  І по-людськи, і всі задоволені. ;)
жлобяри))))
У мене чоловік і досі примудряється поїсти за мій рахунок)))
Правда потім воно йому дорожче вартує, але ж сам факт))
   
жлобяри))))
У мене чоловік і досі примудряється поїсти за мій рахунок)))
Правда потім воно йому дорожче вартує, але ж сам факт))
  Це називається "екологічно чисті стосунки".
  І на КВД суттєва економія бонусом. ;)
 
   
  Це називається "екологічно чисті стосунки".
  І на КВД суттєва економія бонусом. ;)
 
я та економія йдемо паралельно, ніяк не перетнемося(
   
я та економія йдемо паралельно, ніяк не перетнемося(

  Жіночкам можна... за певних обставин.  B-)
   
я тобі більше скажу- після 30 років 90% жінок шукають собі пару виключно по меркантильним мотивам)))
А до 30-ти они ищут исключительно секса?
Как по мне - наоборот.
Секса ищут выполнившие репродуктивную функцию и материально прочно стоящие на ногах.
Как по мне (начитавшись сначала Дарвина, а потом американских психологов) человечество выросло из критериев...процити рую в переводе на русский
Цитувати
Физическая сила, как фактор выживания, как фактор защиты женщины и её потомства, как фактор толкающий женщину на секс и репродукцию именно с физически сильным самцом для лучше естественного отбора -  в современном социуме давно стоит уже далеко не на первом месте, как это было в древние века. Сегодня наибольшей приспособленностью и самым высоким уровнем биологического выживания, защищённостью женщины и её потомства в современном обществе обладают обеспеченные и высокостатусные мужчины. Имен-но они являются доминантными самцами. Так называемой «Любовью телом» женщины могут и не соглашаться с тем, что такие мужчины психологически и биологически более привлекательны для них. Но никто не будет отрицать, что в отношениях полов преуспевающие всегда находятся в более выигрышном положении, независимо от внешности, возраста и интеллекта.  Один пример...
     Американские психологи через тот же сайт  «Woman to woman» провели интересный эксперимент. Через определенные промежутки времени они послали в раздел знакомств два объявления от «разных» авторов. В одном они представили соискателя женщины как маленького, лысого и очень обеспеченного мужчину в возрасте сорока пяти лет. В другом - как высокого, спортивного сложения тестостеронового слесаря тридцати лет, проживающе-го в общежитии. В ответ на первое объявление они получали 400 писем ежедневно. По второму объявлению откликнулись всего несколько десятков женщин, но судя по всему, обеспеченных и со взрослыми детьми. Женщины хотят быть уверенными в своём выборе более «сильного» самца, но в существующей среде или социуме. И подсознательно, сего-дня, более сильный для женщины тот, кто сможет сохранить и обеспечить женщину и будущее потомство. Меркантильность, или, если хотите практичность, в выборе самца заложена в женщине как необходимое качество для заботы о потомстве. И совсем другое секс женщины, позже, когда вопросы потомства и материального состояния решены.

Примерно вот такая точка зрения.
Можем соглашаться, можем не соглашаться, но она имеет место быть.

Останнє редагування: 24 жовтня 2019 18:06:45 від Fata Morgana
   
Меркантильность, или, если хотите практичность, в выборе самца заложена в женщине как необходимое качество для заботы о потомстве.
Не тркба плутатити практичність з пляцтвом. ;)
   
Ну то як вже таке бажання похизуватись(ніби успішний мен),то найми біляву красуню для ескорту та сходи до театру.Можно й так запросити.Чому саме на їжу треба звати жінку.

у театрі не поспілкуєшся.
зазвичай люди при знайомстві спілкуються, ні?
спільна вечеря дає змогу і чути, і бачити один одного, та, відповідно, оцінювати.
ніякий театр/стадіон і навіть спільна прогулянка цього не забезпечать у такому обсязі.
   
Не тркба плутатити практичність з пляцтвом.

а що це? і у кому й у чому виражається?
   
и бесплатно выпить!  :brunette:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія