Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

ага. позитивний відгук про ворога супу якраз є готуванння шляхів відступу на суп. каровка. до цього я вас вважав мислячою жінкою. ще раз обдумайте ) ця ваша фраза ніяк не вплинула на те що ви для мене все та ж мисляча жінка )*
я просто не аггресивна і не злобна людина

Та то мені вже набридло читати, який Гео харрроший. Нарешті побачила про Фінікса і зрозуміла, що розмазування шикаладу закінчилося, тому і обрала для цитування саме той піст.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Доречі  бізнес  на  оборонпромі  натівською  технікою  свинарчук  реально  замутить .

Продаватиме кацапам джавеліни з 300%-ною накруткою! X(
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

  пішов  нахер  свинарчуківець ,  ти війну  за  країну  не  плутай  з  обкраданням  армії .

   Та чого ти! Скажи вже "Враг нє в Крємлє"!
  Чого ти ? Стісняєшься?
 
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Та то мені вже набридло читати, який Гео харрроший. Нарешті побачила про Фінікса і зрозуміла, що розмазування шикаладу закінчилося, тому і обрала для цитування саме той піст.
Ти помиляєшся в своїй оцінці... Фенікс, не раз показав себе не з доброї сторонни. Але ж головне за Пару раз був за бабу з косов, от вам це і імпонує (((( Не треба по політичним вподобаням оцінювати.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

шо за писдец? пойду посмотрю.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

   Та чого ти! Скажи вже "Враг нє в Крємлє"!
  Чого ти ? Стісняєшься?
 
для  мене  ворог  хуйло  і  ти  порохоботе  так  само  -  ворог . Так  було й  з  ригоботами -  вороги. Вороги  громадянського  суспільства .
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Ебанутый не говорил что нельзя с ним так разговаривать?..
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Ти помиляєшся в своїй оцінці... Фенікс, не раз показав себе не з доброї сторонни. Але ж головне за Пару раз був за бабу з косов, от вам це і імпонує (((( Не треба по політичним вподобаням оцінювати.

А я і не оцінюю. Я оцінюю по тому, що читаю в адмінкі і тому, що бачу в реалі. Діями нацкорпуса я задоволена. По всіх містах. Особливо вразили хрюшки на адресу тисячного наряду ментів.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Продаватиме кацапам джавеліни з 300%-ною накруткою! X(
але  Ви  це НАТО   не  розповідайте  ,  добре .
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

шо за писдец? пойду посмотрю.

Та не показують. Не дають ссилку.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Та не показують. Не дають ссилку.
https://goo.gl/GsdKTB
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

ГЕО порядна людина

і я буду на його боці

проти РНЕ та решти сміття

яке тут вискакує з трусів
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:
van

Гео явно нужна помощь товарищей  и меньше интернета .
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

ГЕО порядна людина

і я буду на його боці

проти РНЕ та решти сміття

яке тут вискакує з трусів

так. але як може порядна людина бути за свинарчуків? от тут у нього і взаємовиключаючі параграфи і рубаються
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Гео явно нужна помощь товарищей  и меньше интернета .
такої ж думки
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

але  Ви  це НАТО   не  розповідайте  ,  добре .

За 10% прибутку мовчатиму як риба!  :D
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Шо то непонятно, коли погрожує чувак в якого начальство з РНЄ, то це ОК, а коли погрожують навзаєм - то не ОК
Ще шо, лицеміство? Подвійні стандарти?
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

https://goo.gl/GsdKTB

Пасатрєла.

Вотєто пєрдануло бомбак у чєла.  :gigi:  Скіке у тій голові гівна....
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Та не чипайте ГЕО! Я в свій час з ним  навіть лаявся...Але він не винен.У нього посттравмат-ПТСР. Так то він людина хороша...
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Та не чипайте ГЕО! Я в свій час з ним  навіть лаявся...Але він не винен.У нього посттравмат-ПТСР. Так то він людина хороша...

ГЕО рано чи пізно залиє сливку і таки с пяну когось  вальне  ...
ну але хороша людина... чо ...
 
якщо в нього "посттравмат-ПТСР" то його лікувати потрібно а не потурати його бредовим ідеям ...
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Та не чипайте ГЕО! Я в свій час з ним  навіть лаявся...Але він не винен.У нього посттравмат-ПТСР. Так то він людина хороша...

Ветерани АТО вбили Гандзюк, теж були хорошими людьми. Мабуть. Але їх використали погані люди.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

всім позитиву (tu)

   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

всім бобра (tu)  [ua]

   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

для  мене  ворог  хуйло  і  ти  порохоботе  так  само  -  ворог . Так  було й  з  ригоботами -  вороги. Вороги  громадянського  суспільства .

   От не п***а , хуйло йому ворог. Так я і повірив.
   Ти працюєш на хуйла

  "Если говорить о нашем, российском кандидате в Украине, у нас — мистер хаос кандидат. Чем больше хаоса, чем слабее кандидат, тем хуйло считает, что это выгоднее России. Поэтому, собственно, кандидаты Тимошенко, Зеленский, Бойко, еще какие-то люди — неважно, пророссийский или нет. Вот мистер хаос — это нас удовлетворит", — сказал Венедиктов.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

а що таке РНЕ?
 я зустрічався з фініксом в реалі. винятково патріотичний і розумний йонг мен

Ты и с бегги встречался. Вроде
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

це не смішно. у людини реально проблеми з психікою. йому треба допомогти. позитивні друзі зустрічі рибалка прогулянка річкою. можливо якесь хоббі - ну там ковальство. гео - впевнений - гарна людина. щира відверта і чесна. думаю що самотня.
а ви зуби скалите. втрачаєте людську подобу. ми ж люди. гео нам точно не ворог. більше гуманізму одне до одного. всі ці зеленські тимошенки парашенки не варті такого оскотинювання одне до одного

Для его же блага - аминазин с галоперидолом ежедневно. Иначе ближайшим его позитивным другом станет Сашко Музычко. И он такой не один. У нас по городу несколько десятков таких же бегают в камуфляже. Какого, спрашивается, хера? И Свынюка эту хрень поощряет.



   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

водка зло

))

   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Те, що в нього "бомбануло" говорить лише про те, що він жива людина, зі своїми тарганами, що має холеричний темперамент.
А діагнози віртуально можна поставити майже всім, що відписались в цій гілці
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Ты и с бегги встречался. Вроде
зустрічався. і що. винятково інтелігентна людина. нічого поганого і про беггі не можу сказати. (tu)
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Геройские поступки в ато не дают права кого то бить или убивать,даже если он тебе очень не нравится
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

зустрічався. і що. винятково інтелігентна людина. нічого поганого і про беггі не можу сказати. (tu)

Он про тебя тоже неплохо отзывается
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

зустрічався. і що. винятково інтелігентна людина. нічого поганого і про беггі не можу сказати. (tu)
А він про тебе іншої думки.
Взагалі цей Беггі нагадує провокатора, такого "тіхушніка", який у душу до людей "втирається".
Я б з ним бухати не пішов - склизьких не переварюю.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

А він про тебе іншої думки.
Взагалі цей Беггі нагадує провокатора, такого "тіхушніка", який у душу до людей "втирається".
Я б з ним бухати не пішов - склизьких не переварюю.

)))
те що каже беггі - більш характеризує беггі - )))
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Цитувати
Offline Geo

    Global Moderator
    Ветеран форума
    *****
    Повідомлень: 10960
    Стать: Чоловіча
    м. Київ

Re: Финикс!
« Reply #27 : Сьогодні в 08:45:06 pm »
Звоню - НОЛЬ!
Записаний
Так дальше жить нiльзя! Скрiзь долбойоби! Навiщо, мама, мудрая сова, мене ти народила! (c) Лесь.

Дурик... 103 звонить надо.

Воскресенье, 7:30 утра. Это он ещё не просох с вечера или уже с утра насинячился?  :pooh_lol:

   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

)))
те що каже беггі - більш характеризує беггі - )))
Це абсолютно точно.
Більше на цю тему не буду, а то ми будемо нагадувати рахітов з СУПіку, де все що у них залишилося, це бабські плітки "хто що кому сказав на ФУПі".
Цілий день один одному надрочують.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

А він про тебе іншої думки.
Взагалі цей Беггі нагадує провокатора, такого "тіхушніка", який у душу до людей "втирається".
Я б з ним бухати не пішов - склизьких не переварюю.

Почему? Сказал что неглупый и неплохой чувак,  тока от мамчура штырит
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Це абсолютно точно.
Більше на цю тему не буду, а то ми будемо нагадувати рахітов з СУПіку, де все що у них залишилося, це бабські плітки "хто що кому сказав на ФУПі".
Цілий день один одному надрочують.

+100
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Геройские поступки в ато не дают права кого то бить или убивать,даже если он тебе очень не нравится

Какие там нах "геройские поступки"? Максимум синячил где-то в палатке с такими же аватарами.
   
Re: У ГЕО моцно бомбануло ... :lol:

Я б з ним бухати не пішов

А з Гансом?  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія