Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дорого і сумно. Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:

це і в реалі шокує моїх співрозмовників)))))


Нас тут так просто не шокуєш: у нас тут для шокування є стоматолух і його нєзатєйлівий йумор  :pooh_lol:
   
Адовий метраж.....

для великої родини на 5-6 осіб самий раз
   
Нас тут так просто не шокуєш: у нас тут для шокування є стоматолух і його нєзатєйлівий йумор  :pooh_lol:

ти не плутай. стоматотлог у нас злой.  а той лікар на його ти натякаєш - натякаючи що його гумор не гумор  -  психіатр. у нас є ще син психіатра - він же соціальний філософ , він же вольтер
   
 :bueee:
   
Знайома строїть от таке:
Цей варіант, як на мій смак - занадто барачно-лагерний:


   
площу і протяжність коридорів тре намагатись максимально зменшити. прохідних кімнат бути не має при цьому .
   
Ось цей класний...
180м за 275 $ під чистову....дорого, плін...


   
Але всі хатинки в неї вже купили зубожілики :)
   
ти не плутай. стоматотлог у нас злой.  а той лікар на його ти натякаєш - натякаючи що його гумор не гумор  -  психіатр. у нас є ще син психіатра - він же соціальний філософ , він же вольтер

С добрім утрам ! Злой - патологоанатом !  :lol:
   
Знайома строїть от таке:
Цей варіант, як на мій смак - занадто барачно-лагерний:

Показати зображення...

я подібне будував минулого року -))))дах переходить в стіни - щоправда кут даху був не таким стрімким - 12 градусів. фальцова кровля - яка перейшла в північно південні стіни .будинок площею в 530 квадратів в одному рівні - щоправда всередині був невеликий атріум . замовник був ееееенайманим топменеджером великого агрохолдингку з іноземним капіталом)))
   
С добрім утрам ! Злой - патологоанатом !  :lol:

він зранку паталогоанатом а звечора - чи як протверезиться - стоматолог) .
   
я подібне будував минулого року -))))дах переходить в стіни - щоправда кут даху був не таким стрімким - 12 градусів. фальцова кровля - яка перейшла в північно південні стіни .будинок площею в 530 квадратів в одному рівні - щоправда всередині був невеликий атріум . замовник був ееееенайманим топменеджером великого агрохолдингку з іноземним капіталом)))

Ти ще й забудовник ??  8-:
   
конструктивно будинок був монолітно каркасним - в тому числі і несучі конструкції даху )
   
Ти ще й забудовник ??  8-:

здебільшого моноліт. металоконструкції. проектування. зрідка общєстрой. отдєлкой не займаюсь -
   
давай фотки твого рижого пдара шефа

поржем з маштабів і інтерєру того сараю
Да ты шо, его хозяин самый честный человек, щас шавка алезка скажет что вы все врете, то не его!
   
Шкуры на полу это моральное убожество  :weep:

Возможно. Но заниматься любовью с блондинкой на шкуре белого медведя - незабываемо!
   
здебільшого моноліт. металоконструкції. проектування. зрідка общєстрой. отдєлкой не займаюсь -

Тоєсть страітєль....Я тожі  :king2:
Зараз в процесі :) ой і важка то справа я тобі скажу....У мене ще й проект такий, с виіпонам: втарой свєт є. То подобається - то не подобається. І ще й дизайн треба продумати, щоб не був як здрасті той второй свєт...Короче - всеьо сложна .
   
Приклад сучасного будинку

Показати зображення...
Показати зображення...
Современный то он, то да. Но снег с крыши надо сбрасывать?
   
Показати зображення...
Главная гостиная разделена на две, которые находятся на разных уровнях, — непонятно, как в этих комнатах сидеть и общаться

Я так понимаю, что на картине сын хозяина с Христом?
   
Современный то он, то да. Но снег с крыши надо сбрасывать?

Сделать крышу с подогревом :)
   
Тоєсть страітєль....Я тожі  :king2:
Зараз в процесі :) ой і важка то справа я тобі скажу....У мене ще й проект такий, с виіпонам: втарой свєт є. То подобається - то не подобається. І ще й дизайн треба продумати, щоб не був як здрасті той второй свєт...Короче - всеьо сложна .

складність то добре. тому що гроші не достатній мотиватор. тривіальна робота не цікава. з замовником потрібно вести розмови з фіксацією - на папері . з написом рукою - в роботу)))) з несимпатичними тобі людьми - будь то замовник співробітник партнер чи контрагент - потрібно прощатись відразу .

імхо
   
Показати зображення...
В шестиэтажном доме на почти 1 400 квадратных метров поместилось всего шесть спален

Цветовая гамма для многих невозможно мрачная.
   
Приклад сучасного будинку

Показати зображення...
Показати зображення...

що таке постірочна? пральна мабуть?
   
складність то добре. тому що гроші не достатній мотиватор. тривіальна робота не цікава. з замовником потрібно вести розмови з фіксацією - на папері . з написом рукою - в роботу)))) з несимпатичними тобі людьми - будь то замовник співробітник партнер чи контрагент - потрібно прощатись відразу .

імхо

Ну це і так ясно: все треба фіксувати на папері....і підпис.
Тільки замовник - я :) Але все рівно - треба фіксувати. Власне, проект у мене в паперовому вигляді....
   
дуже наглядно і переконливо, щоб зрозуміти чому Україну взаду усієї, включаючи Молдову, Албанію ...,  Європи
   
Особняки словно вторили негостеприимности риелторов: например, почти во всех была специальная изолированная гостиная при входе. В ней мало лишнего — мягкая мебель, стол по центру. Воображение рисует серьезного хозяина, за спиной которого стоит охрана. Риелторы называли эту комнату гостиной «для переговоров и общения с людьми, которых не хочешь пускать дальше в дом».


Показати зображення...
в «доме Наполеона» похожа на бальный зал

Я такой потолочный кондиционер поставил себе в столовую 25 лет назад. И считал, что он не совсем вписывается в интерьер. После этой фотки я успокоился - он еще больше не подходит к этому интерьеру.

Вообще, непонятно применение простых кондиционеров в таких "богатых" интерьерах.
   
дуже наглядно і переконливо, щоб зрозуміти чому Україну взаду усієї, включаючи Молдову, Албанію ...,  Європи

бо гавно а не люди. чи є інші варіанти . ну там винні жиди москалі цигани мадяри фіни венгри венгрофіни :laugh: ?
   
Показати зображення...
Резной диван в «очень творческом доме» — явно дорогой и с историей. Но стоит он между прихожей и гостиной, на него можно разве что бросить сумку, придя домой

Надеюсь, что полы отапливаемые?
   
Ще з сучасного


   
Або це



   
Бездомный рассуждает о планировках и интерьерах?Но с другой стороны,все мы можем оказаться на его месте и поэтому мне вроде бы и хочется над ним посмеяться,а с другой стороны.человек просто попал в передрягу и оставил оркам свои хоромы,за которые вы,суки,не хотите воевать.Замкнутый круг.  :laugh:
   
Ну добре. Показане на верху гілки є циганщина. Згоден.

Показане нижче «сучасне» житло то на дуже великого любителя. Оті кубічні форми скоріше нагадують танк Тигр, ніж житло.

Тут згадали, що є непогані варіанти. Так ПОКАЖІТЬ.
   
димця-ватника як завжди порвало  :girl_were: .  Видно знайомій для нього стиль, що на перших фото.
   
Ну добре. Показане на верху гілки є циганщина. Згоден.

Показане нижче «сучасне» житло то на дуже великого любителя. Оті кубічні форми скоріше нагадують танк Тигр, ніж житло.

Тут згадали, що є непогані варіанти. Так ПОКАЖІТЬ.

Для клімату Канади такий сучасний стиль не підходить.  Для нинішнього клімату України цілком підходить.
   
Знайома строїть от таке:
Цей варіант, як на мій смак - занадто барачно-лагерний:



Це що, зліплено із списаних морських контейнерів?

 ;o
   
Але комусь в таке подобається

   
Для клімату Канади такий сучасний стиль не підходить.  Для нинішнього клімату України цілком підходить.

Клімат Канади дуже різний. Від вічної мерзлоти і до майже субтропіків.

Покажи щось годне для кліматичної зони України.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія