Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дехто суддя Плахтій, що засудив у 1987 році до страти воїна УПА, отримує...

там же не одне убивство і купа показів, багато жертв.

колишні ОУНівці сиділи в лісі і приходили убивати колгоспників, убили десятки людей у одному селі тільки.

Вчитель історії місцевої школи Василь Решетовський, до речі, вважає, що, може, десь і були ідейні упівці, але не тут. Хоча важко повірити, що 70 (за іншими даними 100) мешканців Грудків пішли до лісу не в УПА, а займатися бандитизмом. Для радянської влади, проти якої вели нещадну війну, вони однозначно були злочинцями. Зрозуміти можна вчителя історії, бо це його прадіда і прабабу 11 квітня 1945 року боївка УПА забрала з дому з онуком і розстріляла на сільському цвинтарі. Начебто за співпрацю з НКВС. Але онука відпустили: командир на псевдо «Нечувалий», який був сільським вчителем у Грудках, вигнав малого, у якому впізнав свого учня: «А ти що тут робиш? Ану киш додому!» Цей малий був батьком Василя Решетовського.

– Та яка співпраця з НКВС безграмотного діда й баби?! Десь щось баба комусь на базарі сказала не те. От і все, – Василь Іванович не може прийняти офіційну версію загибелі своїх предків.

Остаточну відповідь хоче почути від СБУ, яку чекає. На меморіалі слави у центрі Грудків на трьох плитах викарбувані прізвища односельчан, які загинули на фронтах Другої світової війни та від рук українських націоналістів. Слово «буржуазних», щоправда, затерто.
   
Просто приклад маніпуляції по свідках.

Знайома з Черкаської області. Доводить як у місті у них були погані СС і її тітку посадили і вона втекла з тюрми в СС і почала десь переховуватись. Свідчення людини? Так.

Ну любі уточнення приймає в штики, тіпа ми місцеві нам краще знати.

Я поцікавився в історика що має доступ до Черкаського архіву і німецький архів. Виявилось що в місті був участок з поліцаями і одни представником німецької адміністрації. А найближчий відділ СС був Звининигородці. Так що в СС вона ніяк ця родичка сидіти немогла, втекла від своїх а може хтось з поліцаїв і сам відпустив, бо знайома була.

Але свідок доводить що родичка була в СС і що там її допитували СС...

Десь із цієї серії і маніпуляція Олдобоя, україножера. :(  [M]  [KA]
   
Документи у справі як бачимо ніяк незгадуються... Просто в когось була краща хата тому голова колгоспу хотів її отримати, тому дідо став відразу Упівцем. Скоріш за все голова колгоспу і або односильчанин хотів хату родички діда.
   
колишні ОУНівці сиділи в лісі і приходили убивати колгоспників, убили десятки людей у одному селі тільки.
Ну той фуй на тих колгоспників.
Мені вистачило почути спогади двох ветеранів, що вони робили в тих селах на ЗУ, від імені "бандерівців", реально за дідами Гаага плаче, а есесовці офуївають від заздрощів.
Але так й померли "почесними ветеранами", добре шо хоч за кілька днів до смерті родичам зізнались, що вони мутили.
Злякались їпанатії, що їх до раю не приймуть, от й почали стрімко сповідатись й каятись.

   
Як того узбецького чурку можна сприймати серйозно?
Просто стібуся з їпанатія, але звісно шо не "огульно", а тому шо є за шо ))

Воно не чурка
То україно-ненависливе падло

Його сім"я приїхала не під Москву, не в Білорусь чи Прибалктику
ВОни поїхали у знайомі місця. Де їхнє кодло жило до війни

1. То чого вони втекли з України? Бо Гітлер обіцяв повний піпєц комунякам. Очевидно, його прадід в Україні був комунякою. ЩО жиди комуняки робили в Україні?
Гарно жили, влаштовуючи корінному населенню Голодомор.

2. КУди втекли? Правильно, в "город хлієбний", куди ще жид може тікати? Узбекистан.

3. Ясно, що Узбекистан - це чужа срака для жида, який бачив, що таке Україна. ОДразу після війни ще було нічо: Цілина, Комуністичне будування.
Але у кінці 70х вони вирішили що ну його в баню.

4. Куди повертатися? В Україну, де ще сімейна пам"ять тримає спогади як там круто. І вони поїхали в Стовбину Долину на Полтавщину, видно на Полтавщині його прадід "орудував".

Як доказ - ОлдБой казав, що Шухевич - його ворог, бо якби Шухевич, образно кажучи, виграв, то у Олдбоя не було б шансу біологічно вижити. Бо комуняки його предки були.


Останнє редагування: 15 травня 2021 20:04:29 від Пшениця
   
Демьянюка когда реабилитируют?
 :laugh:
   
За убивства цивільного населення. За показами свідків.
Почему все прихильники певної політсили такие конченные гандоны
   
Ну той фуй на тих колгоспників.
Мені вистачило почути спогади двох ветеранів, що вони робили в тих селах на ЗУ, від імені "бандерівців", реально за дідами Гаага плаче, а есесовці офуївають від заздрощів.
Але так й померли "почесними ветеранами", добре шо хоч за кілька днів до смерті родичам зізнались, що вони мутили.
Злякались їпанатії, що їх до раю не приймуть )))


ну так я ж і кажу, що з одного боку цілий ОУНівець, а з іншого боку убиті ним срані селюки і їхні діти.

як сміли вони чогось вимагати?  убив селюків значить так треба було. лєс рубят - щепкі лєтят
   
В соответствии с традициями майдановского режима, ему надо дать Героя Украины и статус УБД
И памятник у сели!
 :weep:


   
ну так я ж і кажу, що з одного боку цілий ОУНівець, а з іншого боку убиті ним срані селюки і їхні діти.
як сміли вони чогось вимагати?  убив селюків значить так треба було. лєс рубят - щепкі лєтят

Те шо ти шось варнякаєш, має не більше гучності, аніж вода, що змивається в унітазі.

Приклад №1. Ветераст розповідав за якою ознакою висилали людей з ЗУ до Сибіру, а кого лишали в колгоспах.
Збирали село й питали, хто вміє читати, писати, або знає ще якусь мову - тих в одну купу зганяли, хто ніфуя не вмів - того в іншу купу зганяли.
Першу купу "неєпаццо вумних" до райцентру  а далі у Сибір, з другої групи  -  ліпили колгоспників, чиї нащадки зараз до речі косять під "неїпаццо бандерівців".

Приклад №2. Вінницькій чувак, що  так офуєнно їпашив на оборонку, що отримав за совдепії квартиру на вулиці Леніна, розповідав як його мамцю по "рознарядці" направили на ЗУ вчителькою. Ну от прийшли до неї стрьомні бандерівці й сказали, що "ми тебе вбивати не будемо, але колись будуть часи й ти розповіси дітям правду про Сраліна рябого". Чого рябий? - бо раніше малювали портрети зі справжнім фейсом Сраліна, побитим оспою, а пізніше почали "фотошопити".




Останнє редагування: 15 травня 2021 20:09:33 від птах Сорока
   
Демьянюка когда реабилитируют?
 :laugh:
================================
 Демьянюк? Он помер. С папой Ющенко служил. Сам рассказывал. Те были охранниками. тут хоть понятно. А он вааще ничего не совершил. Жаль,что коммуняк недовешал.
   
та лінія патріотичних адвокатів взагалі не зрозуміла

купа убитих в селі ОУНівцями.  убиті не якісь там комуністи і НКВДсти а прості селяни, навіть дітей убивали.

як це пояснити?

а) убивали якісь інші ОУНівці, всі окрім Гончарука, а на нього злі сусіди і діти загиблих вирішили набрехати

б) убивав Гончарук, але він був НКВДистом, спеціально терором проти мирних людей вирішив дискредитувати націоналістичну ідею.


мені здається, друга версія навіть кучерявіша, нє?
   
та лінія патріотичних адвокатів взагалі не зрозуміла
У справі є позиція радянського адвоката, там все більш-менш викладено, навіть з врахуванням "зізнання" Гончарука.
Адекватним людям все зрозуміло.
   
В соответствии с традициями майдановского режима, ему надо дать Героя Украины и статус УБД
И памятник у сели!
 :weep:

Велесов если бы тебя взяли за жопу в 30-х знаешь чтобы было?

1. Ты бы заложил всех знакомых и родственников просто со страха

2. Сдал бы жену и соседей "за компанию"

3. На суде бы орал " что я гад и партия должна меня покарать но я разоружился и расчитываю на пролетарское снисхождение"

4. Получил бы пулю от палача стоя на коленях и рыдая "я коммунист и целую рябую жопу товарисча Сталина лично"

Останнє редагування: 15 травня 2021 20:12:07 від Zhmen
   
Велесов если бы тебя взяли за жопу в 30-х знаешь чтобы было?

1. Ты бы заложил всех знакомых и родственников просто со страха

2. Сдал бы жену и соседей "за компанию"

3. На суде бы орал " что я гад и партия должна меня покарать но я разоружился и расчитываю на пролетарское снисхождение"

4. Получил бы пулю от палача стоя на коленях и рыдая "я коммунист и целую рябую жопу товарисча Сталина лично"


так і було би
а якби не сподобався ОУНівцям то просто убили би без всякого слідства і суду.

живцем закопували, рубали тупором, в колодязі кидали

що ж ти тільки одну частину правди розказуєш
   
От вам приклад двох україножерів брехунів. Олді і Власова.

Багато хто вважав Олді розумним, але він банально україножер.
   
так і було би
а якби не сподобався ОУНівцям то просто убили би без всякого слідства і суду.

живцем закопували, рубали тупором, в колодязі кидали

що ж ти тільки одну частину правди розказуєш

А в тебе є свідчення про злочини ОУН крім радянських судових матеріалів і вірізок з Правди?

В мене якось мало віри тому де написано що таварісч Єжов хотів убити таварісча Сталіна, Корольов вредітєль а Поляків в Катині розстріляли німці

Чи ми тут вєрю - тут не вєрю

Так я тобі накидаю штук двісті матеріалів судових справ

І до речі за двох розстріляних за злочини Чикатіло! Теж - чистуха і свідки

Останнє редагування: 15 травня 2021 20:22:26 від Zhmen
   
а якби не сподобався ОУНівцям то просто убили би без всякого слідства і суду.
живцем закопували, рубали тупором, в колодязі кидали
На хресті хоч не розпинали?
Бо в колодязь кидати, то нераціонально, з нього ж воду треба пити. Краще було закопати )))
   
На хресті хоч не розпинали?
Бо в колодязь кидати, то нераціонально, з нього ж воду треба пити. Краще було закопати )))

Не на кресті

Прокляті онучки бандерівців цілого мальчіка в трусіках розіпняли в Словянську на дошці оголошень

Сметана сам бачив!
   
Однозначно,  в органах юстиції треба провести конкретну люстрацію, бо там такі сидять...
   
так і було би
а якби не сподобався ОУНівцям то просто убили би без всякого слідства і суду.

живцем закопували, рубали тупором, в колодязі кидали

що ж ти тільки одну частину правди розказуєш
Переставай тошнити, задовбав вже
   

А в тебе є свідчення про злочини ОУН крім радянських судових матеріалів і вірізок з Правди?



є, навіть відносно свіжі
є у мене один родич по лінії дружини

він сам із Донецької області, але прізвище лемківське. Познайомився я із ним на його весіллі, там же і з батьком його познайомився. Батько узнав що я психіатр, попросив снодійне порекомендувати.  скаржився, що спить погано.
а десь через рік він помер.
потім син його розповів, що батько повісився посеред ночі.  і сімейну історію заодно.
вони зі стрийського району, батько в 5 років залишився сиротою і родичі посадили його в якийсь товарняк і він трохи побродяжив і опинився на Донбасі в дитбудинку.
а сиротою він став, бо батьків убили ОУНівці. у нього на очах.
   
Скажу прямо, "бандерівці" тоді були ніфуя не няшки, тому що "бандерівцями" та "оунівцями/мельниківцями/бульбівцями" тощо міг назватися хто завгодно, що  зібрав банду з 3-х осіб. Ну ніяк те не можна було перевірити. Тим паче шо, з 45-о року там вже нквсники  гуляли аж бігом.  В моїй родині є випадок, коли німці врятували чувака від "бандерівців".  Фуй його знає, чи то були справжні бандерівці чи просто садисти, але якби німці їх не порішили, то розрізали б  ті "бандерівці" родича живчем навпіл на пилорамі.  Німці збили літак родича й він скочив з парашутом якраз до "бандерівців". Як родич дізнався, шо то були "бандерівці"? - А після війни почув "роз'яснення" по радіо.
Ну й коли був голод у 40-х, також був трешак, коли людей шо поїхали до ЗУ міняти усякий крам на хліб, грабували, вбивали, при цьому  позиціонувались як неїпаццо "бандерівці". 

Але ж щоб  зараз повірити, шо цю всю поєботу робили бандерівці з якихось ідейних міркувань - то треба бути геть їпанутим.
Тому я до бандерівців та до інших "зольдів УПА" ставлюсь  скептично-прохолодно, але й ліпити з них маньяків, що вбивали й кидали до колодязів сусідів, то ніколи не вважав те логічним.
Особливо після спогадів нквсних "ветерастів", про які  й зараз не розповідають у ЗМІ.
   
А він як визначив що то були ОУНівці а не банда дезертирів, поляки чи НКВД?

Документи бачив?

А хто його батьки були?
   
Скажу прямо, "бандерівці" тоді були ніфуя не няшки, тому що "бандерівцями" та "оунівцями/мельниківцями/бульбівцями" тощо міг назватися хто завгодно, що  зібрав банду з 3-х осіб. Ну ніяк те не можна було перевірити. Тим паче шо, з 45-о року там вже нквсники  гуляли аж бігом.  В моїй родині є випадок, коли німці врятували чувака від "бандерівців".  Фуй його знає, чи то були справжні бандерівці чи просто садисти, але якби німці їх не порішили, то розрізали б  ті "бандерівці" родича живчем навпіл на пилорамі.  Німці збили літак родича й він скочив з парашутом якраз до "бандерівців". Як родич дізнався, шо то були "бандерівці"? - А після війни почув "роз'яснення" по радіо.
Ну й коли був голод у 40-х, також був трешак, коли людей шо поїхали до ЗУ міняти усякий крам на хліб, грабували, вбивали, при цьому  позиціонувались як неїпаццо "бандерівці". 

Але ж щоб  зараз повірити, шо цю всю поєботу робили бандерівці з якихось ідейних міркувань - то треба бути геть їпанутим.
Тому я до бандерівців та до інших "зольдів УПА" ставлюсь  скептично-прохолодно, але й ліпити з них маньяків, що вбивали й кидали до колодязів сусідів, то ніколи не вважав те логічним.
Особливо після спогадів нквсних "ветерастів", про які  й зараз не розповідають у ЗМІ.

В мене в селі після війни банда діяла по району

Лавки, будинки, склади - місцева Чорна Кішка

Людей повбивали теж багато

Як їх називали з 70-х і понині, особливо влада? Правильно! "Бандерівці"

Хоча з архів ОУН там взагалі активної бойової діяльності не було

Після війни бандитизм був значний!

Чи Чорну кішку з фільму про Жеглова теж назвем ОУН
   
Ну той фуй на тих колгоспників.
:lol: Роскошно. Вот это оно и есть - типично совкое. Хуле те колгоспныкы. Раз это наш Упа - априори герой. А колхозаны то такэ. Так ведь именно так и рассуждали с противоположной стороны - колхозники - это наши люди, а  УПА - бандиты.
А кто у власти тот и прав(С).
   
є, навіть відносно свіжі
є у мене один родич по лінії дружини

він сам із Донецької області, але прізвище лемківське. Познайомився я із ним на його весіллі, там же і з батьком його познайомився. Батько узнав що я психіатр, попросив снодійне порекомендувати.  скаржився, що спить погано.
а десь через рік він помер.
потім син його розповів, що батько повісився посеред ночі.  і сімейну історію заодно.
вони зі стрийського району, батько в 5 років залишився сиротою і родичі посадили його в якийсь товарняк і він трохи побродяжив і опинився на Донбасі в дитбудинку.
а сиротою він став, бо батьків убили ОУНівці. у нього на очах.
-----------------------------------------------------------------
 Якась маячня. Може убили за зраду,може і не ОУНівці, а НКВД, може і не НКВД,а звичайні бандити, бо дитині було 5 років-що воно могло знати? Може взагалі він був психом-ти ж маєш розуміти,бо суїцид після стількох років-це вочевидь психічний розлад. КАРОЧА: щось було. Чи він вкрав,чи в нього вкрали.але щось було,щось було... Піздьож,кароча.
   
та лінія патріотичних адвокатів взагалі не зрозуміла

купа убитих в селі ОУНівцями.  убиті не якісь там комуністи і НКВДсти а прості селяни, навіть дітей убивали.

як це пояснити?

а) убивали якісь інші ОУНівці, всі окрім Гончарука, а на нього злі сусіди і діти загиблих вирішили набрехати

б) убивав Гончарук, але він був НКВДистом, спеціально терором проти мирних людей вирішив дискредитувати націоналістичну ідею.


мені здається, друга версія навіть кучерявіша, нє?
Гончарук їздив в те село регулярно, але діти й сусіди убієнних раптово прозріли коли з'явилась можливість прибрати до рук хату покійної сестри.
   
До речі хочу нагадати йулькам що Йулю суддя теж посадив в Качанівку законно!

Все ж було в матеріалах справи!

Чи ми знову "тут вєрю тут не вєрю"?

А як бути зі злочинами Совєцької Армії проти цивільного населення в Німеччині? Афганістані?

Останнє редагування: 15 травня 2021 20:40:27 від Zhmen
   
До речі хочу нагадати йулькам що Йулю суддя теж посадив в Качанівку законно!

Все ж було в матеріалах справи!

Чи ми знову "тут вєрю тут не вєрю"?
Это ты типа "пошел с козырей"? :lol:
   
В мене в селі після війни банда діяла по району
З моєї родини повертались додому з ЗУ, коли виміняли якийсь крам на хліб,  ще в ЗУ по дорозі були пограбовані вщент, добре шо хоч живі лишились й доїхали.
Пізніше казали, шо то зробили "бандерівці"
От як знати, чи реально бандерівцям було діло до селюків, що повертались з якимось скарбом на Поділля чи ні? - А ніяк. Це  міг бути хто завгодно, при цьому крикнувши "Слава Україні!".
А далі вже газети й радіо все розтлумачили.
   
Это ты типа "пошел с козырей"? :lol:

Тебя лично послал накуй!

Тут чуток не твой уровень -мы о истории

Блох искать в другой ветке
   
чесно сказать, не вивчав справу Стуса.
такого закону як "ворог народу" не було насправді.
І до суддів навіть у 30-і навряд можуть бути претензії, там основні порушення відбувались на досудовому етапі, коли зізнання і свідчення просто вибивались шляхом тортур. 
у 80-і це уже було поодинокими ексцесами і траплялось не частіше ніж зараз у вільній демократичній Україні.

поставимо під сумнів усі вироки часів незалежності?
ну так а шо робити, якщо без тортур не хотіли зізнаватися, що є ворогами народу?
Щодо років незалежності. Хто зна. Але сподіваюся, що через 100 років нащадки не хапатимуться за голову від формулювань сьогоднішніх вироків
   
З моєї родини повертались додому з ЗУ, коли виміняли якийсь крам на хліб,  ще в ЗУ по дорозі були пограбовані вщент, добре шо хоч живі лишились й доїхали.
Пізніше казали, шо то зробили "бандерівці"
От як знати, чи реально бандерівцям було діло до селюків, що повертались з якимось скарбом на Поділля чи ні? - А ніяк. Це  міг бути хто завгодно, при цьому крикнувши "Слава Україні!".
А далі вже газети й радіо все розтлумачили.

Я цих акуітельних історій про "бандерівців" на Хмельниччині наслухався. Там сім'ю вбили, там дітей, там закопали, там вирізали

А потім подивився що жодної офіційної боївки в окрузі не було. Тільки підпілля в містах  листівки клеїло!
   
Тебя лично послал накуй!

Тут чуток не твой уровень -мы о истории

Блох искать в другой ветке
Не послал, а пригласил. На тот фуй, на котором сидишь. Спасибо. Не интересуюсь.  :lol:а
   
Я цих акуітельних історій про "бандерівців" на Хмельниччині наслухався.
Ну мої попали ще  на Волині.
Прикол в тому, що про родичів, яких прищучило НКВС в 30-х роках за фейкову фуйню, боялись згадувати аж до кінця совдепії (й зараз трохи бояться).
А про "бандерівців", розповідали аж бігом, бо це було навіть плюсом для побудови радянської  кар'єри.

Я коли почав порпатись в архівах - то найбільший спротив був саме в родичів, й зараз в них якийсь генетичний жах, що мовляв може повернутись Раша й тоді пригадає якісь моменти, які б вони не хотіли згадувати.

Останнє редагування: 15 травня 2021 20:50:18 від птах Сорока
   
Навіть викрадали (євреї) всяких Ейхманів і кінчали у себе в Ізраілі.

формально все ж таки судили, потім кінчали
   
А він як визначив що то були ОУНівці а не банда дезертирів, поляки чи НКВД?

Документи бачив?

А хто його батьки були?


селяни були. дід вродь сам із ОУН був повязаний.
не знаю за що конкретно убили, може запідозрили у зраді, може якісь внутрішні розборки
а хто саме убив, то у селі секретом ніколи не буває в таких випадках.
у нього сестра залишилась, яка потім опинилась у Польщі, родичі там на стрийщині.
   
селяни були. дід вродь сам із ОУН був повязаний.
не знаю за що конкретно убили, може запідозрили у зраді, може якісь внутрішні розборки
а хто саме убив, то у селі секретом ніколи не буває в таких випадках.
у нього сестра залишилась, яка потім опинилась у Польщі, родичі там на стрийщині.

ОБС - одна з акуітельних історій

Що правда що вигадка, там переказали там додумали

Якраз у селі 99% - це бабські плітки і 1% правди

Гіршого джерела інформації годі й видумати

Головне самі й вірять в свої плітки!

Останнє редагування: 15 травня 2021 20:58:34 від Zhmen
   
Не на кресті

Прокляті онучки бандерівців цілого мальчіка в трусіках розіпняли в Словянську на дошці оголошень

Сметана сам бачив!
:weep:  (tu) "живий свідок" між іншим. якби кацапи окупували Україну, то такі самі би суди були. по 100 свідків. і олдбої би казали, що все законно і правильно.

На площі зібрали жінок, тому що чоловіків вже не було. Жінки, дівчатка, люди похилого віку.. І це називається показова страта.
Взяли дитину трьох років, хлопчика маленького, в трусиках, в футболці, як Ісуса, на дошку оголошень прибили. Один прибивав, двоє тримали. І це все на маминих очах. Маму тримали. І мама дивилася, як дитина стікає кров'ю. Крики. Верески. І ще взяли — надрізи зробили, щоб дитина мучилась. Там неможливо було. Люди непритомніли. А потім, після того як півтори години дитина мучилась і померла, взяли маму, прив'язали непритомну до танка і по площі три кола провели. А коло площі — кілометр.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія