Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

депресія - що це таке?

Re: депресія - що це таке?

Іменно.... Коли нема очикувань, нема і особливого інтересу.... Намагаюсь визначити чи це депресія, чи просто такий собі нормальний стан.....

Депресія іде, як правило, вкупі з тривогою (anxiety). Тоді в голову лізуть темні думки про щось жахливе і неминуче, пропадає воля до боротьби за щось краще, з'являється тенденція до циклічних і беззмістовних ритуалів. Як правило, це - результат стресу, в результаті якого виділилося забагато адреналіну, який сидить в мозку і гальмує позитивні емоції. http://beforeyoutakethatpill.com/blog/2014/10/27/stress-hormones-and-the-fear-response-in-survival/
Позбутися депресії = позбутися адреналіну + позбутися причини стресу.
Позбутися адреналіну = бути в середовищі, яке спонукає до пожвавлених інтеракцій з людьми (шопінг, подорожі в компанії, etc)
Позбутися причини стресу - well... перший крок - вияснити його джерело.

Останнє редагування: 16 вересня 2018 00:29:19 від GizmoGremlin
   
Re: депресія - що це таке?

Іменно.... Коли нема очикувань, нема і особливого інтересу.... Намагаюсь визначити чи це депресія, чи просто такий собі нормальний стан.....

та можна сказати, шо ти просто обожрався щастя. от коли в тебе шось з того, шо ти зараз маєш, зникне, от тоді і порівняєш свій стан з тим, який в тебе зараз.
   
Re: депресія - що це таке?

треба просто рухатися більше, і ото все тобою перераховане не знадобиться, або не стане необхідною потребою в житті.

Цитата: Vera
о! треба йому відірватися кудись. самому, або з компанією.

Погоджуюсь.
   
Re: депресія - що це таке?

та можна сказати, шо ти просто обожрався щастя. от коли в тебе шось з того, шо ти зараз маєш, зникне, от тоді і порівняєш свій стан з тим, який в тебе зараз.

Та пох реально. Вже готовий йти
   
Re: депресія - що це таке?

депресія - теж

так, це дуже неприємна сторона людського життя, але можна з нею і без пигулок поборотися. не жерти тону аспіріна, чи ще якусь "блокаду" робити. треба почати шукати причину самому, або от як укі тут робить - завів дискусію. це може йому допомогти знайти рішення.
   
Re: депресія - що це таке?

так, це дуже неприємна сторона людського життя, але можна з нею і без пигулок поборотися. не жерти тону аспіріна, чи ще якусь "блокаду" робити. треба почати шукати причину самому, або от як укі тут робить - завів дискусію. це може йому допомогти знайти рішення.

 (tu)

Поїдь кудись, де ні разу не був. В Японію якусь, чи на Мачу Пікчу.
   
Re: депресія - що це таке?

Та пох реально. Вже готовий йти

це тоді вже в тебе дійсно глибока депресія. тут тобі треба допомога термінова.
проси про неї.
   
Re: депресія - що це таке?

Та пох реально. Вже готовий йти

Silly you. Ти ще не звідав й 1000ї частки того, що приготував до тебе світ.
   
Re: депресія - що це таке?

це тоді вже в тебе дійсно глибока депресія. тут тобі треба допомога термінова.
проси про неї.

Нашо? Я не хочу допомоги. Просто виставив цю тему на дискусію, цікаво шо народ про це дума
   
Re: депресія - що це таке?

Нашо? Я не хочу допомоги. Просто виставив цю тему на дискусію, цікаво шо народ про це дума

Народ думає, що допомога потрібна, і по-всякому хоче її надати.
   
Re: депресія - що це таке?

Silly you. Ти ще не звідав й 1000ї частки того, що приготував до тебе світ.

Багато звідав насправді. Далі нецікаво
   
Re: депресія - що це таке?

Багато звідав насправді. Далі нецікаво

Не може такого бути.
   
Re: депресія - що це таке?

Не може такого бути.

 :) Бачиш, ти не розумієш про шо я
   
Re: депресія - що це таке?

:) Бачиш, ти не розумієш про шо я

Я розумію дуже добре. Тобі здається, що світ маленький і замкнувся. То - ілюзія.  B-)
   
Re: депресія - що це таке?

(tu)

Поїдь кудись, де ні разу не був. В Японію якусь, чи на Мачу Пікчу.

точно! от в мене депресія, шо літо скоро закінчиться. я як подумаю - так бігу на озеро, як скажена. кожного дня! тут в нас в травні жарюка вже була, так я вже в липні отримала депресію - організм думав, шо літу кінець!
укі, а в тебе там цілий окіян! там жеж можна стільки наплавати! як плава лагуна! а потім вже можна і втопитися, якщо не допоможе.
як ото в серіалі "Two and a Half Men" там хотів мільйонер втопитися. роль грав красунчик ештон кутчєр.
   
Re: депресія - що це таке?

Я розумію дуже добре. Тобі здається, що світ маленький і замкнувся. То - ілюзія.  B-)

Ні, просто кількість варіацій обмежена.... Надалі все що б не побачив, вписується в знайомі паттерни....
   
Re: депресія - що це таке?

точно! от в мене депресія, шо літо скоро закінчиться. я як подумаю - так бігу на озеро, як скажена. кожного дня! тут в нас в травні жарюка вже була, так я вже в липні отримала депресію - організм думав, шо літу кінець!
укі, а в тебе там цілий окіян! там жеж можна стільки наплавати! як плава лагуна! а потім вже можна і втопитися, якщо не допоможе.
як ото в серіалі "Two and a Half Men" там хотів мільйонер втопитися. роль грав красунчик ештон кутчєр.

Як може бути депресія в місці, де на фронтярді ростуть ПАЛЬМИ?!  ;o
Якщо від них депресія - треба побувати, де бамбук. Або піски. Або фйорди. Або білі ведмеді.
   
Re: депресія - що це таке?

Нашо? Я не хочу допомоги. Просто виставив цю тему на дискусію, цікаво шо народ про це дума

якщо в тебе думки про власну смерть і шо ти до неї готовий, то це найважливіша ознака глибокої депресії. і це дуже серйозно.
   
Re: депресія - що це таке?

Ні, просто кількість варіацій обмежена.... Надалі все що б не побачив, вписується в знайомі паттерни....

Значить, треба змінити місце споглядання, на якийсь час! :)
   
Re: депресія - що це таке?

точно! от в мене депресія, шо літо скоро закінчиться. я як подумаю - так бігу на озеро, як скажена. кожного дня! тут в нас в травні жарюка вже була, так я вже в липні отримала депресію - організм думав, шо літу кінець!
укі, а в тебе там цілий окіян! там жеж можна стільки наплавати! як плава лагуна! а потім вже можна і втопитися, якщо не допоможе.
як ото в серіалі "Two and a Half Men" там хотів мільйонер втопитися. роль грав красунчик ештон кутчєр.

Та вже і плавав, і топився, все це було..... Гарно звичайно, нічого не скажеш
   
Re: депресія - що це таке?

Як може бути депресія в місці, де на фронтярді ростуть ПАЛЬМИ?!  ;o
Якщо від них депресія - треба побувати, де бамбук. Або піски. Або фйорди. Або білі ведмеді.

100%! от я, наприклад, не уявляю собі, як я можу померти раніше за своїх ворогів. ну це ж несерйозно. я не можу собі такого дозволити.
   
Re: депресія - що це таке?

якщо в тебе думки про власну смерть і шо ти до неї готовий, то це найважливіша ознака глибокої депресії. і це дуже серйозно.

He is just a silly man who needs some attention! And you will get it, Uki, once you fill yourself with new experiences! :)
   
Re: депресія - що це таке?

Та вже і плавав, і топився, все це було..... Гарно звичайно, нічого не скажеш

ну і?
   
Re: депресія - що це таке?

якщо в тебе думки про власну смерть і шо ти до неї готовий, то це найважливіша ознака глибокої депресії. і це дуже серйозно.

Навіть бачив її... Не боявся....
   
Re: депресія - що це таке?

Uki, прошу не відмовчуватися, а ділитися планами на відвідини Мачу Пікчу!
   
Re: депресія - що це таке?

Навіть бачив її... Не боявся....

Але прискорювати її не варто. Життя нам не для того дано.
   
Re: депресія - що це таке?

He is just a silly man who needs some attention! And you will get it, Uki, once you fill yourself with new experiences! :)

GizmoGremlin, я вже кілька років ховаюсь від attention
   
Re: депресія - що це таке?

так, це дуже неприємна сторона людського життя, але можна з нею і без пигулок поборотися. не жерти тону аспіріна, чи ще якусь "блокаду" робити. треба почати шукати причину самому, або от як укі тут робить - завів дискусію. це може йому допомогти знайти рішення.
:facepalm:
   
Re: депресія - що це таке?

He is just a silly man who needs some attention! And you will get it, Uki, once you fill yourself with new experiences! :)

а, точно. ніхто укі не співає дифірамбів і не рятує його від депресії. а тут ще можна і ідеї надибати, аякжеж.
   
Re: депресія - що це таке?

GizmoGremlin, я вже кілька років ховаюсь від attention

Є attention, а є attention. Ділитися позитивними враженняими без attention не має змісту.
   
Re: депресія - що це таке?

Але прискорювати її не варто. Життя нам не для того дано.

Абсолютно згоден... Я не боявся, але у мене був азарт вижити.... Боротьба за життя - це цікаво
   
Re: депресія - що це таке?

:facepalm:

чому? я ж тут написала вже про один нещасний випадок, як жінка викинулася з вікна після антидепресантів. вона ще судиться з фармкампанією, до речі.
   
Re: депресія - що це таке?

Є attention, а є attention. Ділитися позитивними враженняими без attention не має змісту.

Так, згоден, час від часу виникають позитивні емоції та враження..... В основному дітей це стосується....
   
Re: депресія - що це таке?

а, точно. ніхто укі не співає дифірамбів

Бо він знає, що їх заслуговує. І справедливо. Комфортне місце для життя, добра робота, дорослі діти і всякі такі достатки.
Але якби почали співати дифірамби - ватрість того всього принизилася б. Бо зверніть увагу на співаючих! Форум - не місце, де щирі співуни тусуються. Тут купа бруду.
   
Re: депресія - що це таке?

Боротьба за життя - це цікаво

Отожбо! А ще цікавіше - коли ти вже відчуваєш, що переміг!
   
Re: депресія - що це таке?

Бо він знає, що їх заслуговує. І справедливо. Комфортне місце для життя, добра робота, дорослі діти і всякі такі достатки.
Але якби почали співати дифірамби - ватрість того всього принизилася б. Бо зверніть увагу на співаючих! Форум - не місце, де щирі співуни тусуються. Тут купа бруду.

Тут ти шариш Gizmo, на ФУПі все ще шукаю цікавих думок та ідей.....
   
Re: депресія - що це таке?

Отожбо! А ще цікавіше - коли ти вже відчуваєш, що переміг!

У мене цього відчуття не було ніколи. Завжди задовольнявся компромісами....
   
Re: депресія - що це таке?

У мене цього відчуття не було ніколи. Завжди задовольнявся компромісами....

Компроміс - НЕ ознака поразки, зауваж.
   
Re: депресія - що це таке?

Компроміс - НЕ ознака поразки, зауваж.

I know. Але і не перемога про яку ти писав..... Я навіть зараз не впевнений що я хочу це відчути....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія