Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Кава, як вона є

ФЗВ: Кава, як вона є

Останнім часом підсіла на мелену каву і відчула, що серце почало калатати - 2-4 рази на добу дає збій з ритму. Це може бути повязане одне з одним?

Чи є якісь кількісні норми споживання кави, щоб не почалися незворотні процеси в серцевосудинній системі?
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

один раз в першій половині дня -так лікар сказав
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Пофигу, в мене вже 10 років калатає.
 Медкомісію купляю лікарів визнаю  двох хирурга та патологоанатома.

Інші то шахраї які нездатні навіть вчасно з'явитись на прийом, а ще лікувати беруться.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Как кофе влияет на сердце

Многие люди отмечают, что после нескольких выпитых чашек кофе они начинают ощущать дискомфорт в области сердца и повышение давление, связывают они это с негативным влияниям кофеина на сердечно-сосудистую систему. Но благодаря современным исследованиям учеными доказано что сам по себе кофеин не может каким-либо образом повысить давление, но при этом препятствует его снижению, что не очень хорошо для гипертоников.

Кофе не может привести к появлению новых болезней, но при неправильном употреблении может повлиять на проявление уже существующих, так как это напиток с достаточно сильным действием.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

схоже треба зменшити дозу
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Я щось дуже багато почав пити кави разів 5 в день
Але ніяких негативних проявів поки нема...
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Останнім часом підсіла на мелену каву і відчула, що серце почало калатати - 2-4 рази на добу дає збій з ритму. Це може бути повязане одне з одним?

Чи є якісь кількісні норми споживання кави, щоб не почалися незворотні процеси в серцевосудинній системі?
напевне це індивідуально. мені від кави нічого, навпаки можу зразу заснути.
було таке пару років тому, пропила предуктал, почала пішки ходити і скинула вагу.
коли починала ходити, то аж задихалася ніби дистанцію пробігла. через місяць забула, що це. так собі думаю, що предуктал допоміг.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Кава вимиває воду, калій, магній та кальцій. На заході каву подають з водою (стакан чи бокал). Кава збільшує ламкість кісток і проблеми із зубами, особливо кава з цукром.
Калій - картопля в мундирах (у шкірці).
Кальцій - вітамін Д, збільшує засвоєння кальцію в 20-25 разів. Можна періодично їсти яйця зі шкаралупою - біологічний кальцій. Можна приймати К2+Д3 - зміцнюють кістки та зуби, запобігають остеопорозу (ламкості кісток).
Магній - какаo, шоколад, горіхи, насіння, овочі. Какаo також містить кофеїн, але трохи менше.

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 20:58:40 від com1
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Останнім часом підсіла на мелену каву і відчула, що серце почало калатати - 2-4 рази на добу дає збій з ритму. Це може бути повязане одне з одним?

Чи є якісь кількісні норми споживання кави, щоб не почалися незворотні процеси в серцевосудинній системі?

5 чашок на день, як кажуть латиноамериканці (не памятаю, хто конкретно)
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

5 чашок на день, як кажуть латиноамериканці (не памятаю, хто конкретно)

 :(
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Останнім часом підсіла на мелену каву і відчула, що серце почало калатати - 2-4 рази на добу дає збій з ритму. Це може бути повязане одне з одним?

Чи є якісь кількісні норми споживання кави, щоб не почалися незворотні процеси в серцевосудинній системі?
По-перше, не треба пити Робусти і рудої кави - від них теліпає.
По-друге, все залежить від вашого тиску: час споживання і кількість випитої кави на день.
Я купую тільки Арабіку 100% і таку "благородну" як CART NOIR. П'ю тільки зранку один раз, але грам 100.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Останнім часом підсіла на мелену каву і відчула, що серце почало калатати - 2-4 рази на добу дає збій з ритму. Це може бути повязане одне з одним?

Чи є якісь кількісні норми споживання кави, щоб не почалися незворотні процеси в серцевосудинній системі?

у мене від 5 чашок в день не відчуваєтсья щоб калатало ...
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Після похорон 4 рідних, відчував що мотор не залізний, ото все пережити нелегко.
Відмовився від кави повністю 2 роки тому. Пив цикорій. Рік. Потім і цикорій перестав.
Все це звички незарадисебе, а тренди часу були. Відмовлявся, ти красива жінка, нетреба воно тобі.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

:(
;o чого?
я одну зранку варю, чисто естетично. Бо ніякої бадьорості мені не дає, швидше як мишці-наружці, спати тягне після обіду з кавою :) 
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

;o чого?
я одну зранку варю, чисто естетично. Бо ніякої бадьорості мені не дає, швидше як мишці-наружці, спати тягне після обіду з кавою :) 

Я одну зранку, потім ще одну потім на обід потім ще одну потім увечір. Можна і перед сном ще одну
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

у мене від 5 чашок в день не відчуваєтсья щоб калатало ...
в мене стаж постійного кавопиття років 25. я теж взаємозв'язку не помітила. причини в другому треба шукати: тиск, стрес, початок депресії/неврозу, харчування/вага, зміна гормонального фону, і багато інших причин може бути.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Я одну зранку, потім ще одну потім на обід потім ще одну потім увечір. Можна і перед сном ще одну
я зранку 3 - це сніданок. потім ввечері міцний чорний чай.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Поменяй сорт кофе
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

я зранку 3 - це сніданок. потім ввечері міцний чорний чай.
В мене дві на сніданок. Арабіка у чашці
Років 6-7 вже так а може і більше... поки ніяких неприємних відчуттів..
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

1-2 чашки на день, лікар кардіолог казала
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

По-перше, не треба пити Робусти і рудої кави - від них теліпає.
По-друге, все залежить від вашого тиску: час споживання і кількість випитої кави на день.
Я купую тільки Арабіку 100% і таку "благородну" як CART NOIR. П'ю тільки зранку один раз, але грам 100.
грам 100 в перерахунку на сухий порошок кави??

Та ну, я грамів 30-40. Карочь, 2 чайні ложки з подвійною гіркою - це як 2 десертні ложки. Але я пю її специфічно. Я ж ще і першої цигарки не скурила, тому у мене, можна сказати, алергія на дим, то й шукаю собі щось, що не так смердить смаленим.
Кста, пю Ferarra, з кремом там якимось.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Кава вимиває воду, калій, магній та кальцій. На заході каву подають з водою (стакан чи бокал). Кава збільшує ламкість кісток і проблеми із зубами, особливо кава з цукром.
Калій - картопля в мундирах (у шкірці).
Кальцій - вітамін Д, збільшує засвоєння кальцію в 20-25 разів. Можна періодично їсти яйця зі шкаралупою - біологічний кальцій. Можна приймати К2+Д3 - зміцнюють кістки та зуби, запобігають остеопорозу (ламкості кісток).
Магній - какаo, шоколад, горіхи, насіння, овочі. Какаo також містить кофеїн, але трохи менше.


Міфи та правда про каву

Міф1.
Кава має сечогінну дію
Дослідженнями доведено, що помірне споживання кави не впливає на водно-сольовий обмін. Точніше, кава впливає на баланс рідини в організмі точно так само, як і вживання простої води. Навпаки, помірне споживання цього напою (3-5 чашок в день) може на 40% покривати добову потребу організму в рідині.

Міф 2. Кава «вимиває» кальцій з організму
Говорячи про вплив кави на міцність кісткової тканини, потрібно відзначити, що якщо споживання кальцію відповідає потребам організму, цього не відбувається. Однак слід зауважити, що надмірне споживання кофеїну може збільшувати виведення кальцію з організму у тих, хто отримує недостатню кількість даної мінеральної речовини. Але не варто хвилюватися, оскільки цю проблему можна вирішити дуже просто - почати пити каву з молоком, яке містить кальцій і допоможе звести нанівець подібний ефект.

Інші міфи тут
https://medfond.com/korysni-produkty/kava_korist-ta-shkoda_-mifi-ta-pravda-pro-kavu.html
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Після похорон 4 рідних, відчував що мотор не залізний, ото все пережити нелегко.
Відмовився від кави повністю 2 роки тому. Пив цикорій. Рік. Потім і цикорій перестав.
Все це звички незарадисебе, а тренди часу були. Відмовлявся, ти красива жінка, нетреба воно тобі.
та немає у мене залежності від кави. Просто, влітку - компоти, восени кава, взимку і навесні - чай.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Останнім часом підсіла на мелену каву і відчула, що серце почало калатати - 2-4 рази на добу дає збій з ритму. Це може бути повязане одне з одним?

Чи є якісь кількісні норми споживання кави, щоб не почалися незворотні процеси в серцевосудинній системі?

Рухатись треьа - бігати, плавати
Дуже корисно доя здоров’я
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Я одну зранку, потім ще одну потім на обід потім ще одну потім увечір. Можна і перед сном ще одну
ого, бля, мотор.. :gigi:
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Можна почитати https://www.dw.com/uk/%D0%BA%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BA/a-17158887
Зменшувати споживання можна поступово. Що кави, що цигарок. Як за один раз, так і в цілому за день.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

грам 100 в перерахунку на сухий порошок кави??

Та ну, я грамів 30-40. Карочь, 2 чайні ложки з подвійною гіркою - це як 2 десертні ложки. Але я пю її специфічно. Я ж ще і першої цигарки не скурила, тому у мене, можна сказати, алергія на дим, то й шукаю собі щось, що не так смердить смаленим.
Кста, пю Ferarra, з кремом там якимось.
раджу німецький якобс і далмейр. купувала їх поки кавомашини не було. зараз якобс бариста зерна, теж німеччина. а прямо зараз замовила якобс бразильську, шведи роблять. ще не забрала, завтра буду тестити https://rozetka.com.ua/ua/jacobs-8711000676158/p313686373/

   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Хорошая тема для вильного спилкування... нужно развивать подфорум... :D
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

в мене стаж постійного кавопиття років 25. я теж взаємозв'язку не помітила. причини в другому треба шукати: тиск, стрес, початок депресії/неврозу, харчування/вага, зміна гормонального фону, і багато інших причин може бути.
:umnik2: задумалас...

Я років 10 тому пройшла курс лікування аналогічного стану. Це череда похоронів таке дає.. а вони ж не закінчуються ніяк...

Дякую за підказку.

Доречі, є досить дієва настоянка перетинок волоського горіха. 0,5 л і твій мотор як новенький. Але пити цю настоянку треба по 1 ст. ложці перед їжею.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Міфи та правда про каву

Міф1.
Кава має сечогінну дію
Дослідженнями доведено, що помірне споживання кави не впливає на водно-сольовий обмін. Точніше, кава впливає на баланс рідини в організмі точно так само, як і вживання простої води. Навпаки, помірне споживання цього напою (3-5 чашок в день) може на 40% покривати добову потребу організму в рідині.

Міф 2. Кава «вимиває» кальцій з організму
Говорячи про вплив кави на міцність кісткової тканини, потрібно відзначити, що якщо споживання кальцію відповідає потребам організму, цього не відбувається. Однак слід зауважити, що надмірне споживання кофеїну може збільшувати виведення кальцію з організму у тих, хто отримує недостатню кількість даної мінеральної речовини. Але не варто хвилюватися, оскільки цю проблему можна вирішити дуже просто - почати пити каву з молоком, яке містить кальцій і допоможе звести нанівець подібний ефект.

Інші міфи тут
https://medfond.com/korysni-produkty/kava_korist-ta-shkoda_-mifi-ta-pravda-pro-kavu.html

5 чашок в день це помірне споживання - урраа!
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Поменяй сорт кофе
да? Я тільки оце рік як сіла на нього. То шо, вже й злазить?
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

мені від кави нічого, навпаки можу зразу заснути.
аналогічно. але це ненормально.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

ого, бля, мотор.. :gigi:

Я от зараз чайник включив. Буду каву  8-)
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

:umnik2: задумалас...

Я років 10 тому пройшла курс лікування аналогічного стану. Це череда похоронів таке дає.. а вони ж не закінчуються ніяк...

Дякую за підказку.

Доречі, є досить дієва настоянка перетинок волоського горіха. 0,5 л і твій мотор як новенький. Але пити цю настоянку треба по 1 ст. ложці перед їжею.
:-B

о, йо-о, за цю настоянку не можу згадувати. колись в нас був закінчився алкоголь і догонялися цією настоянкою  :facepalm:
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Кофе не при чем... Чтобы нанести вред здоровю нужно пить его ведрами...
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Рухатись треьа - бігати, плавати
Дуже корисно доя здоров’я
мимо. У мене надмірні фізичні навантаження по жіночих мірках.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

2-4 рази на добу дає збій з ритму.

Швидше за все, передчасне атріальне скорочення.
Можна абсолютно не звертати уваги, особливо, якщо після кави, і особливо, якщо лише пару разів на день.
Він є в багатьох людей, стається деколи після доз кофеїну або шоколаду, і шкоди здоров'ю не несе.

https://en.wikipedia.org/wiki/Premature_atrial_contraction
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

аналогічно. але це ненормально.

Это нормально.
Кофе взбадривает на несколько минут,  а потом наступает глубокое расслабление.
Я тоже могу выпить чашку кофе, а пью я его 300-грамовыми чашками, и лечь спать трупом до утра...
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

раджу німецький якобс і далмейр. купувала їх поки кавомашини не було. зараз якобс бариста зерна, теж німеччина. а прямо зараз замовила якобс бразильську, шведи роблять. ще не забрала, завтра буду тестити https://rozetka.com.ua/ua/jacobs-8711000676158/p313686373/
мені якобс чомусь не зайшла. Не знаю чого - гірка вона мені якась, чи кисла.. не люблю такий присмак. Чесно. Ще Карт Нуар (латинкою) куди не йшло (Ларті привіт) а от Якобс - наче в неї лимонної кислоти додали.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Хорошая тема для вильного спилкування... нужно развивать подфорум... :D
цить, бо шя ще одну зафігачу - про електропроводку. :punish:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія