Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сподіваюсь що в протистоянні Зьє і По з'явиться новий лідер 8-)

І це не буде жабеня-Разумков)
А також що цим недолугими протистоянням не скористаються кацапи
Але на даний момент такого лідера не видно навіть на горизонті
   
Відкіля ? Ніхто не думає наперед, нікому нема діла до майбутнього. Жоден президент не займався цім.
   
І це не буде жабеня-Разумков)
А також що цим недолугими протистоянням не скористаються кацапи
Але на даний момент такого лідера не видно навіть на горизонті

піз*єц- привели до влади закладку хуйла, яка провокує протистояння

і сподіваються, що протистоянням не скористаються кацапи, які привели до влади для цього закладку

таки зеклуб, це діагноз
   
піз*єц- привели до влади закладку хуйла, яка провокує протистояння

і сподіваються, що протистоянням не скористаються кацапи, які привели до влади для цього закладку

таки зеклуб, це діагноз
Хто привів?
   
Хто привів?
Петро. Тим, що не відступив, не виставив замість себе когось патріотичного.
І продовжує цим займатись далі. Тягне Зе на другий строк.
   
марні сподівання
   
марні сподівання
тогда, увы, после окончательного обнищания, страна разобьется на региональные ОПГ.Каждая опг будет САМА!!!! доить свою феодальную  вотчину. РФия вряд ли будет захватывать это болото. Толку ноль.А кормить надо.Вон на Крым денег не хватает.А дауны из звездонецка вообще впроголодь давно живут. Да и в самой РФии региональные номенклатуры кушать хотя.Чекисты их пока держат.Но это пока. До 30 года.А когда нефтедоллары обнулятся  региональные ОПГ будут о схемах думать. В регионах виднее как пограбить можно.А так, действительно.чучук и, пасечники, зэки, парашенки все зачистили.КВНщики, правда, благое дело делают-мразь эту комсомольскую зачищать начали.Откуда и визги поросячие. тем более свыни журношлюхам приплачивают.Визги поэтому отовсюду. Но толку для страны ноль! Так что увы шо в рфиии шо в Украине-чистое поле. Схема одна.Методы немного разнытся. Почему все кто может и бегут.
   
Ну в приницпі ідея непогана.
Але Кнур своєю жопою "зацементував" місце й звалювати не збирається з політики разом зі всією своєю шоблою старих корумпованих про-московських лайнюків.
   
Хто привів?

ти
   
ти
:laugh:  яким чином?
   
Не з'явиться.

А під час війни з окупантами - легко, і не один.

Тому воювати зеленим не можна.
   
Цікаво....

З виступів прихильники певної політсили стає зрозуміло, що вони вже впетрали, яке зелене гівно обрали, що вже розуміють, що Порошеко ніякий не зрадник і барига,  але ще не можуть його прийняти, як наступного Президента.

Можна продовжувати варити їх в тих зелених сцяках, поки ще не порозумнішають, але так можна втратити Країну.
Зе!лепні, давайте компроміс:   пропонуйте альтернативу Порошенко і Бубочці, може ми підтримаємо!
   
:laugh:  яким чином?

ти хіба не "тількинепетро" ?
   
ти хіба не "тількинепетро" ?
Я ні, а ти?)
   
Не з'явиться.

А під час війни з окупантами - легко, і не один.

Тому воювати зеленим не можна.

Зеленський вже війну припинив  ;o
   
Я ні, а ти?)

я ні, а ти ?

хотів тебе ідентифікувати, проглянув пару постів, нічого не зрозумів

вчоний, мабуть :)

якщо помилився, звиняй
   
Від лайнометання Зєлі в Петра нічого і нікого з'явитись не може.

ЦЕ НЕ ПОЛІТИЧНЕ ПРОТИСТОЯННЯ ПАРТІЙ ТА ІДЕОЛОГІЙ, А ТУПЕ НАМАГАННЯ ЗНИЩИТИ ОПОЗИЦІЮ, ЩОБ ЗАЛИШИТИСЬ У ВЛАДІ ЩЕ ОДИН ТЕРМІН, ДЛЯ ТОГО ЩОБ БЄНЯ МІГ ВІДМИТИСЬ ВІД КРАДЕНОГО В ПРИВАТІ БАБЛА І ЗІСКОЧИТИ З ОБВИНУВАЧЕНЬ І САНКЦІЙ В США.
   
Лідера (месію!!!!)

Як цей інфантілізм обрид. Може досить лідерів з месіями чекати?
   
піз*єц- привели до влади закладку хуйла, яка провокує протистояння

і сподіваються, що протистоянням не скористаються кацапи, які привели до влади для цього закладку

таки зеклуб, це діагноз


Е-е-е-м-м...  Ви кого з цих двох маєте га увазі? Чи обох одразу?
   
Звідки йому взятись?
Реальний лідер може вийти тільки з реальної політичної партії.
Партія під "лідера" - то 100% олігархічні проекти, які не збираються нічого міняти...
   
яких вам ще лідерів не вистачає?
маєте скотиняку, юльку, гриця... сан санич ніби ще живий
   
І це не буде жабеня-Разумков)
А також що цим недолугими протистоянням не скористаються кацапи
Але на даний момент такого лідера не видно навіть на горизонті

Це із старої мантри що в нас народ такий гарний а лідери такі погані  :weep:

При тому що навіть тут на ФУПі повно проплачених тролів які постійно брешуть за жалюгідні гроші   :bueee:

Який народ такі і лідери
   
Аваков?

Думаю його добровільна відставка була початком президентської кампанії.

Я би голоснув, силовик при владі під час війни - то добре. Крім того ні Педро ні Зеля ні Разумков, ні леді Ю мені не подобається, всі в учомусь замазані  :X

Останнє редагування: 17 січня 2022 19:20:36 від Harddriver
   
Петро. Тим, що не відступив, не виставив замість себе когось патріотичного.


Назови этого "когось"? Кого? Коммуняку Тягнибыка с его коммукнякой Фарион? Или свадебного генерала Смешко , который своё мятое рыло высовывает исключительно в период выборов ,а потом залазит в нору как будь-то ничего в стране не происходит? Кто больше Порошеко сделал для спасения этой страны в которой клоуны устроили свой шабаш?
   
Сподіваюсь що в протистоянні Зьє і По з'явиться новий лідер
да скорей бы уж!
Зашла сегодня к соседям-пенсионерам
Хозяин говорит, что Порошенко по наущению хуйло ситуацию дестабилизирует
Хозяйка - что это Зеленскому хуйло приказал преследовать Порошенко для дестабилизации
Конфликт! :D
   
Про віру в нового українського Вашингтона.   

   
Про віру в нового українського Вашингтона
да нам бы хоть какого де Голля или Аденауэра
   
Аваков?

Думаю його добровільна відставка була початком президентської кампанії.

Я би голоснув, силовик при владі під час війни - то добре. Крім того ні Педро ні Зеля ні Разумков, ні леді Ю мені не подобається, всі в учомусь замазані  :X

А Аваков білий і пухнастий? :weep:

Йому б змінити прізвище, пластичну операцію морди ліца і вивчити українську, а заодно якимось чудом змінити власне минуле і всі гріхи змити - от тоді і починати президентську кампанію.

п.с. У нас є певна упередженість стосовно вихідців з Кавказу - напевно, то ще з нашого досвіду від правління Джугашвілі йде.

   
Аваков?

Думаю його добровільна відставка була початком президентської кампанії.

Я би голоснув, силовик при владі під час війни - то добре. Крім того ні Педро ні Зеля ні Разумков, ні леді Ю мені не подобається, всі в учомусь замазані  :X
Он такой силовик как из меня балерина.
   
І це не буде жабеня-Разумков)
А також що цим недолугими протистоянням не скористаються кацапи
Але на даний момент такого лідера не видно навіть на горизонті

Якесь дивне в тебе сподівання. ІМХО весь смисл цього перформансу  - вбити в свідомість і підсвідомість виборців те, що в Україні є тільки два політики. І якщо і вибирати то тільки між цими двома. Власне цей результат вже майже досягнуто. Який може бути третій коли всі ЗМІ обговорюють стосунки лише двох?
   
І це не буде жабеня-Разумков)
А також що цим недолугими протистоянням не скористаються кацапи
Але на даний момент такого лідера не видно навіть на горизонті

++
   
піз*єц- привели до влади закладку хуйла, яка провокує протистояння

і сподіваються, що протистоянням не скористаються кацапи, які привели до влади для цього закладку

таки зеклуб, це діагноз

закладка - то липецкая лолита
   
Е-е-е-м-м...  Ви кого з цих двох маєте га увазі? Чи обох одразу?

То це порох намагається зе посадити ?

   
Разумков - олігофренічне обличчя зелених шлюх. Як взагалі можна згадувати про це недолуге ригоанальне недорозуміння.
   
То це порох намагається зе посадити ?


Та не посадити а розрекламувати щоб вивести в другий тур.

Але все-таки кого ви мали на увазі? Бо під ваш опис обидва підходять.
   

Порошенко самий нормальний і перевірений. Нафіг тобі ще якийсь ящик пандори зі шваброю в шопі  :lol:
   

Порошенко самий нормальний і перевірений. Нафіг тобі ще якийсь ящик пандори зі шваброю в шопі  :lol:

Зеленский для Порошенка - как Медведев для хуйло.
   
що в Україні є тільки два політики.

Ты это клоунское ЧМО умственно недоразвитое в политики записал? :laugh:
   
перевірений


Ключевое слово.  А дурачки все лезут в трансформаторную будку с твердым убеждением  ,что в этот раз их не шибанет током. Если бы деятельность этих недоумков касалась только их ,то черт с ними ,но скоты постоянно подсовывают различных идиотов  всем нам.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія