Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арахамія хотів би шантажувати світ

Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

отож. а ти провчився у вузі 6 років і не знав таких елементарних речей.  :kez_04:
ти б хоч вікі почитала, я навіть лінк тобі підсунув, агліцький!  :facepalm:
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

ти б хоч вікі почитала, я навіть лінк тобі підсунув, агліцький!  :facepalm:
:kez_04: тобто, ти провчився 6 років, і не можеш пояснити технічні принципи своїми словами? ну, мась, я тоді не знаю...
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

:kez_04: тобто, ти провчився 6 років, і не можеш пояснити технічні принципи своїми словами? ну, мась, я тоді не знаю...
пояснюю- коли в тебе з"являється нют, стержень з різьбою зветься болтом. а проморгати гайку на тій фотці- тре бути зовсім сліпим
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

пояснюю- коли в тебе з"являється нют, стержень з різьбою зветься болтом. а проморгати гайку на тій фотці- тре бути зовсім сліпим
абісняю: коли у тебе є і ключ, і викрутка, то те, що можна закрутити ключем - це болт, а те, що закручується викруткою - це гвинт. і ніякої гайки там немає. там є рване тіло виробу. а якщо в тебе немає ні того, ні того, то скільки б болтів і гвинтів у тебе не було, то все-одно, з якобо боку у тебе тюбетейка.


стрижене.
   
Ху..вничает Арахамия (мегрел), а списывают - на украинцев.
А кто его выбрал? Украинцы. Поэтому и отвечать будут они. И, да все сказанное им, а он секундочку не просто тупая абизьяна, а глава крупнейшей фракции в парламенте, будет иметь последствия для Украины.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

я в тій гілці про полігональну кладку все розклав по поличках
Так може буть чи ні?
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Так може буть чи ні?
що саме?
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

 :gigi:

мася, а глянь, що я ось для тебе знайшла:





мась, щя я свої причандали сфоткаю. ти таки примусив мене не тільки в інеті поритися, а і в своїх загашниках.  (tu)  намєдні я саме пару гвинт-гайка шукала, щоб відремонтувати сітку на криницю у селі.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

що саме?
пара гвинт/гайка може буть?
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

пара гвинт/гайка може буть?
ні
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

ні
:gigi: ну, всьо, ти попав.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

ні
А ти що закінчував, ПТУ, ВНЗ?
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

:gigi:

мася, а глянь, що я ось для тебе знайшла:

Показати зображення...
Показати зображення...
мась, щя я свої причандали сфоткаю. ти таки примусив мене не тільки в інеті поритися, а і в своїх загашниках.  (tu)  намєдні я саме пару гвинт-гайка шукала, щоб відремонтувати сітку на криницю у селі.
вау! що я бачу! квадратна гайка, гайка-шайба!а на болгарці так взагалі гайка без граней! :gigi:
так от, дорогенька, шо я тє скажу. доки ти не накрутила гайку- циліндричний стержень з головкою та гвинтовою різьбою ти маєш право іменувати гвинтом. тому комплект гайка/гвинт може бути, але лише до тих пір, поки ти не накрутиш гайку
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

А ти що закінчував, ПТУ, ВНЗ?
нормальний універ з нормальними викладачами-неюриздами
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

нормальний універ з нормальними викладачами-неюриздами
А чому назвати альма-матер стидаєшся?
МАУП закінував?
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

вау! що я бачу! квадратна гайка, гайка-шайба!а на болгарці так взагалі гайка без граней! :gigi:
так от, дорогенька, шо я тє скажу. доки ти не накрутила гайку- циліндричний стержень з головкою та гвинтовою різьбою ти маєш право іменувати гвинтом. тому комплект гайка/гвинт може бути, але лише до тих пір, поки ти не накрутиш гайку
це вже тепліше.

але

є ось це:

https://www.google.com/search?q=%D0%B3%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D1%82-%D0%B3%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0&sxsrf=ALeKk01AMptrvyG_QigG--_mSsbjmJG2rw:1627628691744&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiTif2vnYryAhUGnYsKHXh3BesQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1242&bih=568

Останнє редагування: 30 липня 2021 10:38:29 від Karoffka
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

вау! що я бачу! квадратна гайка, гайка-шайба!а на болгарці так взагалі гайка без граней! :gigi:
так от, дорогенька, шо я тє скажу. доки ти не накрутила гайку- циліндричний стержень з головкою та гвинтовою різьбою ти маєш право іменувати гвинтом. тому комплект гайка/гвинт може бути, але лише до тих пір, поки ти не накрутиш гайку
і ще. мась, а чому у болта і гвинта крок різьби співпадає? адже, як ти стверджуєш, гайка не може йти в комплекті з гвинтом.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

і ще. мась, а чому у болта і гвинта крок різьби співпадає? адже, як ти стверджуєш, гайка не може йти в комплекті з гвинтом.
Параметри кроку є різьби є стандартний ISO.

Хоча ти можеш нарізати і не стандартний.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Параметри кроку є різьби є стандартний ISO.

Хоча ти можеш нарізати і не стандартний.
ти не підказуй йому. він же не твоїм умом свій диплом з відзнакою отримував у вузі.  :kez_04:  і да, не заважай мені його пережовувати. насправді, він виявився не таким твердим, як здавався. То я просто в півсили його раніше жувала.

гвинт - це гвинт, а болт - це болт. і вони обидва призначені під гайку, але з різними методами вкручування. болти переважно по металу, а гвинти здебільшого в дерево, пластик. десь так.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Параметри кроку є різьби є стандартний ISO.

Хоча ти можеш нарізати і не стандартний.
а також дсту, дін, ансі, йіс...
кароч, все є у вікі, я лінк дав. а зараз даруйте, не маю бажання читати лекції
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

ти не підказуй йому. він же не твоїм умом свій диплом з відзнакою отримував у вузі.  :kez_04:  і да, не заважай мені його пережовувати. насправді, він виявився не таким твердим, як здавався. То я просто в півсили його раніше жувала.

гвинт - це гвинт, а болт - це болт. і вони обидва призначені під гайку, але з різними методами вкручування. болти переважно по металу, а гвинти здебільшого в дерево, пластик. десь так.
йуризди такі йуризди... дєццкий сад. а шо тут сказати, як справа дійде до напівпровідникової продукції?  :weep:
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

не маю бажання читати лекції
Не маєш можливості скоріше.
Через брак інженерної освіти.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

йуризди такі йуризди... дєццкий сад. а шо тут сказати, як справа дійде до напівпровідникової продукції?  :weep:

Мася, з твоїми темпами у тебе справа не дійде ні до чого, бо ти засипався на елементарному. Повертай диплом. І да, тепер ти просто не маєш морального права викривляти мій фах.

Не злися. Краще визнай, що я була права, і думай над тим, як нарешті почати поважати мене як рівну собі з технічних питань.
Питання про М10-С20 ЩЕ актуальне. Поки що. Але в лічьку. З поваги до тебе.  :kez_04:
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Нармально так чорнорота перевела тему з хламідії на чорт зна що.  :)
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Нармально так чорнорота перевела тему з хламідії на чорт зна що.  :)
ні, Huynya, "чорнорота" просто постригла одного кошеного - не більше.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Нармально так чорнорота перевела тему з хламідії на чорт зна що.  :)
Випередив.
Сцуко, півдесятка істот із перманентною словесною діареєю на фупі, будь-яке де з'явиться - пістєц треду. :X
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ
U2

покажи спочатку свій інструмент шантажа.

То ваши разборки.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ
U2

А кто его выбрал? Украинцы. Поэтому и отвечать будут они. И, да все сказанное им, а он секундочку не просто тупая абизьяна, а глава крупнейшей фракции в парламенте, будет иметь последствия для Украины.

И кто ж его в партейный список запихнул то?
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Мася, з твоїми темпами у тебе справа не дійде ні до чого, бо ти засипався на елементарному. Повертай диплом. І да, тепер ти просто не маєш морального права викривляти мій фах.

Не злися. Краще визнай, що я була права, і думай над тим, як нарешті почати поважати мене як рівну собі з технічних питань.
Питання про М10-С20 ЩЕ актуальне. Поки що. Але в лічьку. З поваги до тебе.  :kez_04:
поки-що все тютюлька в тютільку по сценарію злого. тік ти умудрилась навіть без штампу у паспорті мізки нам покохати
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ
U2

поки-що все тютюлька в тютільку по сценарію злого. тік ти умудрилась навіть без штампу у паспорті мізки нам покохати


Она ж 3 месяца в ОП стажировалась! С Арахамией,  значит, лично знакома.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

То ваши разборки.
але ти в них вліз чомусь.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Она ж 3 месяца в ОП стажировалась! С Арахамией,  значит, лично знакома.
ох ніхіба собі! ;o
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ
U2

але ти в них вліз чомусь.


Женщина должна быть скромнее. Ты ж - как биндюжница.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

И кто ж его в партейный список запихнул то?
А это имеет хоть какое-то значение? Выбрали? Значит получите и распишитесь. И про Нату можете забыть.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ
U2

А это имеет хоть какое-то значение? Выбрали? Значит получите и распишитесь. И про Нату можете забыть.

Конэчно ж имеет! Деньги ж за место не тебе ушли. Потому Байден за коррупцию и чехвостил.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Конэчно ж имеет! Деньги ж за место не тебе ушли. Потому Байден за коррупцию и чехвостил.
Не имеет абсолютно никакого значения. Выборы были признаны демократичными? Да. Значит отвечаете за тех кого выбрали. А кто кому платил или не платил не интересно от слова совсем.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ
U2

Не имеет абсолютно никакого значения. Выборы были признаны демократичными? Да. Значит отвечаете за тех кого выбрали. А кто кому платил или не платил не интересно от слова совсем.

Ну да . Я ж и говорю ,- деньги не тебе достались. Но с каждым днём афера раскрывается больше и больше. Не находиш? А вообще украинцы(именно украинцы, а не граждане Украины) - супертолерастически е.

Останнє редагування: 30 липня 2021 21:11:32 від U2
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

ти не підказуй йому. він же не твоїм умом свій диплом з відзнакою отримував у вузі.  :kez_04:  і да, не заважай мені його пережовувати. насправді, він виявився не таким твердим, як здавався. То я просто в півсили його раніше жувала.

гвинт - це гвинт, а болт - це болт. і вони обидва призначені під гайку, але з різними методами вкручування. болти переважно по металу, а гвинти здебільшого в дерево, пластик. десь так.
:facepalm:
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Болт це впарі з гайкою.
Те що вгвинчується в зарізьблений отвір в деталі - а не в гайку - є гвинт.
Є ще шпилька. Зарізьблений стержень як й може викручуватися в деталь одним краєм і іншим краєм гайкою приєднувати іншу деталь. А може просто стягувати деталі гайками з обох боків
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

пара гвинт/гайка може буть?

Пара гайка гвинт може бути. В гвинтовій передачі.
Але в різьбових з.єднаннях.
Гвинт це те що вгвинчується в зарізьблений отвір в деталі
Болт це те що стягує деталі впарі з гайкою
Ну про шпильки я вже казав вище
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія