Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

уряд нової зеландії розпочав скупівлю полуавтоматичної зброї

І не тільки для застосування. Сама наявність зброї часто зупиняє людей від необдуманих вчинків. Одне клацання затвору заміняє кілька годин лекцій про те, що так робити не можна.
А один постріл в ногу часто примушує людину переосмислити все її попереднє нікчемне життя.
+===================================================================
За 8 років проживання на фазенді разом з Калашем стріляти довелося лише один
раз - у лютому 2014-го, коли 5-ро тітушок лізли через паркан, а я був один.
А так - кожен рік раз чи два доводиться виймати Калаш і відганяти злодіїв.
При потребі - стріляв би, і не здригнеться рука! Бо то не люди, а люиноподібні
глисти. Які підлягають знищенню.
   
Моя мета - шоби менше зброї ставало, причому повсюди в світі. В людства ще ніколи не було накопичено зброї стільки, як зараз. До того ж, в нас вже є стільки досвіду, до чого призводять збройні протистояння. Нам вже треба перестати вбивати одне одного заради чого б то не було, і почати вирішувати проблеми і конфлікти мирно і конструктивно. І для цього треба почати роззброюватися всім, а не навпаки.
Тому я вважаю цей крок уряду нової зеландіі правильним. Вони, можна сказати, тут виявилися першими в світі, хто впроваджує такі обмеження, де раніше така зброя була дозволена.
само правительство разоружилось, или только крепостных разоружает?
   
1. я так й не дочекався відповіді про скаженого собаку у дворі

2. ситуація нумбер два. Зразу прошу вибачення за деякий цинізм.
До вашої оселі вдирається троє нападників. У одного бита, у другого ніж, у третього - "предмет схожий на пістолет" (перевіряти, чи це справді пістолет чи дитяча іграшка під холості набої, не будемо, залишимо це героям бойовиків). Двоє нападників починають Вас гвалтувати (ще раз перепрошую, ситуація гіпотетична), третій погрожує "предметом, схожим на пістолет". А ваш чоловік "мирно та конструктивно" намагається вмовити нападників "вирішити конфлікт"
когда к ней ворвутся, она натисне кнопку "доповідь" :D
   
Ще раз - підтримка загального озброєння суспільства- ознака розуму.Інше - деградована частина мозку,залишився мозжечог..
Людина рухається,жере,сере..Але не взмозі провести причинно-наслідковий ланцюг..
Злочинця зупиняє не проповідь,а невідворотність покарання..Тому поки не настане час ,коли кожен перетворитсья на Ісуса Христа - суспільство має бути озброєним.
   
і? ти ж погоджуєшся, шо і напівавтоматичну треба заборонити вільно продавати?
А хібп вона продається вільно?
Це виключно твої фантазії.
   
Так ось, тренована людина з шотгана ("помпа" по-народному) стріля швидше, ніж звичайна людина з напівавтомата
Ага...
И магазин на 30-75 патронов. :)
   
Ага...
И магазин на 30-75 патронов. :)

та у реальному житті такого магазину не треба
   
та у реальному житті такого магазину не треба
А они вообще есть?
магазины такой ёмкости в 12К?
   
+=====================================================================+
Мої предки - українські козаки, багато поколінь жили зі зброєю. Бо два мільйони років
лише зброя надавала людям можливість вижити. Ти проти виживання людей?
А зброю виробляють для самозахисту. Україна розробляє нові види зброї для
захисту від кацапів.
Расскажи, как "владелец" калашоида, почему ты не разу не продлевал разрешение на оружие?
   
А они вообще есть?
магазины такой ёмкости в 12К?
есть вот такое, бубен на 20 и 30
   
есть вот такое, бубен на 20 и 30
Показати зображення...
А на 75-100?
   
А на 75-100?

а зачем? Смысл? Ствол поведет жеж

   
Ствол поведет жеж
В смысле поведёт?
   
В смысле поведёт?

от перегрева
сотня выстрелов подряд - гладкоствол на такое не рассчитан
   
сотня выстрелов подряд - гладкоствол на такое не рассчитан
Так и нету магазинов больше, чем на 25.
Чему там перегреваться?

Ты вообще диаметр патрона 12К представляешь?
И разницу с диаметром М43/223...
   
Так и нету магазинов больше, чем на 25.
Чему там перегреваться?

Ты вообще диаметр патрона 12К представляешь?
И разницу с диаметром М43/223...

я тебе показал на 30
на reinbert продавали

а ответ "ствол поведет" был на вопрос "а 75-100?"
никто не заморачивается вовсе не по причине того, что это невозможно сделать, если вместо бубна забацать улитку, то вполне реально запхать 50-60 патронов
но оно будет:
- большое
- тяжелое
- нафиг никому не нужное

поэтому и не заморачивается никто
   
я тебе показал на 30
пусть будет 30.
   
бубна забацать улитку
Бубен и есть улитка.
   
- нафиг никому не нужное

поэтому и не заморачивается никто
Так об єтом и речь.
Откуда 75 патронов в дробовике для его перегрева?
   
Расскажи, как "владелец" калашоида, почему ты не разу не продлевал разрешение на оружие?
+=============================================================+
А хто тобі таке збрехав?
   
Бубен и есть улитка.
а нифига!
возьми мышку и посчитай на фотке (там 20зарядка)
Да и можно не считать - там через прозрачную сторону все видно
бубен он бубен. По кругу просто. А улитка - она улитка, там по спирали
на фото никаких улиток нет
   
Так об єтом и речь.
Откуда 75 патронов в дробовике для его перегрева?

третий раз говорю - это был ответ на вопрос "а 75-100"?
не нужно 75 зарядов в дробови, и вредно, поэтому никто не делает
   
а я тобі ще раз повторюю - цим ножем ти не вб'єш за кілька хвилин півсотні людей. чи ти такий спритний, шо зможеш?

А я тобі ЩЕ РАЗ кажу: людині (чи двом, чи трьом, чи двадцятьом) ОДНАКОВО, чим саме їх вбили. Хоч ножем, хоч вантажівкою, хоч автоматом, хоч вибухівкою. То що, давай тепер вантажівки скуповувати? Чи ти думаєш, зо тренований психопат не покладе 20-30 людей з пістолета, просто на ходу міняючи кліпи з підсумника?
   
+===================================================================
За 8 років проживання на фазенді разом з Калашем стріляти довелося лише один
раз - у лютому 2014-го, коли 5-ро тітушок лізли через паркан, а я був один.
А так - кожен рік раз чи два доводиться виймати Калаш і відганяти злодіїв.
При потребі - стріляв би, і не здригнеться рука! Бо то не люди, а люиноподібні
глисти. Які підлягають знищенню.

Дидидиии... Диви який рішучий - як пронос
   
Якщо читати щодо випадків самооборони вдома - трапляються такі речі, що у людини навіть з розвиненою фантазією таких думок не було. Наприклад - людина отримала сильну психологічну травму, не може тепер бутиу  навушниках. Коли на іншому поверсі будинку знаходився та слухав музику у навушниках, до будинку забрався психопат-гвалтівник, поранив дітей на на очах дітей намагався згвалтувати дружину, цього чоловіка, ріжучи їй спину ножем (чи мачете). Людина випадково зняла навушники, почула шум, спустилася з пістолетом і тільки поранивши відігнала психопата. Психопат вже був двічі судимий за аналогічні поступки.
Дівчина змогла спастись тільки завдяки револьверу у сумочці. Біля банкомату подійшов грабіжник , тицьнув пістолетом,  відвів у машину і заставлял знімати гроші в декількох банкоматах. Відволікся, дівчина вихопила револьвер та затримала його, без стрільби. Не знаю, що з ним робили  поліціанти (і це в Америці), навряд чи по голові погладили, але знайшли 10 тіл дівчат, закопаних у лісосмугах, і ще була підозра на інші вбивства.
Нещодавно була нарізка відео з самооборони. Багато жорстоких відео перестрілок чи то з Бразилії чи то з Колумбії. Там в третині випадків жертву збройного пограбування вбивають, незалежно від дій жертви - чи на колінах благає про милосердя чи намагається відбиватися. А ось зі зброєю кардинально міняється картина. В тій же Америці по якомусь штату приводили статистику - 5 000 затримань зловмисників поліцією і 25 000 так званих "громадянських арештів", коли людина зі зброєю запобігала злочину чи затримувала зловмисника.
   
А ось зі зброєю кардинально міняється картина. В тій же Америці по якомусь штату приводили статистику - 5 000 затримань зловмисників поліцією і 25 000 так званих "громадянських арештів", коли людина зі зброєю запобігала злочину чи затримувала зловмисника.

є ще більш цікава статистика
https://pikabu.ru/story/statistika_po_oruzhiyu__50_faktov_5206975

4. По данным исследования Клека и Герца ежегодно в США происходит более 2.5 млн. случаев применения оружия для самозащиты (в т.ч. и без стрельбы)

6. Лишь в 2% случаев граждане ошибочно принимали за преступника невинного человека, тогда как доля ошибок у полицейских достигала 11%

   
є ще більш цікава статистика
https://pikabu.ru/story/statistika_po_oruzhiyu__50_faktov_5206975

4. По данным исследования Клека и Герца ежегодно в США происходит более 2.5 млн. случаев применения оружия для самозащиты (в т.ч. и без стрельбы)

6. Лишь в 2% случаев граждане ошибочно принимали за преступника невинного человека, тогда как доля ошибок у полицейских достигала 11%

Ну і до чого тут ти виділив жирним? Типу, копи такі тупі, да? У копів ситуацій критичних і напівкритичних трапляється в ДЕСЯТКИ разів більше, ніж у цивільних. Ти показуєш статистику застоування зброї ВДОМА, де практично на 100% чужак у хаті не цукорку зайшов позичити. А коп може машину зупинити, і його вальнуть. Тому вони на стрьомі завжди. Тому і помилок більше.
   
когда к ней ворвутся, она натисне кнопку "доповідь" :D

БГГГ... Влучно! :gigi:  B-)
   
+=============================================================+
А хто тобі таке збрехав?
так ты сам же.
   
а нифига!
возьми мышку и посчитай на фотке (там 20зарядка)
Да и можно не считать - там через прозрачную сторону все видно
бубен он бубен. По кругу просто. А улитка - она улитка, там по спирали
на фото никаких улиток нет
Это ты мощно задвинул.
Сам придумал или прочёл где?
   
третий раз говорю - это был ответ на вопрос "а 75-100"?
не нужно 75 зарядов в дробови, и вредно, поэтому никто не делает
Т.е. ты таки пытаешься убедить меня в том, шо дробовик хуже штурмовой винтовки?
Соглашусь.
   
так ты сам же.
+============+
Бреши більше!
Бреши далі!
   
+============+
Бреши більше!
Бреши далі!
Та нет, дорогой друг, это ты брешешь, а тебя на брехне поймал.
   
Ну і до чого тут ти виділив жирним? Типу, копи такі тупі, да? У копів ситуацій критичних і напівкритичних трапляється в ДЕСЯТКИ разів більше, ніж у цивільних. Ти показуєш статистику застоування зброї ВДОМА, де практично на 100% чужак у хаті не цукорку зайшов позичити. А коп може машину зупинити, і його вальнуть. Тому вони на стрьомі завжди. Тому і помилок більше.

я шось сказав про тупість копів?
Я сказав, що володіння та застосування зброї звичайними громадянами ефективніше, ніж підрозділами поліції. У тому числі з причин, що наведені у відповіді
Тобто заборона володіння та застосування зброї автоматично збільшить кількість невинних жертв, це ж очевидно!
   
Это ты мощно задвинул.
Сам придумал или прочёл где?

сам
держал в руках и разбирал
улитку 7.62
от РПК
Еще вопросы?

Лучше помолчи, а?
   
Т.е. ты таки пытаешься убедить меня в том, шо дробовик хуже штурмовой винтовки?
Соглашусь.

ты дебил?
если для тебя выбор оружия определяется емкостью магазина, то ты или дебил или малолетка, в жизни не державший реальное оружие в руках, а только на экране компа в игре
   
А они вообще есть?
магазины такой ёмкости в 12К?

В мене є на 12 патронів. Але воно вже так важить що підпорку треба. Але я бачив на 20 патронів. Оце жесть.  Тобто з отим бубном 20 ви вже шварц.
Стосовно перегріву. На одних стрільбах ми мали можливість пуляти з калаша скільки влізе і магазини були заряджені. Чемно доповідаю. Після десь пятого магазина безперервної стрільби - це 150 патронів -  стріляти з цього автика нереально. Особливо коли ти без рукавиць. Таке враження шо в руках в тебе розпечений паяльник.

Останнє редагування: 25 червня 2019 16:40:28 від maksmm
   
В мене є на 12 патронів. Але воно вже так важить що підпорку треба.
Вес- это надёжность. (С)
   
сам
держал в руках и разбирал
улитку 7.62
от РПК
Боже мой!
Неужели?..

И шо потом?
   
ты дебил?
если для тебя выбор оружия определяется емкостью магазина, то ты или дебил или малолетка, в жизни не державший реальное оружие в руках, а только на экране компа в игре
А чё ты так нервничаешь?
Шо случилось?
Подгорает?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія