Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сирський!

Re: Сирський!

«після тагого потужного просьора усіх гандонів хто поширював цю дезу їм треба самозабанитися, хуцпа єбaна»

Альо, гандон ау, це твій допис, чи не твій?

Гандон ау, ти довго обдумуєш свою «відповідь»

Щодо Залужного декілько неприємних моментів було:
1. Якісь дивні помічники, колишні бізнесмени замість бойових офіцерів
2. Якісь помічниці з числа російських співачок
3. Дивна дружба з Ківаловим
Ви це вже другий раз пишите. Слова в слово. Для чого?

О нарешті суттєва інхфа
І
Як себе показали ці пани ?

Ігор Скибюк  https://youtu.be/wLoK8jPvaJo

Михайло Драпатий  https://youtu.be/DmlryS0ZmJs 

https://www.УНІАН/war/zvilnennya-zaluzhnogo-viyskoviy-prokomentuvav-priznachennya-sirskogo-golovnokomanduvachem-zsu-12538125.html

Ви це вже другий раз пишите. Слова в слово. Для чого?
тому що так потрібно.
Треба ж щось написати.
Не про Баканова ж писати…

«після тагого потужного просьора усіх гандонів хто поширював цю дезу їм треба самозабанитися, хуцпа єбaна»

Гандон ау, це твій допис, чи ні?
Я розумію, що більшість з «ваших» примітивні, як валянки, тому підказую тобі варіанти відповіді:
1) так, мій допис
2) ні, не мій допис

До речі, випускайте народ з бану, засранці.
Бо реальність таки "заспівала в унісон з кацапськими наративами"(с).

А місце навчання Сирського, час навчання, його походження у вас питань не викликає? :-o
В мене стійке враження, що виконання оманських домовленостей виходить на фінішну пряму.
Але все буде остаточно зрозуміло після суду над трампом. Все добре буде тільки якщо його засудять.
Якщо ні, вибачте, але подіі останніх двох років це вистава з дуже жорстокими для українців наслідками.
Разом з кацапами він напише нову історію перемоги і вибачте, світу гаплик. Переможе право сили.
ти загубився у часі. В січні 2020 був Оман, президентом був Трамп ( і саме тоді грохнули Саламані).
    Поясни будь ласка, як там в Омані домовлялись, що спочатку призначать Залужного, знищать купу танків літаків кораблів і просто кацапів, а потім призначать Сирського?

ти загубився у часі. В січні 2020 був Оман, президентом був Трамп ( і саме тоді грохнули Саламані).
    Поясни будь ласка, як там в Омані домовлялись, що спочатку призначать Залужного, знищать купу танків літаків кораблів і просто кацапів, а потім призначать Сирського?
Це ви загубились у часі. Залужного призначили у липні 21. Президентом вже став Байден. І призначення Залужного було вимогою нової американської адміністрації

Президентом вже став Байден

І тому оманські угоди призупинили

І тому оманські угоди призупинили
Ну мені більше подобається слово «відтермінували»

Ну що зелень, що там з іпсо? Навіщо ви такі брехливі? Розумієте що брешете, розумієте що ті кому намагаєтесь брехати це теж розуміють і все одно брешете. Коли у вас час питають ви теж брешете за звичкою?

Це ви загубились у часі. Залужного призначили у липні 21. Президентом вже став Байден. І призначення Залужного було вимогою нової американської адміністрації
то в Омані домовились виконувати вимоги американської адміністрації? Ви смішні з тим Оманом.

Навіщо ця конспірологія? Хз про що там домовлялись і чи домовлялись взагалі. Просто навколо Зе можуть бути тільки "чего ізволіте" когось іншого там просто бути не може. Подивится на все його презеденство, всі хто був хоч трошечки самостійним були викинуті.

то в Омані домовились виконувати вимоги американської адміністрації? Ви смішні з тим Оманом.
Гм. Трампа до Оману привʼязали ви. Як і призначення Залужного, помилившись на рік з датою призначення. То хто з нас смішний?

Навіщо ця конспірологія? Хз про що там домовлялись і чи домовлялись взагалі. Просто навколо Зе можуть бути тільки "чего ізволіте" когось іншого там просто бути не може. Подивится на все його презеденство, всі хто був хоч трошечки самостійним були викинуті.
Одне іншому не протирічить. Самостійним важко наказувати.

Гм. Трампа до Оману привʼязали ви. Як і призначення Залужного, помилившись на рік з датою призначення. То хто з нас смішний?
я просто нагадав неуважному дописувачу барсу хронологію. Чи ви всерйоз думаєте, що я вважаю що Залужного узгодили в Омані? Це сарказм , бо з конспірологами тільки так.

я просто нагадав неуважному дописувачу барсу хронологію. Чи ви всерйоз думаєте, що я вважаю що Залужного узгодили в Омані? Це сарказм , бо з конспірологами тільки так.
А я вказала на чому саме ваша хронологія спіткається.

А я вказала на чому саме ваша хронологія спіткається.
і де я написав коли саме призначили Залужного? Я написав барсу що оман був ще за Трампа. Якщо потрібно уточнюю, в Омані узгодили що буде рік Хомчак, потім 2,5 роки Залужний, потім Сирський.

Останнє редагування: 9 лютого 2024 08:52:05 від Вело

Бачу, затримується реліз дидактично-методичних матеріалів для пелєгріновичів, не чутно в темі восторженних ідійотів патрійотів..
Але перші примірники методичок вже отримують передові загони мережевих воїнів:

"ГЛАВНОЕ о ГЛАВНОКОМАНДУЮЩЕМ ВСУ АЛЕКСАНДРЕ СЫРСКОМ

Начну вот с чего: именно Сырский за неделю до нападения России приказал вывести украинскую авиацию с мест дислокации и перебросить в более неочевидные локации. И рашисты бомбили пустые аэродромы! И украинские самолеты были спасены! А теперь внимание: генерал-полковник Сырский в возможность нападения России не верил. Не верил - но сделал все, что мог, - на всякий случай.

Дальше - именно Сырский руководил защитой Киева. Рашисты были уверены, что возьмут Киев за три дня. Что там рашисты - западные генералы были в мгновенном поражении Украины уверены. Сырский ни с кем не спорил - он действовал. Результат вы знаете - полное поражение РФ под Киевом. За спасение Киева Александр Сырский был награжден Золотой Звездой Героя Украины.

Отогнали рашистов от Киева - Сырский руководил операцией под Харьковом. Летом 2022 года отогнали оккупантов, отодвинули от Харькова.  В сентябре войска под командованием Сырского заняли Балаклею. Украинцы наступали.

С осени 2022 до весны 2023 Сырский руководил защитой Бахмута. Потом... потом сами знаете. Наступление Украины не получилось. Генерал-полковник НЕ БЫЛ СОГЛАСЕН со стратегией, которую выбрал Главнокомандующий Залужный, но он делал то, что приказывали.

Мое мнение: своим решением заменить Главнокомандующего ВСУ Президент Зеленский еще раз спас Украину. Это моё мнение."

Бачу, затримується реліз дидактично-методичних матеріалів для пелєгріновичів, не чутно в темі восторженних ідійотів патрійотів..

Начну вот с чего: именно Сырский за неделю до нападения России приказал вывести украинскую авиацию с мест дислокации и перебросить в более неочевидные локации. И рашисты бомбили пустые аэродромы! И украинские самолеты были спасены! А теперь внимание: генерал-полковник Сырский в возможность нападения России не верил. Не верил - но сделал все, что мог, - на всякий случай.

Дальше - именно Сырский руководил защитой Киева. Рашисты были уверены, что возьмут Киев за три дня. Что там рашисты - западные генералы были в мгновенном поражении Украины уверены. Сырский ни с кем не спорил - он действовал. Результат вы знаете - полное поражение РФ под Киевом. За спасение Киева Александр Сырский был награжден Золотой Звездой Героя Украины.

Отогнали рашистов от Киева - Сырский руководил операцией под Харьковом. Летом 2022 года отогнали оккупантов, отодвинули от Харькова.  В сентябре войска под командованием Сырского заняли Балаклею. Украинцы наступали.

С осени 2022 до весны 2023 Сырский руководил защитой Бахмута. Потом... потом сами знаете. Наступление Украины не получилось. Генерал-полковник НЕ БЫЛ СОГЛАСЕН со стратегией, которую выбрал Главнокомандующий Залужный, но он делал то, что приказывали.

Мое мнение: своим решением заменить Главнокомандующего ВСУ Президент Зеленский еще раз спас Украину. Это моё мнение."

А то це вчора Зеленський на зустрічі з "журналістами" такі темники роздавав ? Ну чьо, "гламурнєнько".

Зеленський - рятівник України. Це пісдець. :facepalm1:

"Исчо раз спас Украіну". А попередні рази коли він врятував Україну ? :gigi:

"Исчо раз спас Украіну". А попередні рази коли він врятував Україну ? :gigi:
самий пєрвий, кагда раділся!

Предлагаю Сырского с гамном не мешать.
Это боевой генерал, получил назначение - будет командовать. Как будет командовать - увидим.
Предлагаю с гамном мешать Зеленского.
Это ж он виноват что уволил Залужного, а не Сырский

А  про Сирського ніхто нічого поганого й не писав. Є тільки думки  дописувачів з військ, що він "генерал 200". Все.

Можна було б і повірити Але командуючий сухопутних військ не наказує перекидати літаки

Предлагаю Сырского с гамном не мешать.
Это боевой генерал, получил назначение - будет командовать. Как будет командовать - увидим.
Предлагаю с гамном мешать Зеленского.
Это ж он виноват что уволил Залужного, а не Сырский
Да ніхто і не мішає.

А  про Сирського ніхто нічого поганого й не писав. Є тільки думки  дописувачів з військ, що він "генерал 200". Все.

Та я вчера спрашивал, почему такое мнение.
Но ответы были туманные, я не ставлю это мнение под сомнение, но всё-таки хотелось бы конкретики, это из-за обороны Бахмута?

TC

Я не знаю, шо там ваш Сирський навоює, але...

Виходячи із мого сну, який наснився мені за 2-3 тижні ДО повномасштабного вторгнення, кацапи прийдуть і в мої єбєня. Правобережжя Черкащини, єссі шо..

Я спробувала було втікати - мене завернули. Самих кацапів було не так вже і багато, але було дуже багато своїх, місцевих запроданців. Особливо в цьому відзначилися жінки.

З огляду на те, що цьому сну за 1 та 2 тижні передували ще дві частини сну, які полягали в тому, що на північ від мене (у бік Києва) сунули ешелони, БТРи, танки та криті вантажівки з людьми, вовати повноцінно ми будемо рівно два роки, а на третій рік у нас все повалиться.

Прашу нє счітать міня зрадойобом - я просто розказала вам три своїх сни рівно дворічної давнини.

Сни Каровкі мають бути джерелом прийняття рішень військовими.  :laugh:

і де я написав коли саме призначили Залужного? Я написав барсу що оман був ще за Трампа. Якщо потрібно уточнюю, в Омані узгодили що буде рік Хомчак, потім 2,5 роки Залужний, потім Сирський.

О! Пан поінформований!

А там узгодили, як довго буде Сирський і хто буде потім?

TC

президентік підкинув нам такого главкома, шо в військах  в святковому акує.

Зустрічайте - Генерал 200.

Йобанийнасос.

Пан у якій бригаді служить?

ти хто такий такі питання ставити?

Щодо Залужного декілько неприємних моментів було:
1. Якісь дивні помічники, колишні бізнесмени замість бойових офіцерів
2. Якісь помічниці з числа російських співачок
3. Дивна дружба з Ківаловим
4. Часто йшов на поводу зермаків щодо кадрових призначень.(чи точніше звільнень неугодних зермакам).

він на калчакавскіх франтах 8м лєт чекав павєстку

Зеленський - рятівник України. Це пісдець. :facepalm1:

Слів забагато. Так краще:

Зеленський - Це пісдець.

Я не знаю, шо там ваш Сирський навоює, але...

Виходячи із мого сну, який наснився мені за 2-3 тижні ДО повномасштабного вторгнення, кацапи прийдуть і в мої єбєня. Правобережжя Черкащини, єссі шо..

Я спробувала було втікати - мене завернули. Самих кацапів було не так вже і багато, але було дуже багато своїх, місцевих запроданців. Особливо в цьому відзначилися жінки.

З огляду на те, що цьому сну за 1 та 2 тижні передували ще дві частини сну, які полягали в тому, що на північ від мене (у бік Києва) сунули ешелони, БТРи, танки та криті вантажівки з людьми, вовати повноцінно ми будемо рівно два роки, а на третій рік у нас все повалиться.

Прашу нє счітать міня зрадойобом - я просто розказала вам три своїх сни рівно дворічної давнини.
Пора змінити нік на Касандра.

TC

Ти хто такий, шоб до мене звертатися?

в отличии от тебя, уклонист, он служит

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія