Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

какие идиоты покупают элитное жилье на позняках и харьковском?

А що ви думаєте про життя у Бучі, Гостомелі та Ірпені?

По новой трассе пробки если и бывают, то редко. Другое дело, что пока что Варшавка до Гостомеля, что новая трасса на Ирпень,
это не дороги, а направления. Без разметок, отбойников, дорожных знаков и т.д. Отсюда и половина проблем на этих дорогах.
Удручает бездумная застройка, поселки медленно превращаются в фавелы.
   
Там одна проблема, трасса на Киев, она почти всегда в часы пик в пробках, если авария на трассе, то в пробке можно много часов простоять, у меня дача в Гостомеле , я с этим часто сталкиваюсь; А так жилья там хорошего много, новострои, чистота, магазины, лес и все такое. Думаю жилье там будет только дорожать...
За Бучу і Гостомель нічого не скажу, а от в Ірпіні дуже вразили вузенькі вулиці між новобудовами буквально заставлені авто. Влітку кілька тижнів пожили у кумів, то їзда по місту здавалася якимось квестом на здоровенній покрученій автостоянці де через кожні 20 метрів треба повертати та щось об'їжджати. При чому ліс за кілька років, що я там не був, відсунувся від будинку доволі далеко   :-)o 

Останнє редагування: 11 січня 2019 09:24:09 від Сліпий
   
Самый чистый воздух в Киеве - на Виноградаре.

 Особенно на Гонгадзе, возле леса. Эх сколько я в том лесу с коляской, а потом с малым отгулял  :weep:

Там є інститут ядерних досліджень НАНУ , проспект Науки 47. Знаєш як вони охолоджують реактор? :)

Думаю многим интересно как. Или они дедовским способом, водой?
   
ну от цікаво, на Позняках, Харківському та інших Святошинах за останній місяць ціни на б/в квартири зросли. І тільки на Печерську б/в житло втратило по 10 баксів на кожному метрі. От і питання, якщо інвестувати то в якому районі?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія