Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

депресія - що це таке?

Re: депресія - що це таке?

Гіперицину недостатньо, там ще гіперфорин і десяток інших сполук в екстракті звіробою:)

ото ж я й кажу  - травка ))
   
Re: депресія - що це таке?

ото ж я й кажу  - травка ))

і «травка» теж:) хоча з канабісом треба бути обережними, особливо людям схильними до депресій....
   
Re: депресія - що це таке?

підміною понять ви хіба що поглиблюєте враження: лікарі,що стають вашими клієнтами - це не усі лікарі і власний досвід щодо своєї клієнтури нелогічно екстраполювати до масштабів цілої медицини, тим паче - ґрунтувати на ньому уявлення про клінічну депресію, ще й видавати оте суб'єктивне уявлення за фахову обізнаність.
яка підміна понять, ви про шо??
щодо логіки-дякую, ви збираєтесь вчити технаря цьому предмету?
а екстраполяція-чом би й ні?
   
Re: депресія - що це таке?

Коли тупо виконуєш все що тобі кажуть, але не маєш ніякої цікавості до цього.....

згадуючи інші твої висєри  контент - скінчиш xyйово
   
Re: депресія - що це таке?

Ти не зрозумів. Шастя повне, просто це все.....

Ваше «повне щастя» дуже вже очевидне останніми місяцями/роками.
Так виглядає, шо шерше ля фам, б***ь, ото і все.
   
Re: депресія - що це таке?

і «травка» теж:)

а отут незгодна.

лігалайз -чарівна вещ при гострих стресах і нав'язливих станах.

але депра - нєнєнє, при депрі гіпокамп і так вражений, щоб добивать його канабіатами
   
Re: депресія - що це таке?

а отут незгодна.

лігалайз -чарівна вещ при гострих стресах і нав'язливих станах.

але депра - нєнєнє, при депрі гіпокамп і так вражений, щоб добивать його канабіатами

Та я теж за, є просто дані, що при шизофренії канабіс може спричиняти трагічні наслідки (спроби суїциду ітп). А так звичайно за:)
   
Re: депресія - що це таке?

при шизофренії канабіс

там є нюанси з різними канабіатами, але тут не скажу нічого - просто не слідкувала
   
Re: депресія - що це таке?

депрессия это промежуточная стадия между накопившимися стрессами и апатией.
   
Re: депресія - що це таке?

Ваше «повне щастя» дуже вже очевидне останніми місяцями/роками.
Так виглядає, шо шерше ля фам, б***ь, ото і все.

Ти не розумієш. Те шо я тут обговорюю - це наступна стадія
   
Re: депресія - що це таке?

Депресія - це відчуття безглуздо прожитих молодих років. На носі стаорість а ти біля розбитого корита. А в юності ж то такі плани були... B-)
   
Re: депресія - що це таке?

Сьодні дочка замолотила, треба в першу чергу рятувати немовлят та 40 річних :facepalm1:
Єто результат американской школьі.
Мне в свое время стоило больших усилий противодействовать.
Только тогда бьіла мода спасать геев и китов.
Как результат школьная подруга дочери стала полноценньім мальчиком ХЗЧ B-)
А депрессия неприятная весчь, но таблетки помогают. Конечно каждая палка о двух концах.
Обратите внимание что в странах a la shitholl депрессии нет B-)

Останнє редагування: 15 вересня 2018 22:37:14 від Jacob
   
Re: депресія - що це таке?

шановні. Ще раз (від антрополуха, тобто від мене)

депресія - хвороба, і агедонія (нездатність відчувати задоволення і всякий кайф) - симптом її.

схильність до депри частково генетично обумовлена. в нашій популяції... (ну, ви пойняли  :(  ).

стрес (сосбливо слабкий і постійний) може спровокувати депресію, а може й не стрес, а може і сама по собі трапитись. а може, як ускладнення пысля курсу кортикостероїдів, протималярійних препаратів, бронхолітиків... список некороткий.

хто депресує, в тому не винен.

порада "взять себе в руки" не працює.

це лікується, хоча іноді - важко і марудно

колеса працюють, але вибірково, на підбір препарату може піти три-чотири спроби

найчастіше суїцид при депресії трапляється, коли препарат зрештою підібрався правильно і починає діяти, тому не лишайте хворого брата вашого на цій стадії самого.

енд ет ліст бат нот ет ласт - за депресії людина дуже скочується донизу в соціальному ранзі, губить соціальні зв'язки і так далі. В цьому розумінні допомога, розуміння і терплячість близьких - більш ніж безцінна.

якось так.

Останнє редагування: 15 вересня 2018 22:49:58 від Denak
   
Re: депресія - що це таке?

в странах a la shitholl депрессии нет

есть. работает в качестве фильтра, отправляющего особо к ней склонных вон из семьи в канаву и на кладбище для нищих.
поскольку nobody cares, в статистику они не попадают

(когда добрые антрополухи добрались до амазонии западней Манауса, то обнаружили целые поселки, тихо и грустно от нее вымирающие. Жуткое, скажу вам, зрелище.)
   
Re: депресія - що це таке?

Денак має рацію, все в тілі є біологічний баланс.
Моя мама не казала депресія, а хандра. Вважала, що робота є ліками від хандри. ;)
   
Re: депресія - що це таке?

робота є ліками від хандри

хандра то дистрес (тобто депра вже світить, але ще не настала)

так. тут робота цілком помагає, але не всяка, а така, в якій виконавець сам контролює процес і сам за нього відповідає.
Від пасіння овець до перекладу текстів з незнайомої мови

але не тупе виконання чужих розпоряджень. оце доб'є точно
   
Re: депресія - що це таке?

жерти треба все що хочеться, дієти це маразм, сьогодні кажуть цукор смерть, а завтра що без нього клямка, те саме сіль
недавно читав що хто не їсть картоплю той бажає собі смерті, а вітамін Д не має ніякого впливу на розвиток кісток
ну і тп
шлак заповнює мозок сучасної людини і примушує її до механічного життя тотолітарно продиктованого з сторінок інету


 :super:
   
Re: депресія - що це таке?

Без химии, точнее биохимии, никак. Эти вещества напрямую влияют на ощущение интереса и радости. К сожалению, их практически невозможно ввести в организм извне, только вырабатываются самим мозгом.

Чтобы стимулировать их выработку нужно предпринять кое-какие действия. Для начала пройти диагностику, сдать кровь на анализ.
більшість зрадо типічні невротики і депресняки.
   
Re: депресія - що це таке?

більшість зрадо типічні невротики і депресняки.

Не уверен.

Скорее та самая серая масса - вот это оно.
   
Re: депресія - що це таке?

Без химии, точнее биохимии, никак. Эти вещества напрямую влияют на ощущение интереса и радости. К сожалению, их практически невозможно ввести в организм извне, только вырабатываются самим мозгом.

Чтобы стимулировать их выработку нужно предпринять кое-какие действия. Для начала пройти диагностику, сдать кровь на анализ.

Ха-ха-ха... Ті "вєщєства" продаються в кожному продуктовому магазині. Називаються: водка, коньяк, віскі, ром, текіла... і багато інших.
Вводяться "ізвнє" шляхом перорального вливання. Позитивний ефект настає вже через одну хвилину. :)
   
Re: депресія - що це таке?

нереально.... Завжди знайду чим зайнятись.... Але шось не радує все це

мабуть, це в тебе фрустрація.
   
Re: депресія - що це таке?

Пан вукі, усю гілку не читав але виглядає як у вас депресія.
Вона може бути як ендогена так і екзогега.
Тобто спричинена хімією або психологією. На мій погляд у вас психологія.

Як би я поступив на вашому місці?
Знайшов би якусь благородну ціль і цшов до неі.


Це має бути служіння людям. Вийдіть за рамки власних потреб. Робіть добрі справи для украіни і займете себе на багато років.

А зараз же ви проживаєте те шо проживає герой фільму краса по американські.

о, десь в цьому напрямку треба.
   
Re: депресія - що це таке?

Показати зображення...

правильно. діти сміються на день в сто разів більше, ніж дорослі. сміх - найкращі ліки! треба тільки знайти привід, з чого сміятися. і з ким! в кампанії то робити краще. от ми з подружкою малими ржали цілими днями. просто ні з чого, вже не можу пригадати. нас вчителі розсаджували на уроках, бо ми ж не могли втриматися і ржали, як коняки.
   
Re: депресія - що це таке?

і шо ще важливо - з себе теж треба сміятися! укі, ти давай починай вже, ато ти так себе доведеш іпохондрією.
і ти вже запитував себе - чого ти хочеш? шо тобі треба, шоб ти от - раз! і почувся щасливим.
   
Re: депресія - що це таке?

і шо ще важливо - з себе теж треба сміятися! укі, ти давай починай вже, ато ти так себе доведеш іпохондрією.
і ти вже запитував себе - чого ти хочеш? шо тобі треба, шоб ти от - раз! і почувся щасливим.

Звичайно запитував. І відповів. Відповідь невтішна :(
   
Re: депресія - що це таке?

ваша точка зору щонайменше хибна.
мабуть тому, що я занадто довго спілкуюсь з дохторами. але це вони мої клієнти, а не я їх. якби я і мої колеги по цеху так працювали, то цей світ вже давно
б завалився...

та просто серед лікарів теж повно шарлатанів розвелося. колотять бабло на дурних манюпасах і внушають їм хвороби, яких в них нема. 
головне, шоб простою в них не було і ще ж влада над тупаками розбещує. 
   
Re: депресія - що це таке?

Звичайно запитував. І відповів. Відповідь невтішна :(

так давай нам сюди для аналізу, шо ти там собі таке недосяжне хочеш і від чого в тебе така фрустрація намалювалася.
   
Re: депресія - що це таке?

о ні. це перша ознака, що антидепресанти подіяли (тому, доречі, не варто жерти їх без присутності когось поряд)

на хорошій фазі уноциклічної депри хотіть хоч чогось, в тому числі й смерті - це занадто велика розкіш

антидепресанти - то страшна річ. одна знайома моєї подружки отак почала їх приймати, а в них побочна дія була - поглиблення депресії. і взяла і викинулася з вікна. врятували її, але тепер вона у возку.
   
Re: депресія - що це таке?

так давай нам сюди для аналізу, шо ти там собі таке недосяжне хочеш і від чого в тебе така фрустрація намалювалася.

Так в тому то і справа шо щастя це і є депресняк.....  Я це зрозумів
   
Re: депресія - що це таке?

Так в тому то і справа шо щастя це і є депресняк.....  Я це зрозумів

Щастя - це коли нема особливих очікувань; тоді завжди отримуєш від життя більше, що і тішить. Раз вже не можеш оцінити те, що вже отримав ;)
   
Re: депресія - що це таке?

а взагалі цікаво- в самих штатах пишуть що дуже багато американців сидять на таблетосах- антидепресантах і знеболювальних
це дієта так, чи спосіб життя, чи просто в інших країнах роль таблетосів виконує традиційний алкоголь

пишуть, шо майже поголовно гамериканчики залежні від фармпрепаратів.
   
Re: депресія - що це таке?

Ваше «повне щастя» дуже вже очевидне останніми місяцями/роками.
Так виглядає, шо шерше ля фам, б***ь, ото і все.

чогось йому не вистачає однозначно. треба тіки знайти - чого саме.
   
Re: депресія - що це таке?

пишуть, шо майже поголовно гамериканчики залежні від фармпрепаратів.

Кожна країна має свій наркотик. В кого - кращі (травка), в кого - не дуже (фармпрепарати), в кого - зовсім паршиві (алкоголь). Хто обходиться без них, той або буддистський монах, або схильний до глибоких депресій.
   
Re: депресія - що це таке?

а отут незгодна.

лігалайз -чарівна вещ при гострих стресах і нав'язливих станах.

але депра - нєнєнє, при депрі гіпокамп і так вражений, щоб добивать його канабіатами

так ніхто не буде тим заморочуватися. вже легалізували - і отак люди будуть гинути.
   
Re: депресія - що це таке?

Щастя - це коли нема особливих очікувань; тоді завжди отримуєш від життя більше, що і тішить. Раз вже не можеш оцінити те, що вже отримав ;)

Іменно.... Коли нема очикувань, нема і особливого інтересу.... Намагаюсь визначити чи це депресія, чи просто такий собі нормальний стан.....
   
Re: депресія - що це таке?

чогось йому не вистачає однозначно. треба тіки знайти - чого саме.

Пригод!!!  :pooh_lol:
   
Re: депресія - що це таке?

Кожна країна має свій наркотик. В кого - кращі (травка), в кого - не дуже (фармпрепарати), в кого - зовсім паршиві (алкоголь). Хто обходиться без них, той або буддистський монах, або схильний до глибоких депресій.

треба просто рухатися більше, і ото все тобою перераховане не знадобиться, або не стане необхідною потребою в житті.
   
Re: депресія - що це таке?

Депресія - це відчуття безглуздо прожитих молодих років. На носі стаорість а ти біля розбитого корита. А в юності ж то такі плани були... B-)

антік, ми всі помремо, а в труні, як ми знаємо, гаманці не потрібні. так шо живи і радій кожному дню!
   
Re: депресія - що це таке?

Пригод!!!  :pooh_lol:

о! треба йому відірватися кудись. самому, або з компанією.
   
Re: депресія - що це таке?

антидепресанти - то страшна річ.

депресія - теж
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія