Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

депресія - що це таке?

Re: депресія - що це таке?

укі, мені здається, шо тобі треба знайти ще якесь повсякденне зайняття, помимо хвупу і твоєї рутини. шось робити власними руками. наприклад, посадити огород, чи зробити ремонт. шось майстерити. можна з сусідями шось таке придумати. якийсь матч, чи вокально-інструментальний ансамбль. будеш там ударником, чи шо ти вмієш? до чого в тебе є хист чи бажання, шось таке витворити?
   
Re: депресія - що це таке?

I know. Але і не перемога про яку ти писав......

А ніхто не казав, що вона має настати вже і зараз. Головне - процес. Він насолоду приносить більшу, ніж післяпереможний стан. Головне - зробити так, щоб процес був тривалим і цікавим.
   
Re: депресія - що це таке?

укі, мені здається, шо тобі треба знайти ще якесь повсякденне зайняття, помимо хвупу і твоєї рутини. шось робити власними руками. наприклад, посадити огород, чи зробити ремонт. шось майстерити. можна з сусідями шось таке придумати. якийсь матч, чи вокально-інструментальний ансамбль. будеш там ударником, чи шо ти вмієш? до чого в тебе є хист чи бажання, шось таке витворити?

Vera, все було. Обридло з часом
   
Re: депресія - що це таке?

укі, мені здається, шо тобі треба знайти ще якесь повсякденне зайняття, помимо хвупу і твоєї рутини. шось робити власними руками. наприклад, посадити огород, чи зробити ремонт. шось майстерити. можна з сусідями шось таке придумати. якийсь матч, чи вокально-інструментальний ансамбль. будеш там ударником, чи шо ти вмієш? до чого в тебе є хист чи бажання, шось таке витворити?

Займися астрофотографією! Кожна нова фотка приноситиме купу задоволення, а межі досконалості - нема!! (ну, хіба на Хаббл грошей вистачить).  :D

Останнє редагування: 16 вересня 2018 01:07:16 від GizmoGremlin
   
Re: депресія - що це таке?

Vera, все було. Обридло з часом

По-перше, не все. По-друге: ти, можливе, не помітив результатів квесту. А якщо й помітив, - то, здається, лише успіхи дітей. А власні чомусь ігноруєш і применшуєш. А даремно.
   
Re: депресія - що це таке?

Займися астрофотографією! Кожна нова фотка приноситиме купу задоволення, а межі досконалості - нема!! (ну, хіба на Хаббл грошей вистачить).

 :)  (tu)
Ти супер.....  Гарний фоторепортаж був
   
Re: депресія - що це таке?

Vera, все було. Обридло з часом

і? значить ти вже всім обіжрався. тебе треба на дієту присадити. зроби отакий ментальний трюк - уяви собі, шо ти інвалід. не можеш чогось робити, шо твій організм робить зараз за тебе автоматично. і поживи в уяві отак десять хвилин. може, після того твоє обжерство пройде.
   
Re: депресія - що це таке?

По-перше, не все. По-друге: ти, можливе, не помітив результатів квесту. А якщо й помітив, - то, здається, лише успіхи дітей. А власні чомусь ігноруєш і применшуєш. А даремно.

Власні успіхи грузять.... Не цікаво більше досягати власних успіхів....
   
Re: депресія - що це таке?

:)  (tu)
Ти супер.....  Гарний фоторепортаж був

Юкі, скажу тобі чесно: я волів би краще робити його з сім'єю, як в тебе. І можна без "астро".
   
Re: депресія - що це таке?

По-перше, не все. По-друге: ти, можливе, не помітив результатів квесту. А якщо й помітив, - то, здається, лише успіхи дітей. А власні чомусь ігноруєш і применшуєш. А даремно.

так, це неправильно. себе теж треба хвалити, бо знаєш, чого досягнув сам.
   
Re: депресія - що це таке?

і? значить ти вже всім обіжрався. тебе треба на дієту присадити. зроби отакий ментальний трюк - уяви собі, шо ти інвалід. не можеш чогось робити, шо твій організм робить зараз за тебе автоматично. і поживи в уяві отак десять хвилин. може, після того твоє обжерство пройде.

І це робив.....  :)
   
Re: депресія - що це таке?

Власні успіхи грузять.... Не цікаво більше досягати власних успіхів....

Бо ти їх не з того боку оцінюєш. Ти сприймаєш їх, як належне. А не як a blessing.
   
Re: депресія - що це таке?

Бо ти їх не з того боку оцінюєш. Ти сприймаєш їх, як належне. А не як a blessing.

Просто паршивий досвід.... Після миті єйфорії бачиш як це подавляє людей навколо....
   
Re: депресія - що це таке?

Власні успіхи грузять.... Не цікаво більше досягати власних успіхів....

а які в тебе власні успіхи? ми ж про них не знаємо нічого. успіхом можна вже вважати, шо ти добрався до каліфорнії і там у вас все класно! і треба тепер тільки, шоб так і залишилося. ато ж у вас трампон там все скоро перетворить на хуйлостан. от тут ти б міг докласти зусиль, шоб воно так не сталося.
   
Re: депресія - що це таке?

Просто паршивий досвід.... Після миті єйфорії бачиш як це подавляє людей навколо....

Людей, які не тішаться твоїм успіхам, треба тримати подалі від себе.
Ось тобі й новий challenge! See if you can succeed! ;)
   
Re: депресія - що це таке?

а які в тебе власні успіхи? ми ж про них не знаємо нічого. успіхом можна вже вважати, шо ти добрався до каліфорнії і там у вас все класно! і треба тепер тільки, шоб так і залишилося. ато ж у вас трампон там все скоро перетворить на хуйлостан. от тут ти б міг докласти зусиль, шоб воно так не сталося.

Не погоджуюсь. Тратити зусилля на політику - марна трата часу. Краще тратити зусилля на забезпечення власної незалежності від політиків.
Каліфорнія - чудове місце для цього!
   
Re: депресія - що це таке?

а які в тебе власні успіхи? ми ж про них не знаємо нічого. успіхом можна вже вважати, шо ти добрався до каліфорнії і там у вас все класно! і треба тепер тільки, шоб так і залишилося. ато ж у вас трампон там все скоро перетворить на хуйлостан. от тут ти б міг докласти зусиль, шоб воно так не сталося.

Це не успіх, це просто надана можливість..... Успіх це коли досяг певного атлетичного рівня, або коли навчився робити речі за 10 хвилин, на які у інших ідуть дні....
   
Re: депресія - що це таке?

Людей, які не тішаться твоїм успіхам, треба тримати подалі від себе.
Ось тобі й новий challenge! See if you can succeed! ;)

Я бачу людей наскрізь. Навіть коли вони радіють за мої успіхи, я відчуваю їхню порожнину.....
   
Re: депресія - що це таке?

Не погоджуюсь. Тратити зусилля на політику - марна трата часу. Краще тратити зусилля на забезпечення власної незалежності від політиків.
Каліфорнія - чудове місце для цього!

так ти розумієш, шо та ж каліхворнія - це не окремий острів в окіяні. чудове місце в залежності від політики може швидко перетворитися на пекло.
   
Re: депресія - що це таке?

Це не успіх, це просто надана можливість..... Успіх це коли досяг певного атлетичного рівня, або коли навчився робити речі за 10 хвилин, на які у інших ідуть дні....

Успіх - це також ізолювати себе від заздрості інших з того приводу ;)
А також - коли знайдено новий виклик!
   
Re: депресія - що це таке?

Не погоджуюсь. Тратити зусилля на політику - марна трата часу. Краще тратити зусилля на забезпечення власної незалежності від політиків.
Каліфорнія - чудове місце для цього!

В Каліфорнії неможливо бути незалежним. Каліфорнія засуха для такої кількості людей
   
Re: депресія - що це таке?

Це не успіх, це просто надана можливість..... Успіх це коли досяг певного атлетичного рівня, або коли навчився робити речі за 10 хвилин, на які у інших ідуть дні....

ну так давай. показуй атлетичну хвігуру, чи шо тим там робиш за десять хвилин? ми ж не знаємо! а так будемо знати і хвалити тебе і підіймати твою самооцінку.
   
Re: депресія - що це таке?

Успіх - це також ізолювати себе від заздрості інших з того приводу ;)


Саме це я і мав на увазі коли сказав що ховаюсь від уваги
   
Re: депресія - що це таке?

Я бачу людей наскрізь. Навіть коли вони радіють за мої успіхи, я відчуваю їхню порожнину.....

Так не мало б бути. То або ти оточив себе порожніми людьми, або ДУМАЄШ, що вони - порожні. Швидше за все - друге. Бо порожні і повні люди, як і негідники і класні чуваки розподілені повсюди РІВНОМІРНО.
   
Re: депресія - що це таке?

ну так давай. показуй атлетичну хвігуру, чи шо тим там робиш за десять хвилин? ми ж не знаємо! а так будемо знати і хвалити тебе і підіймати твою самооцінку.

Vera, я не хочу.... Я пояснив вище чому....
   
Re: депресія - що це таке?

Саме це я і мав на увазі коли сказав що ховаюсь від уваги

То ти просто почав рахувати порожніх людей. Замість щоб рахувати повних.
   
Re: депресія - що це таке?

Коли тупо виконуєш все що тобі кажуть, але не маєш ніякої цікавості до цього.....


Знаю 2 вида депрессий. 1й это когда не знаешь что тебе хочется. А 2й это когда не хочется ничего. 2й тип хуже.
   
Re: депресія - що це таке?

Так не мало б бути. То або ти оточив себе порожніми людьми, або ДУМАЄШ, що вони - порожні. Швидше за все - друге. Бо порожні і повні люди, як і негідники і класні чуваки розподілені повсюди РІВНОМІРНО.

Ти помиляєся дуже сильно....
   
Re: депресія - що це таке?

Успіх - це також ізолювати себе від заздрості інших з того приводу ;)
А також - коли знайдено новий виклик!

правильно. нікому не розказувати, ато жаба задавить. я таке знаю.
ото самому знаходити виклики кожного дня і радіти, шо є така можливість - і викликів, і подолання.
   
Re: депресія - що це таке?

Ти помиляєся дуже сильно....

Якщо в такому розподілі є флуктуації (приклад: ФУП; Білий Дім) - то вони трапляються рідко, і їх можна уникнути.
   
Re: депресія - що це таке?

Знаю 2 вида депрессий. 1й это когда не знаешь что тебе хочется. А 2й это когда не хочется ничего. 2й тип хуже.

це тому, шо не знайшов відповіді на перший вид. або знайшов, чого тобі хочеться, але не бачиш, як того досягти.
   
Re: депресія - що це таке?

правильно. нікому не розказувати, ато жаба задавить. я таке знаю.
ото самому знаходити виклики кожного дня і радіти, шо є така можливість - і викликів, і подолання.

Yep, це і є рутина
   
Re: депресія - що це таке?

правильно. нікому не розказувати, ато жаба задавить. я таке знаю.
ото самому знаходити виклики кожного дня і радіти, шо є така можливість - і викликів, і подолання.

Він того не хоче розуміти. Бо якась порожня постать йому позаздрила. І це зруйнувало його самооцінку.
Well, here is the challenge for you: make your self-esteem stronger!
   
Re: депресія - що це таке?

Yep, це і є рутина

ну так життя і є рутина в сучасному світі. пригоди треба вже самому вигадувати.
   
Re: депресія - що це таке?

Must go now buddy.
Take care and don't do anything I wouldn't! ;)
 :friends:
   
Re: депресія - що це таке?

Vera, я не хочу.... Я пояснив вище чому....

не бачила пояснень.
   
Re: депресія - що це таке?

Він того не хоче розуміти. Бо якась порожня постать йому позаздрила. І це зруйнувало його самооцінку.
Well, here is the challenge for you: make your self-esteem stronger!

GizmoGremlin, ти дуже сильно спрощуєш. Проблем з self-esteem нема абсолютно.... Воно наповнене та переповнене....
   
Re: депресія - що це таке?

не бачила пояснень.

Я робив це, показував свою атлетичну фігуру на ФУПі. Мені результат не сподобався.....
   
Re: депресія - що це таке?

Так не мало б бути. То або ти оточив себе порожніми людьми, або ДУМАЄШ, що вони - порожні. Швидше за все - друге. Бо порожні і повні люди, як і негідники і класні чуваки розподілені повсюди РІВНОМІРНО.

коротше, усі навколо укі - порожні і хай припинять негайно вже радіти з його успіхів. це йому набридло вже і призвело до отаких негативних наслідків.
   
Re: депресія - що це таке?

Я робив це, показував свою атлетичну фігуру на ФУПі. Мені результат не сподобався.....

Ще раз: ФУП - це флуктуація в полі нормального розподілу персоналей. Ти б мав то давно зрозуміти ;)
І флуктуація - далеко не в бік сприятливішої здоровому глузду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія