Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

депресія - що це таке?

Re: депресія - що це таке?

Я не хочу, народу на все пох.... Я хочу сховатись

значить треба сховатись, взяти себе в руки, забути про всі кредити і зобов'язання, про скеджуал і дедлайн, і сховатися, хоча б на місяць
по перше всі відчують який ти необхідний чувак, перестануть тебе сприймати за грантед, по друге здригнеться весь баланс життя і відкриється вікно можливостей
   
Re: депресія - що це таке?

значить треба сховатись, взяти себе в руки, забути про всі кредити і зобов'язання, про скеджуал і дедлайн, і сховатися, хоча б на місяць
по перше всі відчують який ти необхідний чувак, перестануть тебе сприймати за грантед, по друге здригнеться весь баланс життя і відкриється вікно можливостей

Ти не шариш. Ніяких кредитів, нічого, просто хочеться сховатись від всих
   
Re: депресія - що це таке?

міфічна?
то бажаю вам нею похворіти.
Те, що називають "депресією", зовсім не хвороба, і її травами не лікують.
   
Re: депресія - що це таке?

Коли тупо виконуєш все що тобі кажуть, але не маєш ніякої цікавості до цього.....

Юки, я вчера увидела долгосрочное исследование о том, что длительные низкоуглеводные диеты приводят к ранней смертности.
Насколько помню, вы углеводы почти полностью исключили из своего рациона?
   
Re: депресія - що це таке?

Ти не шариш. Ніяких кредитів, нічого, просто хочеться сховатись від всих

я мав на увазі що кредити і моргіджі заважатимуть  сховатися (хоча прострочений кредит чи платіж по моргіджу це хороший стимул до життя, кращий тільки втрата роботи )
якщо їх немає то взагалі треба ховатися і не думати, зняти хатинку десь в хащах на березі озера, і ходити в лісі або в невисоких горах, і дрихнути, бажано побачити якогось грзлі метрів за 50 щоб напудити в штани для повноти життя
   
Re: депресія - що це таке?

Юки, я вчера увидела долгосрочное исследование о том, что длительные низкоуглеводные диеты приводят к ранней смертности.
Насколько помню, вы углеводы почти полностью исключили из своего рациона?

Ага, думаєш в цьому причина?
   
Re: депресія - що це таке?

жерти треба все що хочеться, дієти це маразм, сьогодні кажуть цукор смерть, а завтра що без нього клямка, те саме сіль
недавно читав що хто не їсть картоплю той бажає собі смерті, а вітамін Д не має ніякого впливу на розвиток кісток
ну і тп
шлак заповнює мозок сучасної людини і примушує її до механічного життя тотолітарно продиктованого з сторінок інету
   
Re: депресія - що це таке?

зараз піду поп'ю дуже солодкого міцного чаю з баликом, балик такий прозорий як риба, наріжу тоненько
а взагалі треба насмажити картоплі фрі на обід, з маринованими огірками поїсти, давно вже не отруювався картоплею фрі
   
Re: депресія - що це таке?

Коли тупо виконуєш все що тобі кажуть, але не маєш ніякої цікавості до цього.....
коли хоча і тупо але щось все ж виконуєш, то це ще не депресія а лише дорога в її напрямку. А ось коли вранці прокидаєшся і не в змозі ніг спустити з ліжка, відмовляєшься від звичної улюбленої чашечки кави, нікого і нічого не хочеш чути і бачити, то ось тоді можна стверджувати що пацієнт дозрів.
   
Re: депресія - що це таке?

Те, що називають "депресією", зовсім не хвороба, і її травами не лікують.
клінічна депресія, на вашу думку, зовсім не те?

чи вона теж "графоманами вигадана"?
   
Re: депресія - що це таке?

коли хоча і тупо але щось все ж виконуєш, то це ще не депресія а лише дорога в її напрямку. А ось коли вранці прокидаєшся і не в змозі ніг спустити з ліжка, відмовляєшься від звичної улюбленої чашечки кави, нікого і нічого не хочеш чути і бачити, то ось тоді можна стверджувати що пацієнт дозрів.

нереально.... Завжди знайду чим зайнятись.... Але шось не радує все це
   
Re: депресія - що це таке?

клінічна депресія, на вашу думку, зовсім не те?

чи вона теж "графоманами вигадана"?
медицина по великому рахунку, велике наєбалово. не хочу ображатм достойних дохторів, але їх раз два і усьо. всі решта втюхують нам фуфло різних сортів.
   
Re: депресія - що це таке?

медицина по великому рахунку, велике наєбалово. не хочу ображатм достойних дохторів, але їх раз два і усьо. всі решта втюхують нам фуфло різних сортів.
ви сам собі створюєте репутацію невігласа: загальні фрази, що відображають особисто вашу оцінку (медицини, лікарів, ліків, депресії) - тобто профанація проблеми  при цілковитій відсутності хоч найменшого досвіду
   
Re: депресія - що це таке?

Ніфіга не помагає забитись в шпаринку. Я вибив плече, за руль не можна мінімум 2 тижні. За компютером тяжко одною лівою. 4й день на морфіні. Оте ніфіга не роблення ще більше заганяє. Невеликий всплеск був від кетаміну коли вправляли, але дуже швидко проходить і  після того розумієш, що не воно. Єдине що заставляє ходити на роботу малі діти. Суїцидальних бажань нема, якщо не рахувати бажання час від часу втекти на фронт. Але повна апатія, до того що робиш вимучує.
   
Re: депресія - що це таке?

Пан вукі, усю гілку не читав але виглядає як у вас депресія.
Вона може бути як ендогена так і екзогега.
Тобто спричинена хімією або психологією. На мій погляд у вас психологія.

Як би я поступив на вашому місці?
Знайшов би якусь благородну ціль і цшов до неі.

Це має бути служіння людям. Вийдіть за рамки власних потреб. Робіть добрі справи для украіни і займете себе на багато років.

А зараз же ви проживаєте те шо проживає герой фільму краса по американські.
   
Re: депресія - що це таке?


   
Re: депресія - що це таке?

Я бля сцуко вже хз скільки в цьому стані...... Пробую зійти та стати відповідальним батьком та чоловіком

зачем?
   
Re: депресія - що це таке?

ви сам собі створюєте репутацію невігласа: загальні фрази, що відображають особисто вашу оцінку (медицини, лікарів, ліків, депресії) - тобто профанація проблеми  при цілковитій відсутності хоч найменшого досвіду
ваша точка зору щонайменше хибна.
мабуть тому, що я занадто довго спілкуюсь з дохторами. але це вони мої клієнти, а не я їх. якби я і мої колеги по цеху так працювали, то цей світ вже давно
б завалився...
   
Re: депресія - що це таке?

   
Re: депресія - що це таке?

зачем?

Тошо діти це наше основне......
   
Re: депресія - що це таке?

Тошо діти це наше основне......

Разве могут быть счастливы дети, когда их родители несчастны? Сомневаюсь.

   
Re: депресія - що це таке?

https://m.youtube.com/watch?v=CL96u8vQtBk

Ви дибіли, ви не розумієте яким мудаком був герой цього фільму
   
Re: депресія - що це таке?

Разве могут быть счастливы дети, когда их родители несчастны? Сомневаюсь.

Ти не зрозумів. Шастя повне, просто це все..... Тобі не зрозуміти. Мої діти розуміють та обговорюють це зі мною
   
Re: депресія - що це таке?

Ти не зрозумів. Шастя повне, просто це все..... Тобі не зрозуміти. Мої діти розуміють та обговорюють це зі мною
[/b]

все не читав, але ЗА
   
Re: депресія - що це таке?

Якщо нема бажання жити, але тим не меньше насолоджуєся життям,

скоріше за все, якийсь трабл з зоною ван економо, але не депра.

   
Re: депресія - що це таке?

депресія це коли хочеться у вікно, з поверху десь так шостого, для надійності

о ні. це перша ознака, що антидепресанти подіяли (тому, доречі, не варто жерти їх без присутності когось поряд)

на хорошій фазі уноциклічної депри хотіть хоч чогось, в тому числі й смерті - це занадто велика розкіш
   
Re: депресія - що це таке?

"Те, що називають "депресією", зовсім не хвороба, і її травами не лікують."

дивним чином, деяким найкраще помага звіробій (як правило, людям з аутичними рисами)
   
Re: депресія - що це таке?

Ти не зрозумів. Шастя повне, просто це все..... Тобі не зрозуміти. Мої діти розуміють та обговорюють це зі мною

Вот смотрите - Вы даже не хотите сформулировать, записать то что ощущаете. Это подсознательная реакция организма, защита.
   
Re: депресія - що це таке?

Деякі види депресії можуть бути викликані неправильним харчуванням.
А саме дефіцитом омега-3 жирних кислот.
Містяться: насіння льону, риба, особливо жирна морська.
Горіхи, насіння (гарбузове), зелень. Можливо (не перевіряв) зелені овочі та фрукти.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1009487.0

Друга причина - поганий сон.

Третя - нестача рухової активності. Треба більше ходити пішки. Також велосипед та інше.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1015203.0

Останнє редагування: 15 вересня 2018 17:29:42 від com1
   
Re: депресія - що це таке?

"Те, що називають "депресією", зовсім не хвороба, і її травами не лікують."

дивним чином, деяким найкраще помага звіробій (як правило, людям з аутичними рисами)
трави- то лиш так, допоміжні засоби.
   
Re: депресія - що це таке?

трави- то лиш так

ну, можна таблетований гіперицин брать
   
Re: депресія - що це таке?

ваша точка зору щонайменше хибна.
мабуть тому, що я занадто довго спілкуюсь з дохторами. але це вони мої клієнти, а не я їх. якби я і мої колеги по цеху так працювали, то цей світ вже давно
б завалився...
підміною понять ви хіба що поглиблюєте враження: лікарі,що стають вашими клієнтами - це не усі лікарі і власний досвід щодо своєї клієнтури нелогічно екстраполювати до масштабів цілої медицини, тим паче - ґрунтувати на ньому уявлення про клінічну депресію, ще й видавати оте суб'єктивне уявлення за фахову обізнаність.
   
Re: депресія - що це таке?

Ага, думаєш в цьому причина?
углеводы участвуют в выработке серотонина!
Пасту твердых сортов надо есть! И лазанью с хорошими пластинами из твердой пшеницы
   
Re: депресія - що це таке?

Коли тупо виконуєш все що тобі кажуть, але не маєш ніякої цікавості до цього.....

Це, як правило, результат постійного стресу.
   
Re: депресія - що це таке?

. . . .
Третя - нестача рухової активності. Треба більше ходити пішки. Також велосипед та інше.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1015203.0
мотивуючі практики дійсно годяться ... для здорових людей, яким просто погано.
   
Re: депресія - що це таке?

ну якщо діти дорослі то це ще варіант що це криза середнього віку
жінка чомусь посилено хоче те чого ти вже не дуже хочеш, діти дорослі і без тебе прекрасно живуть самі, на роботі рутина і стрес, всі мордяки набридли до гидоти, навіть власний будинок і місто в якому живеш від них хочеться стругати
наступає момент коли ти просто німієш бо не бачиш ніякого шляху перед собою, розумієш що тебе ніхто не любить, а просто тебе використовують як стілець
в такий момент дуже лікує коли наступає катастрофа і треба виживати
можна ще пса завести- гембель на шию, але який тебе беззастережно любить
   
Re: депресія - що це таке?

ну, можна таблетований гіперицин брать

Гіперицину недостатньо, там ще гіперфорин і десяток інших сполук в екстракті звіробою:)
   
Re: депресія - що це таке?



 Я страдаю Депрессией. Диагноз БАР2 подраздел Циклотемия, фазы перехода редкие с преобладанием частой легкой дипрессие и тревожными чувствами.

   Во всем мире давно относятся к депрессии, как к серьезному заболеванию. Я могу вам  рассказать про суицидальные мысли, я лично это проходил. ТАк вот у человека с депрессией загнанного в угол остается только это.
     В том и проблема, что во время надо увидеть или заметить этот момент, ПОТОМ он будет смеяться и улыбаться над собой и над мыслями наложения рук, но в момент приступа он не понимает, что делает, кажется что ты сейчас в окно выйдешь, а послезавтра проснешься и все будет отлично и ты типа перезагрузился
   
Re: депресія - що це таке?

Коли тупо виконуєш все що тобі кажуть, але не маєш ніякої цікавості до цього.....

Годі жити за чужими правилами!

https://youtu.be/cU2TpyC7z6E?t=176
   
Re: депресія - що це таке?

а взагалі цікаво- в самих штатах пишуть що дуже багато американців сидять на таблетосах- антидепресантах і знеболювальних
це дієта так, чи спосіб життя, чи просто в інших країнах роль таблетосів виконує традиційний алкоголь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія