Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Возможные потери вооруженых сил росийской федерации при полномасштабном вторжении в Украину

У нас основная масса партизан свалит в Польшу, там будет комфортней родину защищать в фейсбучке.
+==========================+
Цей нік описує власну поведінку.
Хоча до Польши він не добіжить...
   
это твои фантазии..
повторяю..
хоть одни свои цифры приложи тут официальными данными.
Офіційних цифр ніде нема-це державна таємниця. Мова йде зовсім про інше. Нема чого розраховувати на тил і економіку. Є 40 тис. бійців в АТО-зупинять ворога.честь і хвала їм. Згинуть і не втримають ворога-значить капітуляція. повоювати можна тиждень другий і не більше.
   
Західна Україна на всі 90% -в Польщі.багато хто збирається забрати свої сімї туди-їм війна з рашкою до одного місця. інші не для того вкалували по 16 год. в день-щоб кацапи за день розбомбили їх хатинки. Тому-капітуляція. якщо хтось захоче попартизанити чи територіальну оборону організувати-отримає по шиї. Як варіант-унія з польщою.Має ж вона захистити усіх поляків і з картами поляками в ЗУ?
яка там в сраку капітуляція і не мрій.
кацапи тут отримають такої 3.14зди, що і кацапстан рухне.
вони сраний лугандон не змогли взяти, а то всю Україну.
так зараз ніхто і 2 сек думать не буде чи стріляти в кацапа, чи ні.
   
Что мешает уже сейчас устроить армагедон на полевых складах ГСМ и вооружений в тылу врага???
Наши склады (как утверждают) взорвали кацапы.
ХДЕ ответка!?
+=======================================+
Вперед! Скіки вибухівки для диверсій вже запас?
   
Если оккупант не будет сильно борзеть,то самопроизвольной,стихийной,масштабной партизанской войны точно не предвидется

особенно на территориях с отн. лояльным населением ( как раз те, на которые  [KA] и могут вторгнуться,ввиду чистой географии)
+==================================================+
Що фашисти, що нацисти, що рашисти "не борзеть не могут"!
   
яка там в сраку капітуляція і не мрій.
кацапи тут отримають такої 3.14зди, що і кацапстан рухне.
вони сраний лугандон не змогли взяти, а то всю Україну.
так зараз ніхто і 2 сек думать не буде чи стріляти в кацапа, чи ні.
З кацапами ще ніхто не воював.буряти і чеченці-то було.
   
Офіційних цифр ніде нема-це державна таємниця. Мова йде зовсім про інше. Нема чого розраховувати на тил і економіку. Є 40 тис. бійців в АТО-зупинять ворога.честь і хвала їм. Згинуть і не втримають ворога-значить капітуляція. повоювати можна тиждень другий і не більше.
есть 200+ тысяч обстрелянных резервистов. Даже если половина чухнет там, откуда им будет болеть за государство и язык, то этого достаточно. Если Украина в состояние вооружить и прокормить 150-200 к армию 6-7 недель, то беспокоиться не о чем. Но на ментов, пограничников и прочих, бьющих себя пяткой в грудь, я бы не рассчитывал. Там есть что терять из кармана, потому это не солдаты совсем.
   
З кацапами ще ніхто не воював.буряти і чеченці-то було.
ну так бурятів і на лугандон не вистачило, а як тільки хуйло почне кацапів на фронт гнати, так відразу вся любов до нього і пропаде.
хуйла і так ніззя сказать шо люблять, поки що терплять... до першої харошої 3.14здюліни.
   
Тут ,есть еще один прикол....
Если он стянул войска и не нападе-рашавата начнет негодовать тоже,если до числа 25 апреля он начнет оттягивать войска назад,если начнет отягивать..значит его и наши и сами кацапы засмеют..
будут обзывать опущенным везде..
короче ему хоть шото но нада начать и где то..
бо он на раскарячке..и он сам себя загнал..
нагнал войска и что бы свалить?
п.с.
ему кровь из носа надо шото начать до 21-22 числа...потом начинаются учения НАТО в черноморском бассеене

Ты преувеличиваешь кол-во сторонников войны с Украиной даже среди поклонников хуйло. Уверен, 2/3 населения этого не хочет. А пропаганда всегда объясняет любые хуйло решения или не решения в нужном хуйло ключе.
   
+==================================================+
Що фашисти, що нацисти, що рашисти "не борзеть не могут"!

Я говорю то,что есть..Тут , в оккупации,если манюпас сильно не нарушает установленные оккупантом правила, то массовой беспредельной борзоты таки не наблюдается
   
Если он стянул войска и не нападе-рашавата начнет негодовать тоже,если до числа 25 апреля он начнет оттягивать войска назад,если начнет отягивать..значит его и наши и сами кацапы засмеют..
будут обзывать опущенным везде..
короче ему хоть шото но нада начать и где то..
бо он на раскарячке..и он сам себя загнал..


+

Кста, дето в 20- х числах апреля,ну максимум до Пасхи воинство ему нужно забирать с полевых лагерей и вновь засовывать в казармы
   
Будут обстрелы ракетами мест дислокации ВСУ. Пехота и танки могут зайти когда системного сопротивления уже не будет.

зоря моя, ну от я знаходжуся поза межами країни. Я зараз діаспорі у іншіх країнах попрошу дещо. Їм напевно нема що казати, вони не сплять.

Коли не буде системого опору, як ти з огляду на мене одну вже, думаєш?
   
воевать будут только на территориях с лояльным населением.
если таких нет, то и воевать не будут

это значит что при ударе, надо через силу мобилизовать в штрафотряды лояльное население, пока их не мобилизовал противник
   
Если он стянул войска и не нападе-рашавата начнет негодовать тоже,если до числа 25 апреля он начнет оттягивать войска назад,если начнет отягивать..значит его и наши и сами кацапы засмеют..
будут обзывать опущенным везде..
короче ему хоть шото но нада начать и где то..
бо он на раскарячке..и он сам себя загнал..

+

Кста, дето в 20- х числах апреля,ну максимум до Пасхи воинство ему нужно забирать с полевых лагерей и вновь засовывать в казармы

он хочет на 9е "день победы" устроить.

а так хотелось бы узнать, готовы ли мы наносить удары по их территории
   
чи мене недооцінюють. Тут якись спецназ РФ на мене поставила. Завдання вивести з тематики моєї Батьківщини і просто щоб не цікавилась. На публіку риторика в них, що вченого мого рівня треба врятувати, тому отака стратегія. Відволікти.

То вчора мене на форумі не було, це при тому, що я відволіканню від форуму свідомо протидію.

В принципі меня зрозуміло, що насправді рс влада готова мене вбити.

Але яка експресія від рф.

То можна ви тут мене не будете недооцінювати щодо системного опору.
   
менты и прокуроры давно триколор под подушкой хранят. Их задача - сберечь себя для следующих поколений и передать отпрыскам накопленный опыт.
Ну в воєнний час у армії буде пріоритет над прокурорами, так що  будь який солдатик зможе надрати дупу ментівським
   
Ну в воєнний час у армії буде пріоритет над прокурорами, так що  будь який солдатик зможе надрати дупу ментівським

ы то буде записано запротокольовано ы заникано в сейф зля подальшого збурігання і використання в передбаченому порядку.
   
не бачили ви ще як менти з армійськими спілкуються
   
а Жирік зізнався, що РФ планує використовувати хімічну зброю? Це цікаво. Отже в Сірії вони очевидно також використовували хімічну зброю. Тому що, якщо зараз росіяне зізнаються про плани використання хімічної зброї в Україні, то і тоді це були РФ в Сірії, коли там використували хімічну зброю. Це змінює їх ситуацію кардинально. То треба зі слів Жиріка знову підняти тему хімічної зброї в Сірії, що там було.

Щодо розбігатися, ліси: по-перше, я, наприклад, готова йти на фронт, і тримати автомат в руках також. Стояти днями безперервно на природі мені не заважає, треба форму просто. Можу стояти з автоматом вічність, стресова резистенція в мене безмежна, решта промовчу, мені соромно то, спеціально юриспруденцію вивчила, щоб каналізувати природні уподобання і потреби поведінки. Два рази юриспруденція... Росіяне мене бояться.

Справа в іншому. Ото перед комп"ютером і є найголовніша оборонна діяльність війни. Це дуже дієво. То ті, хто готовий писати за комп"ютером в теплі і мягеньких тапочках - то важливіша армія. Я б, наприклад, на свіжому повітрі краще воювала.

Вбити шалені пуськи, їх насрулі і згвалтовані пуськами західні зомбі мене і так можуть, за комп"ютером, ЩЕ ГІРШЕ. В полі в мене зовсім інша ситуація, і я їх колег фізично також можу вбити. Фізично. За комп"ютером правда захищати країну краще.

То треба тут за комп"ютером ризикувати. Жоден доречі можливо не взнає, що мене вбили за компом, на полі принаймні в статистику попадеш і по формі видно, що це мене росіяне вбили. За комп"ютером не видно, і ото їм воно так зручніше.Вони тим до того займались, кошмарили, сілдкували наше населення. Але щось дуже бояться вони наших дописів, і в істерику впали, і почали технікоє погрожувати.

Доречі я відкривала гілку, де писала, що влада в РФ буде намагатися нас повбивати, якщо не зробимо скандалу. Ото з війною можливо то і є. То треба робити скандал вже. Тоді і війні це протидіє.


Останнє редагування: 12 квітня 2021 15:05:57 від Meridian
   
Невзоров о русско-украинской войне

с 02:45 - 14:05



   
Пропаганду пусть несут у Шустреа. Меня больше реальность интересует. А в этой реальности, как не странно, больше всех призывают к войне те, кто воевать не собирается.
+===========================================+
А ти захищати Україну збираєшся? Чи тіки попі3діти?
   
В Чечне каждый был бойцом, в Украине таких 1%. Потому даже 1 лимон чеченцев могут победить 45 лимонов украинцев.
+======================================+
А ти до яких відносишся? До 1% чи до інших?
   
+===========================================+
А ти захищати Україну збираєшся? Чи тіки попі3діти?

Нет. Я воевать не обучен и желанием не горю. У меня одна жизнь. Но как ты заметил, я и других не призываю воевать. Все чего я хочу, что бы США предоставили нам гарантии, после которых хуйло отползет.
   
Нет. Я воевать не обучен и желанием не горю. У меня одна жизнь. Но как ты заметил, я и других не призываю воевать. Все чего я хочу, что бы США предоставили нам гарантии, после которых хуйло отползет.

Это какие?
   
Нет. Я воевать не обучен и желанием не горю. У меня одна жизнь. Но как ты заметил, я и других не призываю воевать. Все чего я хочу, что бы США предоставили нам гарантии, после которых хуйло отползет.

 :weep:

   
А може бути таке:

Кацапи під виглядом орків ДНР влазять на 50 км на територію Украіни. Україна (партнер НАТО) просить допомоги. НАТО ввалює топірцями чи ше чимось ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ де стоять/їдуть кацапи/орки. Типу як каци валили з Каспію по Сирії.

Реакція кацапів?
   
Это какие?
ну чтобы ничего не делать и панувать, как обычно.
   
Західна Україна на всі 90% -в Польщі.багато хто збирається забрати свої сімї туди-їм війна з рашкою до одного місця. інші не для того вкалували по 16 год. в день-щоб кацапи за день розбомбили їх хатинки. Тому-капітуляція. якщо хтось захоче попартизанити чи територіальну оборону організувати-отримає по шиї. Як варіант-унія з польщою.Має ж вона захистити усіх поляків і з картами поляками в ЗУ?
Завжди дико перли знавці,  котрі пишуть про західну Україну)))
   
есть 200+ тысяч обстрелянных резервистов. Даже если половина чухнет там, откуда им будет болеть за государство и язык, то этого достаточно. Если Украина в состояние вооружить и прокормить 150-200 к армию 6-7 недель, то беспокоиться не о чем. Но на ментов, пограничников и прочих, бьющих себя пяткой в грудь, я бы не рассчитывал. Там есть что терять из кармана, потому это не солдаты совсем.
По досвіду 2014р впевнений,що народ допоможе захисникам.Зброї і боєкомплекту немає,а всим остальним без проблем.
   
Возражение ..
На стороне чечни - ислам..
Не надо телевизора, пропаганды, политрука - просто убей неверного и в рай
У нас  рпц, притом до самого закарпатья..
...
Увы.. это проблема
А на стороні України США, Канада і Велика Британія
   


Офіційних цифр ніде нема-це державна таємниця. Мова йде зовсім про інше. Нема чого розраховувати на тил і економіку. Є 40 тис. бійців в АТО-зупинять ворога.честь і хвала їм. Згинуть і не втримають ворога-значить капітуляція. повоювати можна тиждень другий і не більше.

есть 200+ тысяч обстрелянных резервистов. Даже если половина чухнет там, откуда им будет болеть за государство и язык, то этого достаточно. Если Украина в состояние вооружить и прокормить 150-200 к армию 6-7 недель, то беспокоиться не о чем. Но на ментов, пограничников и прочих, бьющих себя пяткой в грудь, я бы не рассчитывал. Там есть что терять из кармана, потому это не солдаты совсем.
По досвіду 2014р впевнений,що народ допоможе захисникам.Зброї і боєкомплекту немає,а всим остальним без проблем.
Не впевен що ти знайом з сьогоденням України. Маю купу знайомих  що мають  легальною зброю. А про нелегальну то мабуть клевета.
Купа злих порохоботів , що не сподіваються на Зеленського і державу. Але чи зупинить це Мордор.Не впевен.

   
Поро...
ми тут на місцях ваші сатанинстькі секти РПЦ УПЦ придусимо дуже швидко
   
Купа злих порохоботів , що не сподіваються на Зеленського і державу.
Захищатимуть Рашен?
Дарма. Досвід показує, що Хуйло Рашен не зачепить.
   
ми тут на місцях ваші сатанинстькі секти РПЦ УПЦ придусимо дуже швидко
Цим лякай свого божка - диякона МПЪ
   
А на стороні України США, Канада і Велика Британія

не впевнений..
якби так було, то фінансове становище україни було б зовсім інакше, ніж те що маємо зараз
   
В 41р. найбільша в світі армія з 27тис.танків і 26тис.літаків біла розгромлена за два тижні. Не було мотивації. Яка мотивація у заробітчан в Польші і рашці (а там на сьогодні знаходиться 70% мобілізаційного резерву України) кинути заробітки, вернутися і загиниту за статки бені, суркіса, кловуна, бариги, гудка, фірташа, рабіновича...?
Ну і мерзота.
   
А може бути таке:

Кацапи під виглядом орків ДНР влазять на 50 км на територію Украіни. Україна (партнер НАТО) просить допомоги. НАТО ввалює топірцями чи ше чимось ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ де стоять/їдуть кацапи/орки. Типу як каци валили з Каспію по Сирії.

Реакція кацапів?

Не може.
   
ось тут гілка про працю МЗС РФ щодо доведення до самогубств зокрема російських дітей https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1094431.msg25053664#msg25053664

Далі багато я пишу про працю шалених російських пусек і насрулей у складі МЗС РФ щодо зомбування людей на рівні свідомості.

Можна Ви подивитесь принаймні про доведення до самогубства як вид діяльності МЗС РФ?

Вже подивіться.
   
Нет. Я воевать не обучен и желанием не горю. У меня одна жизнь. Но как ты заметил, я и других не призываю воевать. Все чего я хочу, что бы США предоставили нам гарантии, после которых хуйло отползет.
+=====================================================================+
Лох, який не бажає захищатися, обов"язково стає рабом. А "гарантии, после
которых хуйло отползет" давав лише Госстрах совка. Правда - ніколи їх не виконував.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія