Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З нового року Зеленський збільшив процент відкатів .

+==================================================+
Педрилам м"яса недолажовують! Тобто, грошей мало дають!
Якийсь ти бідний і нещасний .
   
Я знаю і Ложкіна і Райніна .вони чисто апаратні люди і до керування державою не лізли . Чи не так ?
А в нас всім керує Єрмак ,хоча вибрали Зеленського.
Згадай як брат Єрмака продавав посади . Для України старався .Це так чи не так ?
А Ме зараз мене цікавить мало , сидить собі і не відсвічує .
До речі ,те що він сидить ,  не заслуга Зеленського . :)

Це що ж виходить, вилупок кума хуйла так гадив Україні виключно сам?  :S І постачання електрики в "кримський федеральний округ" організував, і "безальтернативний" (ц, По&Пу) мінський догорняк з хуйлом замутив, (про його зелені кородори я вже мовчу), і хуйлоканали відривав, і терористів фінансував, і стільки інших справ з кумом хуйла прокрутив, і навіть хуйло обслугу до себе прилаштував для варіння кави та прибирання в офісі... 3а це свинохуйлоботва з зайвохромосомним стадом сектантів цього падонка так благословить?  :S

А потім прийшов нанависний клоун, знайшов якогось лівого "сантехніка" (ц, кум дрищ), а той наслідки злочинів вилупка перед Україною почав потихеньку виправляти. Це найбільше дратує хуйло-свиняче співтовариство?  :shuffle:

П.С. Звичайно природно те, що кум хуйла зараз зараз проходить по одній кримінальній справі зі своїм вилупком, це заслуга не клоуна, a виключно вилупка. І хуйлоканали закрилися за указом, який вилупок видав відразу після їх відкриття, і трубу, і повітряний коридор, і навіть додаткове мито на бізнес кума хуйла зробив вилупок, а не цей жалюгідний нікчемний клоун! Отак! :beee:
   
З нового року _Semen точно вивчить, чим відрізняється прибуток від збитку та опанує ще якісь відповіді, окрім рефлекторного гавкання "бозя-вилупок", "свиноботи" та "ольгіно".
   
Це що ж виходить, вилупок кума хуйла так гадив Україні виключно сам?  :S І постачання електрики в "кримський федеральний округ" організував, і "безальтернативний" (ц, По&Пу) мінський догорняк з хуйлом замутив, (про його зелені кородори я вже мовчу), і хуйлоканали відривав, і терористів фінансував, і стільки інших справ з кумом хуйла прокрутив, і навіть хуйло обслугу до себе прилаштував для варіння кави та прибирання в офісі... 3а це свинохуйлоботва з зайвохромосомним стадом сектантів цього падонка так благословить?  :S

А потім прийшов нанависний клоун, знайшов якогось лівого "сантехніка" (ц, кум дрищ), а той наслідки злочинів вилупка перед Україною почав потихеньку виправляти. Це найбільше дратує хуйло-свиняче співтовариство?  :shuffle:

П.С. Звичайно природно те, що кум хуйла зараз зараз проходить по одній кримінальній справі зі своїм вилупком, це заслуга не клоуна, a виключно вилупка. І хуйлоканали закрилися за указом, який вилупок видав відразу після їх відкриття, і трубу, і повітряний коридор, і навіть додаткове мито на бізнес кума хуйла зробив вилупок, а не цей жалюгідний нікчемний клоун! Отак! :beee:
Я розумію ,що Петро навіки засів в твою голову ,бо там просторо і майже немає мізків .
Ае зараз мова про Бєніного вилупка і про те що відбувається в державі на даний момент .
Тобі подобається те що робить Єрмак і його брат ?
   
Сьогодні затримали Слугу Народу Кузьміних.
Відкат 30% .Неначе люди подуріли .
Я про це і кажу ,цього року Зеленський суттєво збільшив процент відкатів .
30% це дуже круто .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія