Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Велосипедистам наглядний приклад

Re: Велосипедистам наглядний приклад

Що до розмітки 1.15. була тема
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=976062.0
ПДР обізнаність...
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

ChefDamast
Опубліковано 3 квіт. 2016 р.
По велодоріжках Львова на вул. Хмельницького, Липинського, Чорновола, Куліша + пішохідний центр у неділю.
Реальний приклад перехресть з велодоріжками. Докладно ще не роздивився.

Пішоходам чомусь зручно ходити велодоріжками.

На 8:32 нерегульоване перехрестя, вірніше два. Поясніть - хто там кого має пропустити згідно правил.

Останнє редагування: 7 червня 2018 21:54:24 від com1
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

а є принципова різниця - здохнути верхи,  чи біля нього?)))

Є. Шанси на порядки відрізняються
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Схема перехрестя. Львів, проспект Чорновола-Липинського.
Велосипедист на відео вище на 8:32 перетинає на схемі верх справа наліво, потім ліву частину зверху вниз.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Пішоходам чомусь зручно ходити велодоріжками.


Ти уважно дивився, де ті велосипідарні доріжки прокладені??? По тротуарам, бля!!!  На липинського, наприклад, в пєшиків взагалі тротуар відібрали наглухо, суто для лісапєтів. Людям де ходити? Літати в повітрі, бо в лмр геніі шмідто-урбаніздики сидять? Далі - ближче до мака - починаються доволі завантажені тротуари, багато пєшиків. Там зробили нову доріжку може? Та ніхуя, врізали половину тротуару - двоє людей плюс возик вже не влазяться по ширині, а ще й зустрічний потік.  Нє, ну а чьо, і так норм же!
Єбрр башляє, доріжка є, бабос в кишеню,  шмідт оргазмує в фейсбуці. 
Далі - велодоріжки проходять тупо по зупинкам гт - єбать, любі друзі, це ви в європі таке надивились? Стоіть натовп народу, чекає маршрутку і тут хуясь - з"являється на швидкості пєдальний олень із дзвоником!  Дуже урбаністично і все для людей.
І останнє - на тому кільці, роверисти при перетині дороги не мають жодних переваг перед авто. І не можуть мати апріорі.
А хто думає інакше, той прикрашає власними кішочками таку улюблену йому велодоріжку з пріоритетом.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Схема перехрестя. Львів, проспект Чорновола-Липинського.
Велосипедист на відео вище на 8:32 перетинає на схемі верх справа наліво, потім ліву частину зверху вниз.
Показати зображення...
Що до схеми перехрестя. Лівий (західний) та нижній (південний) переїзди, переходи - в межах перехрестя. Згідно правил велосипедисти мають пріоритет. На інших двох - не мають. От такі цікаві правила. На схемі північ приблизно зверху.

Щоб визначити пріоритетність - потрібно мати схему перехрестя. І це потрібно зробити на ходу. Навіть якщо перший чи другий раз там їдеш.

Останнє редагування: 22 липня 2018 21:51:40 від com1
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Що до схеми перехрестя. Лівий та нижній переїзди, переходи - в межах перехрестя. Згідно правил велосипедисти мають пріоритет. На інших двох - не мають. От такі цікаві правила.

Щоб визначити пріоритетність - потрібно мати схему перехрестя. І це потрібно зробити на ходу. Навіть якщо перший чи другий раз там їдеш.

Не мають пріоретиту на даному перехресті.  Вдруге кажу - хто думає інакше, той має великі шанси прикрасити власними кішочками таку улюблену велодоріжку.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

А что он вобще делал на тротуаре?
 
6.6 Велосипедисту забороняється:
в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих)

Ему кажется больше 7 лет.
Це ж відео з Росії. Якщо ні - поясніть звідки відео.
Глянув координати з відео. Приблизно Ольгіно, Санкт-Петербург

В Росії їздити велосипедом по тротуару можна. В деяких випадках.
http://www.pdd24.com/pdd/pdd24

Останнє редагування: 8 червня 2018 17:37:03 від com1
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Відео ніби 2012 року
Черкаси


Що до назви теми. Приклад наочний.

Останнє редагування: 8 червня 2018 23:37:48 від com1
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Не закрита тема ..
Ще трохи є .. мобуть...
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Ти уважно дивився, де ті велосипідарні доріжки прокладені??? По тротуарам, бля!!!  На липинського, наприклад, в пєшиків взагалі тротуар відібрали наглухо, суто для лісапєтів. Людям де ходити? Літати в повітрі, бо в лмр геніі шмідто-урбаніздики сидять? Далі - ближче до мака - починаються доволі завантажені тротуари, багато пєшиків. Там зробили нову доріжку може? Та ніхуя, врізали половину тротуару - двоє людей плюс возик вже не влазяться по ширині, а ще й зустрічний потік.  Нє, ну а чьо, і так норм же!
Єбрр башляє, доріжка є, бабос в кишеню,  шмідт оргазмує в фейсбуці. 
Далі - велодоріжки проходять тупо по зупинкам гт - єбать, любі друзі, це ви в європі таке надивились? Стоіть натовп народу, чекає маршрутку і тут хуясь - з"являється на швидкості пєдальний олень із дзвоником!  Дуже урбаністично і все для людей.
І останнє - на тому кільці, роверисти при перетині дороги не мають жодних переваг перед авто. І не можуть мати апріорі.
А хто думає інакше, той прикрашає власними кішочками таку улюблену йому велодоріжку з пріоритетом.
Що до львівських доріжок є тема.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=885050.0
Re: Велодоріжки у Львові - 2

Є ще - один, але в розділі вільне.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=884517.0
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

переходи - в межах перехрестя. Згідно правил велосипедисти мають пріоритет.
ПП  правил давай
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

ПП  правил давай
дик шо не заборонено,  то дозволено) я,  до речі,  пропускаю,  зазвичай,  але от вчора дві машини зупинились переді мною,  і шо я мав робити?) прийшлось перед ними переїхати
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

У  Харкові в результаті ДТП загинув велосипедист
Від отриманих ушкоджень 41-річний чоловік помер у Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги.
Повідомлення про подію, яка сталася на проспекті Науки, надійшло до поліції 11 червня о 08.14.
За адресою виїжджала слідчо-оперативна група.
 За попередньою інформацією, велосипедист здійснив наїзд на відчинені двері припаркованого автомобіля «Hyundai».
За даним фактом слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту
особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
_____________
ну от, як так?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Приблизно отак
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад


_____________
ну от, як так?

А нєхєр між рядами шаройобитись! ПДР? Нє, не чули! Нам паєбать!
Цуко, я би іх анально карав за таке!
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Про двері ще.
   
ChefDamast
Опубліковано 3 квіт. 2016 р.
По велодоріжках Львова на вул. Хмельницького, Липинського, Чорновола, Куліша + пішохідний центр у неділю.
Реальний приклад перехресть з велодоріжками. Докладно ще не роздивився.
https://www.youtube.com/watch?v=lN7G6ukik5E
Пішоходам чомусь зручно ходити велодоріжками.

На 8:32 нерегульоване перехрестя, вірніше два. Поясніть - хто там кого має пропустити згідно правил.

Тупо зроблено  (td)

Треба було велодоріжку робити  біля дороги, і пішоходну - подалі від дороги , там де зроблена вело..

тупарі..
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Якщо чесно,  це правило,  котре напрягає найбільше.

Пішохідний перехід то, відчасти, як продовження тротуару. По тротуару ви ж, велосипедисти, не їздете... чи їздете? B-)
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад
smx

А что он вобще делал на тротуаре?
 
6.6 Велосипедисту забороняється:
в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих)

Ему кажется больше 7 лет.

 ;o
офтоп, а если ребенку 8 лет ему где ездить? по дороге что ли ? ;o
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Ще одні двері
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Пішохідний перехід то, відчасти, як продовження тротуару. По тротуару ви ж, велосипедисти, не їздете... чи їздете? B-)
Логічно, по тротуару не можна, я хіба у виключних випадках виїжджаю, коли без варіантів, і повільно.
Але фішка в тому, що великі перехрестя треба через переходи переходити/переїжджати, і цілком реально до них спочатку під'їхати по дорозі, і потім перейти,
Так фішка в тому що я так і не знайшов пункт правил, котрий вимагає спішуватись, хоча у рекомендаціях це записано.
До речі, кільця теж можна, чогось раніше думав, що ні
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

https://www.youtube.com/watch?v=gCmDfSFITmw
Судячи з цього відео, велосіпедисти буває і не дивляться навкруги і навіть трохи поперед собою.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

пешиходный переход , мля .
Тех, кто это не усвоил, называют "хрустиками" ...
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Судячи з цього відео, велосіпедисти буває і не дивляться навкруги і навіть трохи поперед собою.

Просто якщо людина довбойоб, то це особливо проявляється в тому, як вона перетинає дорогу: пішки або на ровері.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

https://www.youtube.com/watch?v=gCmDfSFITmw
А чо велосіпідари такі далбайоби? Ладно на своє життя насрати, так нафіга іншим його гробити?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Судячи з цього відео, велосіпедисти буває і не дивляться навкруги і навіть трохи поперед собою.

Не забувай,  більшисть з них ще з ваккумними навушниками  "для драйву".
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Бо такого немає :weep:
Читай мої пости про перехрестя і велосипедистів, чим вони керуються згідно ПДР.
Правила або вивчив і знаєш, або задаєш тупі питання.
Там з цілого ряду пунктів і пояснень до них,а також ілюстрацій цітко і ясно...
Велосипідорг, на перехресті керується тими ж правилами проїзду що і інші водії ТЗ.

По доріжці він їде, чи не по доріжці.
А вы точно психиатра проходили, когда права получали?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

мене самого задрали,  і я власне такого і не пропоную,  а лише через переходи
не понял про переходы. Если до перекрестка ты доехал по дороге, то что тебе мешает пересекать перекрёсток по дороге?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

А нєхєр між рядами шаройобитись! ПДР? Нє, не чули! Нам паєбать!
Цуко, я би іх анально карав за таке!
15.13.
Запрещается открывать двери транспортного средства, оставлять их открытыми и выходить из транспортного средства, если это угрожает безопасности и создает препятствия другим участникам дорожного движения.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

15.13.
Запрещается открывать двери транспортного средства, оставлять их открытыми и выходить из транспортного средства, если это угрожает безопасности и создает препятствия другим участникам дорожного движения.

А то нічого, що лісапєта там не повинно бути згідно пдр?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

А то нічого, що лісапєта там не повинно бути згідно пдр?
Ну ти так написав, наче двері можна відкривати коли заманеться.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Ну ти так написав, наче двері можна відкривати коли заманеться.

Написав - за ізду між рядами карати анально! Ти не згоден?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Написав - за ізду між рядами карати анально! Ти не згоден?
Згоден. так само за відкривання дверей, не дивлячись назад.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

А вы точно психиатра проходили, когда права получали?
Проходив і отримав.
А велосипідорги не проодять нічого.Тому і їздять як їбаньки.
Я розумію тих поодиноких адекватних велосипедистів,як їм важко серед переважної маси інших .
Бо решта це секта калірованих їбонатів-фетішистів,поведінка яких чисто як гомосєки котрі  випячують на показ свою  особливість за найменшого шороху.
При чому тупі як валянки.
Он по цій гілці навіть видно - "ну як жеж так , їздити по тротуарах і переходах неможна???
Такого не пнути в сраку -відмовити собі у великому задоволенні.





   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

не понял про переходы. Если до перекрестка ты доехал по дороге, то что тебе мешает пересекать перекрёсток по дороге?
Наприклад ПДР в деяких випадках , чув про таке?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад
DVB

ПДР дозволяють до 50 км/год в нас пункті. Тупо і глупо, але що поробиш :( Тому не слід влаштовувати вибіркове правосуддя.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Можна я на моті по пешохідним  переходам буду переїджати?   Я  медленна..
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Можна я на моті по пешохідним  переходам буду переїджати?   Я  медленна..
(tu)
а я буду через двойную сплошную разворачиваться и по тротуарам ездить, разворачиваться быстро, а ездить медленно, ну а че, я ж никому не мешаю :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія