Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нелогічна мобілізація?

Re: Нелогічна мобілізація?

Цей "добродій" стукач й придурок.

Зпочатку стучить, чекає коли опонента забанять й святкує перемогу.

Хітрий дмітрій, всрався, а каже - ржавчина.  :)

а оно пожизни лось
   
Re: Нелогічна мобілізація?

А що на рахунок - бачу/ не бачу порушення?

це технологічний момент - вирішується в рамках сучасних комп'ютерних технологій
   
Re: Нелогічна мобілізація?

читач, ти на якій машині їздиш?

на ланосі?
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Дрочич,ти кажешь все справедливо й чесно, але до армії ти не йдешь, але іншім робиш за це зауваження.


Ти як комуняцький замполіт.  Роби как я кажу.


А треба роби як я.

   
Re: Нелогічна мобілізація?

оно пожизни терпила...
   
Re: Нелогічна мобілізація?

читач, ти на якій машині їздиш?

на ланосі?

відповіді на питання після попередньої оплати
готовий заплатити за свою цікавість?
   
Re: Нелогічна мобілізація?

відповіді на питання після попередньої оплати
готовий заплатити за свою цікавість?


чего?

порівняв..))))

бугага
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Дрочич,ти кажешь все справедливо й чесно, але до армії ти не йдешь, але іншім робиш за це зауваження.
Ти як комуняцький замполіт.  Роби как я кажу.
А треба роби як я.

ну так я й кажу "відмовся від інвалідності", стань здоровим, як я
   
Re: Нелогічна мобілізація?

відповіді на питання після попередньої оплати
готовий заплатити за свою цікавість?

Так може ти й у  ато підешь, "під інтерес" ?  :)
   
Re: Нелогічна мобілізація?

ну так я й кажу "відмовся від інвалідності", стань здоровим, як я
А чого ти здоровий й патриотичний не у армії?

   
Re: Нелогічна мобілізація?

ну так я й кажу "відмовся від інвалідності", стань здоровим, як я

ти здоровий?

а в психіатра перевірявся?

бо воно так не видно
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Мобілізація це держава дала згоду жлобам у пагонах взяти собі ще з міліон рабів й холопів.




Й це правда, скільки би не банили й не орали підреоти потроха.
   
Re: Нелогічна мобілізація?

...кадрові офіцери всього світу - це каста, яка в мирний час п'янствує-трахається, а в воєнний час - п'янствує-трахається і ходить для розваги в штаб....
...і важко це змінити....

Це змінити важко, але з мого досвіду-

якщо Вам безнадійно боргують гроші, краще про них забути, і рухатись далі, при цьому ОГОЛОСИВШИ Вашого боржника НІКЧЕМНИМ і НІКОЛИ більше не маючи з ним справи

Всі військові , які ХОЧУТЬ виконати свій обов'язок повинні це зробити- всі інші мають бути оголошені НІКЧЕМНИМИ і позбавлені переваг.
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Чомусь упор йде на вік 40-50. Чому?

20-річні не можуть воювати, чи це під дітей потроха прогнулись военкоми?

Якщо людина вже має дорослих дітей, то мабуть і почуває себе більш впевнено
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Якщо людина вже має дорослих дітей, то мабуть і почуває себе більш впевнено
Ось й маємо у кацапів в лугандоні контрактники. В наших зловлені примусово люди.
В кацапів й сепарів воєнторг. В нас його нема, сша не дають потроху гроші й зброю, бо знають він холуй хуйла.

На тому боці озброєні марадери 20-25 років мотивовані на війну.

З нашого боку фольксштурм зразка травня 1945р у берліні.

Й ці люди бажають перемоги?
   
Re: Нелогічна мобілізація?

це технологічний момент - вирішується в рамках сучасних комп'ютерних технологій

Погоджуюсь, що адміністрування в державі ВЗАГАЛІ колись повинно бути на 99% автоматизоване і людський фактор МОЖЕ бути виключений.

Але якщо навіть найтехнологічніші держави типу Сінгапуру цього не зробили, то нам ще про це і говорити зарано
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Ось й маємо у кацапів в лугандоні контрактники. В наших зловлені примусово люди.
В кацапів й сепарів воєнторг. В нас його нема, сша не дають потроху гроші й зброю, бо знають він холуй хуйла.

На тому боці озброєні марадери 20-25 років мотивовані на війну.

З нашого боку фольксштурм зразка травня 1945р у берліні.

Й ці люди бажають перемоги?

Ви говорите гаслами

   
Re: Нелогічна мобілізація?

Ви говорите гаслами
Це наші вороги діють стереотипно.  Як у 2-й світовій.
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Кацапи через своїх людей у армії відкрили полювання на громадян України.

Й під привід - АТО беруть у полон й везуть на бойню людей.

   
Re: Нелогічна мобілізація?

Це наші вороги діють стереотипно.  Як у 2-й світовій.

Наші вороги говорять Вашими гаслами
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Кацапи через своїх людей у армії відкрили полювання на громадян України.

Й під привід - АТО беруть у полон й везуть на бойню людей.

Які Ваші пропозиції?
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Погоджуюсь, що адміністрування в державі ВЗАГАЛІ колись повинно бути на 99% автоматизоване і людський фактор МОЖЕ бути виключений.

Але якщо навіть найтехнологічніші держави типу Сінгапуру цього не зробили, то нам ще про це і говорити зарано

нам не потрібно 99% нам достатньо 60%
"бачу/не бачу" на малих сумах не діє
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Наші вороги говорять Вашими гаслами

це він говорить їх гаслами - примітивний хохол на службі у Хуйла
з ним у вас діалогу не буде
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Які Ваші пропозиції?

Відповідь є ще з майдана 2013р Реформи. редиска, підкацапних генералів й пенсіонерів на вулицю.

   
Re: Нелогічна мобілізація?

це він говорить їх гаслами - примітивний хохол на службі у Хуйла
з ним у вас діалогу не буде
Ти про себе сказав.

Приїдь в Україну зайди до военкомату, потім патякати будешь.

з 1992р нічого не змінилось.
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Взагалі чим гучніше кричить якесь падло - все на війну, в атаку, тим дальше воно від фронту й армії.

   
Re: Нелогічна мобілізація?

Панас Панасович   4.5   05.08.2015   Ніколи

піздєц інваліду, більше срать не буде
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Відповідь є ще з майдана 2013р Реформи. редиска, підкацапних генералів й пенсіонерів на вулицю.

Змушений погодитись, нажаль шансів забрати в більшості з них борг практично немає
   
Re: Нелогічна мобілізація?

нам не потрібно 99% нам достатньо 60%
"бачу/не бачу" на малих сумах не діє

Я буду в рядах перших, хто буде підтримувати дегуманізацію фіскальних і інших послуг

Але це питання кількох поколінь, а не років
   
Re: Нелогічна мобілізація?

це він говорить їх гаслами - примітивний хохол на службі у Хуйла
з ним у вас діалогу не буде

Дійсно, ВЖЕ не буде   :-B
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Я буду в рядах перших, хто буде підтримувати дегуманізацію фіскальних і інших послуг

Але це питання кількох поколінь, а не років

це питання технологічності і для цього достатньо одного року, щоб запустити і відшліфувати до автоматизму,
звичайно, що під це варто змінити Кодекс, концептуально, під нинішню економічну систему
   
Re: Нелогічна мобілізація?

це питання технологічності і для цього достатньо одного року, щоб запустити і відшліфувати до автоматизму,
звичайно, що під це варто змінити Кодекс, концептуально, під нинішню економічну систему

це щось подібне, як змінити за рік вуглеводневу енергетику на , наприклад, термоядерну- занадто інерційна система і занадто багато впливових людей категорично проти цього
   
Re: Нелогічна мобілізація?

це щось подібне, як змінити за рік вуглеводневу енергетику на , наприклад, термоядерну- занадто інерційна система і занадто багато впливових людей категорично проти цього

ні, аналогія не правильна, технологія і впливовість особистостей це фактори з різних площин,
якщо говорити про технологію то у нас просто беруть кальку з Європи і намагаються пристосувати до українських реалій,
в результаті виходить "хотіли, як краще вийшло, як завжди"
варто було б вчинити інакше взяти тільки принципи(концепцію) і на цій підставі створити власну систему
але це не робота податкової чи міністерства це робота науковців і практиків
тут була гілочка з гарним текстом з цього приводу, але нікого особливо не зацікавила, на жаль
   
Re: Нелогічна мобілізація?

ні, аналогія не правильна, технологія і впливовість особистостей це фактори з різних площин,
якщо говорити про технологію то у нас просто беруть кальку з Європи і намагаються пристосувати до українських реалій,
в результаті виходить "хотіли, як краще вийшло, як завжди"
варто було б вчинити інакше взяти тільки принципи(концепцію) і на цій підставі створити власну систему
але це не робота податкової чи міністерства це робота науковців і практиків
тут була гілочка з гарним текстом з цього приводу, але нікого особливо не зацікавила, на жаль

Аналогія, на мою думку, правильна- я створив з цього приводу опитування, подивлюсь на "суспільну думку"  :)
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Аналогія, на мою думку, правильна- я створив з цього приводу опитування, подивлюсь на "суспільну думку"  :)

Отже, з опитування видно, що не менше 3/4 людей не вважають, що їхнє місце зайнятості може бути автоматизоване.

З такою опозицією щось вдіяти дуже важко
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Отже, з опитування видно, що не менше 3/4 людей не вважають, що їхнє місце зайнятості може бути автоматизоване.

З такою опозицією щось вдіяти дуже важко

людина на конвеєрі колись теж не уявляла що її місце може бути автоматизоване,
але чи це спонукало її виконувати свою роботу не так, як від неї вимагалось
я не про автоматизацію якоїсь зараз виконуваної людиною роботи, мав на увазі коли говорив про концепцію і принципи
я про систему організації говорив, коли від податківця не залежить прийняття рішення - це порушення чи ні
   
Re: Нелогічна мобілізація?

людина на конвеєрі колись теж не уявляла що її місце може бути автоматизоване,
але чи це спонукало її виконувати свою роботу не так, як від неї вимагалось
я не про автоматизацію якоїсь зараз виконуваної людиною роботи, мав на увазі коли говорив про концепцію і принципи
я про систему організації говорив, коли від податківця не залежить прийняття рішення - це порушення чи ні

Коли від людини нічого не залежить- ця людина не потрібна. Я , наприклад, такого працівника не потребую.

Людина на конвеєрі МУСИТЬ знати , що на її вік роботи хватить, тоді все буде гаразд- тому я і писав про покоління.

   
Re: Нелогічна мобілізація?

Коли від людини нічого не залежить- ця людина не потрібна. Я , наприклад, такого працівника не потребую.

Людина на конвеєрі МУСИТЬ знати , що на її вік роботи хватить, тоді все буде гаразд- тому я і писав про покоління.

нічого не залежить і не залежить прийняття рішень це різні речі,
ваші працівники можуть робити чудову продукцію, але ви не допускаєте їх до прийняття рішень за якою ціною і на яких умовах її продавати
просто у них інша функція

не зустрічав людей на конвеєрі, що б не мріяли з нього зійти

   
Re: Нелогічна мобілізація?

нічого не залежить і не залежить прийняття рішень це різні речі,
ваші працівники можуть робити чудову продукцію, але ви не допускаєте їх до прийняття рішень за якою ціною і на яких умовах її продавати
просто у них інша функція

не зустрічав людей на конвеєрі, що б не мріяли з нього зійти

Якщо людина не приймає рішень , властивих ГОМО САПІЄНС, то вона вже програла в конкуренції з комп'ютерами (роботами). І єдине питання, яке залишиться відкритим- час її заміни механізмами.

В нашому гуманістичному світі на це йдуть десятки років.

Якби люди на конвеєрі МОГЛИ зрозуміти глибину проблеми, вони б дивились на ситуацію по-інакшому
   
Re: Нелогічна мобілізація?

Якщо людина не приймає рішень , властивих ГОМО САПІЄНС, то вона вже програла в конкуренції з комп'ютерами (роботами). І єдине питання, яке залишиться відкритим- час її заміни механізмами.

В нашому гуманістичному світі на це йдуть десятки років.

Якби люди на конвеєрі МОГЛИ зрозуміти глибину проблеми, вони б дивились на ситуацію по-інакшому

рішення властиво приймати людині, але рішення, що стосуються її функцій і її рівня для того податківець там і сидить
я говору про конкретну службу і про конкретні зміни а ви намагаєтєсь перевести це на беззмістовну філософську бесіду про людей та машини
у вас було питання про "А що на рахунок - бачу/ не бачу порушення?" я про нього і говору

Останнє редагування: 5 серпня 2015 17:23:02 від Читач
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія