Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....


Разумков ватный, но хоть не дебил
хіба так буває?
[/quote] запамятай .там на горі дебілів нема ,бо туди попасти треба вміти.тому не тіш себе ,що ти розумніший ніж вони ) і всі ті,що чомусь їх дебілами кличуть. це слаба спроба себе підвищити хоча б у власних очах.
 І на такі речі завжди є прекрасна приказка-чому бідні-бо дурні ,чому дурні-бо бідні. а народна приказка це глиба і  знає як оцінювати ситуацію.
   
хіба так буває?
запамятай .там на горі дебілів нема ,бо туди попасти треба вміти.тому не тіш себе ,що ти розумніший ніж вони ) і всі ті,що чомусь їх дебілами кличуть. це слаба спроба себе підвищити хоча б у власних очах.
 І на такі речі завжди є прекрасна приказка-чому бідні-бо дурні ,чому дурні-бо бідні. а народна приказка це глиба і  знає як оцінювати ситуацію.
[/quote]


 (P)

Базова помилка. Туди лізуть виключно дебіли.
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

Адон Зев «рулит» йопт…
Если это так, то это показатель того, что он спит и все делегирует «своим людям», а те пилят и пистятся.
Признак дерьмового управленца
Это может куево закончится Вольфградн

Господин Фольксман рулил точно так же.

Это никого не смущало.

Вы очки снимите, ребятки :)
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

разумков начал презеденскую гонку.

Голова ВР ещё ниникогда не был президентом. И он не будет.

Но хлопец гонористый, нервы теперь (после главы ВР) попортит любому.
   

Голова ВР ещё ниникогда не был президентом. И он не будет.


кравчук пересів на табуретку преза саме з табуретки голови вр, хіба ні?
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

кравчук пересів на табуретку преза саме з табуретки голови вр, хіба ні?

Кравчук - так. Але то окрема історія.

Всі Голови ВР сунули себе в Президенти. Отримали - :) смайлік

Нема у нас довіри до Ради, і зараз нема. Всі знають, що Разумков вискочив - тому що Зе. :) історії політичного життя у Разумкова нема, а якщо і є... то вона йому не на користь.

Але в умовах тієї передвиборчої кампанії Зе, це був найкращий кандидат на голову ВР. І він справді кращий  серед попередників як Голова Ради. Зберіг апарат Ради, всі профі. Нах посилає ригів. Є більшість. Іноді навіть Закони Преза посилає  :laugh: а свої продвигає.

Баланс влади є? Є. Ну і добре. Дивимось :)
   
diletant(ka), cьогодні в 01:10
Розгорнути попередні цитати...
кравчук пересів на табуретку преза саме з табуретки голови вр, хіба ні?
------------------------
Кравчук - так. Але то окрема історія.

Всі Голови ВР сунули себе в Президенти. Отримали -  смайлік

так, більшість презів  приходили на цю посаду з прем*єрів - безпосередньо з поста (кучма, янукович) чи з перервою (ющенко)
тобто за вашою логікою головний претендент на преза це шмигаль
 
вважаю що подальша суперечка не має сенсу
   
Досі дивна поведінка Разумкова при монобільшості яка на раз два вижене його зі спікерської табуретки.
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

так, більшість презів  приходили на цю посаду з прем*єрів - безпосередньо з поста (кучма, янукович) чи з перервою (ющенко)
тобто за вашою логікою головний претендент на преза це шмигаль
 
вважаю що подальша суперечка не має сенсу

Дофіга претендентів пані diletant(ka) окрім Шмигаля, Прем'єрів:



 - ще більше коло претендентів, всяких клоунів і маріонеток   :laugh:

Чи не так, шановна пані  diletant(ka) ? ;)
   
Дофіга претендентів пані diletant(ka) окрім Шмигаля, Прем'єрів:
це саме ви прив*язали шанси претендента на президентство виходячи із займаної посади
тож я й відповіла

два рази президентом становився чинний прем*єр
один раз колишній прем*єр - але такий що запам*ятався на своїй посаді, і по сумісництву лідер опозиції
один раз спікер
один раз представник опозиції
один раз популярний кловун

тож за вашою ж теорією найвищі шанси має чинний прем*єр, тобто на даний момент це шмигаль
на другому місці лідер опозиції, тобто порошенко
третє місце ділять спікер та кловун

хоча я не наполягаю, це ж ваша теорія а не моя

   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

хоча я не наполягаю, це ж ваша теорія а не моя

Всьо, здаюсь  :give_rose: проти такої логіки, логіка безсильна  :weep: цьом!
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

Господин Фольксман рулил точно так же.

Это никого не смущало.

Вы очки снимите, ребятки :)
==============================
 І де Порох таке робив? Що ти несеш?
   
Замовлю словечко:

Скажу одразу: я НЕ ВКУГСІ, на чієму подсосі Разумков. У мене немає такої інформації, на чієму він утриманні, з чієї руки харчується.

Але я цілком і повністю розділяю його думку щодо того, що закон України про санкції НЕ МОЖЕ БУТИ ЗАСТОСОВАНИЙ до громадян України - він не поширюється на них, тому перш ніж валить ним усяких мудачуків і кізяків, треба було спочатку внести до нього зміни, а вже тільки потім його застосовувати. Інакше, Україна може дуже довго вихаркувати його незаконного застосування. І якщо у цьому позові мудачук ЩЕ не заявив позовні вимоги про відшкодування завданої шкоди, це ще не означає, що їх не буде в подальшому.

Там механізм такий: спочатку оскаржуються самі дії посадової особи органу державної влади, коли позов успішний і задоволений, то потім за другим етапом вже подається позов на підставі попереднього позову - про визнання дій посадової особи органу державної влади неправомірними і про відшкодування завданої ними шкоди за рахунок держави. Так що, запасайтеся попкорном. Бо у мудачука є ВСІ шанси виграти цей позов, адже НА МОМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ДО НЬОГО САНКЦІЙ відносно нього ще не було предявлено ні підозри, ні обвинувачення, тобто, на той момент санкції були застосовані БЕЗПІДСТАВНО. А суд буде вирішувати всі питання, що існували саме на момент навіть не подачі позову, і тим більше, не на момент винесення рішення, а на момент застосування до мудачука санкцій.
   
Досі дивна поведінка Разумкова при монобільшості яка на раз два вижене його зі спікерської табуретки.
З нього був би, можна сказати, ідеальний Президент України. Україна ще не бачила настільки грамотну, принципову  і совісну людину. Після Юлі Тимошенко, звичайно, але вона останнім часом вже почала зіходити на пси. Нажаль.
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

З нього був би, можна сказати, ідеальний Президент України. Україна ще не бачила настільки грамотну, принципову  і совісну людину. Після Юлі Тимошенко, звичайно, але вона останнім часом вже почала зіходити на пси. Нажаль.
================================
Розумков і справді найрозумнійший з ЗЕлені...а може він і ЗЕленню ніколи не був? Га?  B-)
   
================================
Розумков і справді найрозумнійший з ЗЕлені...а може він і ЗЕленню ніколи не був? Га?  B-)
кажу ж, не знаю. Для мене це сіра конячка, я б навіть сказал, що це Жеребець, тобто, Кінь з Яйцями, бо не боїться висловлювати свою думку і йти сам проти шерсті.  (tu)  Давно я не бачила в українській політиці фігури такого рівня.
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

кажу ж, не знаю. Для мене це сіра конячка, я б навіть сказал, що це Жеребець, тобто, Кінь з Яйцями, бо не боїться висловлювати свою думку і йти сам проти шерсті.  (tu)  Давно я не бачила в українській політиці фігури такого рівня.
разумков це навідь не риг це опзж але не сьогодняшне а середини 90х, періода романтизму. Росія якщо не брат то добрий сусід, завжди можна з нею домовитись, просто клован все перетворив на шапіто. Про крим мовчим. Амнезія. Федералізація, двомовність. Ну і все робимо по закону. Якщо закон не дозволяє спочатку міняємо закон а потім все одно робимо. Армія не в пріоритеті. НАТО - нет! Поступова інтеграція в Тайожний союз в обмін на дешеві вуглеводи.
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

читайте конституцию
разумков никого не может назначить и.о. президента
только рада может 226 голросами снять разумкова со спикера и вібрать спикером мертвечука, и тогда в случае отстранения бубочки тот становится и.о. президента

мені ось цікаво а в який спосіб ви будете бубочку отстранять?  знов по безпредєлу?
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

мені ось цікаво а в який спосіб ви будете бубочку отстранять?  знов по безпредєлу?
сам піде. Я устал я ухожу. У бені на лавці запасних ще баба юля є... може розумкова двінуть. Все залежить від наступного опалювального сезону і за які кошти це обійдеться манюпасу. Взагалі с самого початку було зрозуміло що зеленський то дурник на закланіє але треба віддати должноє його піар службі: досі велика кількість громадян України сприймає це гівно за конфєтку
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....
abg

мені ось цікаво а в який спосіб ви будете бубочку отстранять?  знов по безпредєлу?


отожбойвоно, інших способів не існує
   
----------------------------
Та ФСЁ открыто! На "УП" и Обозревателе.
Не знайшов лінк на УП.. хтось може кинути посилання?
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....
abg

запамятай .там на горі дебілів нема ,бо туди попасти треба вміти.тому не тіш себе ,що ти розумніший ніж вони ) і всі ті,що чомусь їх дебілами кличуть. це слаба спроба себе підвищити хоча б у власних очах.
 І на такі речі завжди є прекрасна приказка-чому бідні-бо дурні ,чому дурні-бо бідні. а народна приказка це глиба і  знає як оцінювати ситуацію.


Ти дуже помиляєшся, бо для того, щоб бути чинушею, ну, або хоча б мєнтом, багато розуму не потрібно,

а того мінімуму, який потрібен, можна навчити і дебіла,

але разумков, звичайно ж, - не дебіл, як я вище й сказав,

чого не скажеш про, так звану, „вату“.


На досугє глянь, якщо не бачив, Тома Генкса в Форесті Гампі, чого досяг його герой.

Той фільм якраз для цього й знятий, щоб ілюструвати такі реальні парадокси.
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....
abg

Не знайшов лінк на УП.. хтось може кинути посилання?


https://www.pravda.com.ua/news/2021/07/30/7302220/
   
https://www.pravda.com.ua/news/2021/07/30/7302220/
Дякую,
Ну тут ніби задалекоглядні висновки
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

Дякую,
Ну тут ніби задалекоглядні висновки
=============================
 Ну як є так є..
   
хуже украиноязычного ватника только ватник денеер  :D
   
Re: Розумков открыто послал и РНБО и даже Бу....

хуже украиноязычного ватника только ватник денеер  :D
================================
Та йди вже нафіг,єпануте.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія