Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Никогда мы не будем братьями...

Re: Никогда мы не будем братьями...

Согласен , но никакого братства никогда не было и надеюсь уже никогда не будет

один сигаретный рынок Украины для Кремля и Банковой это гораздо теснее чем любое братство
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

https://www.youtube.com/watch?v=jj1MTTArzPI

жена случайно наткнулась в инете на этот стих
у нее родычи все из России, у меня - Украина (Черкащина)
и понеслась ...
говорю ей - кацапы (теща и ее вся родня из Астрахани) это на ближайшие десятилетия для нас потерянные люди без вариантов
она мне, мол девочка (поэтесса)  специально разжигает ненависть между "братскими народами"
п***а - нет слов ...
пс. хочу услышать  ФУП по этому вопросу
ппс. взагали жена 100% за  Украину как и я, активно участвовала в событиях, но в последнее время что-то пошло не так...

У неї важкий час - знає, що рашка напала на Україну, знає що наробили у нас Янук і Ко і до чого привела ота "русская вєсна". Знає що русскіє - окупанти і вороги.
І знає, що вона русская і вона хороша. І її родичі та знайомі з рашки теж хороші.

Як же так? Дуже важко прийняти що трвій народ - злочинець. Ненавидіти і воювати проти свого народу теж дуже важко. ЇЇ треба зрозуміти і допомогти.

Так що пояснюй, що ми ставимся до русскіх так, як народи ставились до німців в 1 і 2 СВ. Знали, що не всі німці були агресивними нацистами і любили фюрера, але все-таки таких було більшість. Тому і ненавиділи і воювали з "німцями", з всіма німцями.  А після війни вже розбирались хто є військовим злочинцем, хто болотом, а хто антигітлерівцем.

Кажи, що тебе, русскую, ніхто тут не чморить і не ненавидить лише за етнічне походження.  А от всіх, хто обирав ТАКУ владу в рашкє і досі підтримує її, хто у нас є кацапською 5-ю колонною  - ненавидим, вони вороги і братами вже ніколи не будуть.
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

один сигаретный рынок Украины для Кремля и Банковой это гораздо теснее чем любое братство
Я ж с тобой согласился , что хуйло что жопощекий манипулируют народами , зачем ты сюда их бизнесы тянешь , мы и кацы не братья , как не братья жители многоэтажек , жилплощадь рядом но не родственники даже в надцатом колене .
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

Я ж с тобой согласился , что хуйло что жопощекий манипулируют народами , зачем ты сюда их бизнесы тянешь , мы и кацы не братья , как не братья жители многоэтажек , жилплощадь рядом но не родственники даже в надцатом колене .

об отсутствиии умственного родства я соглашусь только после того, как украна скопирует у себя хотя бы польшу

я даже не замахиваюсь на чехию
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

об отсутствиии умственного родства я соглашусь только после того, как украна скопирует у себя хотя бы польшу

я даже не замахиваюсь на чехию
Умственное родство это что то новое , давай Дарвина еще вспомним , ты накатил что страны с маленькой буквы пишешь ?
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

поляки и даже белорусы точно не братья, потому как за 25 лет построили совершенно иные государства чем украинцы

ага, а северные корейцы монголы

ps
Shared vocabulary with Ukrainian:
Language    Common vocabulary
Belarusian    84%
Polish    70%
Serbian    68%
Slovak    66%
Russian    62%
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

ага, а северные корейцы монголы

ps
Shared vocabulary with Ukrainian:
Language    Common vocabulary
Belarusian    84%
Polish    70%
Serbian    68%
Slovak    66%
Russian    62%

я вже давно помітив
 де москаль там логіки в стосунку до інших народів шукати годі
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

сегодня общался по скайпу с родычами из Ленинграда и Новосибирска
все мля "зашуганые" аки "коты помойные", аж противно.. 
родом все из пригорода Днепропетровска, Обуховка - это волькое поселение козаков, людей свободных, йопт !   
никого и  никогда не боялись, даже при советской власти
а теперь просто противно смотреть
внуки и те бояться приехать к нам в Украину на "гробки" (приглашал неоднократно)
хоть и общаемся по скайпу, но все думают что нас ФСБ нас прослушивает и типа их закроют скоро их за связи с родычами хохлами
йоб твою мать 1937 год ! 

   
Re: Никогда мы не будем братьями...

эта девочка правильные слова говорит ...
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

сегодня общался по скайпу с родычами из Ленинграда и Новосибирска
все мля "зашуганые" аки "коты помойные", аж противно.. 
родом все из пригорода Днепропетровска, Обуховка - это волькое поселение козаков, людей свободных, йопт !  
никого и  никогда не боялись, даже при советской власти
а теперь просто противно смотреть
внуки и те бояться приехать к нам в Украину на "гробки" (приглашал неоднократно)
хоть и общаемся по скайпу, но все думают что нас ФСБ нас прослушивает и типа их закроют скоро их за связи с родычами хохлами
йоб твою мать 1937 год ! 

неможеш их переубедить?
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

неможеш их переубедить?

2012 приезжали
на кладбище похована вся родня
я организовал весь уход за могилками ( границы, столики, покраска итд итп), гранитные памятники
ну йоб, твою мать приехать раз в году помянуть своих предков можно ж б***ь!
это ж они тебя породили и в Россию заслали бля на " великое будущее"...
просто п***а, нет слов...
пс. после Пасхи сделаю фот-отчет с "гробков" (для меня это показательное весьма мероприятие для оценки степени "родства")
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

Видимо боятсо тебя)))
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

2019 год...
общаемся с "братушками" по скайпу ))
Как я сказал, мол оплачу все перезды и утраты, но вкацапию не поеду! ответ -мы готовы ехать к вам в гости ...
Бендера пох, и все нацики тоже, мы знаем вы нас (родню) приймете, несмотря на все негаразды  ;o
Жесть... что делать будем братья  :S
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

У соседки через дорогу приехал братан из Москвы... (там нач ЖЭКа)
Сначала прятал машину подальше, но когда понял что бендеры это только у Скабеевой  в ТВ, теперь начал ездить в магазин за харчами и пивом ...))
Может это мир йопт!???
А как же наши пацаны б***ь погибшие  :S  :X
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

червячок, якщо дружина кацапка, то все , то клей ласти і вари бражку  :D

і всі твої красоти ....   :(
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

червячок, якщо дружина кацапка, то все , то клей ласти і вари бражку  :D

і всі твої красоти ....   :(

До п#зди двері ... (с)
Ми тут у своєму краю всіх до неньки нашоіі привчаємо ставитися із повагою!
Дружину в стойло, дитину в украіномовний клас. Так і буде далі.
Мене (на жаль) і дружину теж вивчали при СРСР в російськомовній школі, тому і маємо негативні наслідки кацапиізацііі  B-)
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

жена случайно
у нее родычи все из России, у меня - Украина (Черкащина)
и понеслась ...

 Оце то ви влипли. Сильно співчуваю вам.  :(
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

2019 год...
общаемся с "братушками" по скайпу ))
Как я сказал, мол оплачу все перезды и утраты, но вкацапию не поеду! ответ -мы готовы ехать к вам в гости ...
Бендера пох, и все нацики тоже, мы знаем вы нас (родню) приймете, несмотря на все негаразды  ;o
Жесть... что делать будем братья  :S

 Нє пущать!!!! Вони попруть, там бядааааа!!! О, пруть без грошей, бо хочуть ближче до сонця і тепла:
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

ТАМ ЕСТЬ ПАСТИЛА
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

Дєвочка разжигаєт, а російяни, які нас вбивають, захопили Крим, Донбас, то цаци.
Класичний стокгольмский синдром.
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

Вже Зєлька дозволив вільно в'їзджати в Україну кацапським мужикам боєзнатного віку.

А багато кацапні, що сиділи по своїм сєвєрАм і зажоп'ям в холоді і смітті, розвідали "кармавиє угодья" в Україні - оті буряти і пр. на танках по Донбасським селам їхали і дивувались "Смарі, да тутка всє окна у ніх пластик!", а відео де бурят розповідає як йому у нас сподобалось і що ніщята то не у хахлов, а у них в рашці - то класика.

Раніше в Україну лізли вори в літній сезон на курортах, відставники і демобілізовані з совармії що у нас служили, розприділяли до нас кацапських випускників вишів і привозили робочих на підприємства. І в совку оті потоки переселення між республіками жорстко регулювали - українців відправляли по різним тема за межі України, до нас везли вояк і пр.

Там прості каци, після 1991 року, були впевнені, що в Україні злиднота, ледь виживають хахли, нема там що шукати хорошого, самі до каців на заробітки пруться, а не навпаки

А от як потрапили каци з своїх є.єнєй в Крим, який згідно їх пропаганді при хахлах загинався, та на Донбас, депресивний регіон, де злидні повинні були бути ще страшніші ніж в Києві чи Львову, то побачили зовсім інше - хахли то живуть і ситніше і комфортніше ніж вони.

Хороший дом, нада брать! Їх тепер і сцяним ганчір'ям з нашого благословенного краю не виженеш.

Приїде орда каців в гості до червячка, побічить його "і ставок і млинок і вишневенький садок" і хахлов, мирних спокійних людей - полізуть до нас ордою.

Вони ж дивляться на всі красоти і комфортний клімат і плодючі землі і їх душить злоба - ЦЕ Ж ВСЕ НАШЕ ПО ПРАВУ!!!!! Це ми все завоювали і мали, а потім сука Єльцин віддав наглим хахлам. Оце і імперський вірус

Не запрошуйте вора-грабіжника-вбивцю в свою затишну і багату хату в гості - він потім буде лише думати, як вас повбивати і самому в тій хаті поселитись!
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

https://www.youtube.com/watch?v=jj1MTTArzPI

жена случайно наткнулась в инете на этот стих
у нее родычи все из России, у меня - Украина (Черкащина)
и понеслась ...
говорю ей - кацапы (теща и ее вся родня из Астрахани) это на ближайшие десятилетия для нас потерянные люди без вариантов
она мне, мол девочка (поэтесса)  специально разжигает ненависть между "братскими народами"
п***а - нет слов ...
пс. хочу услышать  ФУП по этому вопросу
ппс. взагали жена 100% за  Украину как и я, активно участвовала в событиях, но в последнее время что-то пошло не так...

Ваша дружина абсолютна права.
Ви і ваші родичі за порєбріком живете в спільному культурному просторі - ви розмовляєте однією мовою, дивитесь тіж самі фільми, слухаєте туж саму музику, читаєте ти ж самі книжки.
В цьому і полягає ваша спорідненість, тож ви дійсно брати.
Так, брати, що тимчасово полаялися між собою, але таки брати.
Допоки ви не усвідомите свою не російську національну ідентичність, ви будете залишатися братами - це ваш хрест.
 
   
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

специально разжигает ненависть между "братскими народами"

Ну тобто ненАвисть вже існує , а її лише хтось розпалює .

Ну хто його зна .    А як од молнії сама займецця ..?   Тоді як ..?

жена случайно наткнулась в инете на этот стих

но в последнее время что-то пошло не так...

Та шож не зрозумілого - конфіскація "смартфона" і - "діти , кухня , церква" (с) , якшо сил вистачить . ))
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

2019 год...
общаемся с "братушками" по скайпу ))
Как я сказал, мол оплачу все перезды и утраты, но вкацапию не поеду! ответ -мы готовы ехать к вам в гости ...
Бендера пох, и все нацики тоже, мы знаем вы нас (родню) приймете, несмотря на все негаразды  ;o
Жесть... что делать будем братья  :S

ти не скигли і визначайся, коли почнуться повномасштабні бойовій дії, ти візьмиш зброю для захсту України і будеш стріляти/вбивати в агресорів росіян ?
тоді і питання - що будмо робити? , не будуть виникати і твоїй рідні це скажи

росіяни/твоя рідня точно будуть, вони вже давно визначились/замазались кров'ю, ще в 2014 році
   
Re: Никогда мы не будем братьями...

 П'ять сторінок підлогу соплями натирають.
 А москалі - вороги.
 Це неспростовно. [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія